Тони Велков - спортен директор, Кокала - треньор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2012 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Obektiven написа:
PILATA написа:

незнам какво целиш с това си изказване, но кои отбори са с уважение останали към него, те Левски не искат да чуят за него където си е у тях,питай Славия, Локо Пд.


В Левски го плюеха платените подлоги от софия-лапат,и то заради едно изказване на летището след загубата от бате че са наркомани,което си е точно така,стана шампион и за благодарност го изгониха,от слависти и майни също съм чувал само добри думи за него,и то при положение че беше изгонен и от двата отбора по причина - дебилни недоволни мутропрезиденти,а евреите не беха виждали финал за купа 15 години,за Локо Пд да не говорим.


+1

айде стига храна,да стана аз треньор Локомотивец съм и няма да се обяснявам кат мома

но за 30 мача със сигурност ще взема повече точки с тия футболисти,
които не дойде и не поздрави 10 човека, рев до небесата
да ма извинявате ама Кокала е 100 пъти по-добър треньор от Тони Велков
или Мауриньо е фен на Интер или Реал
comando
за тая работа са изп. и спортно технически директори и Велков си намери мястото

а Кокала е точния човек и ,че ще опсува двама-трима от нас го прави по-голям пич и нужния човек
а,ако почне да играе по свирката на Кайчо ще се намери кой да му я завре отзад

та нека да видим,кво ще направи, на Велков се нагледах достатъчно
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2012 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Obektiven написа:
Не му се връзвайте толкова много на щуротиите на Кокала,той винаги си е бил такъв майтапчия biggrin Но е истина и че е мъжкар,и с които и отбор да е работил е оставял следа и уважение навсякъде,сигурен съм че ако не друго със сигурност ще вдигне Локомотив нагоре (при положение че му се осигурят нормални условия и що-годе някаква селекция зимата)и отбора няма да изпадне което е най-важното засега в чисто футболен план.


Бате,ти верно ли го написа тва!??! comando Дай да го намера във Фейсбука, да го лайкна! Или да викнем за него следващия мач,а? Ми като си го харесват толко говеда,евреи и майни да си го турат на рамо и да си го водат у тех...
Не мога да повярвам каква деградация стигнахме да се кефим на откровени изроди като Какалашката!? black_eye black_eye connie_29 И да му дадели нормални условия - то така секи може. Що на Тони и на Митко не осигуриха нормални условия? Кога в последните 10-12 г в Локомотив е имало нормални условия за каквото и да било?
И майтапчия викаш бил и забавен...Ми дай следващия ни треньор да е Къци...барем кръвното ще им мери на играчите...Изобщо докато се съгасляваме с всякаквите трици дето ни подмятат, ще ни смятат за примати connie_29 connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2012 22:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Метъл,Тони Велков и Митко Васев са коренно противоположни и като треньори и като характер

Васев си беше треньора,ама ги псуваше наред и не го хареса Николайчо
Диян Петков също.....
Кокала не знам колко ще го трае,а Къцита много при нас
beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2012 22:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци, и си прав и не особенно,
че Васев ги псуваше 100% но и той и Диди бяха любимци на Гигоффф,
Васев имаше индивидуален договор с него още от Локо Пд, там се завъртя за половин сезон,
за Диди Пелето (тоя му прякор го чух за него като ни беше треньор) му беше любимец и верно куче, като ни стана Стойчо Стоев треньор
имахме мач с Локо Пд, и трябваше да им легнем за да останат-нищо че са по древни от Римската империя и Стойчо на полувремето казал на играчите в съблекалнята излизате и игарете колко можете, тогава Дидко тича горе приГигоф да клепа, ама Никииии ,тоя ни кара да ги биеме,кво да прайме сега, и Стойчо е похарчен за каузата Локомотив докато тоя е жив, да ама Кайчо похарчи и Диди и куп други Локомотивци, разделяй и владей като римската империя,
па тоя Жото Струмянеца тъп ще храни по Стойчо, абе нахуйник, и куфарите не става да му носиш, ще хванеш да одраскаш някой comando .
Кокала нищо не става от него, мега гадното копеле, той няма приятели, еврейн по майка, говори с децата си на иврит,с наще футболисти на къв език ще говори незнам,
очаквам драми,сополи, след 2 кръга играем с чорбата и се настройвам психически тея говеда слон да родат, и да биеме цска това няма да е наша победа black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2012 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

очаквам драми,сополи, след 2 кръга играем с чорбата и се настройвам психически тея говеда слон да родат, и да биеме цска това няма да е наша победа black_eye


това чакам и аз biggrin да ги надъха да бие чорбата по главата и сезона е супер biggrin

честно почнах да мразя повече чорбарите и говедата,отколкото да обичам Локо

щото Локо.....не е моето Локо

да ги преебаваме и да си ебават майката всички,а все някога Кайчо ще изчезне
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2012 23:58    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Метъл,Тони Велков и Митко Васев са коренно противоположни и като треньори и като характер

Васев си беше треньора,ама ги псуваше наред и не го хареса Николайчо
Диян Петков също.....
Кокала не знам колко ще го трае,а Къцита много при нас
beee


Начи вече вмесо да се хабим да праим кореота, артикули,плакати, ще заформим един литературен конкурс с мини есе на тема "Какъв според вас е идеалният треньор за Локомотив?"Тва и във форума на Гонг ще го пуснем да може оня оръфаняк Гарфилд да си пусне диарията. Вече виждам лайтмотвитите. Идеалният треньор на Локомотив е висок,строен,е приветлив,е добре сресан, не псува, знае английски,не слуша чалга, не пие, не пуши и...не съществува...
Щото по твойта логика идеалният треньор е някаква попара между Емо Димитров, Чико, Зулума и щипка баба Рада. Лица дето по-добре да не си ги спомняме...Е, и Кокалани ще е в тая плеяда bad bad bad bad

А за тва
Цитат:
честно почнах да мразя повече чорбарите и говедата,отколкото да обичам Локо
...Ми начи просто си започнал да заприличваш на споменатите... boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 0:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако мога да обобщя :

Всички да го духат и това е !

Локомотив (Сф) официално стана сателит на Левски .

ТабакооооооФФФ четеш ли , пиши го ОФИЦИАЛНО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 1:22    Заглавие: Отговорете с цитат

да,кефи ме треньор дето ще надъха играчите па бил и говедо,дето ще ги хване да ги бие,ебе и квот искаш, ама да се хвърлят на чорбата,само защото е говедо и ги мрази....ще се хвърли и на говедата за да се докаже пред тях.....с ЛОКОМОТИВЦИ останахме без фенове,обяснения в любов,романтика,спомени за Начко и Котков и тва кво ме ебе......бият ни на лягане и на ставане,ама ние пак се обичаме biggrin

айде няма нужда....,да искам Камбуров да се върне, да не ме поздравява,ама да вкара три гола на герена,тва Пеньо няма да направи и за 200 години, играейки събота-неделя

друг е въпроса,че Гиги трябва да си оди..ама хора дет викат г-н Гигов това,онова няма да го изгонят

и за последно пиша до мача с чорбата....оставете Кокала това е човека biggrin ......засега!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 1:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Хрущяла не е лош - еба говеда чорби лиляци черноморци и лудогорци...

Идват мачове с тях - да видим, още повече че тази есен най-добрите ни мачове са с Левски и Лудогорец

И ЕДНО ОГРОМНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ !!! НА ТОНИ, ЗАЩОТО БЕЗ НЕГО СЕГА НЕ ЗНАМ КЪДЕ ЩЯХМЕ ДА СМЕ. ДА, НЯКОИ ЩЕ КАЖАТ ЧЕ ЗА 35 МАЧА ИМА 5 ПОБЕДИ, АМА АКО НЕ БЕШЕ ТОЙ ДА ТЪРПИ.......

clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 8:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Гиговата ПРОСТАЩИНА Край НЯМА!!!! Превърнаха любовта ни в Еврейска ГОВЕЖДА - СБИРЩИНА!!! comando
Назначаването на това гнусно и отвратително синьо Говедо е поредната гавра с Историята на славния ни някога Клуб! comando Докато Гигов не се махне ще бъде така....Кокали, Глави, Джолани, Ребра и ПУМИЯ!!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Бахти какви сте андрешковци щом се радвате на некви мимолетни дребнави победки над тоя и оня,докато клубът загива...Е за тва сме на тва дередже comando comando Дето се вика май си заслужаваме съдбата bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе на колко отбора в България, треньорите са им излезнали от школите и на колко отбора треньорите са им били фенове на други отбори ?
А в Европа как е ?
Метъл, Аякс като е бил най-великия клуб преди 30 години, къде е сега ? А па турския, кипърския и гръцкия футбол, който го нямаше допреди 20 години изобщо, сега са фактори в Европа. Ама това се постига с "мимолетни дребнави победки", а не с гръмки стратегии и залагане единствено на "наши хора, верни на идеята". blum2
Футболът отдавна е бизнес, с романтиката се свърши преди 15-тина години
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 10:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебах тоя бизнес, дето се прави без пари, кадърни хора и некви призиви стил "Другари, дайте да дадем" bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ебах тоя бизнес, дето се прави без пари, кадърни хора и некви призиви стил "Другари, дайте да дадем" bad

Миии... като изключим Лудогорец, които ще ги има от ден до пладне, кой отбор в БГ се прави с пари и кадърни хора ? biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 1965
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 2:22 Заглавие: Отговорете с цитат
да,кефи ме треньор дето ще надъха играчите па бил и говедо,дето ще ги хване да ги бие,ебе и квот искаш, ама да се хвърлят на чорбата,само защото е говедо и ги мрази....ще се хвърли и на говедата за да се докаже пред тях.....с ЛОКОМОТИВЦИ останахме без фенове,обяснения в любов,романтика,спомени за Начко и Котков и тва кво ме ебе......бият ни на лягане и на ставане,ама ние пак се обичаме biggrin

айде няма нужда....,да искам Камбуров да се върне, да не ме поздравява,ама да вкара три гола на герена,тва Пеньо няма да направи и за 200 години, играейки събота-неделя


Напълно подкрепям !!! clapping

АКО бие и прасетата и рогатите и ни закара на финала за купата clapping (дай боже) КВО МИ ПУКА КАКЪВ Е БИЛ като малък ?!?

Между другото ако беше останал Велков ,щехме да се разминем с гостуване в Плевен(при Венци) ,щото те ще влизат а ние отиваме на излизане от А група !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum