ТРАНСФЕРНА ЗИМА 2014
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 12:49    Заглавие: ТРАНСФЕРНА ЗИМА 2014 Отговорете с цитат

Цитат:
Железничарите близо до договор с Даниел Генов


Ръководството на Локомотив София работи усилено по зимната селекция. След неубедителните резултати в последно време собственикът на тима Николай Гигов се закани да направи сериозни промени. За целта от тима вече бяха освободени петима футболисти, а през зимата се очаква в Надежда да акостират поне половин дузина нови попълнения.

Локомотив са много близо до договор с бившия играч на Интер Баку Даниел Генов. 24-годишният бивш младежки национал на България загуби мястото си в азербайджанския тим и преди няколко дни прекрати договора си с клуба по взаимно съгласие. Мениджър на Генов е адвокатът на Локомотив София Михаил Михайлов, който лобира за привличането му в Надежда.
"Прекарах няколко години в Интер, които ще помня винаги. В Азербайджан ми харесва, което мога да кажа и за клуба. Тук научих много. В Интер имах незабравими моменти. Този клуб ми даде много, така че не ми беше лесно да си тръгна. Сега имам няколко варианта за продължаване на кариерата си, които ще обмисля. Все още не съм преценил къде ще играя, но в най-скоро време ще реша", каза Генов.


Тоя буклук адвоката и неговия сайт futbolisti.bg, може ли да спре да води футболисти като Дилян Колев, дето нямат записана игрова минута

Цитат:
Ръководството на Локомотив София се е заело със задачата спешно да осигури попълнение за атаката на тима. По настояване на Стефан Генов железничарите преговарят с напусналия Нефтохимик Петър Димитров, пише "Меридиан мач".

Бившият футболист на Вихрен, ЦСКА, Берое и Славия е свободен агент и може да подсили червено-черните.

Той влиза в плановете и на треньора на Черноморец Димитър Димитров, но в момента от "Надежда" могат да предложат по-добри финансови условия и дългосрочна стабилност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ша го иба и в адвокантчето скашкано...Поредния тарикат дето ше напрай кинта покрай Лъжеца aggressive2 bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Е той за какво ги води, според вас. Пише им едни заплати, прибира им по 500-1000 лева, чиста работа. 5 човека негови да вкара, по 1000 лева на месец да им взима, 5000 от въздуха кой ти ги дава бе?
Както каза Метала, той наистина е само за това. Постоянно обяснява на Гигов кой как го преебавал....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ша го иба и в адвокантчето скашкано...Поредния тарикат дето ше напрай кинта покрай Лъжеца aggressive2 bad


Адвокато каза, че е локомотивец. Ако тези сайтове са негови браво.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 27 Дек, 2013 17:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Изгонен от Локо Сф обвини Генов в лъжа

27 декември 2013 15:15

Наставникът на „железничарите“ си измислил причина, за да освободи Мартин Димитров

Освободеният от Локомо­тив София защитник Мартин Димитров нападна наставника на тима Стефан Генов.

Юношата на „железничарите“ публикува изявление във Фейсбук, в което обвинява старши-треньора в лъжа.
Според 26-годишният футболис­т, Генов е излъгал ръководството на „червено-черните“, че бранителят е отказал да играе срещу Лудогорец.

Изявлението на футболис­та:

Скъпи приятели и фенове на Локомотив София,

Съжалявам, че трябва да помрачава по-този начин Светлите празници и доброто настроение на всички.
Налага се да разкрия една лъжа на настоящия треньор на Локомотив Стефан Генов, който твърди, че съм отказал да играя срещу Лудогорец.

Именно това е една от причините за освобождаването ми, която той е изтъкнал пред клубното ръководство.
Нещо повече, той си е позволил да допълни, че ще ходя на кални бани, което само по себе си звучи абсурдно.
Бях изумен от тази напълно невярна информация. Той никога не е провеждал разговор с мен на тази тема преди въпросния мач.

Самият аз бях готов да помогна на тима, без значение какво е здравословното ми състояние, но това вече няма значение.
През двете години, прекарани в „Надежда” се опитвах във всеки един мач да давам всичко от себе си.
Първо, защото осъзнавах за какъв отбор играя и второ защото съм израснал на този стадион.

За съжаление станах част от многото юноши на клуба, които трябва да търсят късмета си на друго място за сметка на анонимни чужденци.



Респект за Марто. Само при Тони Велков играеше не лошо на неговият си пост - дефанзивен халф. При Кокалан и Генов запълваше дупките
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Съб 28 Дек, 2013 8:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Спрягат Окука за Локо Сф

Сръбският треньор Драгомир Окука може да се завърне начело на Локо (Сф). Той води "железничарите" от 2008 до пролетта на 2010 г., когато беше освободен малко преди края на сезона. Тогава червено-черните пропиляха солиден аванс и се простиха с участие в евротурнирите. След Локо Окука пое Кавала (Гър), а от 2011 г. до началото на този месец беше начело на китайския Жиангсу.Треньор на Локо в момента е Стефан Генов. След ужасяващия край на полусезона обаче постът му не е сигурен. Появиха де спекулации за идването на Миодраг Йешич, но самият той ги отрече.

"24 часа"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 28 Дек, 2013 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Само дето разликата от тогава до сега е като от земята до небето.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 28 Дек, 2013 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Metala написа:
Ша го иба и в адвокантчето скашкано...Поредния тарикат дето ше напрай кинта покрай Лъжеца aggressive2 bad


Адвокато каза, че е локомотивец. Ако тези сайтове са негови браво.


Е къв да каже че е ...той и имаше един навремето И.Т. и той така разпрааше ама после ривеше над синя пъпка милия и се кълнеше във вечна вярност...така че bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 30 Дек, 2013 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Йордан Юруков подписва с Локо София

Локомотив София ще подсили халфовата си линия с Йордан Юруков. 30-годишният полузащитник бе пред отказване от футбола заради тежка контузия в коляното. Той обаче е напълно възстановен от нея и ще може да започне нормална зимна подготовка.

От "Надежда" вече са се свързали с футболиста и са получили съгласието му, пише "Тема спорт". В момента се уточняват подробности около договора, който най-вероятно ще бъде за срок от половин година. Най-късно в началото на следващата седмица трябва да бъде сключен и контрактът между двете страни.

Йордан Юруков не е играл футбол този сезон. За последно той носи екипа на пловдивския Локомотив. Той игра за тима от "Лаута" през пролетта. Записа обаче само 5 мача в "А" група, преди да получи сериозната травма.

Лечението му премина по-бавно от очакваното и в началото на това първенство той се раздели по взаимно съгласие с "черно-белите". Преди това Юруков е носил екипите на Миньор, Славия и Черно море.


Е как да не го обичаш този "клуб". Този направо си е запазено футболистче втора употреба. Почти като нов е! Ако не друго ще навърти точки за пенсия човечеца.
Ми така де..или ше земем някой който година не е виждал топка,или па друг дето у официален мач за цела кариера няма един гол...Важното е всичкото това потене да се нарича "селекция" и после да я чакаме да се "сработва" bad bad bad bad boast boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 31 Дек, 2013 0:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов оцени Маркиньос на... 10 000 евро
От Topsport.bg
Това е цената на бразилеца

Ръководството на Локомотив (Сф) иска 10 000 евро за правата на Маркиньос. Въпреки ниската сума от ЦСКА си правят оглушки, тъй като искат бразилецът без пари.

Договорът на Маркиньос с тима от „Надежда" изтича през лятото. След това той става свободен агент и от ЦСКА може да изчакат дотогава.

Желанието на Стойчо Младенов е още през зимата българският национал да се присъедини към „армейците". Треньорът на ЦСКА почти всеки ден е звънял на Маркиньос, за да го убеди да дойде на „Армията". Бразилецът от 15 декември е в родината си и ще се прибере в България на 8 януари. Чак след това ще има пълна яснота около бъдещето му.


Ама моля ви се...това е "несериозно" biggrin boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 31 Дек, 2013 6:58    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 31 Дек, 2013 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва и ние, и чорбарите, ако сме отбори и има грам нещо професионално в тия 2 АД-та аз главата си режа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Яну, 2014 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

дай да събереме ние кинти и да го купиме,
може по панаирите да го разкарваме вързан на верижка да показва трикове с топка biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 02 Яну, 2014 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
„Тема спорт”: Локомотив (София) чака централен нападател
Старши треньорът на Локомотив (София) Стефан Генов очаква централен нападател за старта на подготовката, съобщава „Тема спорт“. В момента на върха на атаката „червено-черните“ разполагат само с Димитър Илиев. Отборът се раздели с Крум Бибишков и Седрик Басея. Генов вече е набелязал чуждестранен играч за поста. Специалистът умува и за евентуалното привличане на Герасим Заков, който е свободен агент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 02 Яну, 2014 20:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Локо (София) отмъква звездата на „шейховете”

Локо (София) е на път да спечели надпреварата за подписа на нападателя Петър Димитров, която се заформи през последните седмици в родната А група, съобщава "ТОП НОВИНИ БУРГАС".

Екзекуторът на Черноморец, както е известен Пепи сред бургаските фенове, направи силен сезон с фланелката на Нефтохимик, но заради безпаричието е принуден да си търси щастието другаде.

Едни от първите, опитали се да привлекат свободния агент, са именно бургаските „акули”, които бяха наказани от него през есента. Футболистът е представил условията си пред треньорския щаб на Черноморец, но тъй като и на „Лазур” бюджетът е значително орязан, Димитров едва ли ще предпочете да остане в Бургас.

Друг отбор, който афишира намерение да привлече нападателя, е Черно море. Името на Петър Димитров на няколко пъти беше спрягано за селекцията на Гонзо, но самият той призна, че никой от „Тича” не се е свързвал с него.

Най-сериозни в намеренията си на този етап се оказват столичани. Ръководството на Локомотив София е в напреднали преговори с футболиста и въпрос на време е той да парафира със „железничарите”.

„Все още нищо не се знае на 100 процента. Има още неща за доуточняване, но мисля, че ще се разберем с Локо София”, призна Димитров.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 1 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum