Стефан Генов-Чечо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 11 Фев, 2014 0:11    Заглавие: Отговорете с цитат

КОЙ предложи Чечо?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 11 Фев, 2014 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
КОЙ предложи Чечо?


Аз викам да го поръчаме... blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Фев, 2014 17:30    Заглавие: Отговорете с цитат

А междувременно леко в уево:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=403897
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Фев, 2014 15:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде пак лакардийка:

Цитат:
Стефан Генов: Правим непростими пропуски

Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов заяви, че воденият от него отбор прави непростими пропуски.

„Победата няма голямо значение. Направихме много пропуски и това не ми харесва. Вървим в правилната посока и се представя все по-добре“, коментира Генов.

„Лошото е, че пропускаме 100% голови положения. Трябва да играем със спокойствие, а ние правим точно обратното. В играта ни има напрежение и прибързаност“, добави треньорът на Локомотив София.

„На мен определено ми харесва Раул. Не се намира в добра кондиция, но ще свърши добра работа“, каза още Стефан Генов.


boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 26 Фев, 2014 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
„Срещу ЦСКА мачът на Черноморец не беше на високо технико-тактическо ниво, но бургазлии показаха борбеност и агресивност. Търсеха победата, но късметът им изневери накрая и загубиха“, сподели наставникът на Локо Сф.


Професор!! clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Фев, 2014 23:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Чичо Чечо днеска демонстира восъчен фейс по време на цялата среща...
Дали не е шахматист,маскирал се под прикритието на треньор... biggrin boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 02 Мар, 2014 22:21    Заглавие: Отговорете с цитат

#Кой ше напише поема за Чачи???

скромен, хитър и хитрец
на Лефски у гъзец

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Мар, 2014 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
#Кой ше напише поема за Чачи???

скромен, хитър и хитрец
на Лефски у гъзец

biggrin


Чай да ни "изведе до финал за Купата" и ще му връчим орден "Димо Падалски" за особена хитрина и футбола blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар, 2014 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Стефан Генов е бил ударен с бутилка по главата

Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов не се яви на пресконференцията след двубоя с Ботев Пд (1:4). Причината е, че специалистът е бил ударен с бутилка по главата при прибирането си към съблекалните след края на срещата от 26-я кръг.

На задължителния брифинг се появи неговият помощник Красимир Манолов, който уточни, че Стефан Генов е ударен с бутилка, хвърлена от фен на „жълто-черните“. Мачът се игра на стадиона в кв. Коматево.

Преди да поеме към съблекалните, наставникът на Локо Сф се спря за изказване пред News7, в което сподели: „Загубихме го, защото нямаме умението да реализираме головите си ситуации. Получихме много ранен гол през второто полувреме. И може би благодарение на класата и умението на Ботев да реализират попаденията си, доведе до този резултат.“


Дали му е дошъл акъла след тва!? По-скоро не biggrin boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Мар, 2014 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/9563-%D1%87%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B8.html

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin boast boast boast boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 16 Мар, 2014 20:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Стефан Генов: Приемам критиките, подценихме мача

Старши треньорът на Локомотив София заяви след победата над Пирин Гоце Делчев, че приема критиките. Той добави, че е имало подценяване от страна на неговите футболисти на съперника.

„Очаквах труден мач, защото винаги играем трудно срещу този отбор. Имаше две дузпи за нас, които пропуснахме и това прекърши футболистите. След това поведението ни бе неоправдано“, коментира Генов.

„За първата дузпа наистина Маркиньос трябваше да я изпълни, а при втората явно Раул се е почувствал готов, но и той не успя. Аз не ги виня за пропуските, защото и по-големи футболисти са пропускали дузпи. Недоволен съм от поведението на отбора след това. Когато подцениш един съперник и тръгнеш лежерно в мача, обикновено така се получава. Да добавя, че имаше и известна умора от мача в четвъртък срещу Черноморец“, добави треньорът на Локомотив.

„Петър Димитров е с пресечен аддуктор и състоянието му е сериозно. Исках да дам почивка на Димитър Илиев, но се наложи да го пусна. Том е със здравословен проблем, а Бранеков и Гаел са наказани. Затова трябваше да направя ротация в защитата, пускайки Матютю като ляв бек, а Хаджиев като централен защитник“, продължи наставникът на „столичните железничари“.

Във втората седмица отборът ще трябва да се пренастройва, защото мачовете няма да са много атрактивни. Феновете са прави да недоволстват, когато играта ни не върви. Приемам критиките. Хората ни уважават и ние не може да им се сърдим“, каза още Стефан Генов.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 17 Мар, 2014 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

e всравнение с Кокала е като възпитаник на Йеил баси,
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 31 Мар, 2014 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Стефан Генов: С такава игра даваме храна за съмнения

Заслужена победа на Славия. Явно ние сме такъв отбор, на който му излязат 3-4 от играчите и няма кой да ги замести.

Наставникът на Локомотив София Стефан Генов беше недоволен след загубата на тима си от Славия с 0:2. "Железничарите" играха отчайващо слабо.

Това породи слухове за уговорка между двата тима, но Генов отдаде слабата продукция на "червено-черните" на липсата на основни състезатели.

"Днес пуснах играчи, които чакат шанс да се докажат, но нищо не направиха. И в атака бяхме зле, така че заслужено загубихме."

"Ядосах се, че нямахме удар към вратата на Славия. На полувремето им казах, че искам да видя от тях желание и хъс, но не видяхме нищо."

"С такава игра даваме повод на хората да си мислят за уговорки и такива работи. Единственото, което можем да направим е да играем, за да ги опровергаем."

"С Маркиньос, с Димитър Илиев ще показваме съвсем друго лице. Отсъстваха ни петима основни футболисти и затова показахме такава игра."

"Не искам да коментирам съдията, може би Георги Марков има претенции за втория жълт картон на Марко Ранджелович."

"Има много мачове до края, някои са много трудни. Предстои ни мач с Черноморец, имаме много контузени. Доста са ни проблеми, но мисля само двубой за двубой", сподели Генов след двубоя.


Ква храна бе Чиечи!?!? Не само храна ами и две гроздови им сипвате на хората с тия лайна!?! Ама гроздови за задушница ей!!! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 08 Апр, 2014 7:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
„Исках разговор с г-н Гигов още от миналата седмица. Имах такива намерения – да подам оставка. Той ми каза да не прибързвам. Днес се състоя разговора, в който изказах своите мотиви, поради които искам да напусна. Много ми дойде напрежението в последните дни. Искам просто да си почина. Има голямо вътрешно напрежение в мен, което ме кара да постъпя по този начин“, каза Генов.

„Изключително благодарен съм, че той напълно ме разбра и удовлетвори моето желание. За вас решението ми може и да е неочаквано, но за мен не е. Причините са чисто лични, които изказах пред него. Всички плащания към мен са изрядни и коректни.“

„Не може една загуба да има връзка. Решението не е емоционално, добре обмислено е, но така реших. Сега мисля, че е най-добре, защото отборът няма проблеми. Всичко е наред. Момчетата са подготвени, предстоят два мача, за които мисля, че е съвсем в реда на нещата да се вземат. Не виждам поводи за сътресения.“

„Доволен съм от престоя си в Локомотив, няма от какво да се срамувам. Пожелах успех на момчетата в съблекалнята. Мисля, че добре работихме. Знаете в какъв момент дойдох, отборът е на полуфинал за Купата. Класирането, мисля, е реално, можеше и по-добре да бъде. Но такива са обстоятелствата. Феновете? Не може човек да се хареса на всички, но като цяло отношенията ни бяха нормални“, допълни специалистът.

Цитат:
„Във всеки клуб може да се случи промяна по всяко време. Стефан Генов подаде днес оставка, аз му я уважих и вече имаме нов старши треньор. Във всеки клуб има моменти на напрежение. Той не е уволнен, а сам подаде оставка. Рокадата се случи в рамките на един час и смятам, че ще бъде за добро. Стефан Генов е добър специалист и смятам, че има добро бъдеще във футбола и му го желая“, коментира Гигов.

Рокадата няма връзка с декларацията на феновете от миналата седмица. Локомотив трябва да се вдигне и да играе по-атрактивен футбол. Това е целта, имаме играчи и мисля, че това може да се случи.“

„Димитър Васев е новият треньор. Той е последният капитан на Локомотив, който вдигна купата. Надявам се това да му се случи и като треньор. Целта е да бием Черноморец, а след това влизаме в цикъла за Купата, който е много важен за нас, тъй като с два мача можем да стигнем до Европа“, каза още босът на столичните „железничари“.

Веселяк си, Пинокио.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Апр, 2014 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако правилно разбирам Чечи е бил готов с оставката още след" МАЧА " със Слабия...обаче за да няма "СЪМНЕНИЯ" се е изчакало една седмица и се появило "НАПРЕЖЕНИЕ"...
Ей ,тва Лъжльовите номерца край нямат !!! black_eye bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 9 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum