Стефан Генов-Чечо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 28 Дек, 2013 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Спрягат Окука за Локо (Сф)
28 декември 2013 | 04:42 2 Twitter

Сръбският треньор Драгомир Окука може да се завърне начело на Локо (Сф). Той води "железничарите" от 2008 до пролетта на 2010 г., когато беше освободен малко преди края на сезона. Тогава червено-черните пропиляха солиден аванс и се простиха с участие в евротурнирите. След Локо Окука пое Кавала (Гър), а от 2011 г. до началото на този месец беше начело на китайския Жиангсу. Треньор на Локо в момента е Стефан Генов. След ужасяващия край на полусезона обаче постът му не е сигурен. Появиха де спекулации за идването на Миодраг Йешич, но самият той ги отрече.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=464690&team=10&champ=1


Нещо Зулума,ЧикУ, Емо Димитров..и тех да ги спрегнат в бъдеще неясно!? boast black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 02 Яну, 2014 22:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Спрягат Окука за Локо (Сф)
28 декември 2013 | 04:42 2 Twitter

Сръбският треньор Драгомир Окука може да се завърне начело на Локо (Сф). Той води "железничарите" от 2008 до пролетта на 2010 г., когато беше освободен малко преди края на сезона. Тогава червено-черните пропиляха солиден аванс и се простиха с участие в евротурнирите. След Локо Окука пое Кавала (Гър), а от 2011 г. до началото на този месец беше начело на китайския Жиангсу. Треньор на Локо в момента е Стефан Генов. След ужасяващия край на полусезона обаче постът му не е сигурен. Появиха де спекулации за идването на Миодраг Йешич, но самият той ги отрече.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=464690&team=10&champ=1


Нещо Зулума,ЧикУ, Емо Димитров..и тех да ги спрегнат в бъдеще неясно!? boast black_eye


Бавно ни залива морето
от сиви тягостни дни,
умът не слуша сърцето,
а вечно смята и бди.

black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Яну, 2014 19:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Удари под кръста за Стефан Генов, Поиска левскар

Старши треньорът на Локо София Стефан Генов заяви, че постоянните информации, че ще бъде сменен, влияели лошо на отбора.

"През целия полусезон се говореше, че може да бъда освободен. Не е приятно, но на мен не ми влияе. Това обаче се отразява на футболистите, а и на близките около мен.

Аз разбирам това положение, има много свободни колеги и всеки търси по един или друг начин да се намести там, където клубовете имат условия за работа.

Бих казал, че тези слухове са по-скоро удари под кръста, но не съм от вчера в тази професия", коментира специалистът пред "Тема Спорт".
Още по темата

Петима нови започват с Локо София
05.01.2014
12:43

0
|
видяна 1441
Обвиниха в лъжа треньора на Локо София
27.12.2013
16:35

0
|
видяна 1355

"Не зная какво ще стане в битката за оцеляването. Дай Боже всички отбори да продължат първенството, иначе не си представям как ще се проведе втората седмица.

Дано да има конкуренция и всички отбори да си изиграят мачовете", добави треньорът на Локомотив София.

В същото време, той продължава със селекцията. Проби с тима започна бившият халф на Пирин Гоце Делчев Албин Одза.

Друг ас на неврокопчани - Веселин Марчев - отказа офертата им. "Червено-черните" изпратиха и оферта за Илиян Йорданов от Левски.

Крилото е нежелан на "Герена", но ръководството няма намерение да го пуска без пари. Все пак двата клуба могат да се договорят за преотстъпване.


Милинкия..не го удрайте под кръста бе...че и без това се е посрал по крачолите biggrin chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Яну, 2014 22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Отрекоха, че банка иска Локо Сф

Босът на Локомотив Сф Николай Гигов отрече банка да е кандидат да спонсорира или да купи тима от „Надежда“, каквато информация се появи в някои медии.

„От вас чувам за такъв вариант. Ако наистина има такава банка, готова да помага, да заповяда, но аз не съм чувал такова нещо“, заяви Гигов.

„Стефан Генов никога не съм възнамерявал да го освобождавам. Той дойде, когато имахме само една точка, а сега имаме 25. Въпросът е, че и 25 точки е трагично за клуб като Локомотив, който тази година навършва 85 години. Георги Марков е млад директор, на кагото му трябваше малко време да се вработи, тъй като доскоро беше футболист. Ако той е намеквал нещо за Стефан Генов, или не сте го разбрали, или не се е изразил правилно. Доволен съм и от другия млад директор – Кристиян Добрев“, обясни Гигов.



Как бе! Банка "Антинари" не е спирала да ни иска...на всички нива boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 08 Яну, 2014 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

кой да заповяда и да дава като тоя каун е там?
Играе го преводач какво е казал Рендето
и термина "вработи" , да те вработят 3 малийци на проби.... black_eye biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 23 Яну, 2014 14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Юношеският национал Георг Василев осъществи сензационен трансфер, съобщи вестник "24 часа".

Той отива в бившия тим на Христо Стоичков Парма, като първите 6 месеца нападателят на Локомотив (Сф) ще е под наем. През юни италианците могат да го купят, като цената му е 250 000 евро. 18-годишният Георг Василев е син на легендарния играч на столичните "железничари" Иван Василев-Бозата.

Интересното е, че италианците взимат младока, въпреки че той има само 2 мача в елитната ни група. Георг дебютира в последния кръг на миналото първенство срещу ЦСКА. След това той влезе при гостуването на Лудогорец, след като столичани едва събраха група след бойкот на Маркиньос и Йованович.

Те обаче явно повече ценят качествата му от Стефан Генов, който не го пусна дори в първата контрола срещу ЦСКА в Сандански.

Парма е един от отборите, които се интересуват и от централния нападател на Славия Атанас Курдов, твърди пък вестник "Гадзета дело спорт". Другите били Сампдория и Специя. От началото на сезона Курдов вкара 10 гола в 21 мача за "белите" и вероятно също е привлякъл вниманието на италианците.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Чет 23 Яну, 2014 14:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Същия клоун беше и Антонио Михайлов от "голям талант" в Милан сега май е в Симитли във В група. Честито да му е, дано само тати да не се е охарчил много.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 23 Яну, 2014 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Същия клоун беше и Антонио Михайлов от "голям талант" в Милан сега май е в Симитли във В група. Честито да му е, дано само тати да не се е охарчил много.


Стига плюл, никой не е виновен кои са му родители. Дава му се шанс, дано го развие. Излизането му от школата ще даде шанс на други момчета.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Яну, 2014 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей ма верно Пипон толко млад и зелен, а с такава вяра в доброто начало..

И ако тати щеше да се ръси едва ли щеше да е у Парма, а некъде по Авелино или Асколи, което пак щеше да си е топ новина blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 23 Яну, 2014 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

тя темата е за тоя физкултурник Чечо,който ме кара да мечтая завръщане на Кокала.С чичо Чечи сме 100% в Б група,което,ако е и с изчезването на Гигов ще е добра новина.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 24 Яну, 2014 21:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко инфо за помощника на Генов, Красимир Манолов, който лично на мен, ми е много по пич от колкото старшията...

Цитат:

Красимир Атанасов Манолов е бивш български футболист, нападател, треньор, наставник на Левски (Карлово).

Играл е за Локомотив (Пловдив) (1973-1975, 25 мача и 6 гола), Академик (София) (1975-1977), Ботев (Пловдив) (1977-1982), Спартак (Пловдив) (1983), Шумен (1984-1985, 17 гола в "Б" група), малтийския Ла Валета (1983-1984) и кипърския Алки Ларнака (1985-1988). Има 201 мача и 67 гола в "А" група.

Носител на купата на страната през 1981 с Ботев и трикратен бронзов медалист през 1974 с Локомотив (Пд), 1976 с Академик и 1981 с Ботев. Има 8 мача и 1 гол за "А" националния отбор (1976-1981), 6 мача с 1 гол за младежкия тим и 37 мача с 13 гола за юношеския национален отбор.

Красимир Манолов е участник в българския юношески национален отбор, спечелил купата на УЕФА в XXVII първенство на Стария континент през 1974 г. Шампион на Малта като футболист (1984) и треньор на Ла Валета (през 2001 спечели 6 трофея). За купата на УЕФА има 12 мача и 1 гол (6 мача за Локомотив (Пд), 4 мача с 1 гол за Академик и 2 мача за Ботев).

С екипа на Академик отбелязва втория гол срещу Милан за победата в София през 1976 г. Автор е на хеттрик за "канарчетата" срещу Левски през 1979 г. за победата с 4:0.

Бил е треньор на Рубела (Рудозем), Локомотив (Пловдив) (1996/ (2006/07), Левски (Карлово) (2005-2008), Ла Валета (Малта), бивш изпълнителен директор на ПФК Ботев (Пловдив) (2001/02).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 07 Фев, 2014 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=402585

Тоа пак говорил нещо си blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 07 Фев, 2014 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Парма са на 7 място в момента а Удинезе bye ,бахти ташака..сигурно сме го сменили за тоя Найдер,те му плащат заплата,той играе при нас,ние пращаме нашто момче и ако стане нещо и тренира сериозно може и да го вземат,дадат някое евро,ако не връщат и така..дано успее момчето,дано!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 07 Фев, 2014 22:57    Заглавие: Отговорете с цитат

са биеме говедата и нафтата късия мач и ше викнеме за него


ЧААААЧИ ГЕНОВ
ТЪДЪН ТЪДЪДЪ ДЪН
ЧАААААЧИ ГЕНОВ

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Фев, 2014 23:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Той вика сам за себе си бе:

Цитат:
Стефан Генов: Ще сме подготвени за старта на първенството


Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов коментира след контролата срещу Буньодкор (0:1), че отборът му ще бъде подготвен за старта на първенството. Специалистът изрази задоволство от двубоя с шампиона на Узбекистан, но призна, че „железничарите“ продължават да правят грешки при статичните положения на съперника.

„От играта съм доволен много, но вече втори мач допускаме една и съща грешка, тези статични положения. Хубаво, е че намаляваме грешките, но все още ги допускаме, което не е добре“, каза Генов.

„Хубавото е, че играем срещу силни отбори, а това дава самочувствие. Ще бъдем подготвени за старта на първенството. Не е важен резултатът, важно е да анализираме добре тази среща и за следващия съперник вече да не допускаме такива грешки.“

„Стигаме до ситуации и не можем да реализираме, това е наша стара слабост, върху която трябва да работим.“

Относно новото попълнение Раул, Генов коментира: „Липсва комуникация, силен футболист, но липсва кондиция, не може още да намери общ език с другите атакуващи футболисти. Петър Димитров също е нов футболист. Давам малко време и на Гаел.“

„Последните две срещи ще играем с един състав без много смени. Трябва ни още един нападател, но момента е такъв, че не могат да се намерят класни футболисти. Няма смисъл да взимаме само бройки.


Тоя след 20г. ще стане чичо Пенчо номер 2 bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 8 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum