Новините извън спорта 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Фев, 2014 22:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Швейцария на косъм да въведе ограничения за европейските имигранти
Хората там разделени дали трябва да има квоти за гражданите на ЕС

Въпреки че са граждани на Европа българите може да се окажат персона нон грата на собствения си континент. Още една страна е на път да ни накара да се почувстваме нежелани.

Швейцарските избиратели са на път да подкрепят въвеждането на квоти за имигранти от ЕС, информира ЕС. Според екзитполовете от днешния референдум мнението на гражданите е разделено на две. 50,3 % са подкрепили ограниченията за чужденците, а 50 са против тях, като трите стотни са в рамката на статистическата грешка, информира BBC.

Подобни мерки обаче противоречат на споразумението на Швейцария с евроблока. Страната не е член на ЕС, но има редица спогодби със съюза.

Медията коментира, че традиционно френскоговорящата част на страната е против квотите, докато немската е разделена, а италианската е "за" ограниченията.

Според законите на държавата, за да бъде зачетен резултата на допитването, в полза на квотите трябва да са гласували над 50%. Ако то мине, Швейцария ще трябва да провежда доста сложни разговори с Брюксел.

Икономиката на страната е в разцвет и безработицата е ниска, въпреки това се зараждат сериозни притеснения за имиграцията.

От 2007 г. насам европейците имат равни права с швейцарците на пазара на труда. Крайнодясната Народна партия обаче иска ограниченията отново да влязат в сила.


Ше се сетат тия...За тва са най-добре boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 11 Фев, 2014 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

МВР отчете първия ден от акцията срещу битовата престъпност


В първия ден от акцията срещу битовата престъпност са проверени 621 души, 316 коли и 72 обекта. 7 са отведени в РПУ, от тях 2-ма са задържани, съобщи МВР
В хода на започналата на 10 февруари на територията на РПУ- Белоградчик спецакция с участието на служители от жандармерията е задържан извършителят на три кражби от частни имоти, съобщиха от видинската полиция.

Той е 25-годишен, криминално проявен и осъждан, от село Гара Орешец.

Установено е, че в периода от 1 до 21 януари т.г., мъжът е извършил три кражби от домове в село Върбово, Община Чупрене.

От частен имот в селото той откраднал оградна мрежа, от друг имот – домашна ракия и два удължителя, а от трети - извършил кражба на около 20 кг картофи.

В монтанското село Мърчево пък са иззети 135,8 кг тютюн без акцизен бандерол, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.

Тютюнът е открит при обиск в къща на 43-годишна жена и 42-годишен мъж след получен сигнал.

При спецоперацията са задържани двама криминално проявени мъже, обявени за общодържавно издирване.

Единият е арестуван във врачанското село Малорад. Той е 24-годишен и е шофирал лек автомобил Киа „Соренто”, когато е спрян за проверка. Полицаите установили, че е обявен за общодържавно издирване, след което го задържали.

Другият мъж е арестуван в силистренското село Бабук. Той е 29-годишен и е задържан, след като прескочил оградата на частен дом и отправил заплахи към собственика. След подадения сигнал, полицаите посетили адреса и задържали мъжа.

От пловдивската полиция пък съобщават, че през изминалото денонощие не са регистрирани престъпления в населените места, в които се осъществява съвместна патрулно-постова дейност от жандармеристи и полицаи от районните управления в Карлово и в Хисаря.

Междувременно главният секретар на МВР Светлозар Лазаров заяви, че в борбата срещу битовата престъпност полицията ще залага и на доброволните сътрудници.


СТАНИ УШЕВ, СТАНИ ЕДИН ОТ НАС !
Ех мама му дееба, то лошо няма да сновът из селата, където вилнеят турци и цигани, ама какво се получава като са им платили авансово на жандермеристите накрая?Като няма простести, ще пазят селата ! Апосле ? boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 11 Фев, 2014 21:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Йеееее..кънтри шериф бейбииииииииииии biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Фев, 2014 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

http://fakti.bg/world/88392-hitler-i-svastiki-reklamirat-bansko

clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 20 Фев, 2014 19:32    Заглавие: Отговорете с цитат

http://m3.netinfo.bg/media/images/10622/10622041/655-402-kiev.jpg

Поклон пред народа на Украйна
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Фев, 2014 8:54    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
http://m3.netinfo.bg/media/images/10622/10622041/655-402-kiev.jpg

Поклон пред народа на Украйна


Народ е точната дума...не стадо boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 22 Фев, 2014 10:15    Заглавие: Отговорете с цитат

RIP ВЕЛИКАН

...Аз съм отломка не от една българска мечта, а от една българска илюзия, илюзията, че с кръвта си и храбростта си може да изкупим глупостта на властниците си. Двеста хиляди мъже оставиха костите си, за да сбъднат илюзиите им. Тука на Балканите не си сбъдваме мечтите, ами си ги давим. Давим си ги в кръв. И само който види тая кръв знае, че годините немат значение, и държавите немат. Човеците са важни. Като легнеш у окопа -- сички наедно ги едат бълхите -- и сърбите, и българете, и шиптарете. Турците и евреите -- и тех, нема рамазан, нема шабат -- за бълхите е все курбан байрам! Туй ще рече, че кръвта е една и съща... ....... Ех, Йовано, Йованке... Яз те дома чекам, дома да ми дойдеш. А ти не доладяш душо, сърце мое, Йовано. А те чакам, Йовано, песен да ми изпееш... Како майка сина имала, се що син иская, се му майка давала, а син -- болен. Болен откакто се родиа. Да ми пееш как са разцъфтели бахчите, разпукали се люляци, замирисали девойки, а он болен. Болен откакто се родиа. Да ми пееш как и аз по мръкло лутам, ноч ме пие, месечина ме пие, нищо ми ние. Здрав съм... А болен. Е затуй те чекам, Йовано, дома да ми дойдеш, а ти не доладяш душо, сърце мое,
Йовано... Йовано... Йовано... "

https://www.youtube.com/watch?v=43dcc_3sjt4#t=53
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Фев, 2014 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Нда...вечна му памет и дано наистина е на по-добро место...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Фев, 2014 17:08    Заглавие: Отговорете с цитат

горе-долу съм съгласен,
мачкай Божо.

Цитат:
Изборът на българина трябва да се прави пред урните, а не на Терминал 2. Така лидерът на СДС Божидар Лукарски изтъкна, по време на срещата на софийските организации на РБ, една от най-големите цели на РБ. Той изтъкна общото желание България да е обединена, като за промяната са нужни нови правила, съобщи нюз.бг.
Лукарски подчерта, че за да се случи това, трябва реформа в съдебната система и в законодателството, като в тази връзка поиска да се поеме политическата отговорност за назначението на настоящия главен прокурор Сотир Цацаров, който според него е получил поста си в един кабинет на среща между Цветанов и Пеевски.
„Реформаторският блок е единствената алтернатива на досега случващото се в България", констатира Лукарски и призова всички в НДК да го обяснят на своите близки, познати и съседи.
Дайте ни шанс и ни изберете, напред и победа, призова лидерът на СДС, като в прилив на емоция дори си свали вратовръзката.
Веднага след него Радан Кънев призова събралите се реформатори да се отправят на протестно шествие към Министерски съвет. Той обяви, че реформаторския блок се е родил на 14 юни (назначаването на Делян Пеевски за шеф на ДАНС, б.р.) миналата година на площад „Независимост" и призова сега отново да се върне там.
Според Кънев посланието към управляващите се изразява така: „Треперете, десницата пак идва на площада и ще има оставка, ако не сега, то на 25 май".

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 24 Фев, 2014 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Само така! Знаем си човеко и нема да им се верва bb blum2 clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Фев, 2014 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.zapalqnkovci.com/news/id/2885#sthash.yUYDZay9.dpbs

boredom boredom boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 01 Мар, 2014 7:41    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=vO2WfebtOxQ

#СУПЕРАТЛЕТЪТ
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 01 Мар, 2014 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
https://www.youtube.com/watch?v=vO2WfebtOxQ

#СУПЕРАТЛЕТЪТ


Ахахахах.Култът!!! Мангалът ще яде много бой...

Ама каката на Русев е един път blum2 air_kiss air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 01 Мар, 2014 13:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ама каката на Русев е един път blum2 air_kiss air_kiss

Да, тая е нема толкова мръсна!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 02 Мар, 2014 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Колко струва свободата?

Повтарям ясно и кратко, никой не стои зад мен и сдружението на футболните фенове. Правим нещата по убеждение и от безизходица, защото няма кой друг да изрече прости истини и да поведе хората. С нашите прояви ударихме властта в сърцето, настъпихме я по най-болното място - предателството към България. Не само сегашната власт, но и предишните. Настъпихме и така наречената опозиция и новите мераклии за власт, защото и те в голямата си част предават и продават България. Харчат се откраднатите народни пари за манипулации и купуване на човешки души, милиони са изливат всеки ден да бъдат хората заблудени, а ние една шепа хора ги направихме за смях. Затова вият всички като разбеснели се кучета, и от ляво, и от дясно, и отвън, затова се тиражират небивалици и лъжи. Ние няма да се откажем. И рано или късно ще им потърсим отговорност...
Елена Ваташка - See more at: http://www.zapalqnkovci.com/news/
id/2917#sthash.qE51peXS.dpuf
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum