Локомотив Сф - Лудогорец , 15:45, неделя 31.03.
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 11:58    Заглавие: Локомотив Сф - Лудогорец , 15:45, неделя 31.03. Отговорете с цитат


Локо (Сф) пита ЦСКА и Левски за стадион


Локомотив (Сф) преговаря с ЦСКА и Левски за ползване на техните стадиони, ако БФС постанови предвидените за телевизионно излъчване домакински мачове на “железничарите” да не се играят в Своге.

БНТ пожела двубоят между “червено-черните” и “Лудогорец” от следващия кръг на “А” група, насрочен за неделя от 15,45 ч в Своге, да се играе на друг стадион, защото там липсвали подходящи условия за добро тв предаване.

Спортно-техническата комисия на БФС трябваше да заседава по казуса, но отложи сбирката за днес.

Вчера “Локомотив” (Сф) попита с декларация дали е “толкова проблемен мачът с “Лудогорец”, че се създава това огромно напрежение”. Клубът няма време да реагира и да уреди нов стадион за двубоя с шампиона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 13:00    Заглавие: Re: Локомотив Сф - Лудогорец , 15:45, неделя 31.03. Отговорете с цитат

bulgarista написа:
[color=red]
Клубът няма време да реагира и да уреди нов стадион за двубоя с шампиона.


След като 20г. клубът спи! bad bad bad angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 17:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Левски и ЦСКА скочили в защита на заплашения с глоба Локо Сф

Представителите на двата столични гранда Левски и ЦСКА, както и доста други от участниците в днешната среща за тв правата, са изразили подкрепата си към Локомотив Сф, съобщи за Гонг участник в сбирката.

На нея е била обсъждана и заплахата, която е отправена към Локомотив Сф, ако мачът с Лудогорец не бъде излъчен по телевизията, клубът от „Надежда” да бъде сериозно глобен.

„Не може за едни да може, а за други да не може”, било мнението на столичните грандове по отношение на спора около стадиона в Своге и трябва ли там да се играе мачът Локо Сф – Лудогорец.

И „сини”, и „червени”, били склонни да разрешат на Локо Сф в бъдеще да домакинства на техните стадиони, при напълно приемливи финансови условия.

От БФС още не са отговорили официално къде ще се играе предвиденият за неделя от 15.45 мач Локо Сф – Лудогорец.


Милинките...И те се загрижили за нас bad bad bad bad angry2 angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 18:24    Заглавие: Отговорете с цитат

кога ще стане ясно къде ще играем?

и совите бяха ли това което са? black_eye comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 18:46    Заглавие: Отговорете с цитат

http://bfunion.bg/news/3776

каквото и да означава това:

Цитат:
- С цел равнопоставеност, СТК при БФС дава срок до края на работния ден на 28.03.2013 г. ръководството на ПФК “Локомотив” Сф да потвърди или представи друг лицензиран стадион на който да проведе всички оставащи домакински срещи от пролетния дял на "NEWS7 футболно първенство" 2012/13 до пускане в експлоатация на стадион „Локомотив” в кв. Надежда.

Като страна по договора за излъчване на срещите от "NEWS7 футболно първенство", ръководството на ПФК „Локомотив” Сф е запознато с условията по договора и носи финансовата и друга отговорност за действията си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 18:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
http://bfunion.bg/news/3776

каквото и да означава това:

Цитат:
- С цел равнопоставеност, СТК при БФС дава срок до края на работния ден на 28.03.2013 г. ръководството на ПФК “Локомотив” Сф да потвърди или представи друг лицензиран стадион на който да проведе всички оставащи домакински срещи от пролетния дял на "NEWS7 футболно първенство" 2012/13 до пускане в експлоатация на стадион „Локомотив” в кв. Надежда.

Като страна по договора за излъчване на срещите от "NEWS7 футболно първенство", ръководството на ПФК „Локомотив” Сф е запознато с условията по договора и носи финансовата и друга отговорност за действията си.


демек няма да играем до Въжения мост,май,а?
остават други култови Арени около Подуене,Орлов Мост???
или това е малката голяма стъпка към връщането на нашия????
и коя е правилната бюлетина със ЗА?????
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 19:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Наще са билЕ ТВЪРДИ сакаме у Своге, не се напиняме да е у дома comando
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати до какво ни докара тоя циганин мръсен... Няма такъв срам, няма такава гавра... То не знам как да го нарека вече.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Отдавна ,не ни е смешно,заеби.
от неигран мач със славия,до мачове край Въжения Мост,
някъде по надолу?

и все пак Само Локо!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 22:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
- С цел равнопоставеност, СТК при БФС дава срок до края на работния ден на 28.03.2013 г. ръководството на ПФК “Локомотив” Сф да потвърди или представи друг лицензиран стадион на който да проведе всички оставащи домакински срещи от пролетния дял на "NEWS7 футболно първенство" 2012/13 до пускане в експлоатация на стадион „Локомотив” в кв. Надежда.

Като страна по договора за излъчване на срещите от "NEWS7 футболно първенство", ръководството на ПФК „Локомотив” Сф е запознато с условията по договора и носи финансовата и друга отговорност за действията си.


Тия Педерасти от БФС-ту да са гледали като са разрешавали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Мар, 2013 23:46    Заглавие: Отговорете с цитат

мислех че ще натегнат Лудогорец да ги посрещнем в Надежда,ама Киро Фалкона е май по силен от два роторни двигатела на Ми21 angry2 .
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 6:34    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
мислех че ще натегнат Лудогорец да ги посрещнем в Надежда,ама Киро Фалкона е май по силен от два роторни двигатела на Ми21 angry2 .



Нема за кога...Ама не е лошо да си помечтаем де biggrin blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
СТК даде срок до утре на Локо Сф да посочи стадион, клубът вече реши – в Своге

СТК към БФС даде срок до утре в 17 часа на Локомотив Сф да посочи лицензиран стадион, на който да изиграе всичките си домакински срещи до лицензирането на съоръжението в „Надежда”.

От Локомотив Сф обаче вече са наясно с решението си и го обявиха пред Гонг чрез адвоката си Михаил Михайлов:

„Току-що стиковах позицията ни с Николай Гигов и с Емил Велев. И двамата са категорични, че ще изиграем всичките ни домакинства до лицензирането на стадион „Локомотив” в Своге. Това означава, че ще играем там с Лудогорец в неделя, а най-вероятно и следващите ни две домакински срещи, които са със Славия и Ботев Пд. Не разбираме защо искат отново от нас да посочим лицензиран стадион, след като ние вече сме го направили в началото на полусезона. Това е лицензираният от структура на БФС Градски стадион в Своге”, сподели адвокат Михайлов.


Да го стиковат манафите тоя angry2 aggressive2 Баси...ако натискаха толко за Надежда, колкот за Своге, току виж да се бехме върналЕ boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат




http://forum.gong.bg/ludogorets/viewtopic.php?f=83&t=132219&st=0&sk=t&sd=a

Дано се удавят Гого и Чавко у Искъро
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако треа да перефразирам Чичовото - "Вадим отборът по кану-каяк и ги сцепваме" acute aggressive2 biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum