Медиите за нас 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 41, 42, 43  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Фев, 2013 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Дее.а тва русто пе.дерастче шведа де.ба тоя бездарник 185 лв трябва да е получавал само ако е правил свирки на някой от тоя отбор... Голямата звезда отиде в Ботев и го разкараха без един мач и седи от година без отбор парцала..


Не е виновен той,че ги взимал.Виновен е този дето му ги е давал.И аз бих взимал 7-8 000 лева за да си бъркам в носа без да ми мигне окото,ако има кой да ми ги дава!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Фев, 2013 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

от скромен опит знам че за подправяне и/или изготвяне на неистинки документи с цел измама е дебело,
но ще се споразумеем с прокуратура,споко.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 08 Фев, 2013 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Това не е много "за нас", но...


Владимир Зарков спечели наградата за стойностна и честна журналистика "Людмил Неделчев"

http://www.sportline.bg/news/108555/vladimir-zarkov-vze-nagradata-lyudmil-nedelchev

comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Фев, 2013 17:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Това не е много "за нас", но...


Владимир Зарков спечели наградата за стойностна и честна журналистика "Людмил Неделчев"

http://www.sportline.bg/news/108555/vladimir-zarkov-vze-nagradata-lyudmil-nedelchev

comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando



comando comando comando comando comando comando comando comando comando

Очаквам скоро Рендето да получи "Пулицър" за най-добра поезия...

П.С. Чворович още повече на нищо не мяза boredom bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Фев, 2013 21:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Взаимно „разузнаване“ между Локо (Пд) и Локо (Сф)
От Topsport.bg
Кокала се майтапи с Бонев и Цветков

Днешната сутрешна тренировка на Локомотив (Пд) имаше възстановителен характер след вчерашния двубой срещу Вакер (Инсбрук). Черно-белите се засякоха със своя първи съперник от пролетния дял в „А" група - Локомотив (Сф), който тренираше на съседното игрище. Двата тима, както и варненският Черно море, са настанени в хотел „Алайе Ресорт и Спа.

Докато се провеждаха заниманията, директорският екип на столичните железничари, в лицето на Георги Марков и Чавдар Цветков, побъбри със спортния директор на Локо (Пд) Христо Бонев и всички дори позираха на обща снимка. Това обаче явно не се хареса на треньора на софиянци Емил Велев, който се провикна от 50 метра разстояние: „Е, хайде сега се целунете!"

Иначе през свободното време бившите футболисти на Локо (Пд) и сегашни на Локо (Сф) - Димитър Илиев, Евертон Джилио - Том, Александър Бранеков и Искрен Писаров, постоянно демонстрират приятелско отношение с черно-белите си колеги.


Редакция "Хумор, сатира и забава" biggrin




Цитат:
Локо (Сф) удари Чикия и сие
От Topsport.bg
Българските железничари надиграха с 2:0 Локо (Тбилиси)


Локомотив (Сф) продължава с доброто си представяне по време на зимната си подготовка. Водените от Емил Велев родни „железничари" победиха с 2:0 съименниците си от грузинската столица Тбилиси. Любопитна подробност е, че в редиците на Локо Тбилиси блестеше футболистът с номер 14 на име Чикия.

Локо (Сф) откри чрез новия си таран Крум Бибишков в 26-ата минута. Едно центриране от корнер стигна до Пеев на другия фланг, той върна топката в пеналта, където Бибишков я насочи с глава във вратата.

Секунди по-късно самият Пеев удвои аванса на българите. Халфът изпълни добре един пряк свободен удар, топката се отклони у грузински защитник и изненада вратаря им за 2:0.

Велев смени почти целия отбор на почивката и темпото на игра закономерно и спадна. Марчо Дафчев пък порита само 25 минути, преди да бъде изгонен за фаул срещу откъсващ се съперник. Въпреки това, „железничарите" стигнаха до дузпа в 70-ата мин, след като бранител на Тбилиси игра с ръка в пеналта. Павлов застана зад топката, но би над врата и мачът завърши при този резултат.

Локомотив (Сф): 84. Галев, 8. Манолов, 2. Велков 6. Бранеков, 3. Янев, 16. Димитров, 15. Том, 12. Телкийски, 23. Бибишков, 22. Петков, 77. Пеев

След почивката в игра влязоха:

1. Митрев, 11. Добрев, 7. Писаров (46') 21. Цанков 13. Уилкер 14. Илиев 9. Павлов 88. Борносузов 10. Дафчев 99. Василев 90. Костадинов 18. Дюлгеров 19. Петров



Така е като дописници в "Шок" и "Уикенд" се преструват на спортни джурналисти

aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 09 Фев, 2013 10:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Това не е много "за нас", но...


Владимир Зарков спечели наградата за стойностна и честна журналистика "Людмил Неделчев"

http://www.sportline.bg/news/108555/vladimir-zarkov-vze-nagradata-lyudmil-nedelchev

comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando comando


коментарите под "новината" в "създадения от него сайт" biggrin
няма какво да се добави....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 09 Фев, 2013 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=327295

Снимката! Какво му подарявате на тоя,че се е захилил така? boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Съб 09 Фев, 2013 20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Емил Велев: Искам още по-голям синхрон във всички линии
Светослав Табаков, Турция /
9 февруари 2013 19:31

Старши треньорът на Локомотив София Емил Велев заяви, че иска още по-голям синхрон във всички линии.

„Не гледаме на резултатите, като такива. Опитвахме се да разиграваме топката. Те от едно положение ни вкараха гол. Накрая изпуснахме две-три удобни ситуации“, коментира Велев.

„Според мен имаше добро темпо в мача, което търсим на този етап от подготовката. И двата отбора искаха да победят. Аз съм доволен от тази проверка“, добави старши треньорът на Локомотив.

„Нормално е да са уморени и ние го имаме това в предвид. На това нещо не обръщаме внимание. Имаме по-голям брой футболисти и се гледам да използвам всичките. В защита се стремяхме да останат тези състезатели, които започнаха мача“, продължи наставникът на „столичните железничари“.

„Искам още по-голям синхрон във всички линии. Мисля, че във фаза защита стояхме по-добре, а в нападение нещата не ни се получаваха толкова добре. Тези неща, които правим на тренировките може да станат по-добри. Имаме още тренировки и още един мач. Ще преценяваме за качествата на Уилкер. За да сме твърдо убедени, че трябва да привлечем някой играч, трябва да сме на 100% сигурни в неговите качества“, каза още Емил Велев.

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=327295
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Фев, 2013 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Шопинг полуден ден за Локо Сф в Алания

Свободен полуден с шопингтур из град Алания ще има отборът на Локомотив Сф днес. След като изигра 4 контроли в рамките на 5 дни, тази сутрин локомотивци все пак ще имат тренировка, последвана от възстановяване, а следобед ще бъде разходката из Алания, която всъщност отстои на 25 километра от хотел "Алайе", където е настанен тимът на железничарите.

Въ вторник, 12 февруари, е последната проверка на Локо Сф на турска земя - срещу грузинския Чихура, а на 13-и отборът се завръща в България.

От снощи в лагера на отбора е един от клубните шефове Иван Василев.



Полуден ден...дебре изказ....И дебре курорте biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Фев, 2013 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=327483

Почнаха да ни отразяват бетер говедата... beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gigs



Регистриран на: 29 Яну 2013
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Пон 11 Фев, 2013 16:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Миникостенурки налазиха Локо Сф
Светослав Табаков, Турция / 11 февруари 2013 14:18

Верни на обичая си да срещат неочаквано различни представители на фауната по време на своите задгранични лагери, футболистите на Локомотив София и в Алания не бяха подминати от странни креатури.

Може би проливните дъждове, а може би нещо друго, изкара от дупките миникостенурки, които се пречкаха из игрището, на което тренира Локо Сф.

Пръв гадинките съзря старшията на отбора Емил Велев, който предаде един екземпляр за фотодокументиране от Гонг.

Животинката позираше мирно за фотото, като надлежно скри главата си в корубата. Медиите не забелязаха пострадали миникостенурки от бутоните на футболистите, така че няма да алармират Бриджит Бардо.
biggrin biggrin biggrin biggrin
това по скоро ми прилича на статия от някой жълт вестник comando 0027-idolodellemasselok7qt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 11 Фев, 2013 17:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Вижте какво поиска Големия Кокал от малките кокалчета

Велев призова за синхрон

Треньорът на Локомотив София - Емил Велев заяви, че иска още по-голям синхрон във всички линии.

„Не гледаме на резултатите, като такива. Опитвахме се да разиграваме топката. Те от едно положение ни вкараха гол. Накрая изпуснахме две-три удобни ситуации“, коментира Велев.

„Според мен имаше добро темпо в мача, което търсим на този етап от подготовката. И двата отбора искаха да победят. Аз съм доволен от тази проверка“, добави наставникът на Локомотив.

„Нормално е да са уморени и ние го имаме това в предвид. На това нещо не обръщаме внимание. Имаме по-голям брой футболисти и се гледам да използвам всичките. В защита се стремяхме да останат тези състезатели, които започнаха мача“, добави Велев, цитиран от "Дарик".

„Искам още по-голям синхрон във всички линии. Мисля, че във фаза защита стояхме по-добре, а в нападение нещата не ни се получаваха толкова добре. Тези неща, които правим на тренировките може да станат по-добри. Имаме още тренировки и още един мач. Ще преценяваме за качествата на Уилкер. За да сме твърдо убедени, че трябва да привлечем някой играч, трябва да сме на 100% сигурни в неговите качества“, каза още треньорът.


Станахме "кокалчета" , некой да се обади на изънземното и да му каже да се отстреля boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Фев, 2013 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Старши треньорът на Локомотив София Емил Велев ще присъства на треньорски семинар в Израел, за където ще замине след прибирането на отбора от лагера в Турция.

Кокала взел своя треньорски лиценз именно в Обетованата земя и оттам като техен възпитаник го канят редовно на техни сбирки.

На семинарите в Израел лекции са изнасяли големи личности в занаята като Сър Алекс Фъргюсън.

По време на отсъствието на Велев от България, една-две тренировки на Локомотив София ще води помощникът му Любомир Симов.


Бреее...тоя само си търси причина да оди да си види родата. И да го научат как да бие чорбата ей biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gigs



Регистриран на: 29 Яну 2013
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Вто 12 Фев, 2013 17:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф завърши с победа лагера си в Алания
12 февруари 2013 16:55
© Gong.bg

Локомотив София спечели с минималното 1:0 срещу грузинския Чихура в контролна среща, която се игра в Сиде. По този начин „столичните железничари“ завършиха с успех лагера си в турския курорт Алания.

Първата опасност в срещата бе в 4-та минута, когато Румен Трифонов центрира в наказателното поле на Чихура, след което Бибишков стреля с глава, но над напречната греда. Румен Трифонов стреля опасно в 10-та минута, но топката мина над напречната греда и излезе в аут. В 11-та минута Даниел Пеев подаде към Крум Бибишков, който се опита да прехвърли вратаря на Чихура, но неуспешно.

Първата сериозна опасност пред вратата на Локомотив София бе в 24-та минута, когато Чхетияни бе изведен сам срещу Галев и шутира, но вратарят плонжира акробатично и улови топката.

В 30-та минута Бибишков и Пеев направиха двойно подаване, последният шутира, но на метър в страни от вратата. Минута по-късно Бибишков пуска къс пас назад към Борносузов, който стреля силно, но в аут.

Силната игра на Локомотив София продължи и през второто полувреме. В 52-та минута Димитър Илиев се освободи от защитник и от чиста позиция стреля над вратата.

В 76-та минута Цанков изведе Манолов зад защитата на грузинците, а той тръгна да лъже вратаря, но неуспешно.

Единственият гол в срещата падна в 77-та минута, когато Павлов от малък ъгъл вкара за 1:0.

Павел Петков нацели гредата в 81-та минута и пропусна да отбележи втори гол във вратата на грузинците. В 87-та минута Искрен Писаров бе изведен сам срещу вратаря на Чихура, но не успя да го преодолее и топката излезе в корнер.

Това бе последната контрола на Локомотив София от подготвителния лагер на отбора в Алания.

Локомотив София започна със следния състав: 84. Галев, 18. Дюлгеров, 5. Николов, 6. Бранеков (к), 3. Янев, 88. Борносузов, 15. Том, 77. Пеев, 90. Костадинов, 70. Трифонов, 23. Бибишков. През второто полувреме в игра се появиха: 1. Митрев, 18. Петров, 16. Димитров, 8, Манолов, 2. Велков, 13. Уилкер, 10. Дафчев, 21. Цанков, 22. Петков, 7. Писаров, 14. Илиев, 9. Павлов и 11. Добрев.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 12 Фев, 2013 18:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Емил Велев: Притесняват ме пропуските
12 февруари 2013 17:31

Старши треньорът на Локомотив София заяви след контролата с Чихура, че го притесняват пропуските в атака.

„До голяма степен съм доволен от темпото, което наложихме през целия мач. Изпуснахме много положения, което лично мен ме тревожи, защото надали ще имаме толкова възможности“, коментира Велев.

„За мен бе важно предвижването на футболистите на терена. Футболистите се вложиха максимално и имаше добра концентрация. Донякъде съм доволен. Опитваме се да пресираме противника, доколкото ни позволяват възможностите“, добави наставникът на Локомотив.

„Имаме много брак, който трябва в бъдеще да го поправяме. Не мога да не съм доволен от лагера. Знаем, че до трети март има доста време и има още тренировки. Смятам, че до момента не може да видим пълните възможности на Уилкер. Може би ще търсим друг вариант. Ще видим в бъдеще“, каза още Емил Велев.


http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=327915
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 41, 42, 43  Следваща
Страница 8 от 43

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum