СЛАВИЯ-ЛОКОМОТИВ-СФ 23.09.2012 -НЕДЕЛЯ 17,00ч,
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 21:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
http://football.sportal.bg/video.php?video=49778

biggrin


ВЕЛИКАНИ clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 21:47    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&video=49786
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EDS



Регистриран на: 28 Фев 2012
Мнения: 46
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/view_article.php?article_id=299359
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SLAVIA



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 22:05    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
абе що не ги питаш твойте дали и те така мислят като тебе? факт че с нас се организиране най-много,то са тапети,засади,надъхвация ясно е кой мразите най-много! и ти си втория славист с баща локомотивец който срещам ебаси angry2

Аз ли съм първия? Smile Лично съм ти казвал, Жоре, че никога не сме се идентифицирали вас и с омраза срещу вас, поне тези, които сме на по 30+ години не сме ви мразили толкова специално, да не казвам, че и сте ни голяма степен безразлични. Мога да ти кажа също, че организациите ни с вас не се отличават с нищо специално от организациите ни по принцип. Това, че може да има пубери, както каза Метъла, които са се филмирали, те са във всички лагери и явно е така. Това с понятието "малкото дерби" от теб го чух лично и на мен лично не ми прозвуча добре, както и като го чуя по принцип от някой ми звучи така. Такова понятие и определение за мач с вас специално от славист не помня да съм съм чувал някога. Какво дерби може да имате с нас и ние с вас освен, че се играе в същия град по стечение на обстоятелствата? И какво го караш да пита колегата останалите от нашите?! Предполагам, че по-възрастните ще отговорят, че Локомотив Сф далеч не е най-омразния ни отбор, по скоро безразличен и може да питат защо ги занимаваш точно с Локото. Ние идентифицираме дербитата си с други два отбора. За нас Локото са просто отбор като всички останали, но чак специално мразен и разбираш ли да правим някакви специални групирания или организации и т.н. айде да не сте пък чак толкова специални за нас! А и ако говорим за комунизма, нека се сетим кой-какви титли и успехи има тогава от двата отбора, кой няма никакви за да се правят някакви кардинални изводи, колко сме били сложили шапка на Локото. А и каквото и да се е случвало по онова време е било въпреки желаняета на привържениците и на хората като цяло, за да може да се хвърлят някакви вини на обикновения фен. Така че колкото по-бързо се разбере кой е истинския проблем на БГ футбола, а той не е свързан с Локото и Славия, а с т.н. "грандове", чиято публика при няколко провала на отборите им се стопява за отрицателно време, тогава може и да има светлина в тунела, какво остава да са в положението на нашите отбори. Все пак като говорим за омраза не може да не се спомене и за толерантността, която е присъща на двете агитки. Когато локомотивеца Наско беше жертва на пътен инцидент, но за щастие до голяма степен се възстанови, славистите изказаха подкрепата си. В другата посока, като почина нашия приятел Петър-Ханса, локомотивците изпратиха венец, с който го изпратихме по последния му път. В днешно време е хубаво да си задаваме въпроса, против какво се борим и кои са истинските ни врагове всъщност, както накъде насочваме негативната си енергия защо?!
Успех на Локото и локомотивците със стадиона и в борбата им със собственика на клуба!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат

абе пич,достатъчно се подвизаваш във форума на Гонг и ,ако обичаш не давай мнения тук.......доколко и с кой ще се мерите,вземи си премери първо "чушлето".......кой Ви е дразнител.....та кои сте Вие biggrin клоуни с една титла спечелена от Маджо и президент които в момента боготворите,щото ще Ви класира за Европа за първи път от незнам кога.....легендите Ви са Жужу, дет се слага на всеки,а другия пие в Надежда.Та хайде приземи се и не давай мнение,кои ви е дразнитнел и кои не angry2 и моля стига сте ни правили свирки.....обичаме анално и затова пееме и в песните си за евреите

разбираш boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SLAVIA



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 22:52    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:

Анонимнико, имаш ли идея колко парички има да дава Кайчо на чичо Венци (с шарените менци) за наема на стадион "Славия", а? Колко и да са ше му ги върне - днеска и напролет; даже не се знае докога ще му ги връща, щото не се знае занапред къде ще играем.

То ако беше толкова уреден заради домакинствата на ст. Славия, щеше ли днес В. Стефанов да ви изгони от стадиона, ако са се спазарили и сега, та чак до напролет? Единственото което видах на днешния мач е как съдията ви спести дузпи и как безидейно играете, че чак и стихийните ви атаки в края не доведоха до нищо, но пък вашите футболисти не спряха да се опитват да направят нещо. Че ако не беше съдията и се беше стигнало до разгромен резултат, на кой му е нужно да влиза в уговорки с вас, вместо просто да ви мачка на фона на състоянието на двата отбора?!

П.С. И като говорите за уговорки, не помня да бяхте толкова убедени и да говорите за уговорки, че мача в последния кръг на по-миналия сезон с нас за 0:1, когато ви изпратихме в Европа на същия този стадион. Тогава мачът не меришеше, нали?! Но тогава беше изгодно да не вадите подобна теза!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 22:59    Заглавие: Отговорете с цитат

да мача 0-1 беше уреден и благодарение на тази победа играхме в Европа.....това беше миналата година /2011/ и не загубихме......а това при Вас кога е било biggrin баща ти те е водил за ръчичка на Овча купел и сигурно те е направил Партизанин 5 пъти

та си спестете ходенето тая година,че има и 17 нъндори в Европа да не Ви шибнат 17 пъти blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SLAVIA



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 23:02    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
абе пич,достатъчно се подвизаваш във форума на Гонг и ,ако обичаш не давай мнения тук.......доколко и с кой ще се мерите,вземи си премери първо "чушлето".......кой Ви е дразнител.....та кои сте Вие biggrin клоуни с една титла спечелена от Маджо и президент които в момента боготворите,щото ще Ви класира за Европа за първи път от незнам кога.....легендите Ви са Жужу, дет се слага на всеки,а другия пие в Надежда.Та хайде приземи се и не давай мнение,кои ви е дразнитнел и кои не angry2 и моля стига сте ни правили свирки.....обичаме анално и затова пееме и в песните си за евреите

разбираш boast

Видя се кой-кого мрази и кой как говори, особено за момента с "аналното" и "евреите". Ние не живеем с мисълта за вас. Прочети си мнението още веднъж, прочети и мнението на колегата славист и съпостави с останалите и виж кой-кого мрази, кой се филмира с мисълта за истинския враг "Славия" и тогава ми казвай къде да пиша. Аз съм достатъчно толерантен човек за да се отнасям уважително дори към индивиди като теб.
П.С. А по отношение на мъжкото ми достойнство, не знам за теб, но аз съм създал две деца и с жена ми съм от близо 2 десетилетия заедно. За да съм я задържал толко време повярвай, че все следва да има някакви качества същото! А аналната любов си я запази за други мъже. Аз си падам по срещуположния пол.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SLAVIA



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 23:08    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
да мача 0-1 беше уреден и благодарение на тази победа играхме в Европа.....това беше миналата година /2011/ и не загубихме......а това при Вас кога е било biggrin баща ти те е водил за ръчичка на Овча купел и сигурно те е направил Партизанин 5 пъти

та си спестете ходенето тая година,че има и 17 нъндори в Европа да не Ви шибнат 17 пъти blum2

Баща ми е "враг на народа" по комунизма, защото дядо ми е бил свещеник. За партизани не ми говори, знам какво е да гонят семейството ти и да го "донасят" съседите веднъж седмично. Славия по отношение на титлите е един от най-пострадалите отбори по онова време, така че и това не точно така, а и няма откъде да знаеш къде ме е водил баща ми, може да не е можел да ме води много тук и там, както ти казах!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 23:12    Заглавие: Отговорете с цитат

тогава като толкова я обичаш върви я гушни и се порадвай на победата на любимия си отбор,че от внимание към буферите да не дойдеш при нас.......,да те обичаме НИЕ! 0018-th_animalsex
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 23:21    Заглавие: Отговорете с цитат

SLAVIA написа:
venci написа:
да мача 0-1 беше уреден и благодарение на тази победа играхме в Европа.....това беше миналата година /2011/ и не загубихме......а това при Вас кога е било biggrin баща ти те е водил за ръчичка на Овча купел и сигурно те е направил Партизанин 5 пъти

та си спестете ходенето тая година,че има и 17 нъндори в Европа да не Ви шибнат 17 пъти blum2

Баща ми е "враг на народа" по комунизма, защото дядо ми е бил свещеник. За партизани не ми говори, знам какво е да гонят семейството ти и да го "донасят" съседите веднъж седмично. Славия по отношение на титлите е един от най-пострадалите отбори по онова време, така че и това не точно така, а и няма откъде да знаеш къде ме е водил баща ми, може да не е можел да ме води много тук и там, както ти казах!



а бе,Вие сте най-изтрадали и за тва Ви полягаме да не страдате...а тва,че сте реприсирани всички знаят.....особенно СИК как Ви репресира преди близо 20 години boast еми съжаляваме Ви и си Ви обичаме JC_moon

а ей за тия Партизани ти пиша

1988-1989 1-ви кръг Славия (София)-Партизан Белград 0:5; 0:5

да не Ви посетят пак като излезете от кошарката си в Овча купел blum2 айде бягай при жената
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2012 23:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Офффф...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 24 Сеп, 2012 0:26    Заглавие: Отговорете с цитат

всичко ок, но не знам защо хора, които не съм виждал от години на стадион"а" дават мение и то се счита за меродавно?!
САМО ЛОКО
КУР ЗА НИКИ ГИГОВ и всички КЛЕСОЕ, които се крият зад клавиатурата!!!!
САМО НИЕ!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 24 Сеп, 2012 0:31    Заглавие: Отговорете с цитат

.asd
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sofia



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Пон 24 Сеп, 2012 1:53    Заглавие: jjj Отговорете с цитат

Незнам защо, но имам чувството, че малко хора от вас могат да комуникират нормално, тия глупости за отзад или отпред си ги запази за себе си, истината е, че и двата клуба от доста време пърдиме в едно гърне. От доста време има вражда която се появи от простотии, преди 15 години бяхме приятели и дори заедно сме ходили на мачовете с Левски и Цска, били сме рамо до рамо някой хора помнят и знаят. А за партизан кво да ти кажа по оново време който е бългаски отбор да бяха хванали резултата щеше да е същия, просто тогава имаше смяна на поколенията и футбола като цяло на национално ниво беше слаб в сравнение с Югославския, лошото е че сега положението не е по различно даже напротив, но при нас има живец и годишнина коята трябва да се отпразнува, ние също не обичаме ръководството, но стадион Славия е часна собсвеност и е много по - трудна борбата, а и в настоящия момент на дали и някой, ще е съгласен да вземе един от двата отбора!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum