ПЛАТЕН МАЗОХИЗЪМ
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 11:31    Заглавие: ПЛАТЕН МАЗОХИЗЪМ Отговорете с цитат

С тази тема искам да изразя своето мнение относно всичко, което се случва в последните години с футбола в България и конкретно с нашия любим ЛОКОМОТИВ!
Накъде отиваме? Има ли смисъл от професионален футбол в България? Защо трябва да плащаш средно по 20-30 лв , а понякога и повече за да гледаш този антифутбол? Не е ли това платен мазохизъм???
Въпроси, въпроси???
За съжаление лично аз не съм гледал двете легенди на Локомотив Котков и бате Начко, но ходя по мачове от 1984 година, като от средата на 80-те години до средата на 90-те, футбола беше страст, хоби, начин на живот и за хората мача беше ПРАЗНИК!
Ясно ми е като бял ден, че колкото и да ми се иска, а убеден съм и не само на мен, това време няма да се върне! И футбола няма да придобие онзи си блясък с който заразяваше хората и ги караше да пълнят стадионите!!! За справка - Локомотв-Славия 1992 гдина на ст "Васил Левски" 17 000! Добре ли е?
Постепенно мафиотите влезнаха в спорта и от година на година нещата стават все по зле и по зле! Даже вече децата в България 90% не се интересуват от футбол! От останалите 10% може би повече от половината са от Реал Мадрид, Челси и Барселона и супер рядко чувам някое дете да каже, че е от Левски или ЦСКА камо ли от Локомотив! И вече стигам до извода, че трябва футбола да стане аматьорски, защото на сила хубост не става! А и там се играе футбол! В белите страни на 4 дивизия има повече ентусиазъм и хъс у хората отколкото да гледат Локо Сф-Ботев Враца примерно!
Тук идва и момента ние какво правиме в цялата ситуация? Ясно е, че ходиме за идеята за емблемата, ясно е и, че Кайчо няма да се махне скоро, но докога ще продължава този ПЛАТЕН МАЗОХИЗЪМ? Плащаш за да гледаш пумия!!!??? Школата тъне в мизерия, всичко локомотивско е изкоренено, треньор ти е ЕДНО ДОЛНО ГАДНО ГОВЕДО......! Незнам незнам.......!!! Не ме разбирайте погрешно лично АЗ когато мога ходя, и гледам да се надъхвам за мачовете да има добра подкрепа, но напоследък тази ПУМИЯ в Локомотив ми идва в повече........! И като се замисля доста хора спряха да идват по изброение от мен причини! Но, не си го казват гласно! Всеки си намира оправдание, за да не признае, че е отвратен от този футбол!
Престъпниците ни убиха любовта и Господ ще ги съди!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е Краси.
Знаеш аз започнах да идвам по мачове, когато бяхме много зле с Ясен Петров и щяхме да изпадаме, но имаше ентусиазъм поне сред феновете.
Честно да ти кажа хубав футбол в Локомотив не съм гледал като изключим един период с Окука и мачовете в Европа с бай Гроздан.Тогава отборът наистина играеше футбол и беше приятно човек да ги гледа.
Напивах се до откат и грам не ми пукаше какво става на терена, подкрепях си отбора и това е.В този ред на мисли оттогава до сега се стремя да не обръщам внимание на непрофесионализма на ръководството, на беззъбите ни футболисти и наглостта на треньорския екип.Започна ли да им обръщам внимание веднага ще спра да ходя по мачове.
Ходиме единствено заради емблемата, заради Котарака и Начко ( за които само съм слушал), заради онези достойни хора които са давали много за Локомотив, заради традицията, заради червено-черното райе.

Нека мазохизма продължи !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Чаушеф,ти кво предлагаш? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Да стана президент на Локомотив!!! blum2

Поне аз няма да спря да ходя, но съм убеден, че нищо добро не ни чака! Аз предлагам ВСИЧКИ локомотивци, които се мислят за такива да се върнат по стадионите, да станеме маса, сила, фактор и тогава ще може да се мисли за промяна! А, дано ама надали!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Платенеее, преместете темата в централния = )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Такааа..преместих темата както се заръча тук.

Чаушка, аз президент не ща да ставам, ни тартор , ни нищо...И домакин на клуба не искам да бъда даже...Нищо че могат да се гепат ханцунги biggrin blum2

Само че тия неща дето ги говориш са някаква болна утопия тип "България на три морета". Кажи ми кога сме били маса, сила и т.н.? Mи аз откакто съм по стадионите не си спомням такъв момент boredom Или па да сме били докрай единни. Ние сеа дето останахме няма и един рейс хора не можем да намерим единно мнение и позиция, за действия да не говорим, па кво остава като сме маса. connie_29
Виж поне фактор успяхме да станем и това е единственото дето горе долу постигнахме за тия години..Ама при Чавко, Лъжльо и ГогО/не умен/ какви фактори, какви 5 лв? comando
И си прав че дезинтеграцията е пълна,отчаянието е повсеместно. Гигов победи и това си е. Сега остава или да го надживеем, или да запазим спомена до край.
Както и ти, и аз съм обезверен в алтернативата че можем да сме малка, но радикална,гъвкава и борбена организация, агитка, трибуна, публика или както искаш го наречи. Или някаква радикална промяна ще ни даде някакъв импулс да избутаме...и то както винаги дошла от вън, или не мазохизъм...ами мъченичеството ще си продължи до издъхване bye

И това отдавна няма нищо общо с футбола...за съжаление. Както казвам на баща ми доста често - човек не може да си избира времето в което да се роди и да живее,така че посреща това което намери...Пък и не мисля че колкото и сиви да са последните 30 години нямаме никакви моменти или играчи, за които да не разказваме на децата си boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 19:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо не са убили, в трапа сме, но още има шанс да излезем, ако Гигов влезе в него и не е натрупал 10 млн. лв. дълг до тогава.

Тежко е но отказване няма!
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 19:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Фащам се и за заглавието на темата...по добре ПЛАТЕН мазохизъм, отколкото авантаджийски такъв за който се бореха НФК и гравитиращите около тях angry2 bad aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 9:19    Заглавие: Отговорете с цитат

То е ясно, че за тези години от както ходиме по стадионите има и хубави моменти, но при Кайчо затъваме от ден на ден и за съжаление май този трап е Огромен! comando
Тревожното в случая е, че апатията е обхванала голяма част от основните хора, които дават стабилно задна и едва ли има връщане! И дори и да се върнеме в "Надежда", трудно могат пак да се запалят по идеята!
Решението за момента е тези които останахме на барикадата да не се огънеме, да продължаваме да си изразяваме позицията спрямо Престъпниците Унищожили Локомотив и да подкрепяме името ЛОКОМОТИВ!
ПРЕСТЪПНИЦИТЕ, КОИТО УБИХА ЛЮБОВТА НИ ГОСПОД ЩЕ ГИ СЪДИ!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Решение добре...Ама не го правим....Ако изобщо се извади някакъв тапет на който и да е мач, той е с някакво общо беззъбо послание...декларации не пишем, за акции да не говорим...На хората им писна да пеят и викат срещу някой дето така или иначе не стъпва на стадион boredom bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти какво предлагаш?
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 18:38    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Ти какво предлагаш?


TOTAL WAR! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 21:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Краси, прав си дори когато си седнал 100% за всичко biggrin

няма старите времена да се върнат за добро или за лошо,то не е само футбола,а изобщо.
Иначе на мен идеята ми е била винаги ,че там си заради традицията на твоето семейство да са червено-черни,заради емблема....да не изброявам,
към днешна дата това трябва да ти е хоби и да идеш да се забавляваш с приятни на теб хора, да изпиеш 3 кила ракия и да попееш за любимия отбор,
иначе всичко е страшна тиня и не си заслужава изобщо да се мъчиш да живееш в мамковината,ама всеки си избира и се бори,много хора се палят напоследък.Не е оферта това,мамка му,


Само ЛОКО
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 29 Мар, 2013 1:48    Заглавие: Отговорете с цитат

е
не е ли това всъщност за което се борим ???
да сме там
да ни има
какво значи тук някакъв си резултат?
внимавай какво си пожелаваш, защото може да стане.
Какво сега? Някой си е мислил че ще ставаме шампиони?
Всеки се тупа какъв локомотивец е, как обичал ЛокотУ.
Ми аре де.Обичайте го, ама на стадиона, щото тая година може да ни е
за последно в а група.
С автора на темата съм съгласен, да платен мазохизъм, но
и доста ултра.
70 човека в пловдив
пак толкова във враца.от какво да се срамуваме ние като фенове?
Трябва да
приемем, че сме свидетели както на най-позорните години, така
и че сме преки участници .Ако не бяхме се "размрънкали" както го
окачествиха
момента на ст.Локомотив нямаше да се прави нищо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 29 Мар, 2013 9:51    Заглавие: Отговорете с цитат

ха-ха-ха хващайки се за платени фенове мазохизъма е безплатен comando
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum