Стефан Генов-Чечо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 16 Авг, 2013 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

с тея белите под съпровода на Данчо КАраджов, толко играеме,
минаха светила като гусин Бонив,Гочиту и прочие.

Лошото е че сега влизаме в "серия" и най много той да опере пешкира, Качо пак ше вземе мерки и така... bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Авг, 2013 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ндааа...серията може да стане серня яка!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 19 Авг, 2013 13:12    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportline.bg/news/123684/abe-lud-li-e-nikolaj-gigov

black_eye

Цитат:
АБЕ, ЛУД ЛИ Е НИКОЛАЙ ГИГОВ?

Автор: Sportline.bg | Град: София | 11:33, 19.08.2013

Сега пък Стефан Генов хвана боса на въдицата си

Шефовете на Локомотив Сф са притеснени, че Николай Гигов съвсем се е объркал. Босът аха да се хване на въдицата, която му хвърли новият треньор Стефан Генов. Още не пристигнал в Надежда, пловдивчанинът поиска 4-5 нови попълнения. Това е скандално за отбор, който има в момента над 20 футболисти, повечето от които с над 100 мача в “А” група. Явно оръжейникът така и не може да се отърси от манията си за величие и финансова състоятелност и първата работа е да се върже на щенията на всеки нов наставник.
Припомняме, че предишният треньор Емил Велев за има-няма една година взе 15 нови играчи! От тях някои като Дани Кики въобще не записаха и минута. Говореше, че част от състезателите са финансово отговорни и затова са в Надежда. Сега Стефан Генов тръгва по пътя на Кокала. Откакто е стъпил в Надежда, треньорът повече говори за трансфери, отколкото работи. След калитковската победа над Черноморец в по-предишния кръг натиреният позорно от Черно море специалист веднага поставил пред Гигов искания за минимум трима нови играчи. Оръжейникът разрешил трансферите на момента. Това е причината на проби през Локомотив да минават на моменти дори сакати играчи.

Стефан Генов бе подозиран за странните си трансфери както в Черно море, така и в Локомотив Пловдив. На Лаута специалистът взе вратаря Петър Денчев, за да го... лекува, давайки му 1500 лева заплата! Когато стражът се възстанови, той разтрогна. Това е причината още когато се заговори за интерес на Николай Гигов към Стефан Генов, собственикът на Локомотив да бъде предупреден от негови колеги в Изпълкома що за птица е харесал. Явно обаче оръжейникът не слуша никого. И си плаща за това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Авг, 2013 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

не,ние сме луди че четеме подобни диарии.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Авг, 2013 21:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя чичо Чечо нещо скоро и него ще го качваме на файтона.
Напълни отбора с циглаци,за школата и той нищо не обелва,само прави някакви кастинги, а дотука нещо не показва,че отборът има някаква реална промяна.
Ако и той като Кокалини само е дошъл да си направи гушка от комисионки, треа час по-скоро да бъде разкрит и емнат acute aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 28 Авг, 2013 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

И мен нещо кредита ми на доверие към тоя много бързо се изчерпа. Мача с чорбарите не бе ясно колко се игра сериозно, но ако наистина при 1-0, когато ги мачкахче ни осра така тактически.. А иначе както спомена това постоянно текучество на маймуни на проби е побъркващо... Цяла година ли ще чета кой от Япония, кой от Суринам, кой от Зимбабве е дошъл... Ужас просто black_eye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Авг, 2013 7:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей,айде малко по-споко... banned
Не бързате ли май доста ??На говедото му дадохте кредит от декември до май тая година а на новият "спец" няма и месец и айде...комисиони тва,циглета онова...
Е кво да прави човека с това "наследство" от какалашката ,дето трудно връзват 3-4 паса без грешка ???С тоя"ляв бек" по душа Трифунтов,или дупката отдясно в отбрана.Или пък в центъра дето ако се контузят Том и Джери(разбирай Шмъркиньос) сме тотална дупка...А напред...майко мила: Бибтков,Илиев,селският бек от Шотландия(пардон дясно крило bye ) ...Е вие с тая "селекция" няма ли да пищите на умряло и да търсите на пожар нещо,та ако може разбира се и за без пари ???
Квото и да си говориме ,АКО ОТБОРА НА ГИГОВ ТРЪГНЕ НАГОРЕ всички ще сме съгласни с тренера,ако ли не.... bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 29 Авг, 2013 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Е точно па ти да говориш за сдържаност... просто на хората им ПИСНА тотално. Да не говорим, че засега това дуднене е само по тука. Навънка е само леко под сурдинка, по-скоро с едно на ум (както беше от както цъфна тоя Генов на стадиона).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 29 Авг, 2013 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Веско, донякъде си прав, но..
1. Тоталната тъпотия Мартин Димтров десен бек?! Пускаш Дюлгеров отдясно и Гаров в центъра.
2. Бранко, Писаров е ясно, че са умрели в кожата си. Еми тогава връщаш Манолов, поне е млад и талантлив, наш юноша е..
3. Ситуацията с Дани Пеев и Коце Велков, марак че там нещата явно са по-сериозни, отколкото ни изглежда на нас...

пп- А в този отбор НЯКАКВИ скаути има ли изобщо? Поне 1-2 за цвят? Вижда се, че отбори от Б група са ни равностойни, да не говорим Раковски колко пъти ни биха black_eye Ако не да ходят да следат играчи, то поне мачовете на БИСТРИШКИТЕ ТИГРИ да гледат...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Авг, 2013 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей ама сичките сте едни тренери-тактици...мани мани boast

Веско и не си напълно прав за Кокалини. Още на първата ни среща очи в очи след като смени Тони Велков му се каза,че сме против него и не го искаме. Това че от трибуните не се чу начаса и всеки си реши,че сме му дали лабаво, е защото сме до болка търпеливи дебили ако ме питаш мен chicken connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 29 Авг, 2013 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ей ама сичките сте едни тренери-тактици...мани мани boast

Веско и не си напълно прав за Кокалини. Още на първата ни среща очи в очи след като смени Тони Велков му се каза,че сме против него и не го искаме. Това че от трибуните не се чу начаса и всеки си реши,че сме му дали лабаво, е защото сме до болка търпеливи дебили ако ме питаш мен chicken connie_29


+1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Съб 31 Авг, 2013 17:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов определи като предимство за неговия отбор това, че Локомотив Пловдив ще е без публика в срещата между двата тима от 7-ия кръг на "А" група. "Железничарското" дерби е в понеделник, 2 септември, от 21:00 ч на "Лаута".

"За нас е хубаво, че отборът на Локомотив Пловдив е лишен от публика. Това до голяма степен е голям плюс за нас, тъй като знаем какво влияние оказва публиката на Локомотив върху поведението на играчите и върху целия отбор", коментира Стефан Генов.

"Мач с мач не си прилича. Ще искам отборът да играе така, както с ЦСКА. Ние направихме едни добри 60-70 минути. Отпаднахме, това се дължи на волевите възможности на футболистите. Един гол ги пречупи. Срещу Локомотив Пд се играе доста трудно, имат много опитни футболисти – Камбуров, Здравко Лазаров, Тунчев, Данчо Тодоров. Ще бъде доста трудно, но аз мисля, че от мач на мач ще подобряваме волята и характера и това ще се прояви в мача срещу Локо Пд. Това е основното върху, което работя", сподели специалистът.

"4-5 човека тренираха на облечен – Бранеков, Дюлгеров, Ранджелович, цялата ни отбрана, Том и Митко Илиев. Днес се включи Том пълноценно, Митко Илиев го освободих от заниманието. Ще имам проблем с окомплектоването на групата. Също юношата Георг Василев е с температура. Независимо от това, всички са мотивирани най-после да покажат своето лице. Знам, че това не е потенциалът. Надявам се от мач на мач да има подобрение", каза още наставъникът на Локо София.

"Ще чакам нови играчи. В тези две контроли с Гоце Делчев на 4-ти и на 10-ти, ако не се лъжа, с Пирин Разлог да изпробвам някои от новите играчи и да синхронизирам още повече действията в отделните звена – защита, полузащита и нападение и вече след тази почивка малко по-добре да се държим на терена", сподели Стефан Генов.


black_eye black_eye black_eye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 31 Авг, 2013 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

И още ревове:

Цитат:
Генов: Пречи ни късата пейка и липсата на характер

Старши треньорът на Локомотив (София) Стефан Генов определи какво спъва отбора му. "Това за късата скамейка ми беше ясно още от самото начало. Разполагаме с 15-16 полеви футболисти, общо 19 заедно с тримата вратари. Сезонът е дълъг, трупат се картони, идват контузии – всичко това ме принуждава да правя селекция в движение. И на мен това не ми е особено приятно и на останалите футболисти, но сме принудени да го правим. Може и да допусна грешки при някои от новите играчи, но ще продължим в този дух селекцията, защото са ни нужни по двама на всеки пост, а сега за 4-5 позиции нямаме алтернатива", каза Генов. "Липсва ни и харекта. Започнахме добре срещу ЦСКА, но след 60-70 минути, когато излязоха Том и Маркиньос, отпаднахме. Голът, който ни вкараха, напълно понижи тонуса ни. Не съм давал в никой случай инструкции отборът да се връща назад, когато останахме с човек повече и с гол аванс. Обвиняват ме несправедливо в това, а не съм го правил", добави още специалистът.



chicken chicken chicken chicken chicken chicken chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 02 Сеп, 2013 21:38    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя чичка е за кондуктор в БДЖ ,накара ме да мечтая за Кокала boast всеки един мач на Локомотив се залага и това е ясно и на слепците,а тия всички са идиоти в тоя клуб от президента до чистача.....84 години стигат,да се закрива или Гигов да мре,боклук долен
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Сеп, 2013 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Поредния малоумник и бездарник при нас.Дано греша,но изминаха 4 мача и нищо положително не се вижда
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 2 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum