София-Нашият град!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 14 Сеп, 2013 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Трънка, не е като да няма хора, които да са го измислили, че и проект да са направили: http://www.grupagrad.com/

PILATA написа:
дай идея как да е бе стига плюва...

Чети.

И "прави се нещо" не е за ръкопляскане. Щото това дето се прави в случая, като гледам се прави с едни други цели. boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Съб 14 Сеп, 2013 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
И "прави се нещо" не е за ръкопляскане. Щото това дето се прави в случая, като гледам се прави с едни други цели. boast

Дори и така погледнато,
не е ли по-добре да се направи нещо и да се откраднат едни пари,
отколкото да не се направи нищо и нищо да не се открадне?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 14 Сеп, 2013 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми не, не е по-добре, особено когато правиш кочина и реално не решаваш никакъв проблем ("Христо Ботев" и "Опълченска" остават запушени, а там трафикът е по-голям).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Съб 14 Сеп, 2013 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми като не е по-добре, дай да си се върнем в комунизъма и да си живеем спокойно и честно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 14 Сеп, 2013 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютно сбъркано мислиш - то и (без да се обиждаш) заради подобно мислене сме на това дередже.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 16 Сеп, 2013 14:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе, бате, не мисля сбъркано.
Просто се съобразявам с реалностите, че сме в БГ, както някой по-нагоре беше написал...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Сеп, 2013 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
pa®tci написа:
Трънка, не е като да няма хора, които да са го измислили, че и проект да са направили: http://www.grupagrad.com/

PILATA написа:
дай идея как да е бе стига плюва...

Чети.

И "прави се нещо" не е за ръкопляскане. Щото това дето се прави в случая, като гледам се прави с едни други цели. boast


кво точно трябваше да прочета?
тея Групаград някакви ли са ти и ти имаш ли пряк интерес там да те светна кои стоят зад тях и за кво се борят?
Има един слабоумен инж.Димитров ако не се лъжа,свиква пресконференции и обявява как метрото е много зле проектирано и той ше им покаже как ше стане,да го зарият това сегашното и наново.,Има един интересен елемент с каубойска шапка от нашия квартал сутрин в тролея свири на китара и той има интересни хрумвания,
не става така,братче.
От дива забрана на индивидуална мисъл и начин на разсъждение, сега на всеки луд в селото да се дава думата и да му се обръща внимание,а като се намесят и партиини корпоративно интереси умря коня...

за да дръпне София, Дикоф задълже вънка заедно с всичките му подлоги и свързани фирмички, ако ще най малкото за осраната пешеходна Витошка,тотален провал.
За тея кръстовища на 2,3 нива и прочие трябва цялостно планиране на района,а и на София като цяло,много ясно че като запушиш една улица другите ще го отнесат.
Лъвов мост в сегашния си вид е едно от най заухавите и неприветливи части на Столицата,заедно с Гарата,квото и да се направи си мисля че ще е за добро.Само къде е ПИЙп шото дееба? biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 16 Сеп, 2013 22:38    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... За тея кръстовища на 2,3 нива и прочие трябва цялостно планиране на района...

Е здрасти!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Сеп, 2013 22:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Пийп шоуто е там и джитка. Хотел "Цура" е обявен за 101-вия национален обект, а мога и до бар "Мароко" да те заведа пред който пийп-а е като Мулен Руж направо boast biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 17 Сеп, 2013 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

България и Гешов
проект за кръстовище на 2 нива,пак има трамвай, река и някъде там трябва да мине 3 метродиаметър а и станция да има на пл.Ручей

от целата работа май най ми харсесва пилона със знамето,нека всеки който у дома има пергел и триъгълник да хване и да чертае,


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Сря 18 Сеп, 2013 8:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Начи още веднъж се убеждавам, че сме ебати хейтърите.
За Лъвов мост. Било гадно, немало смисъл, немало пешаходни и велоалеи. Аре на бас, че ще има. При направата на Лъвов мост ще се преорганизира цялото движение, така както го направиха на Кулата. Всички очакваха огромни задръствания на Семинарията, посока Кошарите, но ги няма. Най-голямата тапа е Лъвов мост, на Ботев тапа няма, а на Опълченска и Раковска светофарите са безобразно сбъркани. Трамваите ще останат, тъй като са символ на тази част от София, очаквам просто да им преорганизират маршрутите, не е нещо неправено до сега.
Много е хубаво, че ще се направи моста, че ще се направи гарата, че най-накрая ще се преобразят тези централни места, които в момента мязат на бардак. И винаги ще има алтернативни проекти и противници на това, което се прави. Но да се храни, просто, щото трябва да се храни е тъпо. Ако не се вземе решение, че нещо ще се прави, просто няма да се прави и само ще се лае.
ДА, има още много да се желае, но трябва да се започне от някъде. Нямаме възможностите на държава като Словения, например, за да направим мега реконструкцията на столицата си.
Относно Гешов и България. Проектът е много добър и не виждам смисъл и там да се храни.
За това, стига безумни спорове, нека го направят, пък тогава ще говорим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 18 Сеп, 2013 10:58    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
България и Гешов
проект за кръстовище на 2 нива,пак има трамвай, река и някъде там трябва да мине 3 метродиаметър а и станция да има на пл.Ручей

от целата работа май най ми харсесва пилона със знамето,нека всеки който у дома има пергел и триъгълник да хване и да чертае,



ще решаваме проблемите на София през форумО biggrin
да изглежда красиво и хейт, хейт, но по безсмислен проект не бях виждал от едно кръстовище правиш две, вместо да пуснеш трафика на две нива да минава без изчакване comando
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Сеп, 2013 20:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Държавата е на кръстопът..за това...

Мене по и най-живо ме интересува кога Метрото ще спира пред естадио... boast boast air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 18 Сеп, 2013 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Марто,на Телевизионна кула минават по 3 пешеходеца на час, на Лъвов мост са тълпи хиляди на минута.

И аз съм на мнение че е по добре да се прави нещо,отколкото нищо.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Сеп, 2013 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Държавата е на кръстопът..за това...

Мене по и най-живо ме интересува кога Метрото ще спира пред естадио... boast boast air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss


няма,това разклонение е било планирано преди десетина и повече години,когато целото кеч се биеше да иде на Илиянци да пазари джапанки,телевизори,едно дънки и фактури-фактури.Сега няма необходимост.

И все пак ИМА САМО ЕДИН СВЯТ И ТОЙ Е СОФИЯ ГРАД:





http://gigasofia.com/
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 3 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum