Медиите за нас 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 17 Яну, 2013 20:54    Заглавие: Отговорете с цитат

да викнеме за гогоф?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Яну, 2013 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
да викнеме за гогоф?


Да му викнем катафалка викам angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 18 Яну, 2013 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Кокала: Въпросът за сливането на ЦСКА и Литекс е като ядрената енергетика - никой не го разбира


„Всичко в Локо (Сф) е наред. Сега има тежки тренировки, но няма мрънкане. При мен няма та­кива неща. На едни им е по-трудно, на други по-лесно, футболистите са различни, не са клонинги", така старши треньорът на Локомотив (Сф) Емил Велев описа ситуацията в клуба към днеш­на дата. Кокала, който е една от най-ярките фигу­ри в родния футбол, се съгласи да отговори на въпросите на „Меридиан Мач".

Г-н Велев, как­во се случва около Локо (Сф) в Сан­дански?
- Всичко е на­ред. Условията са отлични за работа. Трени­раме двуразово, а зани­манията са комбинира­ни. Сутринта са по-тежките бягания. В съ­бота ще имаме само една тре­нировка, а в не­деля ще пусна момчетата в по­чивка.

- Приключи ли селекция­та?
- Към днешна дата разполагам с 22-ма полеви футболисти и трима вратари. Утре (б.р. - днес) към отбора трябва да се присъедини и Евертон Джилио Том. Еве­нтуално мо­же да вземем още един иг­рач. Може да е и чужденец.

- Заговори се, че босът на Локо Николай Гигов е вър­нал Йордан Върба­нов в отбора, въп­реки че вие не го искате. Каква е ис­тината?
- Това са абсолют­ни спекулации. Онзи ден Върбанов е бил в офиса на клуба, за да приключи нещата с Локо. Той не е в отбо­ра, а и не виждам как може да се върне. Нямам проблеми в защитата. Очаквам обаждане от Николай Николов. Ако и Кос­тадин Велков се вър­не в отбора след про­бите в Дуисбург... От тях ще избирам титулярите в защита.

- Каква беше кон­кретната причина за освобождаването на Георги Христов?
- Около тази тема се спекулира много през последните дни. Истината е, че Георги Христов не се разбра морално с клуба. Николай Гигов гло­би с една заплата футболистите за сла­бата им игра през есента. Това е стана­ло, преди аз да пое­ма отбора. Играчите получиха шанс за реабилитация, като крайната цел за из­пълнение на тази за­дача беше победа над Литекс. Това оба­че не стана и глобите останаха. Само Геор­ги Христов отказа да плати санкцията, за­щото някакви адвока­ти и съветници му ка­зали... Той влизаше в плановете ми чисто спортно-технически, но няма как да ка­жем: „Добре Жоро, всички ще плащат, само ти - не". Това не е колегиално и мо­рално.

- Направихте ка­питана Кристиян Добрев играещ по­мощник-треньор. Повече играещ или повече помощник ще бъде през есе­нта.
- Ще видим как ще се развият нещата. Той прие този пост. Може да излезе до­бър треньор от него. Досега се справя добре. Винаги съм искал да работя с по­вече хора. За мен е важно да чуя и други мнения.

- Преди време ка­захте, че ако класи­рате и Локо (Сф) на финал за купата, може пак да ви уво­лнят. Въпросът е, ако направите Локо (Сф) шампион, да не ви вкарат в затво­ра?
- (Смее се) Чак пък затвор. Не, това го казах на майтап. Иначе двата мача на разменено гостуване промениха много тур­нира за купата.

- Къде ще хвърли Локо (Сф) повече през пролетта - пър­венство или купа­та?
- Първенството. Се­га отборът е на 14-о място, тоест изпада. Основната ни цел през пролетта ще бъ­де да запазим място­то си в елита. Казах това и на футболисти­те. Първенството е с приоритет за Локо, няма две мнения.

- Как ще коменти­рате едно евентуал­но сливане на Ли­текс и ЦСКА?
- Този въпрос е ка­то въпроса за ядре­ната енергетика. Ни­кой не разбира за какво става въпрос.

- Жребият за ку­пата ви сблъска с ЦСКА, ще бъдат ли по-силни „червени­те" с Миодраг Йе­шич?
- Йешич е минал през доста отбори. Амбициозен е, но не съм гледал от доста време негов отбор. Не мога да преценя дали ЦСКА ще е по-силен със Стойчо или Йешич. Сигурно е са­мо, че сърбинът няма да има много време за генерални проме­ни и че ще може да разчита на отличен нападател като Мар­тин Камбуров.

- Може ли да ви притесни човек, който е водил със 7 точки пред твоя Левски на полусезона, а е завършвал с 3 отзад в края?
- Мен не може да ме притесни нищо. Това важи и за този случай.

- Родният ви Лев­ски ще бъде ли по-силен през пролет­та, като гледате се­лекцията?
- Левски направи очаквани трансфери. Взеха се футболисти на постове, от които „сините" имаха нуж­да от попълнения. Не знам обаче до­колко карето нови ще подсили отбора. Иначе Левски се стабилизира след отпадането от Евро­па и чисто статисти­чески показа добро КПД. С други думи Левски спечели много точки през есента. Илиан се опитва да изгради нов стил на игра. До този момент се справя, но не мога да кажа дали ще ус­пее да развие отбо­ра във времето.

- Ще ти липсва ли старият стадион „Георги Аспарухов", който се очаква да претърпи гран­диозен ремонт?
- На Левски му отива да има нов стадион. Много се преекспонира с името на стадиона. За мен няма значе­ние как ще се казва самият стадион или комплексът след ре­монта. Стига едното име да е „Георги Ас­парухов". В цяла Ев­ропа спонсорите да­ват имена на новите стадиони. Името ня­ма значение, важ­ното е анонсираният ремонт да започ­не, а и да завърши.

- Кои ще бъдат по-важните мачо­ве за вас - срещу грандовете от рода на ЦСКА и Левски, или срещу отбори като Монтана, Пи­рин (ГД)...?
- Сблъсъците с по-малките отбори ще са по-важни. Локо не загуби от Левски и ЦСКА през есе­нта, но сега е зас­трашен от изпада­не. Явно не е доста­тъчно да играеш добре срещу гран­довете. Трябва да сме пределно моти­вирани срещу тимо­ве като Пирин (ГД), Монтана, Ботев (Bp). Това е истина­та. Искам не фойер­верк с Левски или ЦСКА, а бой по средняците.

- Кой е фаворит за титлата?
- Лудогорец и Лев­ски са с равни шан­сове 50 на 50. Дру­гите отбори нямат сили, а и са много назад с точките, за да се намесят в бор­бата за титлата.

- Как ще комен­тирате назначение­то на Пеп Гуардиола в германския колос Байерн?
- Изненада ме. Очаквах Гуардиола да отиде в Челси или Манчестър Юнайтед
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Яну, 2013 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тва е! ЧовекО е светнат,сичко му е ясно, нищо не го притеснява, питат го за говеждия стадион, за нашия мълчат...изобщо пей сърце angry2 acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Съб 19 Яну, 2013 20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

© Gong.bg, Валентин Грънчаров





Бразилският халф Евертон Джилио Том стана осмият нов футболист в Локомотив Сф тази зима, след като подписа с 1,5 години. Тази сутрин той направи първата си тренировка като играч на столичните железничари, след като направи индивидуално тренировка в Сандански. После той даде интервю за Гонг на много добър български език.

- Том, добре дошъл в Локо Сф. Това е третият ти български отбор след Локо Пд и Миньор, нали?

- Да, това е третият български отбор, в който ще играя.

- Те чакаха твоя отговор известно време. Трябваше да преминеш проби преди това в бразилски отбор, така ли е?

- По принцип да, трябваше да премина проби в един бразилски отбор. Преди да си отида във ваканция се бях разбрал с един бразилски мениджър да мина проби в един отбор в родината ми. После той ми каза, че трябва да чакам това да се случи и накрая нищо не стана, не съм бил на проби никъде.

- Доколкото разбрах и други български отбори са се интересували от теб?

- Да, имах оферти от Черно море и Локо Пд. Локо Сф ми направи по-добра оферта и затова приех нея. Освен това, става дума за София. Мисля, че вече беше време да играя в отбор от София.

- Ти вече си свикнал с България?

- Да, вече пета година съм в България. Свикнах с времето тук. Сега ще ми бъде малко по-трудно, защото в Бразилия е много горещо, а тук е студено.

- Започваш индивидуално да се подготвяш, предполагам защото си изостанал с подготовката?

- В Бразилия също тренирах индивидуално. Сега не трябва в началото да се натоварвам много, защото и пътуването беше дълго и краката тежат.

- В Локомотив Сф очакват още един бразилец в отбора си. Ти знаеш ли кой е той?

- Да, той се казва Уилкар. Дълго време е играл в Италия. Доколкото знам, другата седмица той трябва да дойде на проби. Чувал съм за него, че е добър футболист.

- Това е добре за теб, предполагам?

- Да, добре е. Винаги е добре да има с кого да си говориш на родния език, на португалски.

- Как точно се казва той?

- Уилкар?

- Пет години си в България. Не мислиш ли да смениш страната вече?

- Да, точно за това съм в Локо Сф. Искам да направя силен сезон с Локомотив и евентуално да ме хареса някой отбор от чужбина и да ме продадат. Така че да си оправя живота. Знаете, че кариерата на футболиста не е много дълга, така че трябва да направиш пари, за да си подсигуриш живота след това.

- Не знам дали си женен?

- Не, не съм?

- Тогава, някоя българка?

- Не, не /смее се/.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Съб 19 Яну, 2013 20:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив Сф очаква в понеделник или вторник към отбора да се присъедини още един бразилец – халфът Уилкар.

По думите на неговия сънародник Том той е играл дълго време в Италия, в трета дивизия и е добър футболист. Произхожда от същата школа в Бразилия, от която в Локо Пд навремето дойде Даксон, двамата се познават и са приятели.

В интернет пространството няма много данни за тъмнокожия Уилкар. Това, което е известно за него, е, че е висок 174 сантиметра и тежи 70 килограма. Играе на поста офанзивен халф.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Яну, 2013 19:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Радко Кръстанов | Sportni.bg
Коментари 9
21.01.2013| 16:49 часа
Видяна 9784| Размер на шрифта
На 15 октомври 2000 година Младен Младенов стана жертва на войната между феновете след поредното вечно дерби между ЦСКА и Левски. Самоделна бомбичка се взриви върху гърба на 30-годишния тогава запалянко, който по-късно почина в болницата. Убиецът остана неизвестен.

На 27 август 2003 година Гергана Орлова като по чудо остава жива, след като 17-годишен фен я улучва отново със самоделна бомбичка. Момичето изпада в продължителна кома, претърпява общо 19 операции, а последиците от инцидента я съпътстват и до днес.
Още по темата
Боят между левскари и цесекари обиколи света (видео)
Боят между левскари и цесекари обиколи света (видео)
21.01.2013 17:20
1 | видяна 849
Осем арестувани след мелето на ултрасите, ранен е и полицай
20.01.2013 20:02
31 | видяна 13996
Яко меле между "сини" и "червени" ултраси, трима ранени
20.01.2013 16:49
50 | видяна 17238

Българският футбол познава още редица примери за хулигански изпълнения, които по чудо се разминават без жертви. Последният случай е от вчера, от топлата януарска неделя, когато фенове на Левски и ЦСКА си организираха сбиване с бомбички, факли, тръби и ножове. Резултатът - полицейска сводка за ранени, допълваща черната статистика на ултрас културата у нас.

Защо се случва всичко това? Според научните трудове футболът създава усещане за социална кохезия, единство на масите, а поведението на агресивните фенове се обуславя от насилието, което ни заобикаля отвсякъде - новини, филми, семейна среда.

Историческият анализ може да ни разкрие само пътя, по който футболното хулигаство е стигнал до днешните си размери. Корените на хулиганското поведение могат да се открият навсякъде, следователно и отговорността е обща.

Кои са тези 300 момчета и млади мъже, които се сбиха в Борисовата градина по предварителна уговорка? Това са 300-ина български младежи, които в неделя следобед нямат по-полезно занимание от безсмисленото кръвопролитие. Това са представители на общественото дъно, чието домашно и училищно възпитание не е успяло да внуши, че агресията води само до кръв, сълзи, нещастие и смърт...

В края на декември английският Съндърланд затвори част от местата по трибуните на собствения си стадион и отне сезонните карти на свои фенове, след като беше въведен новият закон за задължително седене по време на мачове. У нас коментарите за този новина се поляризираха от "Стадионът не е опера, а място за свинщини" до "Пълна подкрепа за решението, така трябва да стане и в България".

Ето я и политиката. В Англия феновете вече нямат същото политическо влияние, което имат същите в Латинска Америка, Русия, Южна и Източна Европа. У нас власт и опозиция флиртуват с агитките, а агитките се ползват за политически цели, следователно има известен интерес от поддържането на ултрас движенията.

Криминалният свят също има интерес - фенклубовете са борсата за дрога у нас, а немалка част от членовете са в т. нар. "контингент" от дилъри, крадци и т.н.

Единственото спасение е групата на не-хулиганите да окаже своя натиск и да установи своя ред. Въпросната група, която има явно превъзходство в обществото, вече наказва клубовете, като не ходи по мачовете. Десетки хиляди българи се отказаха от прекарването на стадиона именно заради хулиганите.

Полицията също е крайно време да установи надмощие над хулиганите. Десетки служители на реда пострадаха в последните години при сблъсъци с агитките и следователно предизвикателството пред МВР е превенцията, а не овладяването на кризите.

Закон срещу хулиганството вече има и той се прилага, но ефектът все още е невидим. Засега 300-те младежи от Борисовата градина нямат страх нито от полиция, нито от закон, нито даже и от смъртта. И преди да сме загубили още някое българско дете, трябва да вземем мерки. Трябва да вземем мерки, преди песните от трибуните* да се превърнат в кървава реалност...
Ето част от рефрените, които се пеят по стадионите:
Забележка: Феновете на почти всички големи отбори имат песни с враждебно слово, а долните цитати са избрани на произволен принцип.
Предупреждение: Следващите цитати съдържат вулгарни изрази, призиви за агресия и враждебно слово.

Феновете на Левски:
Всички орки на сапун,
ние ще направим;
Ще залеем Перник с газ
и ще го запалим!

Феновете на ЦСКА:
В село Подуене,
на говеждия стадион
синьо знаме ще гори,
смърт на "Левски" се мълви!

Феновете на Локо Пловдив:
Няма вече папагали,
няма вече жълта сган,
няма Чико, няма Зико,
няма Тракия!

Феновете на Ботев Пловдив:
Черно-белите,
на курви синове,
да го духате,
да го смучете,
ще ви шибаме!

Феновете на Локо София:
А вий сте бели фенове два-трима
и по един умира всяка зима;
евреи, цигани и наркомани,
това сте вие бели педерасти!



connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 21 Яну, 2013 19:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде видя смърт в наща песен,де?
Това са нещата от живота. biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Яну, 2013 8:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние сме тробадури-позитивисти. acute biggrin

Виж песните посветени на Лъжльо и родата му далеч не са така ласкави и животоутвърждаващи beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 22 Яну, 2013 9:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Александър Бранеков е новият капитан на Локо (София)


Александър Бранеков е новият капи­тан на Локомотив (София), научи „24 часа". Централният бранител сменя друг играч от защитата - левия бек Кристиян Добрев. 34-годишният футболист, за ко­гото това е 12-ти сезон с „червено-черния” екип, бе привлечен в щаба на „железнича­рите". Добрев е със статут на играещ по­мощник на старши треньора Емил Велев и вече няма да е редовно на тере­на.

Утре Бранеков ще запише дебют като капитан на Локо. Юношата на ЦСКА ще изведе столичани за първата им про­верка през 2013 г. „Железничарите", кои­то са на лагер в Сандански, срещат вра­чанския Ботев. Спарингътще се играе в село Дамяница.

Защитникът на Локо Илиян Гаров пък се прибра до София заради възобно­вила се стара травма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Яну, 2013 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

comando comando comando comando E Не! black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 22 Яну, 2013 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

това без съмнение ще е наи-смешния капитан в историята на клуба, гаврата няма краи, да видим докъде ще я докарат connie_29 bad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 22 Яну, 2013 14:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Е нали трее се пусне на чорбата са за купата
да не вземе да стане некой сакатлък bad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Яну, 2013 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Играещият помощник-треньор на Локо Сф навърши 35
Светослав Табаков / 23 януари 2013 13:25Размер на шрифта: T- | T | T+

© БГНЕС
Играещият помощник-треньор на Локомотив Сф Кристиян Добрев навърши днес 35 години и след като игра в контролата срещу Ботев Враца, почерпи своите съотборници по случай празника.

Добрев беше капитан на тима от „Надежда“ до края на есенния дял от първенството, след което получи предложение да влезе в щаба на Емил Велев, като същевременно продължи да играе.

Гонг честити празника на Кичо и му желае много здраве и успехи!

congratulate congratulate congratulate clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 24 Яну, 2013 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Чуковете се подсилват с Калоян Ангелов и Венци Бонев
Миньор Перник е на път да се подсили за пролетта с двама бивши играчи на Локомотив София, научи db от близки до клуба.
От началото на седмицата с перничани се подготвят Калоян Ангелов и Венци Бонев.
Първият е юноша на железничарите като през годините е играл в Молдова за Зимбру и Лига Про 2 в Италия.
През последните шест месеца 25-годишният футболист поддържа форма с Ботев Ихтиман, тъй като не успя да си уреди трансфер в чужбина.
В същото време Бонев има близо 200 мача в А група с екипите на Локомотив София, Марек, Нефтохимик, Черноморец, а за последно игра с Ботев Пловдив в Б група.
През лятото се заговори за интерес към него от страна на Локо Сф, но тогава до сделка не се стигна.
Двамата ще подсилят Миньор през пролетта, но преди това чуковете трябва да уредят финансовата стабилност на клуба.
Кой е Ангелов-интересно..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Следваща
Страница 4 от 43

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum