Стефан Генов-Чечо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 0:23    Заглавие: Отговорете с цитат

не искам и аз да съм мрънкалник
но мисля че Черно море от него почнаха да изглеждат така грозно
още повече, че човека е назначен при нас по бизнеслиния, а не по футболна
близък е с Търев - нещо са рода, май Търев е женен за сестрата на Чечу или за братовчедка, не знам. а Търев е бизнес-партньор на нашия "благодетел" Гиги Истината, така че така е станала свалката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 1:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Така.. това подобие на човек с вид на пастир още от първият мач с Ч-ц ми стана ясен какво менте е. Извинявам се, оше когато го назначихме и видях по другите форуми фенове главно на Морето и Локо Пд как ни ебават за ЧЕЧО. Хейта си е хейт, обективността е обективност.
1. И най-големия дебил на тоя свят ще му е ясно, че без победи, а с 3 х от 6-7 мача сме ПЪТНИЦИ. Може ли срещу Локо Пд БЕЗ ПУБЛИКА да излезеш без нападател??? Или може би пробва за "фалшива 9ка" Маркиньос? Който е единственият можещ нещо и благодарение на гения на ЧЕЧО и на изшмърканите в него бели вещества до 20 мин беше грохнал и едвам гледаше.
2. Писаров?! Без коментар оставам тук, абсолютен дебил, не знаещ цял сезон какво прави.
3. ТРИФОНОВ? Е тук вече думите не стигат... То не бе ляв бек, не бе ляво крило, дясно крило, днес и като ЦЕНТРАЛЕН ХАЛФ го пробва.Този индивид дори за мач в махалата не бих го викнал да е от отбора ми.
4. Бранеков - Добри пари направи от залозите на корнери. Вижда се, че при статични положения сме най-зле, но той с повод и без повод чисти топката в корнер.
5. Бибишков - Мр. Байерн Мюнхен, Мр. 10 хиляди, УНИКАЛЕН, за цял мач не видях ЕДИН ПЪТ да се докосна до топката. ВЕЛИК!
6. Тактическия гении на ЧЕЧО - Праща единственият ни умеещ да пресира халф Махамат, като централен защитник, за да застане в центъра - РУМЕНЧО ТРИФОНОВ. Как да го смени милия, той е незаменим.
7.При 2-1 Трифонов играе ляво крило, не пипа топката, заради него Гаел е забит като атакуващ халф и съответно също не играе. Вместо Бибишков да остане нападател, отляво да мине Гаел, в средата Шмъркиньос, отдясно Писаров, от защита да се върне като халф Махамат и да махне ОЛИГОФРЕНА ТРИФОНОВ и да пусне Гаров... Отде акъл в пастира Чечо.

В заключение ще кажа, че докато тая ревяща п.тка ни е треньор, повече от измъчена победа у дома срещу Пирин ГД или Нафтата ще е немислимо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 5:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е поредния ЧИчо(нарочно пиша главно И)който трябва да си ходи.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 8:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че му е време за ОСТАВКА. По-безидеен и безсмислен футболен отбор у нашата "А" група от нас няма. И това втора (да не кажа трета) поредна година. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gigs



Регистриран на: 29 Яну 2013
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Така.. това подобие на човек с вид на пастир още от първият мач с Ч-ц ми стана ясен какво менте е. Извинявам се, оше когато го назначихме и видях по другите форуми фенове главно на Морето и Локо Пд как ни ебават за ЧЕЧО. Хейта си е хейт, обективността е обективност.
1. И най-големия дебил на тоя свят ще му е ясно, че без победи, а с 3 х от 6-7 мача сме ПЪТНИЦИ. Може ли срещу Локо Пд БЕЗ ПУБЛИКА да излезеш без нападател??? Или може би пробва за "фалшива 9ка" Маркиньос? Който е единственият можещ нещо и благодарение на гения на ЧЕЧО и на изшмърканите в него бели вещества до 20 мин беше грохнал и едвам гледаше.
2. Писаров?! Без коментар оставам тук, абсолютен дебил, не знаещ цял сезон какво прави.
3. ТРИФОНОВ? Е тук вече думите не стигат... То не бе ляв бек, не бе ляво крило, дясно крило, днес и като ЦЕНТРАЛЕН ХАЛФ го пробва.Този индивид дори за мач в махалата не бих го викнал да е от отбора ми.
4. Бранеков - Добри пари направи от залозите на корнери. Вижда се, че при статични положения сме най-зле, но той с повод и без повод чисти топката в корнер.
5. Бибишков - Мр. Байерн Мюнхен, Мр. 10 хиляди, УНИКАЛЕН, за цял мач не видях ЕДИН ПЪТ да се докосна до топката. ВЕЛИК!
6. Тактическия гении на ЧЕЧО - Праща единственият ни умеещ да пресира халф Махамат, като централен защитник, за да застане в центъра - РУМЕНЧО ТРИФОНОВ. Как да го смени милия, той е незаменим.
7.При 2-1 Трифонов играе ляво крило, не пипа топката, заради него Гаел е забит като атакуващ халф и съответно също не играе. Вместо Бибишков да остане нападател, отляво да мине Гаел, в средата Шмъркиньос, отдясно Писаров, от защита да се върне като халф Махамат и да махне ОЛИГОФРЕНА ТРИФОНОВ и да пусне Гаров... Отде акъл в пастира Чечо.

В заключение ще кажа, че докато тая ревяща п.тка ни е треньор, повече от измъчена победа у дома срещу Пирин ГД или Нафтата ще е немислимо.


Маркиньос бил на бели вещества,трифонов няма и за махалата да го викнеш,бранеков изкарал пари от корнери ,а какво да прави с топката да я остави в наказателното ли и да ни вкарат 2,3 бързи гола?Все сте недоволни специално за Бранеков и Дюлгеров лошо не мога да кажа защитници ни правят единствения гол в мача!Маркиньос като вкара 4 гола беше много хубав сега е на бели вещества(единствено за разправиите по време на мача не го оправдавам)!Бибишков не е играл цял мач ,за да не докосне топката цял мач, както и да е ,дано сега на тази пауза ни се отрази добре и другия кръг да вземем 3 точки!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе няма кво да спора за глупости с когото и да е. Всеки нормален човек вижда че Трифонов не става за нищо, Бранеков имаше ситуации след 80, които се правеше че не може да нацели топката, за да излезе в корнер, тва видя ли го? Втория път даже съдията свири фаул срещу него и се наложи пак да се излага.Бибишков игра 34 минути + 3 продължение 37, в които в буквалния смисъл наистина не докосна топката нито един път, всяко центриране оставаше под нея...
И да недоволен съм, не виждам едно нещо, от което може да съм доволен. Както и да е, нека дойде паузата ЧЕЧО да пробва още 15 чужденци от Конго, Зимбабве, Буркина Фасо, да ги отпрати, дай Боже да додрапаме до хикс с Берое и да каже, че малко не ни е стигнало.
пп- А Дани Пеев и Велков още ще си седят без отбор, споменах ли го?
пп-Да, Марки е велик, евала че може да бие фаулове. Със същият успех и Марчо щеше да вкара 4 гола без да реве как му липсва ЦДНА.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове,положението е яко "изуй гащи" усещате ли... black_eye black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

не си хабете енергията за глупости бе,

Бранеков ни е вадил не малко,като не играе се усеща определено.Мариньос ни е вадил,вратаря ни е вадил,на Румен му се иска-сигурен съм, друг е въпроса колко може.

Парцала спомена че комай сме на това дередже (на кучето под опашката) от има нема 3-4 години,
Значи проблема не е само и единствено в тоя треньор, не че не е малоумник и го защитавам - напротив.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 03 Сеп, 2013 23:02    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

Значи проблема не е само и единствено в тоя треньор, не че не е малоумник и го защитавам - напротив.


проблема е от 19 години,но го разбрах преди 15,защото преди това имаше югоембарго и Опицвет,лошото е,че край няма и остава
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gigs



Регистриран на: 29 Яну 2013
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 9:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Абе няма кво да спора за глупости с когото и да е. Всеки нормален човек вижда че Трифонов не става за нищо, Бранеков имаше ситуации след 80, които се правеше че не може да нацели топката, за да излезе в корнер, тва видя ли го? Втория път даже съдията свири фаул срещу него и се наложи пак да се излага.Бибишков игра 34 минути + 3 продължение 37, в които в буквалния смисъл наистина не докосна топката нито един път, всяко центриране оставаше под нея...
И да недоволен съм, не виждам едно нещо, от което може да съм доволен. Както и да е, нека дойде паузата ЧЕЧО да пробва още 15 чужденци от Конго, Зимбабве, Буркина Фасо, да ги отпрати, дай Боже да додрапаме до хикс с Берое и да каже, че малко не ни е стигнало.
пп- А Дани Пеев и Велков още ще си седят без отбор, споменах ли го?
пп-Да, Марки е велик, евала че може да бие фаулове. Със същият успех и Марчо щеше да вкара 4 гола без да реве как му липсва ЦДНА.

Сопред мен говориш абсолютни глупости,не съм видял никой да се прави че не може да уцели топката!Като си тръгнал с конспирациите сиг.ще кажеш,че Маркиньос нарочно не е вкарал изравнителен гол при 2:1 защото е играл мача На точен резултат?!! Хайде стига си обиждал,защото се излагаш това са безпочвени и много сериозни обвинения!Можеш ли да ги докажеш?С цялото ми уважение към юношите какво направиха Пеев и Велков докато бяха при нас?Пак същото ,мъка,мъка!Пък и Пеев никой не го е гонил до колкото аз си спомням!Нали търсим промяна уж?Или дайте да обиждаме и изгоним всики и да оставим само Мартин Димитров ,Петров,Галев!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

gigs ли си бекъм ли си? вземи спри да твориш,а......Пеев и Коце Велков ли не са направили нищо??????айде осъзнай се......
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gigs



Регистриран на: 29 Яну 2013
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки има право на мнение!Аз поне не нападам кой играел симулативно и кой залагал! Прав си Пеев(Георги) е направил много!Казах ,че уважавам и двамата (Велков и Дани Пеев ),но и с тях се борихме да не изпаднем,сега нещата не са много по-различни ,какво толкова се засягаш!Както и да е няма смисъл да спорим!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

gigs написа:
Всеки има право на мнение!Аз поне не нападам кой играел симулативно и кой залагал! Прав си Пеев(Георги) е направил много!Казах ,че уважавам и двамата (Велков и Дани Пеев ),но и с тях се борихме да не изпаднем,сега нещата не са много по-различни ,какво толкова се засягаш!Както и да е няма смисъл да спорим!


Е Дани Пеев оноди чорбата на неколко пъти, вкара ти за 1-1 от пряксвободен в Литекс и те спаси от изпадане, Коце Велков направи мачовете на живота си с Черноморец, Литекс и Цска и за награда го изгониха.Както казваш, всеки има право на мнение , но не мисля че някой ше се съгласи с твойто тук.

САМО
ЛОКО
СОФИЯ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gigs



Регистриран на: 29 Яну 2013
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 12:41    Заглавие: Отговорете с цитат

По същата логика Антонио Павлов и Димитър Илиев са ни спасили също (първия има 7 гола,втория 4).Всеки гол е важен,за да се спасим нали така?! Както и да е няма смисъл от повече спам!Все пак темата е за треньора!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

gigs написа:
По същата логика Антонио Павлов и Димитър Илиев са ни спасили също (първия има 7 гола,втория 4).Всеки гол е важен,за да се спасим нали така?! Както и да е няма смисъл от повече спам!Все пак темата е за треньора!


С тази логика съм напълно съгласен.
Иначе за треньора отдавна съм си казал мнението - физкултурник.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 3 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum