Локо(Сф)-Миньор(Пк)-10.03.13,15:30ч Стадион на шоколада
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
milanelo_1929



Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 217

МнениеПуснато на: Пет 08 Мар, 2013 23:19    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
не бе кво скочихте
някой полуграмотен упрвник през думите на друг полуидиот-журналист се е опитал да обясни че Орките ще бъдат на новата трибуна откъм реката,а ние откъм планината-тва което им се води Централна трибуна на това село.
та спирайки на гарата,за стадиона трябва да минеш през въжения мост по трима, кука те спира,изчакай и не подксачайте да не се откине,
та оттам ще излезеш в сектора на Кюмура.
тва е
и за тва са ми писали некви чуки,баири,квартали малоумниците,
на кой какво са забранили
достатъчно е да ДОМАКИНСТВАМЕ в това затрито село
за сефте в историята си
да пукнете дано

по добре да ни няма отколко тая агония ,начело на т.н. отбор са полуидиоти,мижитурки, треньор от чифутски произход-говедо,с играчи на които осмислихме съботите, че трябваше да висят в люлинските кафета и да чупят бъркалки със зъби

ГИГОФ,ЧАФИ,ГОГО-ТЪП - ГИПСИРАЙТЕ СЕ НА КАЛЪП
good good good
_________________
I LOVE AYIA NAPA-CYPRUS!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Съб 09 Мар, 2013 1:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ГИГОФ,ЧАФИ,ГОГО-ТЪП - ГИПСИРАЙТЕ СЕ НА КАЛЪП


Предложи нещо друго(макар и не смислено, в последствие може и да се осмисли), аз предложих и ми се опълчиха с довода че са по изстрадали от Самарското Знаме.

bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 09 Мар, 2013 8:44    Заглавие: Отговорете с цитат

ГОГО-ТЪП буахахахахаххахахах! biggrin biggrin biggrin biggrin Е тва се получи на мах! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Съб 09 Мар, 2013 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Последното е уникално мисля да го използваме!

Само да кажа ,че пътя през Нови Искър макар и по лош е по краткия.От Свобода до Своге са точно 37 км. От страната където са перничани пътя е по добър,но е 52 км и доста се обикаля.Стиковани са нещата с транспортна полиция за хората които желаят да пътуват с влак.Това е по сведение на НФК които ще пътуват с влак.Не виждам причина в това нещата да са предварително организирани или просто чакаме някой пишман журналист да напише нещо и тук да скочим. Който го боли идва на стадиона,Луната и паланката,който не, стои зад ТВ,гледа МАН Ю ,утре има мач на Юве и философства.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 10 Мар, 2013 0:20    Заглавие: Отговорете с цитат

дано бием утре..етър биха и сега сме последни в групата,е досега такъв резил не е имало boredom
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 10 Мар, 2013 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелее... победа! connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 10 Мар, 2013 21:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхливо,но изстрадано,раздадоха се колкото можаха.Гола беше добър,но после опълченците на Шипка. Пълна глупост за броя на хората.Миньор прилична бройка около 200-300.Ние 150 човека който бяха дошли да подкрепят отбора на сърцето си. Активни цял мач. Всички задено до края.Ляляджиите да останат на топло около масите и зад компютрите си. Прави се рейс до Враца,а да видим сега колко ще се съберем,или пак на кривата ракета космоса и крив!
Организираме се и за чорбаланес,който го боли да бъде налице, ще направим всичко възможно да го извозим. Днес имаше 10 деца- със шалчета,суичери и пеещи цял мач- само заради тях си заслужава да ходим.А не да се чудим защо стават после от левски и цецека!Замислете се!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 10 Мар, 2013 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Важна е победата,
как е постигната и как се е играло няма значение.
Нивото на футбола не ми се коментира,по надолу няма накъде...
Миньор без никаква подготовка ни бяха равностойни, а ние се клатихме до Турция и същия пълен член се получава...

АБСОЛЮТЕН СРАМ Е ДА ИГРАЕМ В ТОВА СЕЛО С ВЪЖЕНИ МОСТОВЕ , С КЪРТЕЩ СЕ БЕТОН И МРЕЖА ЗА ПИЛЦИ,ТЕРЕН-НИВА
ДАНО ИЗГНИЕТЕ, БОКЛУЦИ РЪКОВОДСТВО.....

да преразкажа на хората,които не са чули и не са били на мача,

минава под агитка Чаво на мин.2,5 промила,и му викам буквално"чаво,уреди ни в Лакатник,че тука не е достатъчно живописно"
и той се спря и ми вика, 'кво да направим,знаеш ли колко ни струва да играем тук? 15 000 лева. Другия път гласувайте с "ДА" пак за Бойко Борисов, той разсипа Гигов"
при което аз останах безмълвен и съжалих 200 пъти,че тръгнах да се занимавам с тоя "ръководител".
тая "версия" се подържа и в част от феновете ни,след мача влезнохме в пререкание с част от тях по тоя повод.
Изтъкнах,че Бойко се опита да похарчи Гриша Ганчев,като му затваря сина в ареста,краде му колите за МВР и прочие натиск, къде е обаче Литекс сега,има ли база,има ли школа???
отговора бе: ми той Гришата си го направил, а тоя капут КАйчо защо не го направи вече 20 години начело,баси мамамта,
филма няма край,
идиотите и те не се свършват...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 10 Мар, 2013 22:13    Заглавие: Отговорете с цитат

^ То заради това наш Бойко се кръстеше за втори мандат на БъБъ, щото благодарение на него Даме се махна Аврионов и почнаха да се случват някакви неща. А точно Кайчо в момента е този, който е отебал Даме и не си изпълнил каквото са говорили по оправянето на стадиона, футболната част. Пак Бозата прави някакви алабалистика и трима души наливаъ бетон колко да има нещо. Точно БъБъ ако се върне на власт (нещо, което по-принцип ме изприщва) ще значи Кайчо да си бие шута, щото върнат ли се неговите хора, комунетата, с които той е дупе и гащи... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 10 Мар, 2013 23:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпросния пян малоумник,застава до мен- пян като гъз точно преди да излезем да дадем наградата на Дани Пеев и ме вика - Цитирам:
- На кого ще я връчвате?
- На Даниел Пеев
Тоя сплесеняк се хваща за главата и ми бращолеви- Вие лудили сте,не бил играл в Пловдив. Как да му обясня ,че хората обичат мъжкарите и интелигентните играчи и че само това утепано село може да си кръсти утепания стадион на него. Ако нямаше куки до нас и нямаше да уважим буферчето Пеев,такъв токат щях да му дам! angry2
Докъде стигнахме тези гнилочи да ни управляват!Начко и Котето в гроба ще се обърнат. За това трябва да се ходи за да разберат хората ,че не ги искаме и Локомотив не са те ,А НИЕ! Ще ви разпарвям какви мазиници са когато уговоряхме даването на наградата. Изключвам Бойко Величков- изключително приятен и интлигентен човек- такива хора трябва да ни управляват!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Мар, 2013 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Другия път гласувайте с "ДА" пак за Бойко Борисов, той разсипа Гигов"

Е те заради това пак гласувал за ББ.

Относно покрепата-Въпреки бойкота на голяма част от хората се получи доста прилична агитка.Дори и хора от фенклуба и такива които не познавам се включиха доста добре.Респект и за малките буферчета,които въпреки разстоянието от София посетиха мача и не спряха да подкрепят цял мач...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Мар, 2013 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Говорене с 60 годишния мастикар ,роден на патронния празник на Роза Люксембург boast boast boast О,Беатриче!!! comando comando comando comando comando comando

Тва нащо не е филм....Това е пъти по-зле и от "Туин Пийкс" boast boast bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Мар, 2013 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф взе глътка въздух след победа над Миньор


Локомотив София победи Миньор Перник с 1:0 в мач от 17-я кръг на А група. Двубоят се състоя на градският стадион в Своге и бе изгледан от около 200 зрители.

Единственото попадение в срещата бе дело на нападателя на столичните железничари Павлов.

През първата част двата отбора си размениха по няколко положения, но единственото по-сериозно такова дойде в 17-ата минута. Именно тогава столичните железничари излязоха напред в резултата. Една изритана от централната зона топка бе догонена от централния нападател, който успя да надбяга Станчев и да я насочи неспасяемо в долния десен ъгъл на вратата на Пейков за 1:0. Минути преди края на полувремето символичните домакини получиха правото да изпълнят пряк свободен удар. Трифонов отправи удар покрай вратата.

През втората част двамата треньори направиха някои смени. В 55-ата минута след центриране от фаул на Дафчев, топката попадна в Павлов, който отправи удар, който обаче мина на сантиметри от вратата. Най-чистата ситуация за Миньор дойде в 57-ата минута. Тогава Томислав Павлов получи топката на границата на наказателното поле, но не можа да я уцели много добре и така се получи съвсем лек удар, който не застраши противниковия вратар. В 75-ата минута Светослав Петров извърши втори груб фаул и получи втори жълт картон.

В 80-ата минута Хикмет отправи хубав удар от 30 метра, Галев изби, но топката попадна в Нджой, който обаче се засуети.

Така след този резултат Локо Сф излезе от зоната на изпадащите, като вече е 12-ти с актив от 15 точки. Миньор е позиция надолу също с 15 точки, но с по-лоша голова разлика



И нашичкият не бил доволен...

Цитат:
Велев: Не съм доволен


Старши треньорът на Локо Сф Емил Велев показа критичност след победата на тима му над Миньор Перник с 1:0 в мач от 17 кръг на А група. Специалистът заяви, че не е доволен от резултата и от играта на своите възпитаници.

„Не съм доволен. Играхме със страх, колебливост и много технически брак. Но това е във футбола, от 6 месеца отборът няма победа. Все пак се радвам че спечелихме трите точки“, каза Велев.

„Няма какво да коментирам съдиите. Не мисля, че Миньор може да има претенции. Надявам се, че момчетата ще разберат, че не е страшно да се играе футбол. Трябва да се отпуснем и да играем така, както можем. В сряда има двубой за Купа, след това в събота. За 6 дни имаме много важни мачове. Не знам кой е правил програмата. Ние не сме нито Англия, не знам“, завърши Кокала.



Абе...а Кайзера как се държа? Нещо интересно там?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 11 Мар, 2013 20:51    Заглавие: Отговорете с цитат

нищо,тоя майка му помни за него само....

Да,мисля че поне заради гъзобръка трябва да се иде,
щото още по лесно се "подменя истината","пренаписва се историята" и прочие и няма да се очуда ако част от нашата останала публика тръгне да събира пари за паметник на Гигов или пък новия Патриарх да го канонизира за светец.... angry2 .

Хората на мача "стискащи палци" за Локомотив тоя мач,мога да ги разделя основно на 2 части:
1) Фенове - всякакви и отвсякъде, но фенове на Емблемата и Традицията
2)Хора от "схемата" - адвокати,скаути,мениджъри,познавачи, Технически,Спортни,спиртно-свогенски, прочие леви и десни ръце на Търговеца на смърт......и Тони Велков,
Тонкааааааааааааааааааааааааааааааа,нямаш място там бе бате, просто нямаш място там,ела си при нас............

Кучетата си лаят, Схемата си върви...Днес в Своге, утре в Лакатник, после Бов, Петърч и Храбърско....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum