Локомотив(София)-Левски-08.04.12-16 часа ст.Славия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 06 Апр, 2012 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер ! Мачкаме ! crazy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Съб 07 Апр, 2012 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Дафчев де е бре..Величков не го пуска, а пък Иванов boredom
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 10:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Пет и десет лева ще струват билетите за столичното дерби между Локомотив София и Левски от 23-ия кръг на А група днес от 16:00 часа.

Двубоят ще се играе стадиона на най-големия съперник на Локомотив в исторически план - Славия, а пропуските за феновете на железничарите ще бъдат с цена 5 лева. Те ще бъдат в Сектор А, където ще бъде отворена 1 каса.

В синхрон с прочутото българско гостоприемство – билетите за гостуващата агитка, която в случая е тази на Левски, ще бъдат с двойно завишена цена – от 10 лева. Сините привържениците ще бъдат настанени в Сектор В, а за улеснение на продажбата, за тях ще бъдат отворени цели 3 каса, тъй като се очаква да бъдат повече от запалянковците на домакините.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Да живее улеснението!!! И кур за всички!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Loko do Grob



Регистриран на: 25 Мар 2012
Мнения: 65
Местожителство: София,Надежда 4

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕЕЕЕЕ чак аз се изнервих angry2 angry2 ЗАСЛУЖАВАХМЕ ПОБЕДА 0011-loko2
_________________
02.09.1929 - Това е свещенна дата .
1940,1945,1964,1978
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

БРАВО ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ТАКА ! МОЖЕ И ДА ОСТАНЕМ ПРИ МАЙСТОРИТЕ clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 17:25    Заглавие: Отговорете с цитат

lokomotiv_sofia_iztok написа:
БРАВО ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ТАКА ! МОЖЕ И ДА ОСТАНЕМ ПРИ МАЙСТОРИТЕ clapping


За мача - изпуснахме говедата да ги размажем поне 3-0!!! Това ми е коментара!!! С мъка трябва да кажа, че макар и да са от школата Мартин Димитров и Маджо са свършили като футболисти!!! Тотално зле са и двамата, и то преценката ми не е само от този мач, а ги гледам вече 4-5 мача - кръгла нула са!!! За Галев - какво да говорим...това момче ни е закопавало не е един и два пъти...понякога хваща по някоя топка, НО...това е - стабилен вратар си нямаме!! Иначе добър мач за Павлов, Борносузов, Юли Петков, Дани Пеев и Коце Велков!!! Иначе съпорта беше на 10!!! Чуваше се ясно и отчетливо!!! Но ако играем така и срещу Враца, мисля, че поне точка ще вземем. Хубавото е, че се връщат Кичо и Елеонор - в това безебие тия двамата са решаващи, поне според мен....Елеонор според мен задължително трябва да играе поне по едно полувреме - един от малкото, които могат да минат човек и да измислят нещо...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

за Вальо Галев изобщо не си прав,израсна много за един сезон,а и какво ще кажеш за спасяването първото полувреме.......тия говедата отново играха с 14 човека и ги смачкахме.........направо тоя мач го не вервах.....Браво на момчетата,а за тоя Юли каквото и да кажа ще е малко,ебати сърцето,ебати мъжа clapping и Коце Велков за мене лично е за голям клуб от ЗАпадна Европа,играе като младия Малдини......с акъл и страшно пласиране,ама стига с хвалбите,че да не им пораснат ушите blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ха! За мач по БНТ коментаторът (Петър Василев се зовеше, ако не бъркам), направи покъртителни изказвания! Много верни, де. И коментарите към някои отигравания бяха култови - "...тъпо отиграване, кой нормален човек изобщо ще си помисли да търси вратата от там - имаш съотборници..."; "...какво повече да очакваме като за два паса - трима човека се търкалят по терена..." и тн... Съвсем в час си бяха, защото имаше някакви неща видими и за някои шмоки като мен.

По отношение на съдията, обаче! В началото беше съвсем небрежен: " Ех, не е изненада, за съжаление, да наблюдаваме такива реверанси и ЯВНИ флиртувания с определени отбори! ЖАЛКОТО е, че това вече е повече от практика и в отчетливо определена посока! Това трябва да спре! Да се вземат мерки без оправдания и похвърляния на вината." (за някакъв отсъден пряк свободен в полза на Левски за нищо, през първото полувреме).
Но, шоуто дойде после, втората част като тоя Милиев (ли какъв беше там) задържа ваш човек в нападение за фланелката и съдията силно примижа с някакъв авантаж - а коментаторът: "Ето, съдията изчаква да свърши ситуацията и да даде черния картон...(минава положението) НЕ! Нищо! Не мога да повярвам, че ставаме свидетели на това!" и от там 10 минути плюене посока съдийството в такива дербита. Примижаване пред такива нарушения в полза на Левси или ЦСКА.
Много беше силно, защото той човекът с болка говореше факти, в общи линии. Спря по темата и след малко --- "Току що, уважаеми зрители получих няколко смс-а с потвърждения за нелепоно съдийство! Дори да приемем, че аз нищо не разбирам - хора доказали се коментират грубият пропуск на съдийството в полза на Левски. Трябва да се вземат мерки и подобни хора да нямат правото да излизат на терена с право на отсъждат каквото и да било."

В общи линии, като чета, тоя мач си заслужава да се изслуша от БНТ поне веднъж. Евала на Петела, че веднъж поне в живота си се е изправил и е говорил някакви истини в очите.

Иначе аз си се чувствам като след победа де. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала момчета бравос. тоя стромбъргър или бургер ли си ще не вземеш да станеш един треньор в Левски , Аман от разбирачи като теб точно изброените момчета се раздават много и биха Локо пд
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

другия мач един транспарант за Пепи Василев,тоя просто ги разби....евала каза си нещата едно към едно за двата "гранда" така както аз лично за 40 год. гледане на мачове по тв не съм чувал и виждал някой да се осмели clapping много,много ми се дигна в очите.......после в новините в 8,30 часа беше много по-умерен ......,но или си е взел хапчето или ....."синьо-червената " партия се е намесила bad респект за Локомотивеца и Човека Пепи Василев за позицията и смелостта clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Голямо благодаря на всички, които решиха да дойдат на мача !
+ за нас !

За мача ,има си анализатори, да коментират.Важното бе че подкрепихме отбора в много, много тежък момент, когато всички ни бяха отписали.
Днес пия за победа, за Локомотив и за нас като фенове.Евла момци !

clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

респект за отбора и за Тони Велков,които днес "стъпиха" отвсякъде,

тоя Локомотив искам да виждам,нелепи отигравания имаше на наши футболисти,ама нивото е това-говедата нямаха и такива отигравания.

Респект и наще малко но верни фенове,другите се замислете connie_29

КУР ЗА НИКОЛАЙЧО,АВРИОНОЧО И ДАРАДОНЧО

само Локо!!!

п.с. ДЕБЕЛАТАААААААААААА СВИНЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ..... biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Посланията ни от мача - всеки може да ги види ... това е което зависи от нас ...

Иначе ... тотална гавра на съдията ... спести червен картон, след това и втори жълт на Милиев ... а техния фал е смехотворен ...

Но и наще си изпуснаха доволно!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2012 23:03    Заглавие: Отговорете с цитат

"журналисти"
http://www.novsport.com/news185894_1003.html
Цитат:
Локомотив пропусна да прегази „сините” през второто полувреме, когато на два пъти пъти символичните гости оставаха сами срещу вратаря Пламен Илиев, а после допуснаха да бъдат изравнени.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum