Левски- ЛОКОМОТИВ събота 13.04 от 15 часа ст.Герена
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 10 Апр, 2013 19:32    Заглавие: Левски- ЛОКОМОТИВ събота 13.04 от 15 часа ст.Герена Отговорете с цитат

Нека подкрепим момчетата в съботния двубой,

На последния мач срещу славия Кокала нахлу на терена и седя там 5 минути докато го изгонат и накажат да не води на Герена,

прогнозата ми е хикс.

САМО ЛОКО!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 6:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Само Локо, само ние.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Там сме!Заслужават го!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

АЕ БЕ БУФЕРИ ИИИИИИИ !!! БИХМЕ ЦСКА,БИХМЕ СЛАВИЯ


КВО ИСКАТЕ ОЩЕ БЕ ??????ДИГАЙТЕ СИ ГЪЗЪ , ВСИЧКИ НА МАЧА !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да се изненадам ,ако измъкнем нещо,Левски са много зле в момента
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

tseko написа:
Няма да се изненадам ,ако измъкнем нещо,Левски са много зле в момента


Да играят мъжки пък точка/и или не няма значение.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък няма да се изненадам, точно защото са много зле в момента, да ги реанимиране. bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 14:34    Заглавие: Отговорете с цитат

А дано вземем нещо.Всеки мач за нас е финал!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 14:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
А дано вземем нещо.Всеки мач за нас е финал!


ЗАБРАВИ :

3.04.2013 г. /събота/ 15.00ч.

Левски - Локомотив София

Стефан Спасов, Иван Вълчев, Николай Георгиев, 4-ти Владимир Вълков


ЕБИ МУ МАЙКАТА, ТОЯ ПЕДЕРАСТ ПАК ГО СЛОЖИХА ДА НИ КОЛИ !
ПУ ДА ВИ ЕБА МАЙКИТЕ !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да им вкараме първи гол и сами ще си прекратят мача
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 11 Апр, 2013 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

след хиска на Лудонещо си и цесикату шанса е по малък,но продължаваме да мечтаем...да не био да имаме 100 годишен юбилей та да се сдухваме biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пет 12 Апр, 2013 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Събота е поредното дерби за София! Отбора ни е непредвидим може да падне от най-слабия ,но може да вземе скалпа на всеки ,,гранд". Момчетата ни дариха 2 скалпа до сега,идва време на абонатите.Те заслужиха с игра и раздаване нашата подкрепа.Да не са Меси и Роналдо,играят на изораната нива в Своге.НО СА НАШИЯ ЛОКОМОТИВ,НАШАТА ЧЕРВЕНО-ЧЕРНА ЛЮБОВ!ЗАРАДИ КОЙТО СИ ДАВАМЕ ПОСЛЕДНИТЕ ПАРИ,ОБИКАЛЯМЕ БЪЛГАРИЯ И ОБИЧАМЕ ДО ГРОБ!ВРЕМЕ Е И ВСИЧКИ КОИТО СА СЕ ОТЧАЯЛИ ДА СЕ ВЪРНАТА ПРИ НАС НА ТРИБУНАТА- ЛОКОМОТИВ ИМА НУЖДА ОТ ВАС! ЗА ТОВА В СЪБОТА НЕКА СМЕ НА ГЕРЕНА В КЛЕТКАТА И ДА СИ НАПРАВИМ ФИЕСТА КАКТО НИЕ СИ МОЖЕМ!ПЪК КАКВОТО САБЯ ПОКАЖЕ!КОЙТО ИСКА ОРГАНИЗИРАНО ДА ПОСЕТИ ТОЗИ МАЧ ДА Е В 13Ч. НА СТАДИОН ЛОКОМОТИВ КАФЕТО НА БОЙКО!ЛОКО НАПРЕД !НИЕ СМЕ С ТЕБ!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 12 Апр, 2013 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат


Дани Пеев: Левски тъне в посредстве­ност, а иска ре­зултати


Бившият играч на Левски и настоящ на Локо (Сф) Даниел Пеев говори пред „Меридиан Мач" преди столичното дерби с Левски. Юношата на „железничарите" е оптимист за мача на „Герена". Според Пеев са налице всички предпоставки „червено-черните" да вземат точки от сериозно разклатения тим на Левски. Атакуващият футболист е убеден, че от­борите, борещи се за спасение, ще играят чес­тно. Битката за оцеляване ще се решава до последно, а отборите на Пирин (ГД) и Берое също са застрашени.

Дани, предстои мач с Левски, какво очакваш от него?
- Съвсем нормален мач за Локо (Сф). Не се притесняваме от ни­що. Самочувствието ни се увеличи след мача със Славия и сме гото­ви за битка. Имаме достатъчно време да се подготвим за мача. Двата отбора се поз­наваме добре и смятам, че няма с как­во да се изненадаме. Пред нас има всички предпоставки да спе­челим точки на „Гере­на".

Изпитваш ли сан­тиментални чувства срещу „сините", след като игра на „Герена" преди близо 10 годи­ни?
- Не. Съвсем спо­коен мач, като всички други. Аз играя за род­ния си клуб Локомотив и това е най-важното. Уважавам Левски, но нищо повече. Целта е да си тръгнем с високо вдигнати глави. За футболистите мачовете с грандовете са важни, защото точ­но в тях мо­же да докажеш, че си добър фут­болист.

Важно ли е пак да вкараш гол на Левски?
- Надявам се да го направя, но по-важно е Локо да не загуби. Все пак работата ми е да вкарвам голове и да подавам. За нас няма значение срещу кого играем, целта е 3 точ­ки. Вкарвал съм на Левски, няма да е не­що ново. Миналия се­зон се разписах при 1:1 с екипа на Локо. Преди това като футбо­лист на Пирин, с мой гол изхвърлихме Лев­ски на полуфинал за Купата. Тогава Кокала беше треньор на „си­ните".

Разбираш ли се с Емил Велев?
- Той е много добър треньор. Освен това обаче умее да поддър­жа духа на футболис­тите. Умираме да се смеем в съблекалнята. Пуска страшни майта­пи.

Появиха се слу­хове, че Локо (Пд) е дал мача на Ботев (Bp). Ти какво мис­лиш?
- Категорично не вярвам да е станало така. Най-малкото Ло­ко (Пд) игра първи мач на осветление и се бяха събрали много зрители. Само заради феновете си не биха направили такова не­що. От друга страна, се омаловажава тру­дът на Ботев (Враца). Трябва да похвалим футболистите и тре­ньорите на противни­ка, които също като нас работят всеки ден.

Притесняваш ли се от удари под кръс­та в борбата за оце­ляване?
- Дразня се на тези приказки. Само се го­вори какво ли не, ако има нещо, нека из­вадят доказателства. Трябва да се уважа­ваме по между си. Съдиите грешат в полза на всеки.

Какво е мне­нието ти за конкуренцията?
- За раз­лика от друга година, борбата е голяма. Няколко от­бора сме в люта битка за спасение. Пирин (ГД) и Берое на този етап не са засегнати, но смятам, че и тяхно­то положение не е сигурно. Като биеш 1-2 мача и се изкачваш в класирането, но трябва постоянство. Тежко е, че 4 отбора се борят за спасение. Струва ми се, че това е прекалено много. До последно ще се реши съдбата на изпадащи­те. Няма да е като дру­ги сезони, в които още на полусезона се знае положението на дъно­то. Два отбора са ясни, но другите не са се предали. Етър също ще опита да оцелее до последно.

Защо се стигна до кризата в Левски?
- От времето, когато бях аз в Левски, много неща са се променили. Не е коректно да да­вам оценки. Разлика­та, която ми прави явно впечатление, е, че тогава бяхме 34 равностойни футболис­ти. Когато национални­те отбори имаха мач, при младежите имаше 5 човека, а в първия отбор и отгоре. За ка­пак поне двама от чужденците също бяха с повиквателни от страните си. Левски не е това, което искат да виждат хората. Това, че има малко хора на стадиона, е показател­но. Организацията на „Герена" е №1 в Бълга­рия.

Може ли „сини­те" да станат шам­пиони?
- На Левски му лип­сва класа. Не може да тънат в посредстве­ност и да искат ре­зултати. В тази връзка ще кажа, че когато в а Левски правехме двустранна игра, няма­ше място за всички. Остана­лите фут­болисти правеха квадрат, сред тях са оставали и звездите на отбора. Георги Чиликов, Ричард и дру­ги са гледали отстрани.

Какво се промени в Ло­ко (Сф) през този полусезон?
- През пролет­ния полусезон има воля в Локо (Сф). Началото не е зле за отбор, който се бори да не изпад­не. Да не забрав­яме, че и в някои от мачовете иг­раехме дълго вре ме с човек по-малко. Сгъстеният цикъл от мачове е добре дошъл за нас.

След мача със Славия, когато оти­дохте да поздравите публиката, ти беше мрачен. Защо не се радваше с останали­те?
- Естествено, че се радвах. Трябва да си малоумен да не си щастлив. Бяха ме рит­нали лошо и умората и болката надделяваха. Все пак зарадвахме нашите фенове с успех над вечния противник.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 12 Апр, 2013 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

По 4 лв ще са най-евтините пропуски за Левски-Локо Сф
12 април 2013 11:31
Билетите за столичното дерби вече са в продажба

Ръководството на ПФК Левски определи цените на билетите за двубоя от 22-ия кръг на първенството с Локомотив (София), който ще се играе в събота, 13 април от 15,00 часа на стадион „Георги Аспарухов”.

Продажбата на билети на касите на стадион "Георги Аспарухов" ще стартира в деня на мача в 10,00 часа и ще продължи до края на първото полувреме.

Цени на билетите:
В сектор - 6 лв
Б сектор - 4 лв
Г сектор - 4 лв
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 12 Апр, 2013 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:

Дани Пеев: Левски тъне в посредстве­ност, а иска ре­зултати


Бившият играч на Левски и настоящ на Локо (Сф) Даниел Пеев говори пред „Меридиан Мач" преди столичното дерби с Левски. Юношата на „железничарите" е оптимист за мача на „Герена". Според Пеев са налице всички предпоставки „червено-черните" да вземат точки от сериозно разклатения тим на Левски. Атакуващият футболист е убеден, че от­борите, борещи се за спасение, ще играят чес­тно. Битката за оцеляване ще се решава до последно, а отборите на Пирин (ГД) и Берое също са застрашени.

Дани, предстои мач с Левски, какво очакваш от него?
- Съвсем нормален мач за Локо (Сф). Не се притесняваме от ни­що. Самочувствието ни се увеличи след мача със Славия и сме гото­ви за битка. Имаме достатъчно време да се подготвим за мача. Двата отбора се поз­наваме добре и смятам, че няма с как­во да се изненадаме. Пред нас има всички предпоставки да спе­челим точки на „Гере­на".

Изпитваш ли сан­тиментални чувства срещу „сините", след като игра на „Герена" преди близо 10 годи­ни?
- Не. Съвсем спо­коен мач, като всички други. Аз играя за род­ния си клуб Локомотив и това е най-важното. Уважавам Левски, но нищо повече. Целта е да си тръгнем с високо вдигнати глави. За футболистите мачовете с грандовете са важни, защото точ­но в тях мо­же да докажеш, че си добър фут­болист.

Важно ли е пак да вкараш гол на Левски?
- Надявам се да го направя, но по-важно е Локо да не загуби. Все пак работата ми е да вкарвам голове и да подавам. За нас няма значение срещу кого играем, целта е 3 точ­ки. Вкарвал съм на Левски, няма да е не­що ново. Миналия се­зон се разписах при 1:1 с екипа на Локо. Преди това като футбо­лист на Пирин, с мой гол изхвърлихме Лев­ски на полуфинал за Купата. Тогава Кокала беше треньор на „си­ните".

Разбираш ли се с Емил Велев?
- Той е много добър треньор. Освен това обаче умее да поддър­жа духа на футболис­тите. Умираме да се смеем в съблекалнята. Пуска страшни майта­пи.

Появиха се слу­хове, че Локо (Пд) е дал мача на Ботев (Bp). Ти какво мис­лиш?
- Категорично не вярвам да е станало така. Най-малкото Ло­ко (Пд) игра първи мач на осветление и се бяха събрали много зрители. Само заради феновете си не биха направили такова не­що. От друга страна, се омаловажава тру­дът на Ботев (Враца). Трябва да похвалим футболистите и тре­ньорите на противни­ка, които също като нас работят всеки ден.

Притесняваш ли се от удари под кръс­та в борбата за оце­ляване?
- Дразня се на тези приказки. Само се го­вори какво ли не, ако има нещо, нека из­вадят доказателства. Трябва да се уважа­ваме по между си. Съдиите грешат в полза на всеки.

Какво е мне­нието ти за конкуренцията?
- За раз­лика от друга година, борбата е голяма. Няколко от­бора сме в люта битка за спасение. Пирин (ГД) и Берое на този етап не са засегнати, но смятам, че и тяхно­то положение не е сигурно. Като биеш 1-2 мача и се изкачваш в класирането, но трябва постоянство. Тежко е, че 4 отбора се борят за спасение. Струва ми се, че това е прекалено много. До последно ще се реши съдбата на изпадащи­те. Няма да е като дру­ги сезони, в които още на полусезона се знае положението на дъно­то. Два отбора са ясни, но другите не са се предали. Етър също ще опита да оцелее до последно.

Защо се стигна до кризата в Левски?
- От времето, когато бях аз в Левски, много неща са се променили. Не е коректно да да­вам оценки. Разлика­та, която ми прави явно впечатление, е, че тогава бяхме 34 равностойни футболис­ти. Когато национални­те отбори имаха мач, при младежите имаше 5 човека, а в първия отбор и отгоре. За ка­пак поне двама от чужденците също бяха с повиквателни от страните си. Левски не е това, което искат да виждат хората. Това, че има малко хора на стадиона, е показател­но. Организацията на „Герена" е №1 в Бълга­рия.

Може ли „сини­те" да станат шам­пиони?
- На Левски му лип­сва класа. Не може да тънат в посредстве­ност и да искат ре­зултати. В тази връзка ще кажа, че когато в а Левски правехме двустранна игра, няма­ше място за всички. Остана­лите фут­болисти правеха квадрат, сред тях са оставали и звездите на отбора. Георги Чиликов, Ричард и дру­ги са гледали отстрани.

Какво се промени в Ло­ко (Сф) през този полусезон?
- През пролет­ния полусезон има воля в Локо (Сф). Началото не е зле за отбор, който се бори да не изпад­не. Да не забрав­яме, че и в някои от мачовете иг­раехме дълго вре ме с човек по-малко. Сгъстеният цикъл от мачове е добре дошъл за нас.

След мача със Славия, когато оти­дохте да поздравите публиката, ти беше мрачен. Защо не се радваше с останали­те?
- Естествено, че се радвах. Трябва да си малоумен да не си щастлив. Бяха ме рит­нали лошо и умората и болката надделяваха. Все пак зарадвахме нашите фенове с успех над вечния противник.


Това е за тук http://www.ultrasloko.com/forums/viewtopic.php?t=4959&start=60
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum