ПРОГРАМАТА ЗА СЕЗОН 2012 - 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 17 Фев, 2013 19:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато Тони ни помоли да отидем на един мач, също се правеха неща по залите.

Аз продължавам да твърдя, че това тогава бе най-тъпото нещо, което "мнозинството" можеше да наложи. От кумова срама пред него, сега всички трябва да млъкнат и да не споменават връщане на домакинства по чужди стадиони из села и паланки. Мисля, че няма смисъл да си изказвам едно и също мнение по сто пъти.

Аз таква плюнка няма да плювна.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед 17 Фев, 2013 19:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Нали вече и по нашия се прави нещо.Оня ден видях,че поправят трибуните в А сектор.Или се бъркам?

трима цигани нема да ни оправат стадиона верваи ми biggrin comando
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 17 Фев, 2013 20:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
pa®tci написа:
Това да се ходи на тия мачове само за да се гледат самите мачове (защото, признайте си, точно за това драпате) ми е най-непонятното нещо в цялата история.

Ееее...разгеле некой да им го каже! clapping То па понеже едните мачове boast

Вие тотално изтрещехте!
Ако някой ходи на мач, за да види дали Пешо може да я спира, Гошо да стреля с глава и Тошо да центрира,
досега да се е хвърлил от козирката на стадиона;
или поне да си стои вкъщи с грозданката и да гледа английското...

На мачове трябва да се ходи точно заради Локомотив.
Защото от години повтаряме, че "Локомотив - това сме ние"! А нас като ни няма... значи и Локомотив го няма.

Защото ако нас ни няма, наистина ще изчезнем като агитка.
Защото ако нас ни няма, ще останат само Румен и руменовците.
Защото ако нас ни няма, пак ще има 20 човека там, дето ще псуват, и никой няма да разбере, че бойкотираме...
Защото ако нас ни няма, на Кайчо, Прическата и Мастиката ще им е много по-добре... че няма кой да ги напсува...

Защото... алтернативата е да пишем декларации и да трупаме бройки мнения във форумите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 17 Фев, 2013 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

само да вметна че сме пред изпадане..ако не сега догодина ако продължаваме така както сега с това безхаберие със сигурност.. и не само ние де много са така,трябва кардинала промяна в целия наш футбол и цялата ни държава,аман от толкова тъпунгери...дано да греша де относно изпадането..аз ако мога ще ходя до Своге ,его къде е clapping да подкрепим за последно любимия отбор..,бойкота да продължава по един или друг начин,всеки си има мнение за себе си като гледам така че..дано се обединим някога и да си гледаме отбора независимо къде играе и кой играе щото сега а наемници и повечето смешници ама това е положението-чакаме юношите acute ,дано не изпаднем.. и това е..дано и школата се възроди..да си помечтаем и за стадиона отново.. и така мачкай Локо clapping независимо от всичко,
мощно да изкрещим ЛОКОМОТИВ завинаги и в сърцата ни,независимо от всичко........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 18 Фев, 2013 8:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще кажа каквото мисля на голямата среща преди сезона!Право куме в очи ИСКАМ ЕДНО ВСИЧКИТЕ АКТИВИСТИ ТУК ДА ДОЙДАТ НА НЕЯ,АКО ЛИ НЕ ПРОСТО ДА НЕ ПИШЪТ ТУК
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 18 Фев, 2013 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже спомените са ми от 85 година,тогава беше кажи речи същото!Старите не ходеха(не обичаха да ходят на Васил Левски и бавно-бавно говоря за период от 8 години(1986-1994)агитката стигна до там през 1994 в директен мач за титлата с Левски на Васил Левски да няма нито 1 човек агитка.Добре,че имахме силно поколение набори 1975-1981 за да я възродим отново.Сега ми се струва,че ако бойкота продължи повтаряме същата грешка!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 18 Фев, 2013 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

А защо не се сетихте за това, когато се реши да се прави бойкот?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 18 Фев, 2013 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
А защо не се сетихте за това, когато се реши да се прави бойкот?

Да ти кажа ли?

Защото никога не се е решавало да се прави бойкот!!!

Защото през лятото среща нямаше - нито малка, нито голяма... А просто тези, които пишат тук редовно (4-5 човека, един много малък процент от агитката), написаха, че трябва да има бойкот... И смятат, че понеже са си написали мнението тук, значи така трябва да бъде...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 18 Фев, 2013 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре бе не се е решавало!? В тая агитка много неща се решават , ама нищо не се спазва,Женоария. Е за тва докато има анархия и самодоволно самосиндикалничене НИЩО нема да стане. Пилата го каза най-добре:
Цитат:

Българина мрази да му казваш какво да прави,

за тва закривай и всеки да прави квото си иска,


За тва никви срещи и такива путки майни не ме трогват вече...Просто ме си тоталното блато, за което сме си виновни само НИЕ. Как за 20г. не се разбрахме нещо дето ВСИЧКИ да го спазват. Не сме и никога не сме били единни...за тва ше ни ебат поголовно bad bad bad bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 18 Фев, 2013 21:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
За тва никви срещи и такива путки майни не ме трогват вече...

А някого дали го трогват по 17 мнения във форума на ден, 13 статуса и 18 лайквания във фейсбук?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 19 Фев, 2013 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Metala написа:
За тва никви срещи и такива путки майни не ме трогват вече...

А някого дали го трогват по 17 мнения във форума на ден, 13 статуса и 18 лайквания във фейсбук?


Интернет доставчиците? boredom blum2

Само и само да си лалаш тезичките нема да спреш никога. Дет се вика "Не знам как е ама и така не е" bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 19 Фев, 2013 23:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Jenia LCI написа:
Metala написа:
За тва никви срещи и такива путки майни не ме трогват вече...

А някого дали го трогват по 17 мнения във форума на ден, 13 статуса и 18 лайквания във фейсбук?


Интернет доставчиците? boredom blum2

Само и само да си лалаш тезичките нема да спреш никога. Дет се вика "Не знам как е ама и така не е" bye

Не, в случая съвсем ясно написах какво трябва да се прави и защо.
Също така в случая ти си "не така, ама не казвам как".
Никой не е дал едно смислено обяснение защо трябва да продължава бойкотът (освен повтореното 17 пъти от Парцала за молбата на Тони Велков).

И не знам кой си лала тук във форума... кой трябва задължително да се е изходил по всички възможни въпроси и теми?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 20 Фев, 2013 9:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Metala написа:
pa®tci написа:
Това да се ходи на тия мачове само за да се гледат самите мачове (защото, признайте си, точно за това драпате) ми е най-непонятното нещо в цялата история.

Ееее...разгеле некой да им го каже! clapping То па понеже едните мачове boast

Вие тотално изтрещехте! Dobro utro !
Ако някой ходи на мач, за да види дали Пешо може да я спира, Гошо да стреля с глава и Тошо да центрира,
досега да се е хвърлил от козирката на стадиона;
или поне да си стои вкъщи с грозданката и да гледа английското...
mdam
На мачове трябва да се ходи точно заради Локомотив.
Защото от години повтаряме, че "Локомотив - това сме ние"! А нас като ни няма... значи и Локомотив го няма. E da de, nie sme Lokomotiv ,a tova e na KOkala, kai4o, rendeto i 4avo pianizata Gigomotiva

Защото ако нас ни няма, наистина ще изчезнем като агитка. nie si iz4ezvame i kato ni ima
Защото ако нас ни няма, ще останат само Румен и руменовците. to samo Rumen ostana
Защото ако нас ни няма, пак ще има 20 човека там, дето ще псуват, и никой няма да разбере, че бойкотираме...v Svoge I MESTNITE SHTE TE PSUVAT
Защото ако нас ни няма, на Кайчо, Прическата и Мастиката ще им е много по-добре... че няма кой да ги напсува... 4e koi ti pre4i da gi psuvash ??

Защото... алтернативата е да пишем декларации и да трупаме бройки мнения във форумите.
za teb moje bi da, no za men ne
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 25 Фев, 2013 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

ДРЪЪЪЪПНИ РЪЧНАТА!!!

Цитат:
Стартът на пролетния полусезон в "А" и "Б" група в българското първенство може да бъде отложен заради нестихващите протести в страната. Опасенията са, че полицията няма да се справи с опазването на реда и недоволството на хората ще се пренесе по стадионите, пише вестник "Тема Спорт".

"Притеснявам се, когато гледам всички тези протести. Ако в следващите няколко дни положението не се успокои, нищо чудно стартът на първенството да бъде отложен. Представете си как недоволството на хората може да ескалира в един мач и да се получат поразии", заяви лицензионният мениджър към БФС Красин Кръстев.

Освен това той намекна и, че някоиот клубовете може да прекратят участието си в българския шампионат. "Засега никой не е дал знак, че няма да започне първенството, но няма да се учудя, ако това се случи, например с Миньор Перник. Положението е тежко и със Сливен в "Б" група. А какво правим с Етър? Какво става с този клуб? Той излиза от Велико Търново без някакви обективни причини", каза още Кръстев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Фев, 2013 9:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеално бих казал Smile Така бригадата на нашия стадион ще може да направи още 4 стъпала biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum