Литекс - Локомотив 22 май сряда 18 ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Май, 2013 23:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Симов,а?! Я дайте тука едно кадро на тва лице на дупи,дето и майка му не го познава,че ако го скивам тия дни като ода по стадиона преди и по време на мачО да му обясна някои тънкости на риториката дето ги е отървал... angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2

Ай ше го еба у хюмнето дето за разлика от другите отбори и изпада bye

На тоя па некакви Ками му говорят...изобщо...

Цитат:
Кокала: Стоичков ми каза на полувремето, че иска да изпаднем
22 май 2013 | 20:44 15
Twitter
Кокала: Стоичков ми каза на полувремето, че иска да изпаднем
Треньорът на Локомотив (София) Емил Велев бе много щастлив след успеха с 2:1 като гост на Литекс. Победата остави шанс на "железничарите" да се спасят от изпадане. За целта те тярбва да надвият ЦСКА в последния кръг, а Ботев (Враца) да не победи Черно море във Варна.

"Защо е нервен Стоичков, той ми каза на полувремето, че иска да изпаднем. Аз не знам него какво го грее това нещо. Явно е доста колегиално, нищо че е треньор №1 на България. То се вижда, че върши добра работа. Поне така показва класацията, мисля, че е първи. Имаме още един мач, в който да направим всичко възможно да победим и да чакаме феър плея на българските отбори. Ако евентуално Черно море спънат Ботев (Враца), да останем в групата. Но не съм толкова сигурен, че ще има феърплей. Да се надяваме", каза Кокала.

"И преди Черноморец се говореше, че ние ще победим, но тогава загубихме. Ние играем феър плей и никой не може да ни помогне, освен нас. Не знам защо всички искат Локомотив (София) да изпадне. Ето днес ние победихме с дух, с характер, с майсторство и себераздаване. Ботев (Враца) не ме интересува, ще направим всичко възможно да победим ЦСКА в последния кръг", допълни Велев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hooligana1986



Регистриран на: 16 Сеп 2006
Мнения: 719
Местожителство: In The Heart Of The Enemy

МнениеПуснато на: Сря 22 Май, 2013 23:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво на момчетата clapping и на хората поткрепили отбора..
Относно тоя къдравия в събота ще му обясним някой неща..


СМъРТТ 0033-00001
_________________

ALL GIVE SOME - SOME GIVE ALL !!
DB
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Май, 2013 23:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако може да е у събота със същио ханцунг за по-добра мотивация - баш добре! biggrin aggressive2 aggressive2 aggressive2 black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 0:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Симов лайно, мача егаги май се игра. Бе нали има прокуратура срс-та да разследват. Втория гол специален поздрав за пикльовците от Литекс скандиращи Б група
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 2:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз заради тва полудях там... Не може едни откровени АГРАРИ с история 95% в А окръжна и В група да викат Б груна на един от най-титулуваните Бг отбори... Рано или късно Гришан ша даде фира и ще видим пак ФК Кърпачев или ФК Балев на село, където им е мястото
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 5:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Фостата селяци,
biggrin
бихме ги точно когато викнаха Б група, точно се обадиха и голче,

Няма как да знаем дали мача се е играл, но ритнци,псуване,червени картони,нерви.Явно Бг футболистите са карали актьорско майсторство в Холивуд, влизат в роля да си ебе майката?!?
Гола срещу Лиляк падна в 88 минута,гола срещу Славия падна в 87 минута, егати и наредените мачове. Равни срещу катили като Етър, Ботев Вр, Бирои, накрая ще се класираме в Уефа по феър-плей.

Да станеш известен на дърти години и да ти се ебе майката-безценно.
Симов ли си,Мимов ли си-уникално просто парче.Поредния настроил публиката на Локото срещу себе си, а за това се иска особен талант.
Трима души и половина в период, а математик?Вземи Кокала и Чаво мастиката,че е получовек и елате да ви еба путката майна angry2 .

Евала вчера на всички,евала на човека с Тегомобила-голем си бате clapping .
И СМЕ ФАКТОР ,КОКАЛ МОКАЛ ЩЕ ИДВАТ И ЩЕ ДАВАТ ПОКАЗАНИЯ ОТУКА НАСЕТНЕ.
Велев,не съм ти писал есемеси и си последния човек на тая земя на когото ще пращам, омитай се час по скоро....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 9:41    Заглавие: Отговорете с цитат

САМО ЛОКО ! САМО НИЕ !

В СЪБОТА ВСИЧКИ НА СТАДИОНА ! ИМАМЕ МНОГО РАБОТА ДА СВЪРШИМ И БАЯ МЪРША И СГАН ЗА ПОЧИСТВАНЕ !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
САМО ЛОКО ! САМО НИЕ !

В СЪБОТА ВСИЧКИ НА СТАДИОНА ! ИМАМЕ МНОГО РАБОТА ДА СВЪРШИМ И БАЯ МЪРША И СГАН ЗА ПОЧИСТВАНЕ !!!


СЪГЛАСЕН
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Победата си е победа.Предни години ако бяхме били в Ловеч,гаранция изпадах в делириум,а сега някак си даже не се зарадвах на головете.
На 3 поредни тягостни мача присъствам:
1.С Гоцето публиката излезна от стадиона,пристъпяйки като на погребение.И наще играха така,без желание.ЛОКОМОТИВ ПОЧТИ ИЗПАДНА
2.С Черноморец същата работа,отново на гола не се зарадвах,а то се оказа,че мачът се играл или наще спряха да играят.ЛОКОМОТИВ ПОЧТИ ИЗПАДНА
3.С Литекс-Празен стадион,тегавина.Малко хора и от наша страна.1:0 за Литекс,после 1:1 със специалитета на Дани от фаул,после невероятно спасяване на вратаря на Литекс.После във Враца стана 3:1.Течаха последните минути на мача.Локомотив нямаше положения.Дори и тези които бяхме на стадиона ни беше ясно,че ЛОКОМОТИВ ИЗПАДНА.От сектора на Ловеч,петнайсетина хлапешари започнаха да скандират Б група,и точно в този момент Д.Илиев ги наказа.Стана ми кеф заради тези келеши дето скандираха Б група,как им влезе четвъртит.
Сега предстои четвърти мач.ЛОКОМОТИВ И В МОМЕНТА Е ПОЧТИ ИЗПАДНАЛ.
Каквото обаче и да става в последния мач,видях,че въпреки загубите,въпреки очертаващата се Б група,всички Локомотивци които познавам не се отказаха от отбора си,а дори напротив още повече започнаха да го обичат.Догодина дори и в Б ще сме по-силни и по-сплотени.Другото не ми се коментира.Оставането ни в А група вече не зависи от нас!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Победата си е победа.Предни години ако бяхме били в Ловеч,гаранция изпадах в делириум,а сега някак си даже не се зарадвах на головете.
На 3 поредни тягостни мача присъствам:
1.С Гоцето публиката излезна от стадиона,пристъпяйки като на погребение.И наще играха така,без желание.ЛОКОМОТИВ ПОЧТИ ИЗПАДНА
2.С Черноморец същата работа,отново на гола не се зарадвах,а то се оказа,че мачът се играл или наще спряха да играят.ЛОКОМОТИВ ПОЧТИ ИЗПАДНА
3.С Литекс-Празен стадион,тегавина.Малко хора и от наша страна.1:0 за Литекс,после 1:1 със специалитета на Дани от фаул,после невероятно спасяване на вратаря на Литекс.После във Враца стана 3:1.Течаха последните минути на мача.Локомотив нямаше положения.Дори и тези които бяхме на стадиона ни беше ясно,че ЛОКОМОТИВ ИЗПАДНА.От сектора на Ловеч,петнайсетина хлапешари започнаха да скандират Б група,и точно в този момент Д.Илиев ги наказа.Стана ми кеф заради тези келеши дето скандираха Б група,как им влезе четвъртит.
Сега предстои четвърти мач.ЛОКОМОТИВ И В МОМЕНТА Е ПОЧТИ ИЗПАДНАЛ.
Каквото обаче и да става в последния мач,видях,че въпреки загубите,въпреки очертаващата се Б група,всички Локомотивци които познавам не се отказаха от отбора си,а дори напротив още повече започнаха да го обичат.Догодина дори и в Б ще сме по-силни и по-сплотени.Другото не ми се коментира.Оставането ни в А група вече не зависи от нас!



СИЛНО !

пс. аз на втория гол не знаех дали да се радвам или не ... най-лошото е че дори и да изпаднем пак тоя клес ще ни управлява ... това ми е болката ! Изпадането се случва и на най-големите отбори ... сигурно е за добро ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 13:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
най-лошото е че дори и да изпаднем пак тоя клес ще ни управлява


Ще управлява Локомотив ако му се позволи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Май, 2013 15:47    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Цитат:
най-лошото е че дори и да изпаднем пак тоя клес ще ни управлява


Ще управлява Локомотив ако му се позволи...



Е и кой ще го спре!? chicken bye boast boast boast

Ефалата на Пи и Тъ за яките изказвания. Там се крие истината...Другото е в шише и листче. acute biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 24 Май, 2013 9:20    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=787ff4ba55fceefec12f51650a772408c4007a33

торент с видео и звук biggrin от мача
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Май, 2013 13:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
МЕДИЙНА ВОЙНА МЕЖДУ БОТЕВ ВР И ЛОКО СФ
0 23 Май 2013 16:37 Футбол БГ


Спортният директор на Ботев (Враца) Валентин Станчев не скри разочарованието си след сензационната победа на Локомотив (София) в Ловеч с 2:1, пише "vratzanews.com".

"Нямам никакво съмнение в морала на Христо Стоичков. Убеден съм, че станалото в Ловеч е дело на съдиите. Не за първи път този сезон именно реферите бяха главно действащо лице в мачовете на Локомотив. И не за първи път грешките им са в полза на т.нар. столичен гранд.

Ако не за друго, мога да дам пример за гостуването на същия този измислен гранд във Враца, когато един пернишки рефер ги спаси от загуба със серия от неадекватни решения. Трябваше същият този рефер по-късно да се издъни срещу друг отбор, за да го накажат за по-дълго време да си яде пасти в Перник", заяви Станчев.

"Учудващо е, но е факт, че през пролетта много отбори изпищяха от съдийските аванти, които бяха винаги в полза на „железничарите”. Моралните методи от „Надежда” са толкова явни, че 5 кръга преди края на шампионата обявиха за сигурен изпадащ Ботев (Враца). Всички са наясно с проблемите на българския футбол и това откъде идват те", добави Станчев.

Той припомни декларацията на фенклуб на „железничарите”, в която истинските привърженици на „червено-черните” се разграничават от работата в клуба, не искат съмнителни победи и не искат Гиговци, Кокали и рендета тип „Вьорнер”да управляват Локомотив. Станчев е на мнението на феновете от София, че е „по-добре отборът да иде във „В” група, за да се изчисти” от всякакви съмнения.

"Как така един отбор без мотивация излезе толкова надъхан срещу нас? С какво ги навиха играчите, та се хвърлиха срещу “Ботев”, сякаш ще влизат в Шампионската лига, а не изпадат от „А” група? Отговорът е само един – и вие го знаете. С много пари!”, допълни Станчев.

Той припомни, че не само Монтана е играл на ръба на възможностите си срещу Ботев. Мачът с Етър също е бил на „кило кръв и метър кожа”, и то пак след съмнения, че пряк конкурент за оставане в елита е платил голяма сума за това.

"А в същото време Локомотив се разходи в града на Огоста и доста лесно си взе точките срещу Монтана. Ние не се сърдим на комшиите, че се хвърлиха срещу нас. Напротив, благодарим им! Така доказахме на цяла България кой играе честно и кой – не! Чудно защо хора от етичната комисия бяха дошли на нашия стадион, а не гледаха „сензационно-съдийското” 2:1 в Ловеч", допълни още спортният директор на врачани.

Според Валентин Станчев реферът на мача във Враца Никола Попов е направил груба грешка в ситуацията, при която беше счупен крака на Цветелин Тонев. „

"Навсякъде в Европа и по света при подобен инцидент, независимо дали той е умишлен или не, се дава червен картон на онзи, който го е предизвикал. А във Враца такова нещо не се случи. Защо? И дали дисциплинарната комисия ще се съобрази с този факт, а съдийската ще вземе ли отношение, когато обсъжда оценките на реферите във Враца, или ще си затвори очите, защото Никола Попов е син на началник в БФС”, попита още Станчев.

Той припомни, че и в мача срещу Етър футболист на Ботев – Руслан Куанг, е бил наритан жестоко от противник.

"Нека отговорността и за травмата на Куанг, и на Тонев да носи отборът, който премира противниците ни да се хвърлят на кръв срещу нас. Но и цяла България да разбере кой играе честно, и кой – не. А не да пищят като ощипани моми по медиите, че Ботев не играе честно", завърши бившият нападател.


Ако малко намали и плюването на тема кой е гранд и кой е малък, ще стане екстра. clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 24 Май, 2013 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... през пролетта много отбори изпищяха от съдийските аванти, които бяха винаги в полза на „железничарите”...

Според мен може да ходи да се хвърли от някъде. Няколко пъти.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum