ЛОКОМОТИВ /СФ/ -Славия 28.03.12-сряда 15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Loko do Grob



Регистриран на: 25 Мар 2012
Мнения: 65
Местожителство: София,Надежда 4

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 16:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Докаде стигнахме......Некав малоумник на име Николай Гигов да се подиграва с най-стария железничарски клуб....Ако тоя не се махне предлагам всички да се дигнеме на протест и да го изгониме.СТИГА ВЕЧЕ nono nono . НЕКА ИЗГОНИМЕ ЛИЦЕТО НИКОЛАЙЧО ГИГОВ!
_________________
02.09.1929 - Това е свещенна дата .
1940,1945,1964,1978
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Loko do Grob написа:
Докаде стигнахме......Некав малоумник на име Николай Гигов да се подиграва с най-стария железничарски клуб....Ако тоя не се махне предлагам всички да се дигнеме на протест и да го изгониме.СТИГА ВЕЧЕ nono nono . НЕКА ИЗГОНИМЕ ЛИЦЕТО НИКОЛАЙЧО ГИГОВ!
+1929
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
1929
Гост





МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 17:12    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък си мисля,че и футболистите могат да добавят нещо по темата и не е зле да се срещнете и с тях и да чуете за какво става на въпрос.
Не само за пари ами и за други работи.
Върнете се в началото
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 17:20    Заглавие: Отговорете с цитат

1929 написа:
аз пък си мисля,че и футболистите могат да добавят нещо по темата и не е зле да се срещнете и с тях и да чуете за какво става на въпрос.
Не само за пари ами и за други работи.
Хазартни интереси?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайчо гнусния лъжец. (обърнете особено внимание от 06:30 натам какво се случва)

Интервю с Ангел Колев.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
OutragE



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 34
Местожителство: Sofia Hardcore

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 18:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямата такива циркове comando супер тъпотия че нямаше мач
_________________
Skarhead
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Надявам се най-искренно БФС да покажат еднакъв критерии, да има служеба победа за Славия с 0-3 и както на Калиакра така и на нас да отнемат 3 точки и този футболен УРОД, понеже това не е отбор, а е УРОД да иде в Б група и най-сетне да умре. Все бях виждал срам, ама чак такъв не......


Съобразявай се малко, какво пишеш, ако ли не въобще не го прави!!!

Това, което стана днес беше върха на простотията и безумието. Откровена гавра с нас, направо незнам... Незабавана смърт за всички, които доведоха нещата до тук
angry2
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 19:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив,днес, записа най-срамната страница в своята история.
Благодарение на хора като Георги Марков, които питат феновете какво сме дали за Локомотив ?
Благодарение на хора като Чавдар Цветков, които нападат служител на Локомотив, зашото той не е взимал заплати 11 месеца ?
Благодарение на хора като Николайчо Гигов, които ше вземе парите от левскарите и ще ни унищожи !

Сега...драги ми буфери е време за пълна мобилизация.Ако сега дадем ръчна ,Локомотив ще бъде закрит и благодарение на нас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Sportni.bgКоментари 10
28.03.2012|15:49 часаВидяна 9022|Размер на шрифта
Президентът на Локомотив София Николай Гигов обмисля възможността да извади тима от шампионата на "А" група. Причината е в проваленото столично дерби със Славия, което най-вероятно ще донесе служебна загуба за "червено-черните" и тежки санкции за клуба.
"Забраниха ни да ползваме охранителната фирма, защото нямала лиценз. Областният управител е изпратил всичко, с които покриваме нормативните изисквания, но естествено полицията е забранила на фирмата да охранява. Това вече е срещу футбола и аз смятам, че този процес не се регулира", оплака се Гигов."Честитим победата на Славия", каза още президентът на "железничарите".Бизнесменът е категоричен, че срещу наем от 22 000 лева клубът няма да се върне на Националния стадион "Васил Левски".
"Ако не се вземе някакво кардинално решение, ние ще видим дали ще останем в шампионата. Ако няма такова решение, аз няма да се занимавам с футбол.
Преди около 45 минути аз лично говорих с отговорните органи и те казаха, че няма проблем да играем мач тук. Говорих два пъти и със спортния министър, но както виждате, мач няма", каза още Николай Гигов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hooligana1986



Регистриран на: 16 Сеп 2006
Мнения: 719
Местожителство: In The Heart Of The Enemy

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 21:24    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕЗАБАВНА СМЪРТ ! ЧАШАТА ПРЕЛЯ !
_________________

ALL GIVE SOME - SOME GIVE ALL !!
DB
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

hooligana1986 написа:
НЕЗАБАВНА СМЪРТ ! ЧАШАТА ПРЕЛЯ !


Гледах клипчетата от Спиртал.

Прави ми впечатление, че хич не се притеснява от феновете, арогантен е и лъже, маже като за световно.

От началото на сезона т.е. от Март до сега не знам какво е подобрил... ама причината да го резнат е, че си мисли, че едва ли не са му постлали килим до стадиона.

Дали е направил една барака за билети, дали нещо е променено за 3 седмици. За к'во са му тези комисии ако нищо не се случва и логичното се случи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Доживяхме и тази гавра след днешната простотия,всичките мишоци и плъха Гигов ВЪН ВЪН ВЪН!! НЕ САМО ,ЧЕ ЧАШАТА ПРЕЛЯ НО И ГОВНАТА ЗАВРЯХА ДА СИ ГИ ЛАПАТ ТЕЗИ КОИТО ГИ ЗАБЪРКАХА!!
НО ТРЯБВА ДА ИМА АКТИВИЗИРАНЕ ОТ ВСИЧКИ И ДА НЕ ПОЗВОЛИМ ДА СЕ СЪСИПЕ ЛОКОМОТИВ!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2012 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Доживяхме и тази гавра след днешната простотия,всичките мишоци и плъха Гигов ВЪН ВЪН ВЪН!! НЕ САМО ,ЧЕ ЧАШАТА ПРЕЛЯ НО И ГОВНАТА ЗАВРЯХА ДА СИ ГИ ЛАПАТ ТЕЗИ КОИТО ГИ ЗАБЪРКАХА!!
НО ТРЯБВА ДА ИМА АКТИВИЗИРАНЕ ОТ ВСИЧКИ И ДА НЕ ПОЗВОЛИМ ДА СЕ СЪСИПЕ ЛОКОМОТИВ!!!


Съгласен! Много, много зле!

И тази тренировка с футболистите???? Тоя наред ли е? Така и не стана ясно кой стои зад заповедта на полицията...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 29 Мар, 2012 6:51    Заглавие: Отговорете с цитат

п.п. това което пуснах вече е пускано ..... сори за спама
Върнете се в началото
EDS



Регистриран на: 28 Фев 2012
Мнения: 46
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Мар, 2012 8:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Крайно време е вече ние феновете да се намесим да спасим славното име на отбора Локомотив София.Стига вече с тези лъжи. angry2 angry2 angry2 Лицето Г.М вън от Локомотив на момента.Кайчо вече няма право да стъпва на стадиона. angry2 Нека останат само истинските Локомотивци милеещи за този отбор.Тези двама олигофрени ще ни досасипят.Мисля че е крайно време да вземем някакви мерки.Вие как мислите по въпроса.Аз лично съм бесен angry2 angry2 angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum