Рестартът
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 27 Май, 2013 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

аз трябва да преспа още една седмица,да премисля и ще напиша как ше станат работите biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 27 Май, 2013 19:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
Абсолютно подкрепям на Булгариста предложението!

от началото до края,
с всичките му аргументи,
с всички плюсове и минуси.

Ние всъщност друг полезен ход към момента нямаме.
А постигнем ли всичко това от първия пост, ще го преживея, че ще остане...


Абе,Госпожа! Нека само за секунда си предствим че се обединим /то верно няма да е за по-дълго/ и приемем този манифест за това което искаме аджеба...Ето как ще започва нащо кърваво писмо спрямо душмана:

Цитат:
Бай Лъжец,
Ние всички сме обединени около твърдото вярване,че га и да ýмреш, па ше е късно, ама така и така отказваш да го сториш, та барем приеми следните премъдри слова....


Как го виждаш това!? Ние го храним дето го фанем,па после имаме искания black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 27 Май, 2013 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
... постигнем ли всичко това от първия пост, ще го преживея, че ще остане...

Звучи прекалено все едно не си се виждал с него наживо, за да е истина.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 27 Май, 2013 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо никакво виждане и искания от тоя Каун,това ако го направим по добре да основен клуб по интерес :"тъщата ме подтиска, имам проблем,казвам се Гошо, здраааавеей Гошо" angry2 .

Псуване там до откат,декларации,пропаганджа из София по всякакви начини-тва е.
Единствено може да се преслуша Даме,защото той поне показа за тия всичките години тиня може да се гради нещо.Стегна стадиона по някаква схема за някакъв концерт, та сега ще играем там в А,Б,Жмъ група
.
Трябва на нещо да стъпиш-ветерани (къде сте бееееееее,всеки чека на паницата на Кайчо да му свирне да захлеби), журналисти (Крум Савов - хаха),общественост - Богдаан Томов,Славчо Пеев -трябва да се привлечат някакви старнични хора за "каузата" различни от 50-те Изтръпналс...

Булгарист,с всичко съм съгласен, но не става "да ти еба майката",ама искаме тва,тва и тва....
Метъл, не е позиция и "кога да умреш,все ше е късно",ше отвърне кога ме носат да ви косат,заеби black_eye .

По сериозно,
стягане на редиците, привличане на нови хора за каузата,активно участие (предимно ходене по мачове) с ясно искания анти Изедника,
За съжаление шумкарите вземат власта, тоя се облизва като котарак на паница ,схемите тръгват пак.Ще има евентуално плащане на перките на Юрокоптера, евентуално търг за доставка на Ф-15,ще се "взимат мерки" и прочие.

Да ви попитам риторично,какво ще се промени за нас ако уволни Марков,Чавко и Кокала (което между другото може да стане без да сме поставили "искания) и на тяхно място сложи Коилов, Овчеглав и Кайзера за треньор-същото трибуквие ще си остане....

за целта съживяване на Общата каса, наистина сериозно отношение от всички активни хора, и радикалната идея от преди година,година и половина-регистриране на Ф.к. Железните в А окръжна....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи съгласен съм принципно, че не върви първо да го псуваме, после да му поставяме условия, при които да не го псуваме...
Само дето през годините сме се доказали като едни принципни, дето никога не си променяме мнения, решения, позиции...

В случая подкрепям предложението на Булгариста, защото... какъв е другият вариант... ние си го псуваме, лепим си лепенки, издигаме си тапети, евентуално плакати, пишем си декларации... а он си го мести от левия в десния и нещата си остават същите като тази година, като миналата година, като по-миналата година....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

В общи линии нещата придобиват вид !
Както казах ,няма да му се молим , а ЩЕ МУ ПОСТАВИМ УЛТИМАТУМ !

acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 13:49    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Първо никакво виждане и искания от тоя Каун,това ако го направим по добре да основен клуб по интерес :"тъщата ме подтиска, имам проблем,казвам се Гошо, здраааавеей Гошо" angry2 .

Псуване там до откат,декларации,пропаганджа из София по всякакви начини-тва е.
Единствено може да се преслуша Даме,защото той поне показа за тия всичките години тиня може да се гради нещо.Стегна стадиона по някаква схема за някакъв концерт, та сега ще играем там в А,Б,Жмъ група
.
Трябва на нещо да стъпиш-ветерани (къде сте бееееееее,всеки чека на паницата на Кайчо да му свирне да захлеби), журналисти (Крум Савов - хаха),общественост - Богдаан Томов,Славчо Пеев -трябва да се привлечат някакви старнични хора за "каузата" различни от 50-те Изтръпналс...

Булгарист,с всичко съм съгласен, но не става "да ти еба майката",ама искаме тва,тва и тва....
Метъл, не е позиция и "кога да умреш,все ше е късно",ше отвърне кога ме носат да ви косат,заеби black_eye .

По сериозно,
стягане на редиците, привличане на нови хора за каузата,активно участие (предимно ходене по мачове) с ясно искания анти Изедника,
За съжаление шумкарите вземат власта, тоя се облизва като котарак на паница ,схемите тръгват пак.Ще има евентуално плащане на перките на Юрокоптера, евентуално търг за доставка на Ф-15,ще се "взимат мерки" и прочие.

Да ви попитам риторично,какво ще се промени за нас ако уволни Марков,Чавко и Кокала (което между другото може да стане без да сме поставили "искания) и на тяхно място сложи Коилов, Овчеглав и Кайзера за треньор-същото трибуквие ще си остане....

за целта съживяване на Общата каса, наистина сериозно отношение от всички активни хора, и радикалната идея от преди година,година и половина-регистриране на Ф.к. Железните в А окръжна....


ПИЛА, ОБЩО ВЗЕТО ПРЕДЛАГАШ НЕЩА БЛИЗКИ ДОТЕЗИ КОИТО И БУЛГАРИСТА ПРЕДЛАГА, СПОРЕД МЕН. СРЕДСТВАТА ЗА ПОСТИГАНЕ СА ЯСНИ, НО ВСЕ ПАК САМО С БОЙКОТИ И ВОЙНИ МАЙ НЯМА ДА СТАНЕ. ПО-КОНСТРУКТИВНО ЩЕ Е ДА КАЖЕМ: ТОВА ИСКАМЕ, ТОВА ДАВАМЕ! ГОТОВИ СМЕ НА ВСИЧКО, НО НЯМА ДА ГЛЕДАМЕ ХОРА, КОИТО ДАЖЕ НЕ ЗНАЯТ В КОЯ ГОДИНА Е ОСНОВАН КЛУБЪТ, ДА СТОЯТ В РЪКОВОДСТВОТО И СЪЩИТЕ НЕ САМО, ЧЕ СЕ ГАВРЯТ С ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ, НО И СА НЕКАДЪРНИЦИ - ЗА СПРАВКА КЛАСИРАНЕТО!!! ТАКА НЯКАК ЗВУЧИ ЛОГИЧНО И ИМА НЯКАКЪВ ДИАЛОГ. ДЕЙСТВИТЕЛНО ЛЕГЕНДИТЕ ГИ НЯМА - ЗА МЕН ТОВА Е ОБЯСНИМО. ТЕ, ПОВЕЧЕТО ЖИВЕЯТ НА ПРАГА НА ОЦЕЛЯВАНЕТО. ПРИМЕРНО ЕДИН САШО ДУДОВ БЕШЕ ЗЛЕ ПРЕДИ ГОДИНИ, СЕГА ДОРИ НЕ ЗНАЕМ ДАЛИ Е ЖИВ. ЛАЛОВ И МЕТКОВ НИЩО, ЧЕ СА НА ЗАПЛАТИ СМЯТАМ СЪЩО ТРЯБВА ДА ПОЕМАТ РОЛЯ И "ОТВЪТРЕ" ДА ПОМОГНАТ ДА ИМА ЧУВАЕМОСТ, А И ДА ПРЕДЛОЖАТ "НОВ ПРОЕКТ ЗА ШКОЛА"-ТОВА СА ХОРАТА, КОИТО ЗНАЯТ КАКВО ТРЯБВА И КАК ТРЯБВА. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СТОЕВ, ВАСЕВ, ТОНИ ВЕЛКОВ И БОЗАТА В УПРАВЛЕНИЕТО ПОД НЯКАКВА ФОРМА /ДИРЕКТОРИ, ТРЕНЬОРИ И Т.Н./ - ТОВА СА ИСТИНСКИ ЛОКОМОТИВЦИ И ТЯХ ГИ БОЛИ ЗА ТОЗИ КЛУБ! ТОВА НЕ Е НАТРАПВАНЕ НА МНЕНИЕ, А ПРЕДЛОЖЕНИЕ. АКО ГИГИЧ ОТКАЖЕ И ВИДИМЕ, ЧЕ НЕ ГО Е ЕНЯ - ТОГАВА РАЗПЪРДЯВАМЕ. В БНТ 1 ОСВЕН ПЕТЕЛА ИМА ОЩЕ ДВАМА ЛОКОМОТИВЦИ - БОРКАТА ДЕТО ЧЕТЕ ВРЕМЕТО И ОЩЕ ЕДИН ДЕТО КОМЕНТИРА ПОСЛЕДНИЯ МАЧ С ЦСКА-МОМЧЕТО СИ ГО ПРИЗНА НАКРАЯ НА МАЧА. ТАКА ЧЕ ЖУРНАЛЯ ИМА И СМЯТАМ, ЧЕ И ТЕ ТРЯБВА ДА ПОМОГНАТ!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 15:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не си ли помогнем сами - чекай някой от страни да ни помогне bye black_eye Толко години къде бяха?!!?

Като се замислям и преспивам за трети път след онзи ден, май Пилат ще се окажа най-прав. Почти три години го даваме ганкиното и не ходим, не прайм, а само бойкотим и храним /не че нямаше защо де/. Ама сега май наистина единственият ни полезен ход е да си натегнем гащите, да си стегнем редиците и яко да се ходи и да има активности "извън стадиона".
И почваме да си фащаме по някой приоритет и да си бучим няколко месеца по него конкретно. Школа - айдее....декларация, лепенки, тапети,скандирания, демонстрации, изказвания пред медии и т.н.
После фащаме баазата - пак същото... И така докато видим какво правим и къде можем да бутнем и да се мръднат нещата. Малко чорбарски е моделът на действие, ама поне не ни оставя в тая мръсна летаргия blum2 bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм почти на 100% с Булгариста и Женята.
Школата е основен проблем в този клуб,друг проблем е,че в него реално няма Локомотивци.Истината е да ходим колкото се може повече,но честно казано не виждам как ще стане.Онзи ден в ловеч бяхме 25 човека,а при мач за титла преди 3 години около 500.Просто от такова тесто е замесен българина,не е само при нас това...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 28 Май, 2013 21:06    Заглавие: Отговорете с цитат

нека някой да обясни кво стана сега?

виждаме се с тоя, върти броеница, взима мерки, взима Моуриньо (нещо заето дава), привлича Иниеста, реки от мед и масло, спонсор от Нова Зеландия е намерил.Ще назнчи педагози на школата, не му дават още базата, кмета на Требич иска да си излее плочата на вилата с кинтите Кайчови...Щях да пропусна как Вальо Найденов не върнал анцуга, сега Рендьо отговаря за тея работи, демек взети са мерки....национален стадион в Надежда за 50к....атакуване на титла....

наистина не разбирам,честно.Имаше един филм навремето един човек как всеки ден се събужда в един и същи ден, и всичко му се случва по един и същи начин, накрая беше пред откачане.
Е подобно и аз се чувствам.....
connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

като гледам класирането при юношите набори 94-97,гледам че имаме 2,4 и 6 място,май беше като единия набор е вкарал 100 гола..няма ли оттам някой читав юноша..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
като гледам класирането при юношите набори 94-97,гледам че имаме 2,4 и 6 място,май беше като единия набор е вкарал 100 гола..няма ли оттам някой читав юноша..


Чекай ти на това....
И нанай рестарт...Туморът остава:

Цитат:
Гигов остава в Локомотив


Президентът на Локомотив (София) Николай Гигов ще продължи да финансира отбора и през следващия сезон въпреки силните спекулации, че ще се оттегли от клуба.

Той е решил да изчисти стари задължения, които са били пречка при получаването на лиценз.

Погасен е 15-годишен дълг към бившия футболист Добромир Митов, решен е и единият финансов спор с друг бивш играч - Дарко Савич.

Освен това е осигурен вече и лагер за лятната подготовка - от 15 до 30 юни в Банско.

Работи се и по селекцията, като ще се търсят защитници, халфове и нападатели.

От Локомотив ще бъде освободен бразилецът Уилкер, но в тима остават сънародниците му Маркиньос и Евертон Джилио-Том.

Текст: "Сега"


bad bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
като гледам класирането при юношите набори 94-97,гледам че имаме 2,4 и 6 място,май беше като единия набор е вкарал 100 гола..няма ли оттам някой читав юноша..


Има в 94 и в 97 и ако не ги викне СЕГА Кокаляка, ще си тръгнат от Локомотив след предложения от други отбори. Така както Литекс привлече най-добрия ни нападател Никола Димитров http://sport1.bg/futbol/futbol-bg/24111-iunoshite-otivat-na-turnir-v-azerbaidzhan

Ще си тръгнат защото е почти сигурно, че няма да имаме отбор в ЕЛИТНИТЕ ЮНОШЕСКИ ГРУПИ до 17 и 19 години. От следващия сезон наборите по-големи от 1998 ще играят на ниво все едно са във В група при мъжете. Никой дето има качества няма да остане в Локомотив (защото няма да има никакво развитие) ако не тренира с мъжкия отбор.

Йордан Ризов от 97 е най-големия талант, а и е локомотивец. Ще е престъпление да не го вземат в мъжкия отбор.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 16:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:

Йордан Ризов от 97 е най-големия талант, а и е локомотивец. Ще е престъпление да не го вземат в мъжкия отбор.


И то поредното...И без това момчето и сега едвам издържа.... boast beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 29 Май, 2013 18:27    Заглавие: Отговорете с цитат

А нали подписаха професионални договори 3 момчета, сега пролетта,той не е ли сред тях.. а Никола Димитров сега е национал..бе заеби..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum