Черно море-"ЛОКОМОТИВ"/СФ/ 01.04.12-неделя 17:00ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
С огромно съжаление искам да кажа, че ставаме свидетели на окончателната смърт на Локомотив. И последните искрици вяра у мен вече започват да загасват. Не искам да е така, боря се с това нещо, но отсреща не виждам абсолютно нищо. Пълен мрак.

До някаква степен отказвам да повярвам в случващото се, отказвам да го възприема, но в един момент черното започва да ми идва в повече, и в повече, и в повече.



Дааа, положението е Fade to black biggrin Общо взето си върви сценария: няма стадион, няма тренировъчно, няма пари, няма заплати, няма футболисти - това е края! И те така....Кайчо затваря цикъла: пое отбора, ако си спомняте на 13 място, а сега преди да си тръгне ще го фалира и ще го изпрати при аматьорите. Аз лично мислех, че играчите, които се събраха ще могат нещо да направят, но според мен те не могат две топки да си подадат и това не е само от липса на мотивация - просто са тотално дле, горките...Sad but true acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

направо като си помисля къв мач с левски ни чака и ми се досира.ужас,незнам как ще издържа да го гледам!
Иначе до края има 4 мача в които можем да вземем точки,колкото ида не ви се вярва-Ботев-Вр,Миньор,Монтана и Калиакра
То добре,че днес Калярито падна от гръмотевиците,щото и те щеха да ни дишат във врата
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
... били локомотивци,ами и аз съм такъв и сигурно по-добре от тях ще играя aggressive2

Айде ако обичаш без тия!

ПАрцал ,нема нужда от убиди

едит.Пилата
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига черногледствоооооо 4 точки над чертата сме беееееее
Приказката продължава biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

СТИГА ПЛЮЛИ angry2

нито с Локо (Пд) бяхме велики, нито сега сме боклуци. Какво плюете момчетата играят колкото могат. То явно няма пари за никакво възстановяване. След 70-тата просто издъхваме. ДА БЯХМЕ ОТИШЛИ 500 човека та да искаме победа на всяка цена, а на стадиона бяха 10.

И може да изпаднем САМО СЛУЖЕБНО. Видима няма как да вземат 7 т. до края.

В дупка сме и с плюене bad по-добре няма да стане.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила, ще плюя по този, лойто не знае къде да си насочи злобата, и ще го плюя с храчки - кървави, ако трябва.

Футболистите му виновни на некой си, само те му в устата.

Pride написа:
нито с Локо (Пд) бяхме велики, нито сега сме боклуци. Какво плюете момчетата играят колкото могат. То явно няма пари за никакво възстановяване. След 70-тата просто издъхваме. ДА БЯХМЕ ОТИШЛИ 500 човека та да искаме победа на всяка цена, а на стадиона бяха 10...

... В дупка сме и с плюене по-добре няма да стане.

viannen_89
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 16:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
СТИГА ПЛЮЛИ angry2

нито с Локо (Пд) бяхме велики, нито сега сме боклуци. Какво плюете момчетата играят колкото могат. То явно няма пари за никакво възстановяване. След 70-тата просто издъхваме. ДА БЯХМЕ ОТИШЛИ 500 човека та да искаме победа на всяка цена, а на стадиона бяха 10.

И може да изпаднем САМО СЛУЖЕБНО. Видима няма как да вземат 7 т. до края.

В дупка сме и с плюене bad по-добре няма да стане.


+ 1

Погледах/слушах мача...пак тъп гол в края на полувремето и оттам рухване.
Напред сме трагични, иначе се мъчат нещо да измислят.
Дано се посъберем за мача с Левски.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

много сме зле-не виждам къде изобщо ще вземем точки с тая игра comando comando comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
PILATA написа:
няма бараж,
махнаха го да влезе Ботев по лесно в А,
последните 3 изпадат директно от А група, connie_29



е за кво да сме в А група,другата седмица очаквайте десерта angry2 ще се подобрява рекорда от 0-8 comando дано тоя путьо един път поне си удържи на думата и след мача с Левски да ни закрива и да напускаме първенството,на чисто от В група......кви 6 точки,тия инвалиди до края два гола няма да вкарат,били локомотивци,ами и аз съм такъв и сигурно по-добре от тях ще играя aggressive2


Премисляй малко нещата, преди да ги напишеш!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 19:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Алоооооооу...женчовците и плачковците! Бялото знае го веят евреите....Ние веем това -> 0010-loko 0010-loko Така че айде да не се отписваме предварително и да сме до отбора до последно. Който не му харесва - да се пребоядисва. Мнозина вече го направиха...

А и да потънем потъваме с отбора.Ние не сме мишки. Видя се и днес че сме пълна трагедия, ама на какво отгоре да сме нещо различно. Само както и преди е за тоя човечец ме е яд:

Цитат:
Антон Велков: Няма от какво да бъда доволен

Старши треньорът на Локомотив София Антон Велков заяви, че няма от какво да бъде доволен след загубата с 0:3 от Черно море.

„Борбата ни да излезем от тази тежка ситуация си личи и в играта ни. Няма от какво да бъда доволен в играта ни. Вече сме доста позатиснати от обстоятелствата“, коментира наставникът на Локомотив.

„Вече и опитните хора не са в това състояние, в което трябва. Този гол в края на първото полувреме ни прекърши амбициите“, добави старши треньорът на софиянци.

„Не играехме толкова лошо. Липсваха ни голово положения. Не можеш да се надяваш да победиш, ако нямаш голови положения. Черно море победи заслужено“, каза още Антон Велков.
[/b]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 19:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Алоооооооу...женчовците и плачковците! Бялото знае го веят евреите....Ние веем това -> 0010-loko 0010-loko Така че айде да не се отписваме предварително и да сме до отбора до последно. Който не му харесва - да се пребоядисва. Мнозина вече го направиха...

А и да потънем потъваме с отбора.Ние не сме мишки. Видя се и днес че сме пълна трагедия, ама на какво отгоре да сме нещо различно. Само както и преди е за тоя човечец ме е яд:

Цитат:
Антон Велков: Няма от какво да бъда доволен

Старши треньорът на Локомотив София Антон Велков заяви, че няма от какво да бъде доволен след загубата с 0:3 от Черно море.

„Борбата ни да излезем от тази тежка ситуация си личи и в играта ни. Няма от какво да бъда доволен в играта ни. Вече сме доста позатиснати от обстоятелствата“, коментира наставникът на Локомотив.

„Вече и опитните хора не са в това състояние, в което трябва. Този гол в края на първото полувреме ни прекърши амбициите“, добави старши треньорът на софиянци.

„Не играехме толкова лошо. Липсваха ни голово положения. Не можеш да се надяваш да победиш, ако нямаш голови положения. Черно море победи заслужено“, каза още Антон Велков.
[/b]




а бе Метъл тебе само с Бойко Борисов мога да те сравня,друго няма кво да ги кажа angry2 айде верно се спри с демагогията......
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 20:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Еее...с ББ...мислех че заслужавам повече...Хитлер...или поне Наполеон...

Ташак нема - вече яко народ започна да се пребоядисва...нооо така е..типично по български. Ние освен да подкрепяме до последно не виждам какво повече можем да направим. Да не се отписваме сами.ДЕБЕЛАТА ЛЕЛЯ ОЩЕ ПЕЕ!!! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Еее...с ББ...мислех че заслужавам повече...Хитлер...или поне Наполеон...

Ташак нема - вече яко народ започна да се пребоядисва...нооо така е..типично по български. Ние освен да подкрепяме до последно не виждам какво повече можем да направим. Да не се отписваме сами.ДЕБЕЛАТА ЛЕЛЯ ОЩЕ ПЕЕ!!! clapping clapping clapping


ами сети се колко народ се пребоядиса от 2007 год. насам например.....да не задълбавам по-напред след 3-5 от говедата,уреден мач псуване над Урош от мен лично на стадиона и желание за саморазправа с тая курва,неее аз еди къв съм бил на Урош и кура му бил вратар и т.н.,след тоя мач загубихме смятай колко фена,ама друг кви кинти направи,после ляганията да отпанеме от УЕФА за сметка на говедата,после изгонването на Митко Васев / голям мъжкар!!!!/,после Диян Петков,Иво Тонев,Иван Василев и т.н.ами наясно си и в твоита фирма ти само пари да правиш,а друг да ги прибира няма как да го изтраеш.......та за днес

извинете ме,Вие сте млади момчета но след 3-тия гол на тия смешници кръвното ми да не казвам къде закова,та е ясно,че тоя капут живота ми съсипа и всеки ден отлагане е агония,разберете го......тва кои ще е Хитлер,Наполеон казвам ти го няма да си ти,зао това се иска и дупе,ако ме разбираш.....та си оставаш Бойко.....в нашта агитка трябва да има обединение,а не "комплекси" за лидерство.....обединява ни ЛОКОМОТИВ и първата цел е ГИГОВ ВЪН!!!!За жалост с отпадане,но да го приемеме с чест и да се не излагаме.....само това ни остана!!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам, че си много светнат - затова моля води и обединявай. Това отдавна не ме влече bye bye

И говорейки за отдавна...близо 20 години съм на тая трибуна и бояджийството от тогава до днес си го има. И е все така грозно. С тая разлика че вече не ми дреме грам за бояджийте. Както и не съжелявам за тия дето от едно 3:5 сменят боята.Ама грам! bye bye bye bye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 01 Апр, 2012 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Виждам, че си много светнат - затова моля води и обединявай. Това отдавна не ме влече bye bye

И говорейки за отдавна...близо 20 години съм на тая трибуна и бояджийството от тогава до днес си го има. И е все така грозно. С тая разлика че вече не ми дреме грам за бояджийте. Както и не съжелявам за тия дето от едно 3:5 сменят боята.Ама грам! bye bye bye bye biggrin


значи бояджийството го има навсякъде,ако си мислиш,че твърдото ядро в агитките на ЦСКА и Левски н,р. е по-голямо от нащо,жестоко се лъжеш.....но когато отбора е куц бояджийството се спира по друг начин.....пример Ботев Пд.В подфорума имахме хубава тема "Локо боен клуб".....незнайно защо май си остана само добра идея.....и май се закри.Извинявай ама хора като Стоян са определящи за агитки като наща,та утре Pippo ще качи снимки във подфорума от наща "заличка" ,когато нещата не стават с идеи,винаги се получават с убеждение agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum