Медиите за нас 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Ное, 2014 22:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя треньор по какво и на какво е бил...?

И да...започна се bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 9:09    Заглавие: Отговорете с цитат

добре де ,как "домакинстваме" на ст.Славия?

Цитат:
Скандал беляза дербито между Локомотив (София) и Славия при децата, родени през 2001 г. Срещата беше прекратена в 59-ата минута, след като треньорът на „железничарите“ Владислав Вутов извади отбора си от терена, съобщава viasport.bg.

Двубоят трябваше да се играе в Требич, където „червено-черните“ обикновено домакинства, но след това беше преместен на изкуствения терен на Славия. Така „белите“ се оказаха гости на собствения си стадион.

Преди прекратяването на срещата резултатът беше 1:0 в полза на Славия след попадение на Александър Ганчев, за когото това е 11-о попадение за сезона. Той се разписа в 55-ата минута.

Вутов се държеше арогантно и крайно неприемливо със служебните лица - Младен Благоев, делегат на БФС, с колегата си Любомир Божанков. Също така обиждаше своите и противниковите футболисти, оспорваше почти всяко съдийско решение, пише viasport.bg. Изданието съобщава, че от началото на сезона е имало информации, за подобно поведение на треньора на Локомотив (София) и на други мачове.

Младен Благоев и съдията Георги Николов предупредили Владислав Вутов в средата на първата част, че може да последва изгонване и за известно време това дава резултат. Но след отбелязания гол, той си позволява да отправи обиди към отбора на Славия. Треньорът на „белите“ Любомир Божанков го предупреждава по-остро да не се занимава с неговите деца. Тук нервите на Вутов вече тотално не издържат и той започна да сипе обиди и заплахи. Реферът го гони, след което специалистът на свой ред нарежда на футболистите си да напуснат терена, въпреки че те го умоляваха да не прави това.

Очаква се решението на Зоналния съвет към БФС за наказание на Владислав Вутов, както и такова на спортно-техническата комисия за резултата от мача. Очаква се служебна победа с 4:0 за Славия.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Извод - всички в тоя "клуб" изтрещяха. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Любомир Божанков


Тва име защо ми е толкова брутално познато ама не се сещам от къде. boredom boredom

А ние не се ли бехме изнервили като ни пратиха да "домакинстваме" на Божи гроб black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Любомир Божанков


Тва име защо ми е толкова брутално познато ама не се сещам от къде. boredom boredom

А ние не се ли бехме изнервили като ни пратиха да "домакинстваме" на Божи гроб black_eye


бивш футболист на Родопа Смоян, приятел на Метушката и той ни караше да викаме за него, от там го помниш.... biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
Цитат:
Любомир Божанков


Тва име защо ми е толкова брутално познато ама не се сещам от къде. boredom boredom

А ние не се ли бехме изнервили като ни пратиха да "домакинстваме" на Божи гроб black_eye


бивш футболист на Родопа Смоян, приятел на Метушката и той ни караше да викаме за него, от там го помниш.... biggrin


Сигурен бях, че Чауш е замесен blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Дек, 2014 17:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Лахчев осъден да плати на Локо (Сф) вече 4 бона


Автогол с жалби в различни инстанции срещу “Локо” (Сф) си вкара бившият защитник на клуба Милен Лахчев.

С решение от 25 ноември III В състав на Софийския градски съд потвърждава решение на районния от февруари тази година.

Последният осъди бранителя да заплати на ПФК “Локомотив” (Сф) АД 2000 лева на основания чл. 78, ал. 3 от ГПК. Парите са за разходи за адвокатско възнаграждение.

Интересите на “железничарите” бяха защитавани от клубния адвокат Михаил Михайлов. Така той спести на собственика на “Локо” (Сф) Николай Гигов хонорара си, който сега трябва да бъде платен от Лахчев. Това е втора подобна присъда срещу него в делата му срещу “червено-черния” клуб.

Така Лахчев, който има претенции за неизплатени суми, вече дължи на “Локо” (Сф) 4000 лева. Бранителят в момента рита за “Марек”.



Тоя утре ще ти се метне яко на кръв и ше има да те рита black_eye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Дек, 2014 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Кой сега е номер 3?
Светослав Табаков Публикувана в 11:11 на 07 декември 2014 1420


Кой сега е номер 3 в класирането? Локомотив Сф е правилният отговор. И какво, чудо голямо ще кажат някои. През годините Локомотив Сф е бил многократно на тази позиция, да не говорим, че е 4-кратен шампион на България. А сега е временно трети...

„Железничарите“ може още в следващия кръг да паднат по-надолу в таблицата, но това временно трето място за тях си е голяма работа. Наистина голяма!

Само един поглед към статистиката – след 18 кръга отборът има актив от 29 точки. За толкова кръгове през предходните 4 сезона е събирал съответно 22, 16,15 и 16 точки. На по-високи точкови нива след същия брой изиграни мачове Локомотив може да бъде открит чак през 2010-11 г. Тогава за последно стига до временното трето място в класирането, а накрая финишира четвърти след поредица от загуби и равни.

Може би случайно, но по-скоро не, в началните 14 кръга от онзи сезон 2010-11 г. тимът пак бе воден от Димитър Васев.

Ето го разковничето – Димитър Васев. С дисциплина, но и с уважение към футболистите, с локомотивски дух и връщане към традиционния локомотивски стил, той и подопечните му стигнаха до временното трето място.

И както помощиникът на Васев Диян Петков призна, през лятото никой дори от тях не е очаквал подобно класиране един кръг преди зимната пауза, знаейки потенциала и проблемите в клуба.

Даже Ивайло Паргов от последния победен съперник Марек разкри, че неговият тим е по-добре финансово от доста клубове в елита. Всички без Лудогорец в България сега имат проблеми. Но Локо Сф е сред тези, които са най-зле в това отношение. Може да се сравнява вероятно само с пловдивския си съименник в момента. С най-малък бюджет и пари. Но вместо да е в зоната на изпадащите, е в челната тройка.

Стигна се дори до еднодневна стачка за пари на играчите, но после те пак се събраха. Явно си казаха, че е по-важно да докажат себе си, да избутат полусезона на ниво, пък после да му мислят. И са били прави.

Локомотив Сф наистина избута първата част от първенството качествено. Направи го с един постоянен състав, в който Васев завъртя едва 13-14 футболисти. С толкова го изкара блестящо. И реално без централен нападател, защото Шехуди не е такъв, а Преслав Йорданов бе контузен дълго или извън форма заради предходна травма.

Но мнозина от тези 13-14 момчета блеснаха. Вдигнаха нивото си и станаха апетитни хапки за другите клубове. Шехуди, Генов, Бранеков, Том, Елтон, Митрев, Романов, Ранджелович, останалите – всички се представиха отлично.

Ще завършим, както започнахме. Кой сега е номер 3? Локо Сф е номер 3 след 18 кръга и то заслужено. Изигра само един откровено слаб мач – срещу Левски на „Надежда“ за 0:1. Допусна и някои сериозни загуби – 1:5 от Лудогорец, 0:3 от ЦСКА и 0:3 от Берое, но в дълги периоди от тези срещи се държа достойно.

През зимата отборът ще е на кръстопът. Възможно е да бъде напуснат от най-добрите си играчи, да се задълбочи кризата, да излезе впоследствие от първата шестица. Всички лоши сценарии са вероятни.

Но тази есен малцината, но верни фенове на отбора, са горди. Отдавна не бяха виждали този локомотивски дух. И са благодарни на треньорите и момчетата.


И мильони животни мрът от завист blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 10 Дек, 2014 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Йордан Тодоров е един от известните футболисти, разпитвани за участие в "черно тото", предаде репортер на БЛИЦ от мястото на събитието. Данчо излезе от разписа в полицията с наведена глава и не пожела да коментира нищо пред медиите.

Йордан Тодоров е бивш футболист на ЦСКА. Съмненията върху него обаче попадат в периода, в който играеше за Локомотив (Пловдив). В момента Данчо е състезател на Локомотив (София).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 10 Дек, 2014 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Полузащитникът на Локомотив (София) Иво Иванов излезе от сградата на следствието, след като бе привикан и разпитан във връзка с операцията на органите на реда. Както БЛИЦ първи съобщи, от сутринта тече мащабна акция с арести и разпити на лица от родния футбол.

Какво да кажа. Бях привикан и ме разпитваха дали имам информация и дали съм участвал в уредени мачове и манипулиране на резултати. Нямам притеснения, не съм участвал. Разбрах че акцията е мащабна, викат играчи от много отбори. Вътре са Тунчев и Камбуров, но не съм видял съдии. Повече нищо не мога да кажа понеже тече разследване. Аз притеснения нямам”, заяви Иванов, който премина при „железничарите” след разпада на Любимец.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 11 Дек, 2014 22:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Лукарски: Като истински мъж сменям напитките и жените, но не отборите и партиите


- В тази връзка доволен ли сте от представянето на вашите любими отбори, или сте ядосан, че "Лудогорец" обира лаврите в България?

- Като българин аплодирам проявите на "Лудогорец", но хората, които в събота са били на мача "Локомотив"-"Марек", са видели кой отбор поддържам. Доволен съм от представянето на моите отбори - "Локомотив"(Сф) и "Манчестър Юнайтед".

- И няма да ги смените?

- Ще цитирам Ървин Уелш, един от любимите ми автори. В една от книгите му главният герой казва следното: "Истинският мъж може да сменя любовта към напитките, към жените, но почне ли да си сменя отборите и партиите, вече не е истински мъж". Аз се придържам към тази практика.


0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Съб 13 Дек, 2014 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Софи Маринова пя за третото място на Локо Сф - http://gong.bg/bg-football/a-grupa/yellow/sofi-marinova-pia-za-tretoto-miasto-na-loko-sf-308889

Цитат:
„Ромския славей“ и диджеят многократно отправяли поздрави за боса на клуба от „Надежда“ и неговите питомци.


Верно, че сме менажерия отвсякъде, ама.... connie_nutzo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 13 Дек, 2014 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

силна вечер , ви еба у чалгарите biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 13 Дек, 2014 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакам покана за "популярно столично заведение" agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 14 Дек, 2014 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Чакам покана за "популярно столично заведение" agree

С тва темпо с което Гигов е почнал да дава пари последната седмица може и да получиш biggrin Ако всичкото тва е истина нещо му е станало на тоя човек.

пп - А тия помияри от Спортал да вземат да си погледнат жалкото подобие на класиране и да изчислят кой е 3 и кой 4.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Следваща
Страница 19 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum