Черноморец-Локо(СФ)-09.11.13(събота)18:00ч
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 10 Ное, 2013 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛОКОМОТИВ ТОВА СМЕ НИЕ!
ЗАПОМНЕТЕ ГО И ИДВАЙТЕ НА СТАДИОНА ДА ИМА ШОУ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Ное, 2013 17:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Стефан Генов: Имам претенции към съдията, беше неадекватен
9 ноември 2013 20:02Размер на шрифта: T- | T | T+

Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов не остана очарован от загубата на своя тим от Черноморец в Бургас с 1:2. Наставникът на столичните железничари обаче допълни, че заслуга за поражението има и главния рефер на двубоя Радослав Станев.

„Според мен резултатът не е справедлив, но така се получава във футбола. Когато не вкараш, ще ти вкарат. Пропуснахме много положения и така си улеснихме загубата. Не мога да упрекна никой от моите футболисти. Да, по същия начин допуснахме и загубата от Славия за купата, но се върнахме в мача“, коментира Генов.

„Голяма заслуга за загубата ни има и съдията. Той се държа неадекватно. Имам претенции за неотсъдена дузпа“, каза още старши треньорът на Локомотив София.


То па щото съставът ни беше върхът на адекватността boredom connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Нед 10 Ное, 2013 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив никога не е бил посредствен отбор,задръж си мнението за себе си,ние самите не се уважаваме и се подценяваме искаме после другите да ни уважават!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Ное, 2013 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
Локомотив никога не е бил посредствен отбор,задръж си мнението за себе си,ние самите не се уважаваме и се подценяваме искаме после другите да ни уважават!


Просто гледам реално и е по-добре да си казваме тия неща отколкото да летим по облаците и да лежим на някакви отдавни отминали лаври...на всички нива agree connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 10 Ное, 2013 20:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Стефан Генов: Имам претенции към съдията, беше неадекватен
9 ноември 2013 20:02Размер на шрифта: T- | T | T+

Старши треньорът на Локомотив София Стефан Генов не остана очарован от загубата на своя тим от Черноморец в Бургас с 1:2. Наставникът на столичните железничари обаче допълни, че заслуга за поражението има и главния рефер на двубоя Радослав Станев.

„Според мен резултатът не е справедлив, но така се получава във футбола. Когато не вкараш, ще ти вкарат. Пропуснахме много положения и така си улеснихме загубата. Не мога да упрекна никой от моите футболисти. Да, по същия начин допуснахме и загубата от Славия за купата, но се върнахме в мача“, коментира Генов.

„Голяма заслуга за загубата ни има и съдията. Той се държа неадекватно. Имам претенции за неотсъдена дузпа“, каза още старши треньорът на Локомотив София.


То па щото съставът ни беше върхът на адекватността boredom connie_29


Са тия черничките и испанеца изпуснаха 4 пъти сами срещу вратаря, смятай резултата и да дузпа имаше. Не играем невероятно, но виж и останалите как са. За без пари и школа е така black_eye
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum