Новините извън спорта 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

не Тетко,рапа беше на мода 93-95 година,
важното е За тебе Хората да говорят и бяла тишина...

затваряй вратата angry2

http://www.youtube.com/watch?v=Fd5Hl_yWSj0
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 14:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Привърженици и опоненти на управлението от цялата страна са докарани с 30 автобуса, съобщиха от Столичната община. 12 от тях са паркирани при Националния стадион "Васил Левски", а останалите - при площад "Македония".
Пред медиите дошлите, за да се включат в някои от двата протеста, признават, че са организирани - съответно от ГЕРБ и БСП. По думите им на тях е бил осигурен транспорт, вода и храна, но не им е плащано, за да дойдат.


Ако имамхме няква сцена тука въобще
1-во тия са платени курви с автобусите трееше да им се ебе мамицата
и после тоя Парламент да се запали и дигне у въздуа !

Довечера сме там ! И тоя път нема само да седим comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 19 Сеп, 2013 21:30    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.zapalqnkovci.com/articles/id/1639#sthash.Oz000CAn.dpbs

Копеле, глей какви работи ставали. Нямам намерение да си губя времето да гледам подобни пумий,ама ако е така и тия отива по пътя на БосфорТВ aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 20 Сеп, 2013 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/news/article/222869
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 28 Сеп, 2013 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Любомир Симеонов: Не убих заради пари, а заради държавата
- Докато има бели якички в тази страна, скъпоплатени, алчни, хората ще бъдат все по-гладни

Билкарят Любомир Симеонов, обвинен в убийството на банкерката Павлина Йовчева, остава зад решетките. Това реши Бургаски окръжен съд. След като чу наложената му мярка, той проговори за пръв път пред медиите, съобщава flagman.bg.
„Не убих заради пари, а убих заради държавата. Докато има бели якички в тази държава, скъпоплатени, алчни, нито държавата ще върви напред, нито икономиката и хората ще бъдат все по-гладни. Аз съм офицер от българската армия, обучаван съм, че държава и родина са номер едно и грижата за подчинените е основна грижа. Благодаря. Ще направя пресконференция”, заяви Любомир Симеонов./БЛИЦ

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 19 Окт, 2013 0:34    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.zapalqnkovci.com/news/id/1983#sthash.BIFwzBJg.dpbs

Смърт!!! aggressive2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 21 Окт, 2013 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

по темата за мангалите идващи в България,

Цитат:
всъщност харесвам министъра....нищо сексуално в стил "козата умря,той почна да ми става симпатичен".но не знам от къде ми дойде еда "стара" история.Та имах познат,доктор(преди П.У.Т.К.А)на биохимичните и агрономическите науки(не слагаше на визитката си две д-р.....всъщност нямаше визитка0Та като закриха поделенията на Селскостопанска (а той със 7 сорта и 4 в процес на изпитване.....пък и нещо бъркаше в гена)малко го "окъса".Та след развода с жена си (избрала "добре облечен бизнесмен"-само с титли дете не се храни) и тъй като не е "гъвкав" ,му щукна да замине за Австралия......та щеше да го посрещне "сънародник " и да го "устрои".Та събра парите и с покана за конференция на коремни хирурзи(калинча работа, пое с неправителствения самолет(да не е тиква-минавайте през Рим,щото в Атина ти късат визата от лошотия и го "духаш"с прикачване в Дубай към Мелбърн.Разбира се-"нашенеца" го няма.....Та попаднал при "офицера" от имиграционната(д-р,ама и руския му го не бива,пък "първо ниво английски" още не бе националния ни език)Та след като "куката " съобразила ,че с езиковите му познания не е микакъв лекар,но осигурила преводач (македонец) и разбрала ,че наистина е доктор,вдигнала телефона и му намерила адвокат,свързала се с "македонско" изселническо дружество,което го поело....и му дръпнала една реч:"земя имаме,но не земята,а хората плащат данъци.Всеки има право на работас и жилище ,но е длъжен да спазва законите на тая страна.Ако минеш на червено - отиваш си у вас.Сега отиди да се видиш с адвоката си и гледай да не те пращам със самолета".Сега угоява агнета въвн ферна за интензивно отглеждане на животни(агнетата ги "гушат" като гъски).Вече е управител.Обикаля света.Интегриран е напълно,а тъй като е на 35 часова работна седмица,когато не обикаля Австралия или да ходи до САЩ на екскурзия учи китайски.Има и син и дъщеря-истински австралийци......бе що ли ми дойде тая история на акъла,когато спора е за дали да приемем 20 000 бежанци за няколко години,а не защо 2 000 000 българи няма да се върнат Иначе министъра си го харесвам,но той изпълнява,не определя политики.Жалко че ще го похарчат

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 02 Ное, 2013 16:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Започна се – нелегални имигранти наръгаха 10 пъти с нож момиче в София по време на обир
Дата: ноември 02, 2013 В: България, Водещи Новини, Крими
knife blood 150x150 Започна се нелегални имигранти наръгаха 10 пъти с нож момиче в София по време на обирПървото тежко престъпление извършено от новопристигналите нелегални имигранти е вече факт. Тази нощ младо момиче е било нападнато и наръгано над 10 пъти с нож от лица от африканско-арабски произход. Нападението става в денонощен магазин на улица Пиротска. В момента лекарите от „Пирогов“ се борят за живот на момичето.

За случаят съобщи общинския съветник от ВМРО – Ангел Джамбазки. Във фейсбук страницата си той е публикувал следният текст:

„Тази нощ в 2.00 лица от африканско-арабски произход нападат с нож и раняват тежко 20 годишната наша съмишленичка и приятелка Вики. Нападението е извършено в денонощен магазин на улица Пиротска, където Вики работеше като продавач. Нанесли са и поне 10 удара и в момента Вики е в Пирогов, където лекарите се борят за живота и.

Събираме се днес в 16.00 пред ВМРО на Пиротска, приятели и съмишленици, за да решим какво да правим.

Каня всеки, който има отношение по темата нелегални имигранти да се присъедини, без значение от политически или футболни пристрастия“


angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 02 Ное, 2013 16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

е тука вече чашата преля comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Ное, 2013 20:51    Заглавие: Отговорете с цитат

има да прелива и залива bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Ное, 2013 2:14    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.zapalqnkovci.com/news/id/2157#sthash.MJOZ6HbT.dpbs

Опаааа...я виж ти angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 17 Ное, 2013 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат


Бялата кола в далечината е на спирката на Полиграфическия комбинат. Целият 50-хиляден според МВР и 60-70-хиляден според Местан митинг се е скупчил между Орлов мост и първия подлез на “Цариградско”.


ДАНСwithme на 8 юли. Открийте разликите


Приносът на ДПС





урса-Истанбул-Бенковски на фирмата “Шампион Мармарис” бе най-красноречивият брандинг на автобус, който вероятно за пръв път стига до София. Нито е лошо, нито е изненадващо. В края на краищата централният булевард на София, за който водим битки да го напълним, води към Цариград.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 17 Ное, 2013 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

След тоя мармарски шампион карах вчера 20 мин в съботното задръстване. Толко криви фейсове нямашеее boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 23 Дек, 2013 14:13    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=ieB6hYf_2xc

весели празници.

chicken acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 26 Дек, 2013 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

.... и не се връщайтеееее bye


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 9 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum