Стефан Генов-Чечо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 25 Окт, 2013 19:15    Заглавие: Отговорете с цитат

#даймушансбе
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 25 Окт, 2013 23:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще говорим по ясно след мачовете с Гоцето и Любимец, ако запишем 2 победи явно положението е на добре, ако ли не явно сме записали няколко случайни победи.. Всеки случай е доста по-добре от велев
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 25 Окт, 2013 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Ще говорим по ясно след мачовете с Гоцето и Любимец, ако запишем 2 победи явно положението е на добре, ако ли не явно сме записали няколко случайни победи.. Всеки случай е доста по-добре от велев


велев??? стига моля ти се.чечко си е един физкултурник.
ще селектира неграта кой може да слезе от дървото и да обели банана
после ще бъде похарчен за сметка на един меринджей
тоя филм сме го гледали
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 26 Окт, 2013 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Pippo написа:
Ще говорим по ясно след мачовете с Гоцето и Любимец, ако запишем 2 победи явно положението е на добре, ако ли не явно сме записали няколко случайни победи.. Всеки случай е доста по-добре от велев


велев??? стига моля ти се.чечко си е един физкултурник.
ще селектира неграта кой може да слезе от дървото и да обели банана
после ще бъде похарчен за сметка на един меринджей
тоя филм сме го гледали


Абе и аз за съжаление го виждам някакво такова connie_29
А и ако Неврокоп и Омразец и то като домакини са ни мерило,начи къде сме тръгналЕ bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 28 Окт, 2013 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
Pippo написа:
Ще говорим по ясно след мачовете с Гоцето и Любимец, ако запишем 2 победи явно положението е на добре, ако ли не явно сме записали няколко случайни победи.. Всеки случай е доста по-добре от велев


велев??? стига моля ти се.чечко си е един физкултурник.
ще селектира неграта кой може да слезе от дървото и да обели банана
после ще бъде похарчен за сметка на един меринджей
тоя филм сме го гледали


Абе и аз за съжаление го виждам някакво такова connie_29
А и ако Неврокоп и Омразец и то като домакини са ни мерило,начи къде сме тръгналЕ bye


#ДАЙМУШАНСБЕ.VOL.2_AXE
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Вто 29 Окт, 2013 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Треньорският модел за Локо Сф носи името Стефан
Светослав Табаков / 29 октомври 2013 11:39

Няколко години Локо Сф се мъчи. Беше на път да изпадне в предните два сезона, спаси се по чудо, особено миналия. И този тръгна зле. А както знаем, стомната обикновено се чупи на третия път.

Но дойде Стефан Генов. Бавно и полека Локо Сф помръдна. Първо взе да показва признаци на живот, после придоби хъс и накрая самочувствие. Сега е осми в класирането и продължава да декларира намерения да попадне в първата седмица. Трудно ще бъде, но не е невъзможно.

Оказа се сякаш, че треньорският модел за Локо Сф трябва да носи малкото име Стефан. Преди беше Стефан Грозданов, сега е Стефан Генов. Специалистите имат подобен натюрел и като личности, и като треньори. Спокойни, балансирани, рутинирани. Внасят елемента „сигурност“ в съблекалнята. Но същевременно са взискателни и мотивиращи.

При Грозданов Локомотив постигна много, за Генов все още е рано да се каже, тъй като засега целите пред отбора са други. Първата седмица, по-нататък сигурно отново ще дойде и Европа на дневен ред, ако всичко върви добре.

А и селекцията в движение в Локо Сф се оказа по-скоро успешна, колкото и рисков да е този процес по никое време. Остава да се привлече таран-голаджия, защото Маркиньос може и да тегли отбора напред, може да е вкарал 10 гола, но е добре топреализаторът на един отбор все пак да с номер 9 на гърба.

Прилики между двамата Стефановци на треньорския пост в Локо Сф има, времето ще покаже най-добре доколко се припокриват. Истината обаче е, че след период от 3 години, надеждата отново се появи в „Надежда“.

Е, а дано ..... d_good_luck
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 01 Ное, 2013 19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Наставникът добави, че всички в отбора искат да поднесат една красива победа на своите запалянковци, като се надява по този начин да се реваншират за тежката загуба в миналия шампионатен кръг. Стефан Генов призна, че не само той, а и целият тим е бил разчустван от подкрепата, която са оказали привържениците на Локомотив Сф при гостуването на „червено-черните“ в Ловеч и от името на тима изказва огромна благодарност, информира още lokomotivsofia.bg.
clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 01 Ное, 2013 20:09    Заглавие: Отговорете с цитат

A така, а така. Поплакнете ни малко. boast clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 01 Ное, 2013 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

я чай да дам и другата мишница blum2

всички мощно СЪС ...любимец.

п.с.
грешката е вярна acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Ное, 2013 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали ми се струва, ама от това което виждам в последните мачове чичо ви Чечо халхабер си няма от тактически схеми и заучени положения и всичко изглежда толкова шаблонно и хаотично... bad bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 15 Ное, 2013 22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей ама бай Чечо мноо почна да ги разбира бе:

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=385451 biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Съб 16 Ное, 2013 8:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Драма на „Овча купел“- Локо Сф изхвърли Славия за Купата

„Железничарите“ бият с 2-0, Пловдивският Фъргюсън надхитри БГ Моуриньо

http://donbalon.bg/news205611.html

biggrin biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 19 Ное, 2013 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Стефан Генов:
В шок съм! Разстреляха капитана ми в Сирия
Момчето отивало за хляб, а го гръмнали със снайпер, покрусен е бившият помощник-треньор на Сирия

Треньорът на Локо Сф Стефан Генов е сред българите, най-близки до сирийския бит и култура, тъй като дълго време е работил там. Той и сега поддържа връзка с приятелите си, докато около тях се сипят куршуми, и е в шок от случващото се. Пред "7 дни спорт" Генов разказа за живота в Сирия и съдбата на футболисти и треньори, потърсили спасение от войната.

- Г-н Генов, вие работихте дълго време в Сирия. Следите ли какво се случва там?
- Имам много близки познати и приятели в Сирия, с които съм в постоянна връзка. В течение съм на всичко. За съжаление няма никаква светлина в тунела, нищо не върви към подобрение.
- Как ще коментирате проблема със сирийските бежанци в България?
- Съчувствам им, защото в Сирия изкарах пет години и половина. Тези хора са принудени да направят тази крачка, за да спасят живота си. В момента там няма как да идеш до магазина. Не знаеш кой към коя групировка е. Трябва да им се помогне на тези хора.
- Колко често се чувате с приятелите си в Сирия?
- Най-малко два-три пъти седмично. Аз контактувам най-много с хората в Халеб. Снощи също се чухме с приятели от отбора Ал Етихад, с който станах шампион. Научих ужасната новина, че капитанът Юсеф е бил убит от снайперист, докато отивал до магазина. Никой не знае причините. Отишло си е едно младо момче, 85-и набор беше. И отборът Ал Етихад вече не съществува. Много е тежко положението.
- Как смятате, че трябва да постъпи българският народ спрямо бежанците?
- Не трябва да имаме такова лошо отношение към тях. И те са хора. Вярно е, че нямаше нужната подготовка за посрещането им... аз не съм много запознат с детайлите, но мисля, че трябва да им се помогне чисто от човешка гледна точка.
- Какъв е манталитетът на сирийците, толкова ли е различен от нашия?
- Такива сърдечни и гостоприемни хора аз не съм срещал никъде по света. Особено по гостоприемството мисля, че си приличаме. Най-вече към чужденците. Всеки, който е бил там, със сигурност ще го сподели. Ангел Станков също беше там преди мен, сигурен съм, че и той мисли по този начин. Ние мислим с разума си, те със сърцето си и трудно можеш да ги убедиш, че не са прави. Като си решат нещо, след това не разсъждават реално. Темпераментни са. Наистина там има много неграмотни, но има и хора, които са завършили в София, Белград, Москва. Все пак при комунизма бяхме заедно. Те са много добре настроени към народите от бившите комунистически републики. Разбира се, във всяко стадо си има и мърша, но са особено сърдечни, когато разберат, че си българин.
- Смятате ли, че това може да е причината да бягат към България?
- Може би по-скоро търсят убежище в България заради географското ни разположение, но със сигурност са добре настроени към нас. Това е останало така още от предишните години.
- Имаше ли предложения към вас от Сирия, преди да станат размириците, имаше ли вариант в момента да сте там?
- Не е имало сезон, в който да не са ме канили за треньор на някой от отборите. Преди да станат размириците, имах предложение за олимпийския им отбор, но това беше преди година и половина - две. По това време бях свободен, но въпреки това не го приех. Сега там нямат първенство. Националният отбор играе в чужбина домакинските си мачове. Футболистите им се разпиляха, играят в ОАЕ, Катар и други такива страни. Аз поддържам връзка с някои от бившите ми футболисти. Жалко е, защото тъкмо дръпнаха малко във футбола. Ако работех там сега, отдавна щях да съм си тръгнал.
- Какво се случва с бившите ви футболисти, някой от тях търсил ли ви е за помощ?
- Доста от тях са спрели с футбола. Търсили са ме за помощ, но нямам много с какво да им помогна. Не се и наемам, защото е много сложно - трябват визи и куп други неща. Манталитетът им също е доста различен, два пъти в годината имат религиозни празници, определени режими на хранене. Трудно ще се адаптират тук, особено пък да играят.
- Имате ли познати сред бежанците?
- От тези бежанци в лагерите, не. От избягалите от там имаше две-три семейства. Дори вчера сутринта едното го изпратих за Америка. Имам и един приятел, който е в Швеция. Защитил е докторат и вече е лекар. Моите приятели са по-други от тези в лагерите, но много от бежанците също ме познават, тъй като работех в щаба на националния им отбор.
- Някой от бежанците опитвал ли се е да се свърже с вас за помощ?
- Не. Но ако някой може да им помогне, ще е добре. В Сирия всичко е разрушено, нищо не им е останало. Не виждам как ще оцелеят. Трудно ще се интегрират и в Европа.
- Какъв беше футболът в Сирия преди размириците?
- Мога да кажа, че беше на добро ниво. Като бази и стадиони бяха много по-напред от нас. Но всичко беше разрушено. Който е могъл да избяга и да се спаси, го е направил. Помощникът ми от онези години е в Катар вече четвърта година. Там е и треньорът на вратарите.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 23 Ное, 2013 0:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Чечката май след тоз мач за първенство със Славия дните започват да му ги броят.
Какво го чака?
Гостувания на Армията, Ст.Загора и Разград.Сигурни загуби.
Домакин на Черно море и Локо пд.Осере ли се и тук е аут. bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Съб 23 Ное, 2013 0:25    Заглавие: Отговорете с цитат

И после Коце Лаптопа и Овчата Глава biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 5 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum