КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2013/2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 26 Ное, 2013 18:17    Заглавие: Отговорете с цитат

трябва да сме много доволни от жребия, остава все пак за нещо да се борим иначе сезона е нулев отвсякъде. bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 26 Ное, 2013 18:32    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
трябва да сме много доволни от жребия, остава все пак за нещо да се борим иначе сезона е нулев отвсякъде. bye


А бе ние винаги се борим, като свиня с тиква, така че, какво значение има с кого ще пукаме топката!!! angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Ное, 2013 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
трябва да сме много доволни от жребия bye


Отивай да лапаш на М.М. крака тогаз. acute biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Ное, 2013 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

имаме исторически шнас:
отпада един от отборите на Левски/Цска като после игаре с Ботев,
Помежду си играят Лудогорец-Литекс,
мисля финала на В.Левски срещу шампиона Лудогор....

исторически шанс

мухахаха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Сря 27 Ное, 2013 22:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Метала е прав, какъв е тоя адвокат? аз за първи път чувам, че има такъв...при условие, че губим дело след дело срещу Градев и имаме адвокат??????? моля?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Сря 27 Ное, 2013 22:52    Заглавие: Отговорете с цитат

иначе за КУпата - та това е чак март, бе хора
толкова вино ще се изпие и пържоли изядът, че ще забравя съпрениците...сега да си вземем точките, че нещо се притеснявам с тия схемаджий на Гигата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Дек, 2013 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва как сме го пропущили по празниците: connie_29

Цитат:
Кичо Добрев: Целта е да достигнем финала за купата



Спортно-техническият директор на Локомотив (София) Кристиян Добрев обяви, че целта пред тима е достигане на финалната среща в турнира за Купата на България. На четвъртфиналите столичните „железничари” ще спорят с бургаския Черноморец. Досега те се справиха с Калиакра и Славия.

Ето по-интересното от интервюто на Кичо пред Канал 3:


„Неудовлетворен съм от това, което представлява Локомотив, защото смятам, че нашият отбор е съставен от добри изпълнители и ако се развие този потенциал, няма да се намира на 4 точки над чертата. Ситуацията, която се случва сега, е една и съща както бе миналата и по-миналата година. Бяхме на няколко точки от реализирането на една голяма мечта преди това – спечелване на титла от 1968 г.???? насам.”

„Хората, които лятото привлякохме, не оправдаха доверието. След това дойде нов треньор. Тогава на пожар се привлякоха още 6-7 футболисти, ние бяхме запознати, че не са водели нормална подготовка. Може би затова в началото успяхме да постигнем добри резултати, но с течение на времето и мачовете, колкото повече мачове се изиграят, толкова повече стиковката не изглеждаха както трябва да е.”

„Но сега след като се направи една добра подготовка и се подобри комуникацията с чужденците, някои от които ще напуснат, а други останат, все си мисля, че втория полусезон нашият отбор ще се представя далеч по-добре. Имаме амбиции за купата. Няма да ни бъде леко с Черноморец. До финалния мач остават 4 мача и мисля, че при едно добро стечение на обстоятелствата, мисля, че няма да бъде изненада, ако нашият отбор стигне финалната среща. Целта е да достигнем финала, дали ще спечелим, всичко може да стане в един финал.”

„Миналата година достигнахме полуфинал, не успяхме. Сега дано успеем. Успоредно с това трябва да се представим добре и в шампионата. Тази година е доста шокова, защото изпадат 4 отбора, а влизат 2. Ще бъде доста трудно за всеки във втората седмица.”

„С ЦСКА беше най-слабият мач на нашия отбор. Според мен причините за този резултат са единствено и само в нас. В седмицата преди мача си говорихме, че за всеки един футболист е чест и удоволствие да играе срещу Левски, ЦСКА, Лудогорец, Литекс. Всеки да си изиграе мача, да си свери часовника, да се представи добре. А ние изглеждахме катастрофално и това 0:5 беше най-малкото. Позитивното е, че след два мача играхме като гости на Берое, който е един от добрите отбори, тогава поведението на нашите играчи нямаше нищо общо от мача на „Армията”.”

„Не се съмнявам в никого, абсолютно не. Всеки си има глава на раменете и всеки си носи отговорността за своите постъпки.”


„Да, президентът каза, че гласува доверие на старши треньора. С кои ще се разделим и кои, надявам се, ще бъдат привлечени, ще излезе клубът с официално становище, защото е некоректно, ако сте футболист да разберете от медия, че няма да сте футболист на Локомотив. Този процес е стартирал. Стиковат се мненията на всички фактори, които влияят. Обсъжда се селекцията. Гледаме кой какво е направил през есента, защото нашият отбор изпитваше доста сериозни кадрови проблеми. Ще видим какво време ще трябва на хората да се възстановят от трайните контузии. На 4-5 позиции трябва да се подкрепи отборът. Надявам се тези хора, които са набелязани, да бъдат привлечени и да повишат класата на нашия отбор и да не се говори за застрашени от изпадане, а да се говори за Локомотив, който е с традиции както у нас, така и в Европа. Ще бъде даден шанс на футболисти от школата, защото те знаят какво е да носиш емблемата на Локомотив. Дори грешките, които ще допуснат, трябва да се приемат.”


Все едни и същи глупости,все едно някой им диктува какво да говори и той, и Рендето. И накрая все същите резили angry2 aggressive2 black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 26 Дек, 2013 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Хм, аз пък си мислех, че Целта е да останем в групата...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 2:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е проблема толкова в глупостите, които говорят всички. Толкова ли са прости да не могат да запомнят коя година сме създадени и кои години са ни титлите?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 12:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Не е проблема толкова в глупостите, които говорят всички. Толкова ли са прости да не могат да запомнят коя година сме създадени и кои години са ни титлите?



Ми и двете са бая отдавна и се бъркат хорицата бе какво... biggrin black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая песен я пеем от втората половина на 90-те години... Първите 2-3 кръга се борим за титлата, следващите 4-5 за евротурнири, после за купата, а като отпаднем и там, цяла пролет играем ганкиното и спасяваме отбори... Сега единственото ново е, че след като отпаднем за купата, няма ние да спасяваме отбори, а евентуално може да се наложи пак нас да ни спасяват...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 28 Дек, 2013 17:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Е,поне има ново...макс едно полуфиналче,тип героическо и тва е agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 29 Дек, 2013 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

оф,верно че "борбата"тука продължава agree

мухаха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2014 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
оф,верно че "борбата"тука продължава agree

мухаха



Джентре ди мареее пишете в таз тема
Ся се сетих за Каварна кво беше тая година купата си има тръпка.


ЧЕТВЪРТЪК :

Ст."Локомотив", Локомотив София - Черноморец Бургас
час 14-00

Билета сигурно ще е 10 камъка, препоръчвам на всеки да си купи карта на цена 40 лв. за целия сезон.Щом с Нафтата билета беше 10 лв., то и с Любимец, Пирин ГЦ, пак Нафтата, Берое, Славия, 4Ерноморец и евентуален 1/2 финал за купата па ше е 10 лв.


Пускайте болнични, отпуски, впрягайте баби и дядовци да гледат децата, на жената и дайте 50 лв да арчи в мола и ИДАВЙТЕ НА СТАДИОНА ТОВА НИЕ ПОСЛЕДНИЯ ШАНС ДА НАПРАВИМ НЕЩО ТАЗ ГОДИНА ! clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2014 13:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой да ми пише на лично преди мача, ако ще се събираме къде да кацам clapping Иначе за мача ни трябва победа без да допуснем гол. 2-0 е идеален резултат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Следваща
Страница 9 от 15

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum