2012/13 Локомотив - юноши младша възраст Б 1997 г.(набор 97)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пет 23 Ное, 2012 19:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Следващ мач


25.11.2012 г.
Локомотив - Септември Юноши младша "Б" р. 1997 г. 10:00 ч.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Ное, 2012 16:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Загуба от пряк съперник за 2-3 място....мнооого неприятно (1-2) при това нашият вратар хваща дузпа на гостите... banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 26 Ное, 2012 20:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Загуба от пряк съперник за 2-3 място....мнооого неприятно (1-2) при това нашият вратар хваща дузпа на гостите... banned



След отпадането в Разград Метков е бил бесен и има изгонени момчета за слаба игра. Някои играят контузени от мача с Левски Раковски. Тъпа загуба в общи линии.

http://viasport.bg/new/6399/%D0%A1%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8-%D1%81%D0%B8-%D1%82%D1%80%D1%8A%D0%B3%D0%BD%D0%B0-%D1%81-%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%22%D0%A2%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8%D1%87%22.html
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пет 30 Ное, 2012 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

02.12.2012 г.
Славия - Локомотив Юноши младша "Б" р. 1997 г. 10:00 ч.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2012 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Нова загуба с 2-3 и тръгваме яко надолу.... black_eye и тука !Жалко ,тоя набор много го харесвах ,но май Киро Метков трябва да вземе мерки.... black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 04 Дек, 2012 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Есенно класиране - Юноши младша възраст "Б" р. 1997 г.

1 ЦСКА (София) 14 13 1 0 65-2 63 40
2 Левски (София) 14 12 1 1 66-10 56 37
3 Славия 14 10 2 2 62-14 48 32
4 Септември (София) 14 10 2 2 60-15 45 32
5 Локомотив (София) 14 9 1 4 63-18 45 28
6 Чавдар (Етрополе) 14 8 3 3 51-11 40 27
7 Ботев 57 (София) 14 7 1 6 47-48 -1 22
8 Левски-Раковски 14 6 2 6 45-28 17 20
9 Люлин 14 6 2 6 38-26 12 20
10 София 2010 (София) 14 5 0 9 17-47 -30 15
11 Нови Искър 14 3 1 10 16-68 -52 10
12 Обеля 14 3 1 10 10-68 -58 10
13 Витоша (Бистрица) 14 2 2 10 12-58 -46 8
14 Академик (София) 14 1 1 12 13-59 -46 4
15 Локомотив 101 14 0 0 14 7-100 -93 0

http://www.viasport.bg/fchamp.php?id=93&round=15

_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев, 2013 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Безразличието в Локо (Сф) ме убива

Кирил Метков е роден на 1 февруари 1965 г. Юноша е на “Локомотив” (София), където играе от 1983 до 1991 г. През зимата на 1992 г. преминава в ЦСКА. С червената фланелка се подвизава до август 1993 г., когато японският Гамба (Осака) го купува и той става първият българин в Джей лигата. През есента на 1996 г. играе и в “Славия”. В “А” група има 264 мача и 70 гола. От тях 216 мача и 43 гола са за “Локомотив”, 41 мача и 27 гола в ЦСКА и 7 мача за “Славия”. Метков е два пъти шампион на България - през 1992 г. с ЦСКА и през 1996 г. със “Славия” Носител е на Купата през 1993 г. и през 1996 г. Финалист за Купата на Япония през 1993 г. В евротурнирите има 8 мача и 2 гола. В националния отбор записва 9 мача. От няколко години Метков работи като треньор в ДЮШ на “Локомотив” (Сф). В момента е начело на отбора, родени 1997 г., който е считан за един от най-добрите в България.

- Кои бяха твоите идоли като футболист?
- Начко Михайлов и Мишел Платини! Гледах да попивам движенията, триковете им, да копирам финтовете, които правеха. На тренировка опитвах разни неща.

Треньорите
ми се караха

като видеха, че се отклонявам от нормата, ама аз не им обръщах внимание. Все си правех своето. Начко Михайлов беше огромна фигура за “Локомотив”.

- Рано влизаш в мъжкия футбол, едва на 18 години.
- Да, треньорът Тодор Велев ни извика три момчета от школата - мен, Васев и Дочев. Дебютирах в мач за Купата на България, но не си спомням нито съперника, нито резултата. Много съм задължен на г-н Велев. Той ми даде летящ старт във футбола. Голям психолог, умеше да работи с младите. Защитаваше ни пред “старите пушки”. Тогава имаше сериозна йерархия.Пет месеца не смеех да кажа “Добро утро”. Само стоях и мълчах. И как да е иначе, като видиш какви фигури бяха в съблекалнята – Бойчо Величков, Бумбо Стойков, Жоро Бонев – да не ги изброявам всичките. Аз веднага се наложих като титуляр. В първия ми сезон в “А” група записах 25 мача и 5 гола.

- Сезонът 1984/1985 се развива доста необичайно и интересно. Заради скандалния финал за Купата на 19 юни 1985 г. “Левски” - първи в класирането, и ЦСКА - втори, са извадени от първенството. За служебен шампион е обявен “Тракия” (Пловдив), а “Локомотив” (Сф) печели сребърните медали. Получихте ли отличията?
- Разбира се. Медалът още е някъде вкъщи по шкафовете. Иначе най-силният отбор тогава беше “Левски”. Заслужено им върнаха откраднатата титла години по-късно. Понеже спомена “Тракия”, ще ти разкажа за един скандален мач от онова време. С тях играехме на кръв всеки път, но този мач беше нещо страшно. На терена имаше побоища, разправии, а след последния съдийски сигнал местните фенове спряха нашия автобус. Просто застанаха насред улицата и не ни пускат. Започнаха да хвърлят камъни, изпотрошиха рейса. Едно паве удари Александър Марков. На Сашо неслучайно му викаха Екшъна. Беше голям мъжкар, не му пукаше от нищо. Сам слезе от рейса и отиде да се бие с феновете. Сам човек срещу цяла тълпа. Шамароса един от запалянковците, едвам го спасихме. После милиционерите го арестуваха, писа показания. Даже беше подсъдим за хулиганско поведение.

- От средата до края на 80-те години на миналия век “Локомотив” играе сериозна роля в първенството. Често биете и фаворитите за титлата. Какво ви пречеше обаче да се намесите сериозно и вие в битката за медалите?
- Пречеше ни най-вече манталитетът. Един мач играем силно, после два слабо. Нямахме постоянство и амбиции за нещо голямо. Ние бяхме отбор на импулса, на импровизацията. Треньор ни беше Апостол Чачевски. Правеше убийствени тренировки. При него в първите 6 мача от първенството направо летяхме по терена, съперниците не ни оказваха никаква съпротива. Отнасяхме ги, но после свършвахме курса.
Metkov_1.JPG
- Много легенди се носят за вашите сблъсъци с “Динамо” (Тбилиси) през 1987 г. Можехте ли да елиминирате грузинското страшилище?
- В първия мач бихме с 3:1, като заради токов удар изгасна осветлението на “Васил Левски”. Оправиха го чак след половин час. Но на реванша ни смазаха. Чешкият съдия не ни даде две дузпи, грузинците вкараха два гола почти от центъра. Обстановката в Тбилиси бе адска. Стадионът бе с формата на чаша. Спомням си, че бе тъмно и отгоре летяха ята гарвани.

- Как се приемаха тези поражения в Европа от вашите шефове и фенове?
- Нямаше драми. В “Локомотив” никога не сме си поставяли високи цели, затова си и тръгнах оттам. Просто нямахме самочувствие на победители. В ЦСКА беше нещо коренно различно. Постоянно си повтаряхме преди всеки мач: “Ние сме по-добри, ние можем”. Администраторът Боби Божинов винаги, като влезеше в съблекалнята, поздравяваше с “Добро утро, шампиони!”. Това е част от аурата на този клуб, тя се предава по наследство. Докато тука, в “Надежда”, те гледат странно. Веднъж и аз ги поздравих по този начин и те ме помислиха за луд. Тук никой не разбира, че шампионският манталитет се формира трудно и трябва упорито да се насажда.

- През пролетта на 1989 г. “Локомотив” преживя уникален срам - бяхте отстранени от третодивизионния “Марица - Изток” (Раднево) за Купата на Съветската армия.
- Не ми напомняй за оня мач. Излязохме напълно отпуснати. Паднахме с 1:2 след продължения. Чак в съблекалнята осъзнахме каква тъпотия сме сътворили. Като се прибрахме, дълго време ни четяха конско в “Надежда”. Треньорът Начко Михайлов го смениха заради този провал.

- През януари 1992-а идваш в ЦСКА. Колко платиха за теб “армейците”?
- 100 000 долара плюс 40 процента от следващ трансфер. А ти знаеш ли, че години преди това бях на крачка от “Левски”?

- Не, разкажи какво се случи?
- Треньорът на “сините” Васил Методиев ме искаше в средата на 80-те години. Почнах преговори с шефовете на “Левски”, бяхме стигнали пред подписване. Бяхме големи приятели с левскарите Ники Илиев и Митко Марков, те вече ме поздравяваха с трансфера. В последния момент обаче председателят на нашия клуб спря сделката само с една реплика: “Никъде няма да ходиш”. По онова време имаше някаква глупава забрана да се правят трансфери между столични отбори. От “Левски” не се отказаха толкова лесно. Адвокатът на клуба даже

написа писмо до
Тодор Живков

В него пишеше следното: “Как може една чистачка да смени работата си, а един млад футболист да не може? Това справедливо ли е, другарю Живков?”. Ама резултат нямаше. Така пропаднаха нещата с “Левски”. После пък получих оферта от “Етър”. Гочето Василев говори с мен, предложиха ми супер условия – апартамент, кола и т.н. Това стана малко преди “Етър” да спечели титлата. Така пропуснах шанса да стана шампион още през 1991 г.

- Е, с ЦСКА поправи този пропуск. Имаш и огромен принос за титлата от 1992 г.
- Георги Илиев-Майкъла, който тогава беше един от шефовете на “Армията”, не трябваше много да ме убеждава. Примиренчеството в “Локо” ми беше писнало, пък и взимах една от най-ниските заплати. С удоволствие заиграх в ЦСКА. Получих добри пари на ръка. Там заплатите бяха малки, но премиите големи. При пълен сбор точки за определен брой мачове взимахме супер пари. Хвърляхме се яко за победата.

- Какви бяха отношенията ти с тарторите на отбора?
- Колегиални, отлични. Единствено съжалявам, че изместих Лъчо Танев от титулярното място. С моето идване той стана резерва. Не му беше приятно, но никога не е проявявал неприязън към мен. Запазихме добри отношения. След време именно той ми помогна за трансфера в “Славия”. Тогава в ЦСКА имаше големи фигури, но за тартори не може да се говори. Те бяха такива не в съблекалнята, а на игрището - Джони Велинов, Краси Безински, Данчо Лечков, Трифон Иванов. Нямаше групички, нямаше дрязги и интриги. Всеки гледа да е вътре в състава, за да вземе премията. Нямаше какво да делим и за какво да се караме. Логично станахме и шампиони през 1992 г., защото бяхме най-силният отбор с най-добрия треньор - Паро Никодимов. В решителния мач 2 кръга преди края на първенството завършихме 2:2 с “Левски” и подпечатахме титлата.

- Какъв е Никодимов като треньор?
- Перфектен специалист. Държеше се винаги много спокойно, уравновесено. Не беше истерик на пейката. Никога не ни е викал. Създаваше приятна обстановка преди всеки мач. Разборите му бяха кратки, по пет минути. При Паро нямаше лагери. Даже за финала за Купата на България през 1993 г., който беше в Благоевград, тръгнахме в деня на мача. На обяд само спряхме за 2 часа в село Рилци да хапнем. Да не забравя и Вальо Михов - ръководител от висок калибър. Изключително точен и честен човек.

- През 1993 г. с твой гол ЦСКА спечели Купата на България. На финала бихте “Ботев” (Пловдив) с 1:0. Какви бяха обстоятелствата около този мач?
- За съжаление отново се прояви лошото лице на футбола. Брокерите, които тогава бяха начело на пловдивския клуб, опитаха по нечестен начин да вземат купата.

- Какво имаш предвид?
- Опитаха се да пробият ЦСКА отвътре. На петима души

ни бяха
предложени
подкупи

за да играем симулативно на финала. Естествено, че няма да ти кажа имената на другите четири момчета. Дни преди мача ме потърсиха хора от “Ботев” и ми предложиха сума, доста по-солидна от тази, която ни обещаха от ЦСКА. Говоря за сума, в пъти по-голяма. Аз категорично отказах подкупа и играх на 100 процента.

- За каква премия играехте тогава?
- Доколкото си спомням, около 60 000 долара взехме за победата. Шефът ни Вальо Михов така и не разбра какво се е случило. Не го предадохме никога. Останахме честни и играхме и заради него в този мач. А и заради великолепните ни фенове, естествено.

- След загуба “червените” ултраси не са от най-любезните?
- О, да. Никога няма да забравя какво се случи след едно отпадане пак за Купата. Бяхме били “Пирин” с 2:0 в първата среща, но на реванша паднахме с 0:3 и казахме “Чао” на Купата. На връщане рейсът на отбора ни остави в центъра на София, а не на “Армията”. Беше ни страх от реакцията на феновете.

- Ти често наказваше “Левски”. Коя е най-сладката ти победа в тях?
- Тази от 17 октомври 1992 г. Тогава всички считаха “сините” за фаворити, нас никой не ни слагаше в сметките. Да, ама ние ги объркахме. Още повече, че дни преди мача смениха Паро Никодимов. Аз вкарах два гола и спечелихме с 3:1. На мен по принцип ми е било винаги лесно да играя срещу “Левски”. Обичах да ги наказвам. Знаеш ли кое беше интересното? Повечето от моите съотборници в ЦСКА адски много се притесняваха преди вечно дерби. Абе, не знам какво им ставаше. Сякаш ставаха други хора. Страхотно напрежение се усещаше в момчетата. Те си го създаваха сами. Почваха да се паникьосват: “Какво ще правим?” Дори и у най-опитните се появяваше пораженческо настроение преди мачове с “Левски”. Аз, понеже не знаех каква е тръпката на дербито, играех страшно освободено. Не ми пукаше от нищо. За да успокоя момчетата, им повтарях: “Спокойно, ще им вкарам два гола”. И то така и ставаше.

- В националния отбор имаш само 9 мача. Не е ли странно това?
- Явно не съм бил достатъчно добър. Дори не съм запомнил отделни мачове в националния. Спомням си само, че селекционерът Борис Ангелов постоянно ме вадеше от групата. Това адски ме дразнеше. Извикат ме на лагер, а щом наближи мачът, ме освобождаваха.

- През 1993 г. стана първият българин в японската Джей лига?
- Помогна ми един израелски мениджър, познат на моя приятел Владо Лалов. Като дойде офертата, си казах: “Как така Япония?” Половин час мигах на парцали. “Гамба” (Осака) плати на ЦСКА 400 000 долара. Условията бяха перфектни. Треньорът ни се казваше Камамото. В отбора имаше още двама чужденци - Сергей Алейников и бразилецът Флавио. По-късно дойдоха Олег Протасов и Ахрик Цвейба. Бързо се наложих като титуляр, хората много ме уважаваха. В началото не знаеха къде се намира България. Покрай мен научиха, а на трибуните се вееше нашето знаме. Тогава Джей лигата се състоеше от 10 отбора, които играеха по 4 пъти един срещу друг. Организаторите не търсиха резултати, а повече утвърждаване на шампионата. За популяризиране на лигата привлякоха големи звезди като Пиер Литбарски, Гари Линекер, Зико, Драган Стойкович -Пикси. Стадионите се пълнеха.

- Още в първия си сезон стигате до финал за Купата на императора. Какво се случи там?
- Загубихме, но и това се прие като голям успех. За съжаление скоро след това на една тренировка ми счупиха крака. Получи се много нелепа ситуация. Резервният вратар ми влезе с бутоните в опорния крак. Удари ме малко над глезена. Двете кости бяха счупени напълно, скъсани връзки и – край! Всичко отиде по дяволите. Тежка операция, месеци в гипс. През декември почнах да се възстановявам лека-полека. Треньорът искаше да ме пусне в един мач, за да види как ще се почувствам. И на тренировката ден преди срещата дойде ново нещастие - кракът ми хлопна пак на същото място. Айде пак в болницата. Така приключи моята японска авантюра. Аз реално 2 месеца играх там. Шефовете в Осака излязоха коректни, изплатиха ми всичко до стотинка. После пробвах да се върна в ЦСКА. Още на втория ден обаче си тръгнах обиден.

- Защо?
- Пламен Марков беше станал треньор. Видя ме, вика:

“Искам да
те пробвам”

Побеснях. Мене ли да пробва? Няма да стане тая! Начаса се изметох от “Армията”. През 1996 г. Лъчо Танев ми помогна да премина в “Славия”. Бях вече на 31 години. Въобразявах си, че все още мога да играя голям футбол. Записах десетина мача с “белите”, Кано Коцев беше голям специалист и коректен човек. Аз играех, но усещах, че вече не съм същият. Кракът ми отичаше, гледах да се пазя при единоборствата. Казах си: “Дотук съм” и се разделих със “Славия”. През същия сезон станахме и шампиони, но аз не пожелах медал. Другите момчета, които бяха изкарали първенството, имаха повече право на това.
Metkov_2.JPG
- После как се разви животът ти?
- Честно да ти кажа, аз толкова се бях отвратил от футбола, че тотално загубих интерес към него. Даже мачове не гледах по телевизията. Беше ми писнало от всичко. Този период продължи няколко години. По-късно малко случайно станах треньор. Започнах работа в ДЮШ на “Локомотив”.

- Сега си начело на отбора, набор 1997, на “Локомотив”. Считат твоите момчета за едни от най-добрите в своята възраст в страната...
- Точно така е. Именно тези момчета обаче са и голямата ми болка. По-скоро отношението, което имат към тях в клуба.

- Какво имаш предвид?
- Ние с лека ръка изпуснахме един от най-големите таланти в България - Никола Димитров. “Литекс” ми го взеха. Ники е отличен централен нападател, развиваше се много добре. Направих опит да предотвратя отиването му в Ловеч, борих се допреди месец. Повече обаче не можех да го задържам и той сега ще играе за “Литекс”. Сигурен съм, че след време ще струва много пари. Нали често се поставя въпросът колко можем да спечелим от трансфери на наши млади таланти от школата. Президентът на “Локомотив” Николай Гигов пропусна да спечели поне 2 милиона евро от Никола Димитров. А защо го изпуснахме това момче, кой го изпусна, по-добре попитайте други хора. Не е моя работа. Сега се моля да не се разделим по същия начин и с Йордан Ризов. Той също е талантлив футболист. В моят отбор има и много други кадърни момчета, които искат да се развиват.

- Усещам, че говориш с болка по този въпрос.
- Няма как да е иначе. Боли ме, като гледам какво се случва. Никой не се интересува от тези деца, сякаш не му дреме дали са нахранени, дали са облечени, имаме ли тренировъчни пособия. Ела да видиш в каква съблекалня се събличаме. С колегите от школата работим в ужасни условия, а нали от нас се иска да намерим новите Котков, Начко Михайлов, Бадема и Гошко Пеев. Как да мотивирам тези деца? Никой не проявява интерес. Като сирачета сме. Най-много ме е яд за безразличието. То ме убива!

Милен ДИМИТРОВ

http://www.blitz.bg/sport/article/164479



Тръгне ли си и Ризов, най-вероятно и Метков ще го последва, дано Велков и Лалов поразбутат и съживят малко школата.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев, 2013 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Човек, ти какво очакваш? Кой иска да седи в блатото!? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев, 2013 13:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е другото голямо престъпление на Гиговщината.Не можем да упрекваме никой,който иска да се развива!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев, 2013 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Това е другото голямо престъпление на Гиговщината.Не можем да упрекваме никой,който иска да се развива!


Еле па ако има и талант...Тва че ние фърляме злато на боклука, а държим посредствената плява кой ни е виновен!!? Като сме балъци другите ще си потъркват доволно ръчички и тва е.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев, 2013 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

кой е Кирил Метков в нашата история?
от инетрвюто освен силните истина за кайчовата клика става ясно,
че нямал кво да прави и решил да си джитка в Локото -школа.
айде после,ок>?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 27 Фев, 2013 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Еееееее аре сеа кой е...Най-малкото е от едно ебати легендарното поколение, което по една или друга причина /най-вече конюбктура и карък/ не успя да запише поне няколко трофея. И на днешно време можем само да си мечтаем за играчи като него agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 27 Фев, 2013 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
кой е Кирил Метков в нашата история?
от инетрвюто освен силните истина за кайчовата клика става ясно,
че нямал кво да прави и решил да си джитка в Локото -школа.
айде после,ок>?


Най-вероятно не е локомотивец, но пък хъса му за победа е огромен и вярвай ми точно заради него момчетата от 97 са един от най-читавите ни набори. Ако си тръгне ще е сериозна загуба.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 18 Мар, 2013 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

17-03-2013 10:30 Люлин - Локомотив 2:1

24-03-2013 10:30 Локомотив - Локомотив 101

Цитат:
1 ЦСКА (София) 15 14 1 0 74-2 72 43
2 Левски (София) 15 13 1 1 68-11 57 40
3 Славия 15 11 2 2 66-14 52 35
4 Септември (София) 15 10 2 3 61-17 44 32
5 Чавдар (Етрополе) 15 9 3 3 54-11 43 30
6 Локомотив (София) 15 9 1 5 64-20 44 28
7 Левски-Раковски 15 7 2 6 48-28 20 23
8 Люлин 15 7 2 6 40-27 13 23
9 Ботев 57 (София) 15 7 1 7 47-52 -5 22
10 ФК София 15 5 0 10 17-50 -33 15
11 Витоша (Бистрица) 15 3 2 10 14-58 -44 11
12 Нови Искър 15 3 1 11 16-77 -61 10
13 Обеля 15 3 1 11 10-71 -61 10
14 Академик (София) 15 1 1 13 13-61 -48 4
15 Локомотив 101 14 0 0 14 7-100 -93 0

http://www.viasport.bg/fchamp.php?id=93&round=16

_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 18 Мар, 2013 18:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Моляяяяя,и Люлин ли вече ни бие black_eye comando
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum