Локомотив Сф - Лудогорец , 15:45, неделя 31.03.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
БФС клекна пред Локо София, ще играят в Своге


© Gong.bg
След дълги спорове и дебати между Българския футболен съюз и Локомотив София, Спортно-техническата комисия към централата, взе решение всички домакински мачове на „червено-черните“ от настоящата кампания да се играят на стадион „Градски“ в Своге до лицензирането на съоръжението в "Надежда".

В момента текат усилени ремонтни дейности, за да може ст. "Локомотив" да вземе лиценз и тимът да се завърне у дома още това първенство. Дотогава обаче, и мачът Локо Сф - Лудогорец тази неделя, и другите домакинства на тима ще бъдат в Искърското дефиле.

Ето и официалното съобщение, което бе публикувано в сайта на БФС:

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно-техническа комисия

СЪОБЩЕНИЕ

Домакинските си срещи от пролетния дял на "NEWS7 футболно първенство" 2012/13, ПФК „Локомотив” Сф ще изиграе на стадион ”Градски” в гр. Своге до лицензиране на стадион „Локомотив” кв. Надежда.


Стига бе ти да видиш...Бахти изненадата biggrin comando bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 28 Мар, 2013 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

как стадион Градски бе журналя,
стадионо между ряката и чукара се казва на мастикара-легенда на бялата курва.... biggrin
а БФС-то като клекне, ега не се изправи вече и перуката ега разтегне при чалга танците angry2 .
А гого-тъп дано сглоби сложно-съставно изречение, ДАНО...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 29 Мар, 2013 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

© БГНЕС
В навечерието на сблъсъка с Локо (Сф) капитанът на Лудогорец Емил Гъргоров даде кратко интервю за официалния сайт на клуба. Мачът в Своге е по-специален за Гъргоров. Той тръгна за големия футбол именно от "Надежда", където игра два сезона и половина. Ето какво очаква националът от неделния двубой.

- Колко трудно ще бъде гостуването на Локомотив?

- Очаквам един много труден мач. Съперникът изостава в точките и ще се хвърли здраво. Аз обаче се надявам Лудогорец да победи. Друг изход не ми минава през акъла. В предните два кръга загубихме четири точки и сега нямаме право на нови грешки.

- Голям минус ли е за Лудогорец фактът, че теренът на стадиона в Своге е в лошо състояние?

- Естествено. Това е голям минус за нас. Нормално е Локомотив да иска да играе там. Само по този начин могат да ни спрат.

- Колко решаващ в борбата за титлата ще бъде изходът от двубоя с Локомотив?

- Няма да бъде решаващ. До края на първенството има още доста мачове. До момента виждате, че всички отбори губят точки. Шампионатът е много интересен и битката ще бъде до самия край.

- Имате ли сантименти към Локомотив?

- Уважавам този клуб. Все пак той е първи в моята професионална кариера. Имам респект от Локомотив,
но в неделя ще направя всичко възможно Лудогорец да победи.

- Каква е вашата равносметка от мачовете на националния отбор, в които бихме Малта и направихме равен с Дания?

- Можем да съжаляваме за мача в Дания. Трябваше да победим там. Иначе съм доволен, защото цяла България видя, че имаме сили да се мерим с големите. И на моменти дори да стоим по-добре от тях. Победата над Малта беше задължителна и ние я постигнахме по категоричен начин. Оставаме в борбата за финалите на световното първенство.


---------------------------------------------------------------------------

Бадем, да си жив и здрав, дано пак не ни ушиеш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Мар, 2013 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

На готвен кокал му се вика "рагу":

Цитат:
Кокала готви капани за Петев

Треньорът на Локомотив Сф Емил Велев готви тактически капани за Лудогорец. В последната седмица Кокала детайлно е запознал футболистите си със слабостите на съперника им. Срещу Пирин ГД и Берое лъснаха доста проблеми в състава на Ивайло Петев и най-вече безсилието срещу отбори, които знаят как да се защитават. Кокала е обърнал сериозно внимание на защитниците и халфовете за това как трябва да затварят постъпите към вратата на своя тим. От крилата пък ще се иска непрекъснато да се връщат, за да пресират напористите крайни бранители на Лудогорец.



И Тонката нещо казва по случая:

Цитат:
Директор в Локо София намекна, че Лудогорец е посредствен


Спортният директор на Локо София Антон Велков сподели пред "Тема Спорт", че очаква в двубоя с Лудогорец на терена да преобладава повече битка, отколкото красив футбол. Срещата между двата тима е в неделя от 15:45 часа в Своге.

"Този мач крие много неизвестни. И двата отбора имат остра нужда от трите точки. Лудогорец се бори за титлата, докато ние търсим сигурност и спасение. Затова равният резултат няма да задоволи никого. Със сигурност прекъсването в първенството ще се е отразило на двата отбора. Не виждам какво толкова трагично се е случило при тях с тези два равни мача. Мисля, че напрежението ще е повече върху нас, защото сме в критично положение. Въобще не си правим илюзии, че в каквото и състояние да е Лудогорец ще ни бъде по-лесно. Не ни вълнува въобще, че се борят за титлата. Целта ни ще бъде в неделя да си припомним как се бие във възлов мач.

Преди го правехме срещу Левски и ЦСКА, сега ще го направим и срещу тях. Мисля, че на терена ще има повече битка, отколкото бърз и модерен футбол. Много неща в Своге не са по вкуса на Лудогорец. Но ако искат да са класен отбор, те трябва да се научат да се пригаждат към обстановката, за да не им личи, че им липсват качества", каза Велков.

Той добави, че Велев познава слабостите на зелените. "Той игра два финала за купата и Суперкупата с Локо (Пд) срещу тях на стадион "Лазур". Много добре знае как да им се противопостави. Със сигурност вече е напипал слабите им места. За първенство ги победи в Пловдив и сега може да повтори успеха си", уточни шефът.

Велков заяви още, че играта на Лудогорец страда от формата на Гъргоров.

"Емо е много класен играч. Винаги си личи, когато е на терена. Той е човекът оркестър за Лудогорец. Като цяло не успя да се подготви добре през зимната пауза, тъй като получи контузия. Смятам, че Гъргоров вече е успял да навакса, особено като се има предвид, че бе с националния отбор. Надявам се обаче срещу нас да не разгърне пълния си потенциал", завърши Велков.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Мар, 2013 10:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Емил Велев: Излишна атмосфера, в Своге няма диги и тухли

Светослав Табаков / 29 март 2013 14:50

Седмицата преди неделния мач Локомотив Сф – Лудогорец премина под знака на споровете дали срещата да се играе в Своге, заради нежеланието на БНТ да предава оттам. В крайна сметка БФС постанови все пак двубоят да се играе на съоръжението край река Искър. Първият ни въпрос към старши треньора на „червено-черните“ Емил Велев беше в тази насока.

Първо, ние никога не сме шумели къде да се играе мачът. Има си лицензиран стадион в Своге и докато не направиха проблем хората от БНТ, никой нямаше да каже нищо. И аз не знам защо се създава еуфория около този мач. Това е редовен мач от първенството, на нас ни трябват точки, независимо срещу кого играем.

Не смятате ли, че зад искането на БНТ може би се прокрадва интересът на Лудогорец?

Не, не смятам такова нещо. Те много добре знаеха къде ще се играе мачът, след като нямаме право да играем в „Надежда“. Аз даже не съм прочел някъде изказване по този въпрос на хората от Лудогорец за такова нещо. Излишно се създава такава атмосфера.

Тази атмосфера отрази ли се по някакъв начин на вашия отбор?

Според мен, по никакъв начин. Аз казвам непрекъснато на футболистите, че трябва да го смятат като мач от първенството. Дали е Лудогорец, дали е Левски, дали е Монтана за нас всеки мач е много важен.

Някои смятат, че немного добрият терен на стадиона в Своге ще ви даде известно предимство срещу Лудогорец?

Кои са тези някои? Те виждали ли са терена в Своге? Задавам ви сега въпрос, вие виждали ли сте терена в Своге?

Аз съм го виждал, но не знам другите дали са го виждали.

Аз ви казвам, че теренът е в перфектно състояние. Аз също съм добър треньор, който разполага с добри футболисти и иска да играят на добри терени. Вие мислите, че ще видите там дупки, разкопан терен, диги или тухли?!

По телевизията вероятно се е видяло, че в наказателните полета не е добре затревено...

Да, може би пред вратарските полета няма много трева, но иначе теренът е в много добро състояние. Има лиценз. Хайде да спрем да говорим за тези глупости. За мен във всеки мач дори да играем на асфалт, и за двата отбора е едно и също.

Имате ли проблеми със здравословното състояние на футболистите?

Не, всички са здрави.

Предполагам, няма да вземете отношение относно назначението на съдията Станислав Тодоров?

За какво да взимам отношение, той е международен съдия. Не вярвам да има втори Ахмед Ахмед.

Очаквате ли да измъкнете точка или точки от този мач?

Връщаме се в началото на интервюто. Ние във всеки мач, който предстои, трябва да се борим да взимаме точки. Нямаме комфортни точки, които да ни държат спокойни до края на първенството. Независимо срещу кого играем, трябва да се стараем да взимаме точки.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Мар, 2013 16:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Левски плаща на Локо Сф, ако препъне Лудогорец


Двата клуба имат обща фигура - Иво Тонев
Имало различни суми - за победа и за равенство

Ръководството на Левски е обещало солидни премии на Локомотив (Сф), ако спре или препъне Лудогорец в Своге.

Става дума за четирицифрени суми, а размерът им зависи от това, дали червено-черните ще победят или ще измъкнат точка.

Преди два дни човек на сините е имал разговор със собственикът на Локомотив Николай Гигов. На срещата функционерът е дал уверение, че ако разградчани загубят точки ще има голям бонус за Локо (Сф). Сумата за равен е 20 000 лева, а за победа на столичния тим ще нарасне още повече.

Интересното е, че разговорите не ги е водил Иво Тонев, който дълги години работи в Локо (Сф), а негов доверен човек, също с ръководен пост на Герена.

Практиката е нормална за българския футбол, дори се твърди, че Лудогорец също дал пари на Монтана за равенството 0:0 на Герена.

Локо (Сф) приема Лудогорец в неделя от 15:45 часа, на стадиона в Своге.


Айдеее на сумите цифрите молииииииим!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 31 Мар, 2013 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕБАТИ ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН! ЕБАТИ "ФУТБОЛА"! ЕБАТИ "ПЪРВЕНСТВОТО"!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Мар, 2013 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
ЕБАТИ ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН! ЕБАТИ "ФУТБОЛА"! ЕБАТИ "ПЪРВЕНСТВОТО"!


Толко ли зле беше!?!

Цитат:
Капитан сцепи мрака: На тая нива и кон ще си счупи крака!


Сашо Бранеков определи Станислав Тодоров като много слаб съдия

Капитанът на Локомотив (София) Александър Бранеков не се изказа никак ласкаво за терена в Своге, където днес столичните железничари загубиха с 0:1 от Лудогорец в мач от 19-ия кръг на "А" група.

"От 8-годишен играя по такива терени, но такова нещо не бях виждал. На такава нива и кон да беше играл, щеше да си счупи крака", коментира Бранеков.

“Съдията свърши това, за което дойде. Съвсем закономерно си целеше нещо от началото. В големи първенства постоянно има такива единоборства, не може да се дава червен картон, може би жълт, но в никакъв случай не и червен. Абсурдно е в първата спорна ситуация да се гони човек. Не знам защо го хвалят, според мен този е много слаб съдия“, каза още Бранеков.

“Сега вече мислим за мача с ЦСКА за купата. Ще направим всичко възможно да отстраним “червените”. Излизаме срещу голям отбор, но в момента ЦСКА е по-слаб от Лудогорец. Можем да продължим напред в турнира”, продължи бранителят.


Доживяхме резила и Бранеков да ти е капитан де,ама това е друга тема boast boast boast


Цитат:
Кокала: И на асфалт да играем, за двата отбора ще е едно и също

Стадионът в Своге е перфектен, само пред вратите няма трева, обясни треньорът на Локо Сф

Треньорът на Локомотив (София) Емил Велев е оптимист за предстоящата среща с шампиона Лудогорец в Своге.

"Аз казвам непрекъснато на футболистите, че трябва да го смятат като мач от първенството, обясни Кокала.

- Дали е Лудогорец, дали е Левски, дали е Монтана за нас всеки мач е много важен. Казвам ви, че теренът в Своге е в перфектно състояние.

Аз също съм добър треньор, който разполага с добри футболисти и иска да играят на добри терени. Вие мислите, че ще видите там дупки, разкопан терен, диги или тухли?! Да, може би пред вратарските полета няма много трева, но иначе теренът е в много добро състояние. Има лиценз.

Хайде да спрем да говорим за тези глупости. За мен във всеки мач дори да играем на асфалт, и за двата отбора е едно и също.

Локомотив (София) независимо срещу кого играе, трябва да се старае да взима точки", коментира Велев.



Освен трева пред вратите, ни няма и нас на трибуните...Ама иначе е перфектен aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 angry2 angry2 angry2 angry2 bad bad bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Нед 31 Мар, 2013 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Бранеков направи страхотен мач според мене
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 31 Мар, 2013 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
Бранеков направи страхотен мач според мене


Наще играха добре.10 срещу 14 им се опълчиха.има надежда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Нед 31 Мар, 2013 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Наще играха добре.10 срещу 14 им се опълчиха.има надежда.

Ако играят така и в сряда, съвсем реално е да продължим. Само се опасявам, че ще са поуморени, че бая се раздадоха в тая мач.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 31 Мар, 2013 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Освен трева пред вратите, ни няма и нас на трибуните...

вас ви няма, ние сме там! 0010-loko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон 01 Апр, 2013 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

това е трагедия, дано скоро се върнеме в надежда че иначе bad , такъв жалък сектор не сме били никога, иначе Бранеков е прав тая нива неможе да има лиценз и за б група
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Апр, 2013 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Metala написа:
Освен трева пред вратите, ни няма и нас на трибуните...

вас ви няма, ние сме там! 0010-loko


Жено, искаш ли да ти напукам лупите на тема "ние и вие"? aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 01 Апр, 2013 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Наще играха добре.10 срещу 14 им се опълчиха.има надежда


така е
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum