КУПА НА БЪЛГАРИЯ 2013/2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 03 Апр, 2014 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Клубният адвокат на Локомотив София Михаил Михайлов определи като уникален шанс участието на „железничарите“ на полуфиналите за Купата на България. Според него Локомотив има своите шансове в сблъсъка с Ботев Пловдив и може да поднесе изненадата.

„Снощи господин Гигов ми постави две задачи, едната беше да изтегля Локо Пловдив, другата да не е Лудогорец, справих се с едната от двете“, каза Михайлов.

„Това е уникален шанс за нас да играем в УЕФА, мисля, че имаме своите шансове. Единственият отбор от втората седмица сме, имаме една победа срещу тях този сезон. Мисля, че всички ще бъдете доволни от жребия.“

Относно подадената декларация от собствените фенове на Локо София, които обвиняват своя отбор в симулативна игра срещу Славия, адвокатът коментира: „Аз съм адвокат на клуба, не мога да коментирам тези действия, въпросите трябва да ги зададете към друг човек. Да дойдат да разследват, нямаме никакъв проблем.“

Тия страдат от някакво еднакво, тежко психическо заболяване. Дано не се предава по въздушно-капков път...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 03 Апр, 2014 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/340-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B2-1-2-%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 03 Апр, 2014 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:

Тия страдат от някакво еднакво, тежко психическо заболяване. Дано не се предава по въздушно-капков път...


Ако е по капков познай кой е най-болния congratulate congratulate comando

И всички дебили пожелаваха успех на другата двойка blum2 bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 14 Апр, 2014 19:25    Заглавие: Отговорете с цитат

АЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

ЖЕЛЕЗНИЧАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ



МАЧКАМЕ ! И ДА НЕ ИМ СЕ ВЕРВА ! ШЕЕБА И КОРИДОРА !!!!! angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 14 Апр, 2014 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

айде мощнооооо

льох льох лили льох
льох лили льох
за добрия Куркински
всеки е готов

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 14 Апр, 2014 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Този мач е различен и всички трябва да го разберем.Представянето в турнира не беше слабо.Бихме 2 навън Славия и Черноморец като в Бургас направихме забележителен обрат от 0:2. Колкото и да сме черногледи трябва да признаем няколко неща:
1. Ние макар и с този слаб отбор сме турнирен борец,този турнир не Е уреден .
2. Ние сме единствения софийски отбор който играе 2 на полуфинал през последните 2 години.
МОЛБАТА МИ ДА ВЗЕМЕМ ДА СПРЕМ ДА СМЕ ЕХИДНИ И ДА СИ ПОДКРЕПИМ ОТБОРА.АКО ИСКАМЕ САМО ПОБЕДИ ,ГРЪМКИ ТРАНСФЕРИ ИЛИ НЕЩО ДРУГО СМЕ СБЪРКАЛИ ОТБОРА.ФАКТ Е ЧЕ РОМАНТИЧНИТЕ ВРЕМЕНА НЯМА ДА СЕ ВЪРНАТ.ФАКТ Е ЧЕ ТРЯБВА ДА ГО РАЗБЕРЕМ.ИМАЛО ЕДНО ВРЕМЕ ТРЯБВА ДА ОСТАНЕ В СТАРИТЕ ЛЕНТИ - ЗАЩОТО КАКТО СМЕ ТРЪГНАЛИ СТАВАМЕ АКАДЕМИК.НЕ РАЗБИРАМ ПОЛУФИНАЛ,15 ГОДИШНИНА-ВСИЧКИ СА ОБХВАНАТИ ОТ ЕБАТИ АПАТИЯТА- НИЕ НА СОФТБОЛ ЛИ СМЕ ФЕНОВЕ ИЛИ УЛТРАСИ ?НЕ МОЖЕМ ДА СЪБЕРЕМ РЕЙС ЗА ПОЛУФИНАЛ,ИЛИ АЗ СЪМ ИЗТРЕШТЯЛ ИЛИ НЕ ЗНАМ КАКВО ТРЯБВА СЕ СЛУЧИ ПОНЕ МАЛКО ДА СИ ПОВЯРВАМЕ
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 14 Апр, 2014 23:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно така си е. Това е мач осмислящ не един, а три наши сезона.. Важното е сряда след мача да звучи:
"Няма вече папагали, няма вече жълта сган"

clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 7:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Никакъв шанс, Чико, тия приказки за Пепеляшка на някого другиго. Кажи ми, ама честно - ще се радваш на купа на Гигов ли? Ще ходиш на мачове в Европа в Ловеч ли? Може да съм мазохист, че съм фен на тоя отбор, ама ча па толкова, айде моля ти се.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 8:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе

Факт е че месец преди края на сезона сме в играта.....
Я си преставете още Калиакра да ни беше бил 1-вия кръг
досега да имаше масово режене на вени.
Добутахме го дотука сга си оставя да си напраим шоуто и тва е !


Аре ЛОКОООООО !!!

0011-loko2 0011-loko2 lokosf2stick1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 8:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайчо е в "играта" (ако некой още го брои за жив), ние просто подскачаме и кудкудякаме о(т)срани.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Никакъв шанс, Чико, тия приказки за Пепеляшка на някого другиго. Кажи ми, ама честно - ще се радваш на купа на Гигов ли? Ще ходиш на мачове в Европа в Ловеч ли? Може да съм мазохист, че съм фен на тоя отбор, ама ча па толкова, айде моля ти се.


Ебаси...пак съм съгласен с Парцало!!! Или той е поумнял...или аз треа да ходя да се лекувам biggrin black_eye boast boast boast boast

Много ни е късичка паметта за съжаление и се залъгваме с някакви яко илюзорни късчета изкривена реалност bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
pa®tci написа:
Никакъв шанс, Чико, тия приказки за Пепеляшка на някого другиго. Кажи ми, ама честно - ще се радваш на купа на Гигов ли? Ще ходиш на мачове в Европа в Ловеч ли? Може да съм мазохист, че съм фен на тоя отбор, ама ча па толкова, айде моля ти се.


Ебаси...пак съм съгласен с Парцало!!! Или той е поумнял...или аз треа да ходя да се лекувам biggrin black_eye boast boast boast boast

Много ни е късичка паметта за съжаление и се залъгваме с някакви яко илюзорни късчета изкривена реалност bad bad bad


не,
и двамата сте тотално издухали гарнитурата на главата и меша масло и вода black_eye
в съседната тема "Локо София, това сме ние" се разтяга кои сме и защо сме,
за да е тру стори тава се доказва на практика,не във фейса да лайкнеш лепенката Кур за Кайчо лепната на спирка на ГТ,
ако е рекъл Лорд, отиваш на финал, тоя финал може да е и в Луковит или в Дулово, ако си фен си там (ние пък сме с претенции по големи от Хедхънтърс), отива 3 хилки -примерно и прайш хореография 3Д Пинокио зад решетки,
кви са тия приказки Кайчо е на финал,тва е успех на Кайчо.
Бахти и призмата,бахти и хейта и комплесарщината...
точно един такъв псевдо финал,защото нямаме сили ни футболно ни отникъде да идеме на финал можеш да покажеш и да докажеш нещо.... connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

И това нещо е? connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 22:04    Заглавие: Отговорете с цитат

...Клес biggrin
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2014 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
...Клес biggrin


Сплес!

Ето на какво се надяваме пак...ДА СМЕ ПОСЛЕДНИТЕ!!!

Цитат:
Кристиян Добрев: Дано Локо Сф да е последният финалист, участвал в Лига Европа

Спортно-техническият директор на Локомотив Сф Кристиян Добрев коментира пред Гонг предстоящия утре първи полуфинален мач от турнира за Купата на България срещу Ботев Пд.

„Не бих казал, че сме аутсайдери в тази двойка. След като сме достигнали до полуфиналите, значи сме показали някакви качества и сме отстранили добри отбори. С цялото ми уважение към Ботев, мисля, че шансовете ни не са по-малки. Иначе Ботев е отбор с добра база, с качествена и скъпа селекция, с добър треньор, те са като пример за всички. Ние също се стремим да вървим в правилната посока“, коментира Добрев.

„От нашия състав със сигурност ще отсъства Азрак Махамат, който ще участва в контрола с националния отбор на Чад срещу Бахрейн. Джиби и Гаел може да ги поставим в графата „под въпрос“ за утрешния мач, предвид контузиите им“, добави шефът в Локо Сф.

„За нас целта е победата, макар че сме наясно, че няма да дойде лесно. Футболистите ни обаче трябва да са наясно, че с евентуалното отстраняване на Ботев и ако Лудогорец спечели другия полуфинал и стане шампион, може да участваме в Европа. Знае се, че от следващия сезон финалистът за Купата няма да участва в Лига Европа, така че дано ние да сме последният финалист, участвал в този турнир“, завърши Кристиян Добрев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Страница 12 от 15

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum