Тони Велков - спортен директор, Кокала - треньор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

натам отиват нещата comando и догодина "мегадербито" Спартак - ЦСКА пред 20 000 хил. екзалтирани военни пенсионери

да живее Армията,ШЗО и тъпия отбор на Меца/ Цецка Цачева/ biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Хрущяла не е лош - еба говеда чорби лиляци черноморци и лудогорци...

Идват мачове с тях - да видим, още повече че тази есен най-добрите ни мачове са с Левски и Лудогорец

И ЕДНО ОГРОМНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ !!! НА ТОНИ, ЗАЩОТО БЕЗ НЕГО СЕГА НЕ ЗНАМ КЪДЕ ЩЯХМЕ ДА СМЕ. ДА, НЯКОИ ЩЕ КАЖАТ ЧЕ ЗА 35 МАЧА ИМА 5 ПОБЕДИ, АМА АКО НЕ БЕШЕ ТОЙ ДА ТЪРПИ.......

clapping clapping clapping


точното мнение,
вала Бате,напълно подкрепям,
имаш една две три пет бири от мене
и САМО ЛОКО!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 22:13    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Хрущяла не е лош - еба говеда чорби лиляци черноморци и лудогорци...

Абе и аз така мислех да се отнасям към ситуацията, ама като му видях представянето и каква клоунада беше, честно да ти кажа, хвана ме срам. Освен това некакви изказвания за това, че едва ли не бил приятел с феновете... айде, нали.

На тоя етап все пак мисля да изчакам(е) малко за да някакво по-конкретно отношение. Ако си спомняте и към Бай Гроздан (ВЕЛИКАН!) бяхме негативно настроени в началото, ама човека после какво направи с и за нас... connie_29 ... нали.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 23:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Абе и аз така мислех да се отнасям към ситуацията


Даваме му сто дни (и нощи biggrin ), после ще го съдим...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 22 Ное, 2012 1:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам и не вярвам на ушите си biggrin

Ма Вие сериозни ли ? Ше биеме Цска и Литекс. И догодина Локо (пд ) като гост и Лудогорец акто "домакин" ? МИчтатели biggrin

Ше набутат отбора с некви чукундури и ще изгонят една торба народ.
Си набутат там схемите и ше се цица докато може.


....а вий,ВИЙЙ сте идиоти..
flood
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 22 Ное, 2012 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

досега беше същото,да не е било нещо друго...сефте...то като постоянно се сее омраза отвсякъде, как един отбор да върви въобще.. да се спасим от изпадане засега и поне нещо стадиона да се оправи, който и треньор да го направи все ми е тая -Бай Иван ,бай Драган...мачкай ЛОКОООО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Ное, 2012 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Е как нема да е приятел с феновете бе! Гаранция една конкретна казионна клика пак му се е лепнала и му ближе кокала bad bad bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 23 Ное, 2012 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ако вземеме 1-2/най-вероятно / до 3-5 точки /а дано/от мачовете с Ловеч ,прасюги и гостуване на локо Пловдив през пролетта-трябва да празнуваме biggrin -дано има някакво надъхване от новия треньор ... положението е тежко дано някой успее да мотивира наште готини футболисти щото иначе bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пет 23 Ное, 2012 20:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки от лагерите е прав.Важното е едно трябва някой да ни извади от резила.Да спрем да бъдем последен дом за некъдърния футболист.Стига са се кръли всички зад емблемата и зад прозвището родов локомотивец!
20 години ми писна от романтика и снимки от старите ленти.Признавам си ,че 4 г от 2006да 2010 се чувсвах горд да съм буфер.Ходих по европата,още съм фен на отбора с най-много победи в Европа.С 5 поредни победи над омразните говеда.После стана сдух,но ми писна от демагогии за миналите времена.Живеем сега онова през 60-70 години е история от жълтите книжки.Реалността е че сега освен ние на стадиона не ходи никой.КАК ДА ИЗГОНИМ ПИНОКИО ЛЪЖЕЦА КАТО СМЕ 50 ЧОВЕКА?
Трябват ни силни мачове,победи над говеда и чорби.Иначе сте останем славна история като Академик СФ били Милан и нас с 6:0.Ако ще Овчата глава да стане треньор искам резултати.
Респект за Тони който ни остави в групата,но трябваше да се махне от ръководен пост в сегашние клуб Делта.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 23 Ное, 2012 22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

бате ако не е историята от жълтите странички какво сме в момента,
бият ни като тупани на сватба по селата,
добре,че е славната ни история и Легендите та още мислещите хора ни имат респект,
трябва да се почне на чисто с нови хора,ама как ще стане не ми е отчно ясно на тоя етап black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Ное, 2012 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

ДО ВСИЧКИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ:
Утре 25.11.2012 /неделя/ от 12:00 да заповяда в нашият храм ст.Локомотив,за среща с временно изпълнявашият длъжността треньор - г-н Кокала. След това се предвижда посещение на тренировката на "героите от ст.Урожай".
ЕЛА И ПОКАЖИ АКТИВНО ОТНОШЕНИЕ!

САМО НИЕ! САМО ЛОКО!

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 27 Ное, 2012 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Новият старши треньор Емил Велев ще направи официалния си дебют и в шампионата начело на „червено-черните“, след като го направи за купата преди няколко дни. Железничарите ще имат в лицето на Литекс сериозен съперник на стадион „Славия“.

Г-н Велев, вече сте от няколко дни начело на Локомотив Сф...
Да, вече дори успях да загубя един мач.

Какви са първите ви впечатления, предполагам не са много розови?
Напротив, гледам да си вършим работата, да тренираме нормално. Да вдигнем духа на момчетата. Знаем, че обстановката не е благоприятна след толкова загуби и толкова малко точки, които отборът събра до момента.

Каква според вас е причината затова отборът на Локомотив да не върви, от малкото време, през което сте начело на отбора?

Не мога да преценя все още. Може би са доста комплексни нещата. Надявам се с течение на времето да ги разбера тези неща, за да могат по-бързо да се поправят. Основното е в зимната пауза да направим необходимите неща, за да може Локомотив Сф да е по-боеспособен и конкурентен.

Предстои ви в края на този полусезон една много тежка серия и за първенство, и за купата. Тя започва утре с мача срещу Литекс. Ще успеете ли да излезете с чест от тази серия?
Аз и преди да дойда в Локомотив Сф знаех какво ме очаква, че предстоят тежки мачове. Сега и двубоите за купата с Черноморец, за които ще мислим след утрешния мач. Аз никога не съм бягал от предизвикателства. Искам да опитам от всичко във футбола. Знаех какво ме очаква в Локомотив Сф и ще гледаме постепенно нещата да се нормализират.

Утрешният ви съперник Литекс показва добри игри напоследък. Не се ли притеснявате, че този отбор може сериозно да ви затрудни?
Аз, ако се притеснявам, не трябва да съм треньор. Напротив, амбициран съм да се докажем срещу такъв отбор. Това е отбор с млади футболисти, които от година и половина играят заедно, наложени са. Те вече добиха опит и майсторство и в националните гарнитури. Аз говорих с момчетата, нас не ни е страх. Излизаме да се надиграваме с Литекс и надеждата ни утре е да спечелим трите точки.

Някои фенове на отбора се опасяват именно от това – че до края на полусезона трудно ще спечелите точки. Вие можете ли да ги успокоите?
Никого не мога да успокоя, защото футболът е една игра. А те трябва да знаят, че има и втори полусезон. Всичко може да се случи до края на сезона. Да се надяваме да е положително и в наша посока.

Имате ли някакви здравословни проблеми с играчите преди мача?
Освен Гаджев и Марчо Дафчев, които са малко по-сериозно контузени, други няма. Естествено и вратарят Галев ще ни липсва, тъй като е наказан.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Ное, 2012 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей ма е духовит и забавен начи black_eye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 27 Ное, 2012 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя може ли със своята неповторима хитрост да го олигави

аман от клоуни,

а тва за Бибишков ми кажете че не е вярно, щото ще стигна до крайности angry2

ма то се очаква всякакви клоунади с тоя чифут по майка на чело,

Велев,завирай си талмуда аналНО
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 28 Ное, 2012 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила...нема щастие за тебе:

Цитат:
Локо Сф се разбра с Бибишков
27 ноември 2012 | 17:25 1


Нападателят Крум Бибишков прекрати едностранно договора си с Миньор (Перник), съобщи сайтът на БФС, обявявайки решение от днес на Спортно-техническата комисия. Състезателят вече се е договорил с Локомотив (София) и ще почти сигурно може да се смята за първото ново попълнение за втория полусезон. Бибишков бе желан от Локото още през изминалото лято, но тогава реши да остане в Миньор. Футболистът ще се присъедини към "червено-черните" след Нова година.


Ей ти едно кадро да си го закачиш над леглото:


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum