ДЮ Школа Локомотив - Обща тема
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 43, 44, 45  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Дек, 2014 17:00    Заглавие: Отговорете с цитат

http://viasport.bg/new/12768/%D0%A2%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%80-%D0%BE%D1%82-%D0%94%D0%AE%D0%A8-%D0%BD%D0%B0-%D0%9B%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0.html

comando comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 03 Дек, 2014 17:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://viasport.bg/new/12768/%D0%A2%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%80-%D0%BE%D1%82-%D0%94%D0%AE%D0%A8-%D0%BD%D0%B0-%D0%9B%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0.html

comando comando comando comando


a това:

А това е втората служебна загуба за Локо миналия уикенд. Набор 2000 не се яви на мача срещу ЦСКА в "Царско село" и получи 0:3.

Според Българската телеграфна агенция, старши треньорът Владимир Лалов не разбрал, че мачът е преместен за 10:00 часа и събирал момчетата за среща от 12:00. Самите играчи няколко пъти подсетили треньора си, че двубоят е изтеглен, но той не взел под внимание думите им.


бегай легай бе,рано е.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 10 Дек, 2014 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Треньорът Владислав Вутов: Никога не съм обиждал деца, живея с футбола и с емоциите

viasport.bg/new/12800/Треньорът-Владислав-Вутов-Никога-не-съм-обиждал-деца--живея-с-футбола-и-с-емоциите.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 19 Дек, 2014 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Владислав Вутов: Не вземам в Локомотив деца, за да им се прибира такса

- Съблекалнята на вашия набор е ремонтирана с ваши средства, така ли е?
- Точно така. Ремонтът на съблекалнята струва 2500 лева, и има едни 300 лева, които са дадени без очаквания и без искане от родители. Значи 2200 лева съм дал лично аз на три пъти.

- Топки, екипи?
- Пак всичко това аз съм направил. От клуба са ми дали 8 топки на набор, значи 16. Аз имам 65 топки. Ангажираме терени, плащаме да се тренира на по-хубави условия, защото има какво да се желае от нашата база. Искам като влязат тези деца в тази съблекалня да знаят, че идват в голям клуб. И когато някой делегат или съдия обиди мен, децата, клуба, когато според мен подходи с неуважение към мен... Още не мога да премахна от характера си, че не мога да остана безразличен.


Цялото интервю

viasport.bg/new/12841/Владислав-Вутов-Не-вземам-в-Локомотив-деца--за-да-им-се-прибира-такса.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 19 Дек, 2014 22:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Владислав Вутов: Не вземам в Локомотив деца, за да им се прибира такса

- Съблекалнята на вашия набор е ремонтирана с ваши средства, така ли е?
- Точно така. Ремонтът на съблекалнята струва 2500 лева, и има едни 300 лева, които са дадени без очаквания и без искане от родители. Значи 2200 лева съм дал лично аз на три пъти.

- Топки, екипи?
- Пак всичко това аз съм направил. От клуба са ми дали 8 топки на набор, значи 16. Аз имам 65 топки. Ангажираме терени, плащаме да се тренира на по-хубави условия, защото има какво да се желае от нашата база. Искам като влязат тези деца в тази съблекалня да знаят, че идват в голям клуб. И когато някой делегат или съдия обиди мен, децата, клуба, когато според мен подходи с неуважение към мен... Още не мога да премахна от характера си, че не мога да остана безразличен.


Цялото интервю

viasport.bg/new/12841/Владислав-Вутов-Не-вземам-в-Локомотив-деца--за-да-им-се-прибира-такса.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 20 Дек, 2014 9:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Бреее това звучи яко....Истина ли е наистина или е само доза самохвалство!?
Щото мислим за Коледа да помогнем на школата с некви пари ама се чудим точно на кой,как и за какво... boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Нед 21 Дек, 2014 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Бреее това звучи яко....Истина ли е наистина или е само доза самохвалство!?
Щото мислим за Коледа да помогнем на школата с некви пари ама се чудим точно на кой,как и за какво... boredom


Виждал съм случайно как говореше с родителите преди година. Наистина бе с пламък и решимост. А като знам, че отборите, с които започна бяха трагични, това което прави в ДЮШ е наистина много.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 31 Дек, 2014 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко в страни от темата но част от рубриката "По света и у нас"

http://www.ecaeurope.com/Research/ECA%20Report%20on%20Youth%20Academies/ECA%20Report%20on%20Youth%20Academies.pdf

boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 08 Яну, 2015 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаме нов шеф на школата - бат Геле! clapping

Чакам коментари и мнения как това ще се отрази като цяло и какво очакваме? connie_29


Код:
[size=24]Ангел Колев е новият шеф на школата на Локомотив (София)
Футбол[/size]   
          Viasport 08/01/2015 14:00
Ангел Колев е новият шеф на школата на Локомотив (София)
Ангел Колев е новият шеф на детско-юношеската школа на столичния Локомотив. Новината съобщи лично клубният бос Николай Гигов на днешния старт на подготовката в "Надежда".
 
Колев е бивш дългогодишен футболист на Локо, шампион с "червено-черните", бил е и треньор на отбора. Той също присъства днес на първия работен ден в Локомотив за 2015-а. Той ще бъде и личен съветник на Гигов по футболните въпроси.
 
Ангел Колев наследява напусналия още преди месеци Ивайло Аспарухов. През есента временен шеф на ДЮШ беше Владимир Лалов.
 
За пореден път днес бе афиширано намерението да се изгради изкуствен терен в "Надежда". Изпълнителният директор Георги Марков и спортният Кристиян Добрев обявиха, че с назначението на "вътрешен човек" като Колев се цели вдигане на нивото в школата и връщане на старите традиции.
 
Те се надяват ДЮШ на Локо отново да заработи подобаващо.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Фев, 2015 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Кои са най-продуктивните футболни школи в България?

Школите на Левски и Литекс са най-продуктивните в България от клубовете в "А" група. Това показва проучване на швейцарската изследователска група CIES Football Observatory, цитирано от БТА.

Столичани и ловчалии имат по 25 свои юноши, които играят професионално в елитни отбори от водещите 31 европейски първенства към 1 октомври 2014 г.

В това число попадат футболистите, които са тренирали в отборите поне три сезона на възраст между 15 и 21 години. Левски и Литекс делят 59-ото място в подреждането на Стария континент.

Номер 1 е холандският гранд Аякс със 77 юноши, които играят професионално в елитни състави, следван от Партизан (Белград) със 74, Барселона с 57 и т. н.


Имат си мерило хората agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Трагедия в калта е "помощното"

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/573-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%B8-%D0%B1%D1%84%D1%81-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D0%BB%D0%BE%D1%88%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера го гледах на живо...говори ми boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 14 Мар, 2015 8:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Родните клубове вече може да картотекират 10-годишни деца

Родните клубове вече може да картотекират 10-годишни деца
Българският футболен съюз е информирал клубовете от професионалните и аматьорските групи, че заради решение на ФИФА, трансферен сертификат вече ще се издава за деца, които се местят в други отбори и са навършили 10 години. До момента въпросният сертификат беше за 12-годишни момчета. ФИФА предприема тази стъпка с идеята да защити в по-голяма степен малките клубове и школи, които дават ранния старт на талантите по света, пише sportal.bg.

С писмо с номер Изх N т-5-347 / 09.03.2015 г. се казва, че футболните клубове или школи, могат да регистрират играчите и по този начин да ги защитят при последващо изискване на компенсация, които са навършили 10 години към датата на картотекирането.

„Във връзка с картотекирането на малолетни / непълнолетни футболисти (първа регистрация) и международни трансфери Ви уведомяваме, че в сила от 1 март 2015 г. се намалява на 10 години възрастовата граница (вместо досегашните 12 години), съгласно Циркулярно писмо щ 1468 на ФИФА от 23-ти януари 2015 г. В изпълнение на горното е необходимо: Стриктно да се прилагат правилата, посочени в Глава Пета от Правилника за договорите и трансферите на футболисти в системата на БФС, се казва в писмото.


Абе изобщо кой ги води тия картотеки при нас??? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 14 Мар, 2015 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Родните клубове вече може да картотекират 10-годишни деца

Родните клубове вече може да картотекират 10-годишни деца
Българският футболен съюз е информирал клубовете от професионалните и аматьорските групи, че заради решение на ФИФА, трансферен сертификат вече ще се издава за деца, които се местят в други отбори и са навършили 10 години. До момента въпросният сертификат беше за 12-годишни момчета. ФИФА предприема тази стъпка с идеята да защити в по-голяма степен малките клубове и школи, които дават ранния старт на талантите по света, пише sportal.bg.

С писмо с номер Изх N т-5-347 / 09.03.2015 г. се казва, че футболните клубове или школи, могат да регистрират играчите и по този начин да ги защитят при последващо изискване на компенсация, които са навършили 10 години към датата на картотекирането.

„Във връзка с картотекирането на малолетни / непълнолетни футболисти (първа регистрация) и международни трансфери Ви уведомяваме, че в сила от 1 март 2015 г. се намалява на 10 години възрастовата граница (вместо досегашните 12 години), съгласно Циркулярно писмо щ 1468 на ФИФА от 23-ти януари 2015 г. В изпълнение на горното е необходимо: Стриктно да се прилагат правилата, посочени в Глава Пета от Правилника за договорите и трансферите на футболисти в системата на БФС, се казва в писмото.


Абе изобщо кой ги води тия картотеки при нас??? boredom


имаше един,ма го уволниха bb
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 15 Мар, 2015 20:22    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&video=74757
Загуба от Славия, но с помощта на съдията...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> ДЮШ Локомотив-София Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 43, 44, 45  Следваща
Страница 26 от 45

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum