Г.С.П. - ГОДИШНА КЛАСАЦИЯ
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Сря 20 Сеп, 2006 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Наистина не ни е най големия проблем носенето на чужди артикули,
имаш интернет,сам си отговори защо в Италия агитките на Лацио,Интер и Ювентус си къркат заедно,нема да ти обяснявам :shock:

А що агитките на Милан и Бреша си къркат заедно.......нещо май нета не ми върши работа или пък не съм дотатачно настоятелен да търся....
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 20 Сеп, 2006 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

дай да си купиме и ние по 1 ханцунг и тва е :twisted: :twisted:[/quoхахахаха аз же4е съм напред нали ми подарихте за рд а доколкото за шала на псв той беше на джевиза и след ма4а аз го развявах гордо гордо :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 20 Сеп, 2006 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

тфа с изцепките е глупаво и най-вече селско недостойно за на локото агитката
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не казвам да боготворим тия от Милан, но нека да взимаме хубавото от тях - организацията, задръжността и дисциплината. Само така можем да се борим със селските елементи.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Чет 21 Сеп, 2006 18:34    Заглавие: Отговорете с цитат

да тфа да си облечен с Ханцук и да да викаш селяни на хора които ходят на мачове по Италия и Англия и са навътре с фенкултурата треа да си много тъпо копеле от случката съм леко издранен и умрел от смях :lol: :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 22 Сеп, 2006 18:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Евалла за тази тема!!! Аз ненапразно промених местоположението си по време на мач?!? Дори съм чувал псувни по наши играчи в тежък за отбора момент, но селенията си е селения??? В интерес на истината, Румбурак и Ванката защитават някакъв ретро фанатизъм / в което няма нищо лошо / към любимия отбор във В сектор, и често влизат в конфликти със " селяните", но това не е достатъчно. Може би трябва да минат още няколко години , за да се промени изцяло манталитета на много хора. А за ХАНЦУНЗИТЕ НА ЛОКО СФ, не сте прави, защото все пак това е клубен цвят - за разлика от Щутгарт, Милан, Аинтрахт, Ман.Юн. и сигурно още мн. други по света. Аз лично бих предпочел да ходя на Естадиото с ХАНЗУНГ НА ЛОКО СФ в сегашния сезон, отколкото с артикули на гореспоменатите отбори. За случката с феновете на ЛОКО ПД нямам думи, добрите взаимоотношения между агитките се градят с години, а могат да се разрушят с една селска проява! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе глей сега. Горнищата на анцузите могат да се преглътнят някакси въпреки че са вън от всякакъв етикет на обличане. Ама вече като се добавят и долнищата особено в комбинция с някоя джапанлка или плетен ретропатък нещата стават отвратни. А за капак и някоя капела с права козирка и неясен цвят и спокойно можеш да се издрайфаш.
Все пак не сме предишната разпасана и неизвестна агитка и трябва да пазим някакъв имидж. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 25 Сеп, 2006 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе глей сега. Горнищата на анцузите могат да се преглътнят някакси въпреки че са вън от всякакъв етикет на обличане. Ама вече като се добавят и долнищата особено в комбинция с някоя джапанлка или плетен ретропатък нещата стават отвратни. А за капак и някоя капела с права козирка и неясен цвят и спокойно можеш да се издрайфаш.

:lol: :lol: :lol: Много добре написано :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Blago
Гост





МнениеПуснато на: Пон 25 Сеп, 2006 17:05    Заглавие: Отговорете с цитат

а има един дето и на очилата отстрани написал loko. картинката е ....
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum