Tова не знам къде да го пусна и затова нова тема....

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 13:26    Заглавие: Tова не знам къде да го пусна и затова нова тема.... Отговорете с цитат

Наскоро ми попадна това:

https://www.coursera.org/course/globalsportsbusiness

Мисля че всеки, който се интересеува от спорт може да прояви интерес към курса и да се запознае как се прави глобален и успешен спортен продукт.

И преди да ме обвините, че това е "комерсиално" и убива истинсия футбол/спорт се замислете, че само така се правят нещата т.е. с пари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 13:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука те подкрепям...
Каквото и да е на тоя свят...за да стане добре, става основно с пара...

И тоя курс е директно за Рендето, Кичо и компания, ама не знам без английски как ше се опраат сиромасите. black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 13:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
...И тоя курс е директно за Рендето, Кичо и компания, ама не знам без английски как ше се опраат сиромасите. black_eye bye


Виждал съм за някой от тези курсове да има и субтитри към видеата, така че има малко надежда. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 16:45    Заглавие: Re: Tова не знам къде да го пусна и затова нова тема.... Отговорете с цитат

admin написа:
Наскоро ми попадна това:

https://www.coursera.org/course/globalsportsbusiness

Мисля че всеки, който се интересеува от спорт може да прояви интерес към курса и да се запознае как се прави глобален и успешен спортен продукт.

И преди да ме обвините, че това е "комерсиално" и убива истинсия футбол/спорт се замислете, че само така се правят нещата т.е. с пари.


Все пак феновете взимат изпълнителната власт !
Това ни е от страхотна полза !!!

clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 17:03    Заглавие: Re: Tова не знам къде да го пусна и затова нова тема.... Отговорете с цитат

bulgarista написа:
admin написа:
Наскоро ми попадна това:

https://www.coursera.org/course/globalsportsbusiness

Мисля че всеки, който се интересеува от спорт може да прояви интерес към курса и да се запознае как се прави глобален и успешен спортен продукт.

И преди да ме обвините, че това е "комерсиално" и убива истинсия футбол/спорт се замислете, че само така се правят нещата т.е. с пари.


Все пак феновете взимат изпълнителната власт !
Това ни е от страхотна полза !!!

clapping


Чети па ти не знай мноо...И дай на Изпълнитения директор в сянка също да се образова да не е ренде biggrin acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum