Стефан Генов-Чечо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Ное, 2013 20:45    Заглавие: Отговорете с цитат

"Каквото трябва ще го направим..." comando comando comando comando comando angry2 angry2 angry2

Абе аланкооулу! Какво правихте досеа,че не го напрайхте,бе фигурант!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 30 Ное, 2013 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

ще дойде друг " фигурант"

не е в тва проблема, Вили Овчата лава седи на борсата,

не е в тех проблема,,,


съкс Гигов, на майкати в путката


верно бе ръцете горе за Лора connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 04 Дек, 2013 17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Загубихме равностоен мач. Не мога да упрекна футболистите, че не са проявили характер и желание, с оглед на това с какъв състав излязохме. Резултатът и мачът бе решен от класата на противника. Притеснен съм не за себе си, а за състоянието, в което се намира за нашият отбор. Имам претенции, че съдията не мери с еднакъв аршин. Имаше много груби влизания", заяви Генов.

Ама като се нагъзихте на евреите не беше притеснен нали.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Дек, 2013 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре бе...човеко поне не е притеснителен
black_eye biggrin

Аз не го виждам тоя да изкара до Коледа bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 04 Дек, 2013 18:52    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Pippo написа:
Ще говорим по ясно след мачовете с Гоцето и Любимец, ако запишем 2 победи явно положението е на добре, ако ли не явно сме записали няколко случайни победи.. Всеки случай е доста по-добре от велев


велев??? стига моля ти се.чечко си е един физкултурник.
ще селектира неграта кой може да слезе от дървото и да обели банана
после ще бъде похарчен за сметка на един меринджей
тоя филм сме го гледали


acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Дек, 2013 21:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф уволнява треньора, тества нов


Размер на шрифта
Наставникът на Локомотив София Стефан Генов скоро ще бъде уволнен. Прогнозата е на вестник "7 дни спорт".

Той е получил ултиматум за победа срещу Берое в следващия кръг. Ако това не се случи, специалистът предколедно ще си събере багажа.

Според вестника, фаворит за заместник на бившия наставник на Локомотив Пловдив е Адалберт Зафиров.

Зафето е без отбор от миналата година по това време. Тогава беше уволнен от Черно море заради трагични резултати.

И докато цари неяснота около треньорския пост в "Надежда", селекцията кипи с пълна сила. Нов играч дойде на проби.

Това е халфът на Спартак Варна Георги Коруджиев. Качествата му ще бъдат проверявани до 15 декември, когато свършва полусезонът.

След това отборът ще бъде пуснат в почивка, а миналият и през Калиакра футболист ще научи съдбата си.


ЗАФЕ УДУШИ ГИ!!!

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 07 Дек, 2013 19:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Чечко закрепи ли вишката до Коледа поне? biggrin beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 07 Дек, 2013 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Доволният Стефан Генов: Не съм треньор за първа година, че да обръщам внимание на медиите

Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов изрази задоволство от представянето на своя тим при успеха с 1:0 над Берое в Стара Загора от 21-ия кръг в А група. Специалистът обясни, че и в предния мач отборът е играл добре, затова не се вълнува особено от информациите в медиите за своето предстоящо уволнение.

„Не само в днешния , а и в предния срещу Локомотив, когато за жалост загубихме, показахме това лице, което искам. Тази борбеност, всеотадйност… Спечелихме с 1:0, но това бе най –малкото, с което можехме да си тръгнем. Имахме ситуации през второто полувреме за втори и трети гол, с които да си затворим мача“, каза наставникът на „железничарите“.

„Очаквахме по този начин да се развие мама. Затова малко промених схемата на игра – знаех, че ще имаме повече пространства и затова играхме с двама атака. Още веднъж искам да кажа, че съжалявам, че не вкарахме втори гол. Тогава по друг начин можеше да се развие мача.“

„Медиите могат да те уволнят или да те направят голям. Аз за себе си не се притеснявам. Не обръщам внимание, на нещата които се пишат. Не съм за първа година треньор. Негативните резултати повлияха психичиески върху отбора.“

„Много ни пречат контузиите. Александър Бранеков е контузен, централните нападатели Седрик и Крум Бибишков – също. Румен Трифонов не знам дали ще мога да го ползвам до края. Изключително много контузии, чакат ни два тежки мача, в които трябва да се справим. Азрак Махамат и миналия мач игра в центъра на защитата, днес съм много доволен не само от него, а и целия отбор“, завърши Генов.
biggrin

boast biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Нед 08 Дек, 2013 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

абе закрепи се за тая седмица поне, щото ако не бие Гонзи, пак идват черните облаци Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 11 Дек, 2013 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Днес дадох шанс на хора, които имат претенции и се сърдят, когато не играят. Е – видя се колко могат всъщност", заяви Генов.


А бе Путьо земи си ебавай майката нанекъде
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 11 Дек, 2013 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Генов е разкрит.
Да си ходи.еБахти наглия тип. comando
Все някой е виновен, питаха го днеска, дали не чуства той някаква вина
отговаря:Играчите не изпълниха указанията.
ми като не можеш да ги накараш се махай бе, мишко !
Да се изгонят на момента :

Гаел
Митрев
Йованович
Матютютютютю и останалите чернилки като единствено Махамат и Шмъркиньос могат да останат, другите ВЪН !
Дърветата Костадинов, Бибишков, МиткУ Илиев -Вън !

НАЙ-ВЕЧЕ ГИГОВ, ЧАВО И РЕНДЕ !!!!

МАЙКАТА ДА ИМ СЕ ЕБЕ !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 11 Дек, 2013 19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди:
Цитат:
Стефан Генов смята, че с търпение ще дойдат и резултатите
Локомотив е на прав път
Не може треньорите да се оправдават със слънцето и облаците, всеки отбор играе добре на хубав терен, смята наставникът на Железничарите

Симеон Кичуков

Треньорът на Локомотив Сф Стефан Генов все още вярва, че тимът му може да влезе в първата седмица. Наставникът на столичните Железничари днес се изправя срещу бившия си тим Черно море. Преди мача с варненци Генов сподели пред "7 дни спорт" очакванията си за двубоя и говори по някои от най-актуалните теми.

- Г-н Генов, идва мач с Черно море, колко тежък ще бъде той?
- Това ще бъде изключително тежък мач. Аз обаче очаквам победа от моя отбор, ще ни бъде наистина трудно. Черно море играе добре много през този сезон, отборът го доказа с резултатите и победите си над водещите отбори. Ние обаче ще направим всичко възможно да спечелим трите точки. Казвал съм, че във всяка среща търсим максимума и с оглед на формата на първенството това е задължително.
- Имате ли проблеми преди мача?
- Да, имаме големи кадрови проблеми. Те ни гонят от няколко седмици и за нещастие контузиите на футболистите не могат да отшумят. С Берое играхме с тотално прекроена защита, утре (бел. ред. днес) отново ще ми се наложи да правя такива трансформации отзад. Проблемите ни са големи, и то най-много в защита.
- Черно море би Левски, ЦСКА и Лудогорец, може ли да подцени Локомотив Сф?
- Със сигурност няма да ни подценят. Знам каква е обстановката в клуба, знам какво е мисленето на ръководството и на треньорския екип, така че съм сигурен, че ще дадат всичко от себе си. Черно море ще се хвърли здраво в този мач и аз очаквам една оспорвана и интересна среща.
- По-специален ли е мачът за вас?
- Не, наистина не е по-специален. Работил съм известно време в Черно море, благодарен съм на хората, които ми гласуваха доверие, но това е минало време. Аз гледам напред, човек не може да живее с миналото си, защото там ще си остане. В момента ме интересува единствено съдбата на Локомотив. Имахме няколко колебливи игри, но победата в Стара Загора повъзвърна духа и самочувствието на футболистите. Логично е да продължим в тази посока.
- Тръгна ли отборът нагоре с този мач срещу Берое?
- Убеден съм, че ние вървим нагоре и сме на прав път. Имаше една поредица от негативни резултати, която ни разколеба. Казал съм, че тепърва нещата ще стават по-добре и го вярвам. Нещата ще се получат, просто трябва търпение. Имаме хора с много различен манталитет, говоря за чужденците, те дори не знаят 5 думи на български. Трудна е комуникацията с тях, а колектив не може да се направи за толкова кратко време. Всеки иска нещата да се получат и аз вярвам, че ръководството разбира ситуацията. Друг е въпросът, че имаше такива писания, които разколебаха момчетата. На мен това не ми влияе, аз съм спокоен, но колкото и да не искаме, влияе на футболистите. Всички знаят срещу какви отбори играем и се борим - Ботев надграждат 2 години, Берое обиграват трета година отбор, Славия има готов отбор и само взеха няколко момчета. Ние тепърва почваме, но искаме да сме пред тях. Да, в един момент имахме такава възможност, но изостанахме. Не крия, че целта ни е да сме в първата седмица.
- Имате ли още шансове за първата седмица?
- Ние си ги пропуснахме, но това не значи, че сме се отказали. Искаме да печелим точки и накрая сборът на точките ще определи къде ще бъдем.
- Трудно ли се работи с толкова много чужденци?
- Честно казано, трудно се работи поради трудната комуникация. Повечето момчета са нови хора, имаме играчи от много националности - сърби, французи, африканци и т.н. Правих селекцията в движение, нормално е някъде да съм допуснал грешки, но никога не съм се крил. Аз не съм човек, който ще се крие или ще се оправдава. Аз съм открит човек и мисля, че точно защото работя честно, резултатите няма да закъснеят.
- Доволен ли сте от отбора и свършеното до момента?
- До момента съм и доволен, и недоволен. Няма треньор, който да бъде доволен от всичко свършено. Така като разсъждавам логично, определено нещата си следват своя естествен ход, колкото и да искаме да ги форсираме няма как. Ще има колебливи игри, лоши игри, въобще неща, които идват от комплексни причини и оказват влияние.
- Напоследък най-актуалният въпрос е за лошите терени, какво е вашето мнение?
- Аз съм съгласен, че терените ни не са добри. Какво обаче да направим, като са ни такива условията. Всеки отбор иска да играе на добър терен. Някои колеги се оправдават постоянно с това, но по този начин подценяват противника, защото той също иска да играе на по-хубав терен. Аз съм убеден, че ако нашият отбор играе на по-добър терен и резултатите ни ще са различни. Онзи ден играхме с Берое на един уникално хубав терен и това ни позволи да играем по-добре. В нашия отбор има такива футболисти, които се представят по-силно. Все пак чужденците ни са играли на много по-хубави терени, отколкото ние имаме в България. Не искам да бъда погрешно разбран, има много колеги, които казват "Условията са еднакви за двата отбора". Да, това е така, но условията не са еднакво добри, а еднакво лоши. Както е хубаво за Ботев Пд да играе на добър терен, така е хубаво и за Локомотив Сф и Локомотив Пд. Никой треньор не трябва да гледа само своя отбор, а да отдаде нужното и на противника. Всеки отбор може да играе добре на по-хубав терен, едва ли аз откривам топлата вода. Но да тръгнеш да се оправдаваш със слънцето и облаците не е нормално. Може и да бъркам, но това е моето мнение.
- Според мнозина след Нова година във втората седмица няма да е много интересно, споделяте ли това мнение?
- Не знам какво ще бъде след Нова година, при положение че някои отбори се откажат. Неведнъж и два пъти съм си изразявал моето мнение по този въпрос. Това, което се прави сега, е погрешно, но ние сме длъжни да се съобразяваме. Системата с плейофите беше пробвана преди десетина години и се видя, че няма полза от нея. Убеден съм, че и това ще отчетем като грешка, но в крайна сметка сме го почнали, трябва и да го завършим.


След:
Цитат:
Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов заяви след загубата от Черно море, че „столичните железничари“ не са изглеждали като отбор.

„Когато се играе без душа и без желание, се получават такива резултати. Приказките ми останаха в съблекалнята, а не в главите на нашите футболисти“, коментира Генов.

„Не видях никакво желание. Ние не изглеждахме като отбор. Всеки играеше сам за себе си. Безотговорно поведение на футболистите“, добави треньорът на Локомотив София.

„Редуваме силни и слаби игри и може да се справим само с добри игри и селекция. Давам шанс на всички“, каза още Стефан Генов.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 11 Дек, 2013 21:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Некви слухове витая от нова година Йешич comando
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Дек, 2013 0:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Некви слухове витая от нова година Йешич comando


Е,все пак е сезонът на прасешкото,червеното вино и...слуховете... blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 12 Дек, 2013 5:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Йешич, че е чорбар, чорбар е. Не мога да го понасям факт, ама нали няма да се женим за него? Недопустимо е играчите ти да се псуват по терена, Гаел като го смени оня ден да се псува с помощниците на треньора.. Тоя Чечо има ли грам авторитет сред тях? Един треньор преди всичко трябва да респектира, а този надали респектира и жена си..

Цитат:
Трябва много работа и очевидно нови попълнения. Ръководството ще вземе решение за евентуални финансови санкции", добави гневно спецът.


Колко трябва да си нагъл, за 3 месеца да доведеш над 10 играча и да ревеш, че ти трябват нови попълнения?! А тия кой ти ги докара бе бай х.й? Откакто този е в отбора дойдоха феноменалните:
Елтон
Йованович
Матютю
Дани Пеев
Гаел
Сота
Безая

Всичко на всичко 7 човека, от които Йованович може нещо, когато е трезвен и Дани Пеев е можел НЯКОГА, при цялото ми уважение към него и към това, че е локомотивец в момента е в ужасна форма.. Е кой ти е виновен бе, Съре?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 6 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum