Стефан Генов-Чечо
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 21:25    Заглавие: Стефан Генов-Чечо Отговорете с цитат

Най логичното нещо е онова недоразумение-Хрущяла да си върви.
И то май си тръгна щот на Гигов самолюбието е по голямо от далекобойноста на "Земя-въздух".

Новия ни треньор се казва Стефан Генов, да му дадем шанс как се вика.Но не 100 дена че за толкова ще сме изпаднали.

Генов,дано си сложиш Локомотив София на сърцето, а не като Е.В. на оная работа за да е всичко ОК.

Сега чакаме да покажеш как може да се работи, не сме злопаметни,но помним отдавна :

Треньорът на Черно море Стефан Генов бе много разочарован от равенството 1:1 с Локомотив (София). "Получи се добър мач с опасности и голови положение и пред двете врати. Те пропуснаха изгодни положения, ние също. Към края на мача футболистите се изнервиха и получихме излишни картони. По този начин не може да се работи, това е некоректна работа. Трябва да си пестим нервите, защото ще ни глобяват, а съдията може да прави всичко”, коментира Генов. "Да ги оставим шансовете ни за Европа, трябва да си гледаме първенството и да се свири това, което се случва. Който е най-достоен да играе в Европа, той да отиде и да се представи успешно. Имаме тежка програма, всеки мач е труден. Няма да се примирим, но срещу съдийството нищо не може да направим”, добави още наставникът на "моряците”.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=304554


24 септември 2011 22:19

Старши треньорът на Черно море Стефан Генов заяви, че не е имало никаква дузпа в продължението на мача срещу Локомотив София. Именно такива бяха претенциите на столичани в двубоя срещу гостите от Варна, който завърши без голове.

„Нямаше някакъв ревъншизъм в поведението на нашите футболисти. Мачът беше коректен освен в последните минути, когато играчите на Локомотив се хвърлиха повече и търсеха дузпа. За щастие Антон Генов не свири този мач. Ако беше Антон Генов, можеше да им даде всичко, не само дузпа. Липсва ни последния удар, това е“, коментира


http://gong.bg/view_article.php?article_id=227289

Генов, работи със сърце и дуща за любимия ни отбор и да не се наложи някой като Антон Генов да ти вади кестените, както на предния бауш. congratulate

Наздраве

Само Локо!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошъл и успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Новият наставник на Локо Сф Стефан Генов бе представен официално на специално организиран брифинг. Специалистът обясни, че има планове за „столичните железничари“, като допълни, че иска да се увери в своите заключения и след това ще действа.

Генов парафира по-рано своя контракт, който е за срок от 2 години. Треньорът разкри и екипа, с който ще работи на стадиона в квартал „Надежда“, а това са: Красимир Манолов и Антон Петров. Треньорът на вратарите ще бъде обявен в следващите дни, до края на седмицата.

„Искам да се срещна с футболистите, с всеки ще има индивидуален разговор. От там насетне ще преценяваме. Винаги съм имал доверие на моите играчи. Аз съм гледал 2-3 мача, имам своите изводи, това разбира се не е пълна информация. Ще се справим“, започна Генов.

„Мисля, че имаме футболисти на всяка позиция, искам да се видим и да разговаряме. Имам нещо предвид. Искам да се убедя в моето заключение и ще действаме“, продължи специалистът.

„Конкретни цели няма, но поне на първи етап, целта е да сме в седмицата. Това се отнася за всички отбори. От там насетне ще видим“, отсече Генов.

От своя страна, Кристиян Добрев коментира: „Хърватският футболист, който ще дойде на проби, пътува към България и ще се преценява. Процесът с трансферите е отворен. Треньорът ще преценява. Моето мнение е, че всеки, който е в отбора трябва да получи шанс. Контролата с албанците от Теута отпада по изричното настояване на новия наставник.“

Само дето с тона с който го каза, не стана ясно откога пътува тоя хърватин и кога евентуално ще стигне, ама айде, нали.

Иначе имаше и култов въпрос от една чернокоса парясница, къде някой я беше сложил за журналистка: (с много сериозен тон) "А договорът всъщност за две години ли е подписан?" При което последва дружно подхилкване под мустак и коментар от Кичо Коцкара: "Е, сега, две години е на хартия, в България сме, все пак." biggrin biggrin

Генерално на мен нещата ми се видяха спекани и народа изпогълтал всички налични бастуни. Кичо специално изглеждаше яко посърнал, макар че после се опита да разведри нещо, там, почна да обяснява как като Генов сменил Кокала предния път и добутал майните до шестицата, дъра-бъра пет чадъра.

Истината е, че докато отдолу няма на какво да се стъпи, кой и да дойде ще е все тая. Новият изпълнителен директор е все още в процес на търсене... но за момента не било болка за умиране, всичко било натаманено.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 06 Авг, 2013 7:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе май Кайчо ги е понасрал яко след фиаското в Любимец...Чувам за някакво яко рязане на заплати и за тва може да се нагълтали бастуна black_eye biggrin Ма ше видим де...

Иначе за тоя новия чичо треньор не знам какво да мисля щото грам си немам идея кой е.Дано направи нещо де...ама като ми тръгне некой с "Имам тука една идея"...и почва да ми се обажда лумбагото boast boast boast

А и по него ли време станала тая прословута дузпа,дето ония зеленяци ше е я дуднат и сънуват още 3 поколения connie_29 chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 13:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Железничарите огризгали Кокала

Играчите съдействали за уволнението на Емил Велев, недоволни от грубото му държание

Футболисти­те на Локо София са съдействат активно за уволнението на треньора си Емил Велев-Кокала. "Железничарите" изгубили нарочно го­стуването на Любимец от третия кръг на първенството.

Столичани паднаха с 1:2 от абсолютния новак в "А" група в събота, а ден по-къс­но стана ясно, че Кокала ще си търси нова работа след само 1 спечелена точка от 3 мача.

Причината за решението на футболистите да опре­делят съдбата на треньора било грубото му поня­кога отношение към тях. Любопитното е обаче, че почти всички футболисти в сегаш­ния състав бяха при­влечени именно от Кокала.

Той пое "железничарите" на 20 ноември миналата година и в двата трансферни периода взе доста играчи. Това обаче явно не е попре­чило те да се обърнат срещу него.

Кокала класира през ми­налия сезон "червено-черните" на полуфинал в тур­нира за купата на България, но те едва се спасиха от изпа­дане.

В същото време на проби в Локо пристигнаха хър­ватският нападател Матия Зубар и сръбският защит­ник Стефан Радойчич. Двамата са дове­дени в България от агента Александър Важич, който препоръча на Левски треньора Славиша Иоканович.


Тадаааааааааам...защо ли няма нищо сензационно в тази "новина"? boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... Любопитното е обаче, че почти всички футболисти в сегаш­ния състав бяха при­влечени именно от Кокала...

Както са казали поетите:
            "У ГААЗООО!"

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Оправдания!Кокала не може да ги нареди,а те са все пак посредствени футболисти.Да не говорим,че имам чувството,че не се познават.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 11 Авг, 2013 7:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Успех на човека поел ни в този труден момент! Впечетленията ми са - скромен човек ,добър в работата си.Това го каза наша легнда която много разбира от треньорския пост. Създаде и даде шанс на доста млади момчета по време на престоя си в Локо ПД. Това ми е надеждата!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед 11 Авг, 2013 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

които и да е ,ясно е че по-лош вариант от кокала е може би само вили вуцов biggrin , Стефан Генов не е лош треньор,мисля че ше свърши работа
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 11 Авг, 2013 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
... мисля че ше свърши работа

Да скопа градината, да окоси тревата... може и да нареди флагчетата по корнерите.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 11 Авг, 2013 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Парцал,поакзваш се като хейтър.
(тва от една друга тема).
как разбра към днешна дата че става за това само как да скопа градината и да оплеви....>?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 12 Авг, 2013 0:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми Пила, заразни сте, к'во да ти кажа? black_eye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 12 Авг, 2013 22:58    Заглавие: Отговорете с цитат

първия изпит го взе трудно,
останалите ще му тръгне,споко...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Авг, 2013 8:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ега като не е палячо като Кокалини, да е калитар и да му връзва blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Авг, 2013 21:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо след мача с евреите ми говори нещо средно като даскал и селски фелдшер...Ма поне не се измета като чикия както беше Костта biggrin

Цитат:
Стефан Генов: Играхме без воля и характер


Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов бе разочарован от загубата на неговия тим с 1:3 от Славия в мача от 5-я кръг на А група.

„В такъв дерби мач, когато излезеш без воля и характер, се получава се така. Такъв мач се печели с воля и характер. Не успяхме да се вдигнем през второто полувреме и е заслужена.

Влязохме примиренчески в мача. Имахме положения, шансове, две греди и не успяхме да ги реализираме“, сподели Генов.

„Ако имаш увереността и характера, можеш да се вдигнеш и да станеш по-силен. И да има санкции, те ще бъдат заслужени. Ние сме си виновни и трябва да излезем от тази ситуация. Ако има победи, ще дойде и това самочувствие“, коментира още Генов.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 1 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum