Скивайте смех!:)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 178, 179, 180  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 15 Дек, 2006 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Я какъв коледен купон са си спретнали двамцата:

http://www.youtube.com/watch?v=FRkgq4QTR9Q
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек, 2006 23:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде поради големия медиен интерес :D

Spe6no mi trqbva da znam kolko dalgo jivee edin spermatozoid?!!!Znam,4e vav vlajna sreda jiveqt po-dalgo.interesuva me kolko?I kolko moje da jivee varhu suha koja?MOLQ da pi6at samo tiq koito znaqt i da ne se ebavate.Mn. e vajno da razbera VEDNAGA.!!!!!!!!!!!!!!
Blagodarq predvaritelno!!!
-------------------------------------------------------------------------------------

когато се прави секс със партниор в случея партниорка която не се познава почти обаче пуши трева и може би взема екстази има ли вероятност от някакви болести и някакви рискове при секс?
-------------------------------------------------------------------------------------
mom4eta vazbujdate li se kogato nqkoe momi4e vi pravi svirka i vie i natiskate(ama dulgo vreme) glavata taka 4e da go nalapa celia?
a vie momi4eta vazbujdate li se kato vi go nabutat celia nasilstveno v ustata!?
-------------------------------------------------------------------------------------
Здравейте, приятеля ми ми направи 2 смучки вчера на врата и много се вижда, искам да знам как да ги махна, поне малко да не си личи. Нека който знае да ми каже. Мерси много
------------------------------------------------------------------------------------

zdraveite hora puskam taq tema za da mi kajete kvo d apraq znam 4e nqkoi ot vas 6a kajat taq mn glypava we ama moje i nqkoi da me razbere v4era imah 4rd i edni priqtelki mkupiha vodka i az savsem malko si nalqh i mi stana eselo ama az ne se naoih ama se ligavih i sestra mi me vidq i i stana mn gadno i sega ne iska da mi govoei zarad tva za6toto i kazah 4e nqma da ima nikakva piene na 4rd a q izlagai sega mi e super gadno nqkvo takova pls kajete mi akkvo da napravq sestra mi da ne me misli 4e sam piqnica :lol:
------------------------------------------------------------------------------------
Hora pomognete imah ujasen skandal s roditelite si.Pribrah se s golqmo zakusnenie ot ugovoreniq chas i sega posledstviqta koito predizvika tova moe zakusnenie ne sa dobri za men-nakazaha me da ne izlizam do 15 septemvri.Biha me.No tova ne e vsi4ko bashta mi kaza za nakazanie shte qdesh boi vseki den ot nas dvamata sutrin,obed i vecher za da razberesh 4e ne trqbva nikoga pove4e da zakusnqvash.A kato znam kak biqt prosto neznam kak shte iztyrpq bolkata s tochilkata i shamarite.......................
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Дек, 2006 22:13    Заглавие: Отговорете с цитат

ПРИЧИНИ ДА ОСТАНА В БЪЛГАРИЯ:

1.Обичам попфолк
2.Искам да купувам дрехи втора употреба
3.Искам да имам хладилник втора употреба
4.Искам и пералня втора употреба
5.Искам и климатик втора употреба
6.Падам си да ми обират апартамента по два пъти в годината......кефя се,когато се върнат да ми изядат и сланината в хладилника
7.Обичам да гледам старци да си късат рецептите пред поликлиниките,защото не могат да си купят лекарства...
8.Приятно ми е да ме хапят бездомни помияри,които живеят в градинката до нас.
9.След това ми е хубаво,когато в болницата ми кажат,че е свършила противобясната ваксина......
10. ......и след това ми предложат такава за 10 лева от личния им запас.
11.Харесва ми да ме ръгат в трамваите
12.Харесва ми да ме настъпват и да ми кашлят в лицето в тролеите и трамваите
13.Обичам да ме лъжат на пазара
14.Обичам да ме лъжат навсякъде
15.Харесва ми,че в България думата педераст звучи гордо.
16.Обичам да гледам тъпа телевизия
17.Обичам да гледам тъпи сериали по четири пъти на ден
18.Обичам да слушам тъпо радио
19.Много обичам да ми спират кабелната телевизия в момента,когато има хубав филм
20.Падам си да пия метилов алкохол в бутилка от уиски
21.Весело ми е да гледам баба ми как живее с педесет лева пенсия
22.Става ми гот като видя баба ми си продава покъщнината да може да си плати водата
23.Доставя ми удоволствие да гледам как контрольорите в градския транспорт бият хората
24.Доставя ми удоволствие и мен да ме бият
25.Радват ме бездомните деца по улицата
26.......и те са щастливи,когато намерят малко пари да си купят лепило.....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 21 Дек, 2006 12:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Томов: „Митал покани Ериксон, но аз отказах“



В селекцията ще ползваме схемата на Челси, разкри шефът в ЦСКА


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Председателят на Надзорния съвет на ЦСКА Александър Томов потвърди новината на „Меридиан Мач“, че новият собственик на „армейците“ индийският милиардер Прамод Митал е разговарял с бившия треньор на Англия Свен Горан Ериксон да поеме отбора. „Да, имаше такъв вариант, но аз отказах. Митал бе уговорил Ериксон да дойде в София, да види базата и евентуално да поеме отбора, но аз прецених, че това не е удачен вариант предвид нивото на футбола у нас. Все пак, като види стадиона и базите, Ериксон няма да изкара и три дни в ЦСКА“, заяви бившият вицепремиер, който обяви имената и на някои от постовете в клуба. Емил Костадинов бе определен за член на Управителния съвет и връзка с БФС. Бяха оповестени и имената на хората, които влизат в селекционния комитет. Създаден бе обществен съвет, в който по думите на Томов ще попаднат само „яки цесекари“. За негов председател бе определен депутатът Кирил Добрев.

Е НЕМА ТАКЪВ ЛУУУПИИИ ЗАСЕНЧИ ВСИЧКИ :oops: :oops: :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 21 Дек, 2006 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

МАЛКО СМЯХ ОТ ФОРУМИТЕ...ТВА ЧОРБАРЧЕ ДЕТ ГО Е ИЗМИСЛИЛО ЗАСЛУЖАВА НАГРАДА :lol: :lol: :lol:

Емо Ангелов - ХАСКОВСКИ РОМ - съгражданин и ортак на старши треньора на Левски Станимир Стоилов. Мълвата гласи, че Мъри го нарича свойски "бебе". Нека всеки го тълкува както намери за добре.

Жоро Петков - ПАЗАРДЖИШКИ РОМ - като юноша на Хебър е брутално изнасилен от треньора на вратарите. Скоро след това се заселва в покрайнините на София, където милостив обущар зашива разцепения му задни.к с/у изръсения на тезгяха стотинкяш.

Миро Иванов - ШУМЕНСКИ РОМ - голът му с/у Хееренвеен изстреля Нова ТВ на първо място по рейтинг сред малцинствените групи.

Мариян Огнянов - ЛОМСКИ РОМ - Наскоро в медийното пространство лъсна признанието му, че бил възпрепятстван да замине на лагер с "отбора на народа", поради битови проблеми. А именно - нямал пари за транспорт!!!

Четин Садуа - ФЕС - Говори се, че обслужвал аналните щения на разгонената крава Илиана, докато Наско обстрелвал дивеч и бил далеч от семейното огнище.

Гошо Иванов - ПЛОВДИВСКИ РОМ - Доказано е, че като по-млад е симтатизирал на ЦСКА. Според очевидци след ЦСКА-Левски 5:0 с 4 парчета на Камата, Георги (тогава юноша бледен) цяла нощ драл гърло по улиците на Пловдив с алени атрибути и концентрат в кръвта.

Елин Топузаков - ДИМИТРОВГРАДСКИ ПОМАК /иначе е пич/

Борето Боримиров - ВИДИНСКИ ВЛАХ - тъст на гръцкия наркодилър и убиец на деца Христофорос Амантанидис - Таки.

Лусио Вагнер - ЧЕРЕН - продукт на Карнавала в Рио.

Ричи Еромоигбе - ЧЕРЕН - говори се, че близки негови родственици нагъват банани зад решетките на столичния зоопарк.

Дайо Джайеоба - ЧЕРЕН - на мач на Локомотив (Пд) преди години ясно се чу от всички зрители на Канал 1 как Херо крещи от тъчлинията: "Дайооооо, мръсна маймуно!"

Игор Томашич - ХЪРВАТСКИ ПРЪЧ - той е невинен.

Седрик Бардон - ФРЕНСКО СЕЛЯЧЕ - производно на гаври на есесовски офицер с вагиналните пролуки на френска винопроизводителка и краварка.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
molveno
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Дек, 2006 0:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Pilata я само ми кажи по-по горното ти мнение е извадка teenproblem.net или греша.
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 28 Дек, 2006 19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Където е Димитър Пенев - там е купонът


ЮЛИ


--------------------------------------------------------------------------------
9 юли
Свикнал съм да ме бъркат с брат ми. Откакто съм в Левски, се появиха 3-4 снимки на брат ми, а отдолу бе написано моето име. Съотборниците ми на Герена дори не разбраха, че е станала грешка.
Веселин Минев
16 юли
Стана леко меле, в което за радост не се стигна до крайности. Бях наблизо и чух, че ни псуват на майка. Не издържах обаче, когато в суматохата ме наплюха в окото.
Калоян Караджинов
обяснява инцидента в края на мача с ФК Македония
24 юли
Ако сме на жътва, ще бъде тежко. Ако сме в Ирак на война, пак ще е тежко.
Димитър Пенев за програмата в "А" група
--------------------------------------------------------------------------------
АВГУСТ
--------------------------------------------------------------------------------
3 август
Мишката Бачев няма доблест.
Уволненият треньор на Вихрен Стефан Гошев
7 август
Дражев облъчи България за 10 г.
Станимир Стоилов
9 август
Защо гледате на нас, собствениците на по-малки клубове, като на клана Корлеоне.
Ивайло Дражев
14 август
Играчите на Спартак не смееха да минат центъра, а аз ще трябва да плащам премии на играчите си.
Наско Сираков
24 август
И аз ще бъда глобен, ако говоря за пари.
Стефан Орманджиев
25 август
Ще изтряскаме и Милан.
Тодор Батков
29 август
Петре е дребен и вреден.
Христо Стоичков
--------------------------------------------------------------------------------
СЕПТЕМВРИ
--------------------------------------------------------------------------------
4 септември
Когато карах Мерцедес, вие карахте колелета. Много сте дребни, за да се страхувам от вас.
Христо Стоичков към румънските журналисти
6 септември
Извиках в отбора Миланов на мястото на Тодоров, защото завършва на "-ов".
Христо Стоичков
11 септември
Хвърляха се направо от десетия етаж. В пеналта, извън него, с топка, без топка. Само и само да им свирят дузпа.
Стефан Грозданов за играчите на Черно море
12 септември
Жена ми ме мисли за луд, като играя шах сам.
Христо Йовов
13 септември
Паднахме от Барселона с 0:5, защото играехме футбол.
Станимир Стоилов
15 септември
След няколко години и аз ще отида да поиграя в Китай. Като спечеля достатъчно пари, ще си построя едно хотелче с басейн и цял ден ще си лежа край него. Само ще ям и ще пия, това е животът.
Саша Антунович
16 септември
Изхвърлете този съдия Браге Сандмоен от галактиката. Той е основният виновник за това 2:2 с Фейенорд.
Николай Гигов
16 септември
Мерките за статуите в Алеята на славата ще ги вземам аз. Жена ми заминава на море, така че заповядайте вкъщи.
Иван Славков
19 септември
Сигурно трябва да ни ударят със снайпер, за да получим дузпа.
Вратарят на ЦСКА Ивайло Петров
21 септември
Шефът на съдиите няма морал, по цял ден прави наколенки на Боби Михайлов.
Христо Порточанов
24 септември
Какви са тези съдии като Йордан Иванов - Йоцо по 100 килограма.
Защитникът на Локо (Сф) Георги Марков
28 септември
Забелязвам, че глупостите в ЦСКА идват от такива футболисти като Ивайло Петров, които са най-слаби и нищо не са направили в живота си.
Наско Сираков
--------------------------------------------------------------------------------
ОКТОМВРИ
--------------------------------------------------------------------------------
5 октомври
Идват избори. Политиците говорят непрекъснато, че ще работят за спорта и за земеделието. Аз земеделие си имам, ей там са нивите ми.
Димитър Пенев за проблема с базите
9 октомври
Ако искаме да вземем топ футболист, ще трябва да продадем целия отбор заедно със стадиона.
Станимир Стоилов коментира зимната селекция
15 октомври
В БФС напълниха гащите от 16-годишни момчета.
Ивайло Дражев коментира мача със Спартак
16 октомври
Старата лисица Стоян Коцев отново показа нюх. Ако не стачкува или не продава мачове, може да открадне точки от всеки отбор.
Георги Илиев - Майкъла коментира мача Локо Пд - Марек
22 октомври
Като НЛО сме - обикаляме региона и търсим къде да тренираме.
Президентът на Беласица Костадин Хаджииванов говори за проблемите със спортните бази
26 октомври
Казвах на момичетата, че съм сам вкъщи и няма кой да ми изпере дрехите. Някои от тях идваха. Пускаха пералнята и от приказка на приказка ставаха нещата.
Нападателят на Литекс Ивелин Попов разказва свалячески трикове
27 октомври
Догодина може ние да играем в Шампионската лига.
Защитникът на Локо (Сф) Георги Марков
28 октомври
Нарушението беше нещо средно между суплес и поясно хвърляне. Такива мизерници като Димчо Радев нямат място в съдийството.
Венци Стефанов след мача с Локо Сф
29 октомври
Всички футболисти сме приятели. Всички обичаме треньора Пламен Марков.
Еуген Трика обяснява климата в ЦСКА
30 октомври
Ти да мълчиш, педераст.
Президентът на Рилски спортист Юри Галев се обръща към изпълнителния директор на Вихрен Валери Стойчев
--------------------------------------------------------------------------------
НОЕМВРИ
--------------------------------------------------------------------------------
1 ноември
Харесвам курвите, не и номерата им.
Юри Галев след мача Рилски спортист - Вихрен
2 ноември
На загрявката Ники Михайлов бе уверен, но след това напрежението го скова.
Треньорът на вратарите в Левски Валентин Захариев
7 ноември
Стоян Коцев е добър треньор, но много мрънка и стачкува.
Президентът на Марек Йордан Андреев
8 ноември
Постоянно аплодирам Алекс на тренировка, но баща му така и не ме вика в националния.
Еуген Трика
9 ноември
Този мач ми напомняше сблъсъка от Шампионската лига Арсенал - ЦСКА (Москва) (0:0), където англичаните пропуснаха 13 чисти положения. И ние бяхме като Арсенал.
Стефан Грозданов след победата 1:0 над Калиакра
10 ноември
Нивото на футбола в България и Германия е еднакво.
Футболистът на Сливен Иван Стоянов
17 ноември
Липсва ни екзотичната подправка Иво Димов.
Мирослав Миронов
20 ноември
Никой не е хвърлял на кучето този надрусан фен. А и кучето Мони е малко и бяга дори от мишките.
Изпълнителният директор на Дунав Георги Пейчев обяснява инцидента с феновете на Нафтекс на стадиона в Русе
29 ноември
Вода. Пускам мивката и си наливам в чашата.
Димитър Бербатов отговаря на въпроса какво може да приготви набързо в кухнята
30 ноември
В първия момент допуснах, че някой ми прави скрита камера.
Георги Иванов - Геша обяснява ситуацията, в която бе арестуван заради контрабанда на цигари
--------------------------------------------------------------------------------
ДЕКЕМВРИ
--------------------------------------------------------------------------------
1 декември
Мишка с гола глава реши мача.
Треньорът на Дунав Мариан Тодоров за рефера Димчо Радев
4 декември
Дано не свършим бързо.
Станимир Стоилов преди мача с Челси
5 декември
Знам, че Митал е спонсор на чешкият Баник (Острава). Вижте докъде стигнаха - до група Це.
Тодор Батков
6 декември
Митал може да вкара ЦСКА в индийската Шампионска лига.
Тодор Батков

Само опънах ухото на рефера.
Стоян Ненов
10 декември
"Б" група не е приют за пенсионери.
Драголюб Симонович
12 декември
Искам да ви поканя на тържеството по повод новата титла на ЦСКА.
Александър Томов към Тодор Батков

Никога не бих продал Левски на индиец.
Тодор Батков
13 декември
Долари и евро не подскачат по терена, там играят футболисти.
Наско Сираков
14 декември
Вземам паспорт, но няма да съм Митко.
Шикозе Ододжи
15 декември
Разиграва ни синът на бившия собственик на тима. Джеки ли е? Мики Маус ли е? Не знам...
Ивайло Дражев
19 декември
Имам чувството, че в анкетата гласува Сульо и Пульо.
Христо Стоичков
20 декември
Жал ми е за колегата Митал, като гледам с какви хора се е обградил. Видях го. Докарал е свекърви, етърви...
Тодор Батков
От отношенията ми с индийци знам, че не бива да се разчита на тях.
Тодор Батков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 29 Дек, 2006 14:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Депутат дава безплатни уроци на тотоманиаците

Червен депутат се готви да разтърси букмейкърския бизнес. Кюстендилецът Иво Атанасов пуска от Нова година прогнози за мачовете в тиражите на "Еврофутбол" на личния си сайт http://www.ivoatanasov.info. Там всеки може да свери очакванията си за резултатите от срещите с тези на народния представител. Мотото на футболния спец е: "Другите политици само обещават, с мен печелите!".
Депутатът от БСП е запален привърженик на спортните залози и често печелел. "Обикновено умувам след полунощ, премислям всички шансове и коефициенти", споделя успешната си рецепта футболният пророк.
Заради успеваемостта си Атанасов решил да публикува фишовете си в интернет, за да помогне и на други да спечелят.
Депутатският сайт ще стартира до края на януари. Атанасов обаче вече оповести на медиите как ще изглежда заглавната му страница.
За разлика от конкурентните такива в мрежата, засега той ще е безплатен.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Espany
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Дек, 2006 23:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Аааааахахахаамуааа :D :D :D
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 30 Дек, 2006 17:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Българската страница за
анонимни изповеди


Изпратете вашата изповед


Похотливост | Завист | Алчност | Гняв | Фантазии | Сънища | Дрога | Алкохол | Разни



Дата на изпращане: 29 Декември 2006

Обожавам да мириша носено дамско бельо. Ходя често при един приятел, който има две студентки на квартира. Той понякога ме оставя сам. Тогава вземам от банята оставените мръсни дамски пликчета. Едните дамски гащички мириша,над другите онанирам и когато достигна до върховния миг напръсквам със сперма мястото, където бикините са се допирали до котето на жената. Страхотно е до усещаш слетия аромат на парфюм, пот и специфичен мирис на дамски полов орган.
666


Много съм объркана. На 28 съм, не ходя на работа /имам малко дете/.Живем със сестра ми в една къща, аз съм на втория етаж. Преди няколко седмици,бях на балкона и неволно се надвесих и видях на долния племеника ми, който скоро ще навърши 14,и втрещена го видях как си прави чикия, като пред него ясно видях моя снимка!Той е доста развито момче,и парчето му никак не беше малко, неволно се възбудих силно, особено когато се изпразни. От тогава мисълта за случая не ме оставя, възбуждам се и свършвам с представата, че ме чука. Струва ми се, ако се създаде ситуация, че няма да устоя и ще го предизвикам да ме чука.Ужас. :evil: :lol:


Приятелката ми,(с която живея), излезе през деня по някаква работа и се прибра към 2-3 часа след обед.Kато се върна тя ми предложи да влезем заедно във ваната, хем да се покъпем хем малко ласки. Аз бях на кеф и казах оки. Както си бяхме във водата и се попипвахме и тук и там и... от вагината и изтече бяла гъста течност . Аз веднага я попитах дали това не е нечия сперма, а тя ми обясни ... че това било моята собствена сперма ...от снощното ни ебане. Аз докато излизах от ваната с окончателно истинал мерак я питам - не се ли е плакнала от снощи ...тя ми говори че е , но въпреки това спермата била от мене от вчера ;) . Бих се радвал ако чуя съвет от ЖЕНИ тука - възможно ли е такова задържане на сперма във вагината - 24 часа?!?!?!Все едно аз да изчукам някоя в мензис и след това да го подам кървав в устата на приятелката и като ме пита каква е тази кръв аз да и кажа, че това е от когато съм се раждал SmileSmile . Дали е голям кеф човек да бъде гад....




[size=12]zdraveite az sym edno mimi4e na 17 po4ti na 18 godini ot pernik! ot 6 klas pu6a treva minalata hodinza zapo4nah tvyrdite narkotici! bratov4ed mi mi dade i mi haresa adski mnogo ve4e godina pu6a heroin!v na4aloto mi be6e super qko! no kato se zaka4ih ne6tata stanaha seriozni super qko problemi nqmam pari smao problemi! roditelite mi razbraha 4e vizmam anfeti i mi e super gadno 4e znaqt! nqmat mi doverie! sega ne sym zimala ni6to ot 1 mesec i mi e super trudno! iskam da spra no ne moga! ne iskam da se ubivam bavno i my4iteno no mai sym pytnik koeto e nai gadnoto!opitvam se da si naloga da ne zimam ni6to no ne moga jelanieto i nujdata e ogromna[/size]


KOЙ му се рови те го сайто :http://www.izpoved.com/
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 31 Дек, 2006 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

К ъ с м е т

Тъй както си вървях - и хоп,
насреща - поп!
Насреща поп и попадия -
от попа лъхаше на спирт,
по-точно на ракия.
А попадията - една ...
Започнах с нея флирт,
започнах, ама на!
Изфъфли попът - стоп!
И таз добра!
Ще хвърляш чоп -
ези-тура.
И бута ми монета,
а в монетата - късметът ...
Подхвърлям я - ега ти чопа -
падна ми се попа!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 04 Яну, 2007 17:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Говедото е същество неща.стно
наглед е грозно, често и ужасно
смърди на лошо, често на урина
в обор живее, с фекалии заринат

Говедата акъл не обладават -
смърдят си само от къдет минават,
обичат вечно те бъдат втори
червено-червена мощ отзад да ги разпори

Говедата са с телеса висящи
рога, копи.та често пак смърдящи
отдалеч говедото се разпознава -
мучи като ненаебана кра.ва.

Говедата с мозъчна повреда -
съжаление буди в тоя, койт ги гледа
живеят в гето - с цигани, педали
усещат те,че са братя и сестри мангали!

Говедото е облик уродлив
с характер смотан, често заядлив
говедото с човека нищо общо няма -
зее между тях огромна яма!

Говедото от еволюцията не разбира
за него тя преди милион години спира,
говедото е низсшо същество
по интелект е равно на лайно.

Говедото е антисоциално
животно тъпо, гадно, неморално
в говеждите гърди сърце не тупка
там има със помия пълна дупка!

Говедата са дяволска порода -
безмозъчни и кухи по природата,
безкрайно жалък е и техния девиз -
"ний всички фенове сме на Азис!"

О, музо възпей таз песен на Азиса
дет сите говеда заплени и слиса
чалгарска порода са тия рогачи
говедо да си - значи в прахта да се влачиш!

Говедо да си е позор най-велик -
майка ти крава, баща ти селския бик
пасеш по земята и копита влачиш
такъв позор е да си говедо значи!

Говедото е животински ром -
глава голяма, празна кат балон,
пространство празно, кухо, незаето-
такава е главата на телето.

Имаме отборче тука
мижаво и второкласно
да го гледаш - пълна скука
за Европа - безопасно.
С 14-е играчи то излиза
от които трима с черна риза
в Българският футболен съюз
лобито му пълни автобус.
Носи име свято за България
но оцапа го с помия и диария
цялата му футболна история
е за съдийските подаръци теория
вечно с власта е то добре
и на всяка конюктура - мекере
днес държавата го свидно храни
спонсорският монопол му брани
измислиха за него и порода
ГОВЕДАТА- "ОБОРА НА НАРОДА"
подкрепяно е само от вандали
сини курви,цигани,педали
най известните му футболисти
в пеналтерията страшни са артисти
извън България произхода им пъклен
прокоба им докара - "Глезен стъклен"
какво се случва с Лески в чужбина
това въпрос е риторичен
там мрачна е говеждата картина
балансът - отрицателно трагичен
от "ОФИ" Крит шофьори и готвачи
го вкараха на сините мърлячи
а те изпасаха половината терен
след драмата в Антверпен
"Аалст" е трудно име, неизвестно
но с "Лефски" май му беше много лесно
и "Слован" с братиславските дървари
върху тях като лавина се стовари
на два пъти и "ОЛИМПИЯ" Любляна
си тръгваше от София засмяна
а "Люцерн" - леко скърцаща машина
транзит през синия терен премина
Беверен е негърски отбор и направи
смешни сините прояви.
Видно е за всеки статистик
че синия отбор е на Балканите комик
да детронира европейски шампион
е все едно муха да стане слон..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Яну, 2007 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Т,ва последното за говедата беше перфектно,обаче за тоя изрод Матрацци не съм съгласен.Ако тоя е гранде по-добре да гледаме други спортове. :wink: :shock:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 05 Яну, 2007 0:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Т,ва последното за говедата беше перфектно,обаче за тоя изрод Матрацци не съм съгласен.Ако тоя е гранде по-добре да гледаме други спортове. :wink: :shock:
Еми да де.Ти сигурно и Зидан харесваш?Гледам ти кеч картинката ,явно по бойни спортове си падаш ,затова го харесваш.А да не си помислиш ,че съм от Интер ,просто само той от тях ме кефи.И все пак .ФОРЦА МИЛАН ,ФОРЦА ЛОКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Яну, 2007 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Играч на Славия рекламира село
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Играч на Славия рекламира село Имената на Гонзо и Благо Георгиев също са използвани за привличане на клиенти Защитникът на Славия Йордан Петков се изявява в ролята на рекламно лице на разположеното в Предбалкана селце Буйновци. В интернет форума на BGGLOBE.net бившият капитан на "белите" описва красотата на природата около селото, както и предимствата на "Дядо Петковата къща", която е едновременно хотел и механа. От сайта става ясно, че къщата е семейна собственост. В селото са идвали да си почиват и няколко от звездите на футбола ни - Георги Иванов-Гонзо, Благо Георгиев, Чавдар Янков, Радо Станев. "Всички те останаха очаровани от мястото. Ако искате да починете истински - това е мястото", се казва във форума. Буйновци се намира на 10-ина километра южно от град Елена и през него минават две реки.


Аахахахаха - село Гонзо! Или Урсула.... :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 178, 179, 180  Следваща
Страница 4 от 180

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum