Новините извън спорта 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 18 Авг, 2014 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

101% АСАВ clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 22 Авг, 2014 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.dw.de/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/a-16351251

Е за тва не мога да понасям категорията "ора без работа" angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Авг, 2014 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

важното че Кайчо е безсмъртен,
този човек обра пешкира за аферата Опицвет,беше в УС на Локомотив по това време,края на 90-те,сега се е удваил на "плиткото"на Слънчака:

Цитат:
47-годишният бизнесмен Кристиян Младенов се е удавил на плиткото на плажа в Слънчев бряг. Според аутопсията това е непосредствената причина за смъртта на мъжа, лежал в затвора за наркоаферата „Опицвет“


КОЙ?!?!?!?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Авг, 2014 21:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Еййй...тоя Слънчак comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 31 Авг, 2014 10:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Една от големите изненади в листите на ДПС е името на доскорошния началник на отбраната ген. Симеон Симеонов. Но не защото за първи път бивши военни се пробват на политическата сцена, а заради образа, който бившият военен номер едно изгради в годините начело на армията. Или по-скоро – в липсата на такъв...

„Декоративният генерал“

Фигурата на ген. Симеонов рязко контрастира на някои от предходниците му, които начело на армията не се свеняха да отправят критики към политиците. И по-късно самите те станаха такива.

Той беше наложен на поста въпреки яростната съпротива на бившия военен министър Николай Цонев, който тогава опита да удължи мандата на предходния началник на отбраната – ген. Златан Стойков, последният военен, ръководил старата структура Генерален щаб на Българската армия.

Едно от първите определения, които съпътстваха Симеонов в първите месеци след назначението му, беше свързано със съмненията за това доколко той има амбицията и волята за провеждане на реформи в армията. Противници на кандидатурата определиха „декоративния генерал“ като изпълнител на поръчки от средите на БСП – кандидатурата му беше наложена не без намесата на президента Георги Първанов и началника на кабинета му ген. Никола Колев – бивш шеф на Генералния щаб.

Назначаването на Симеонов на поста е интересно и покрай името на бизнесмена Николай Гигов - консултант по сделката за купуването на военни хеликоптери от компанията “Юрокоптер” и сочен за приближен на Първанов. Според публикации в медиите още преди назначаването на Симеонов лично той го посочил за началник на Щаба на отбраната.

Назначението на Симеонов не остана без реакция и от страна на американското правителство. От разсекретени грами на посланик Нанси Макълдауни от 7 юли 2009 година става ясно, че назначенията в армията не се нравят на партньорите. В грамата на бившия американски посланик Симеонов е описан като „класически късоглед бюрократ“, който се е провалил в постигането на НАТО-вските стандарти, докато е бил начело на управлението на ВВС.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Авг, 2014 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

А иначе ген.Вазов е казал някога:

Цитат:
Трябва да победим или да умрем - друг избор няма!

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 07 Окт, 2014 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Над 500 души от жандармерията и областните дирекции на МВР са изпратени в Ихтиман и Петрич заради сблъсъци между ромски фамилии, съобщиха от прокуратурата. Акцията е по разпореждане на вътрешния министър Йордан Бакалов и главния прокурор Сотир Цацаров.
Поводът за сблъсъците в Ихтиман е убийството на 27-годишен мъж на 6 октомври. Той е загинал след сбиване между враждуващи ромски фамилии. Пострадали са и още трима души, един от които е с опасност за живота.
Пак в понеделник в Петрич е имало друго сбиване между враждуващи ромски родове. "Днес напрежението е продължило. Имало е стрелба, при която са ранени 12 човека", съобщиха от прокуратурата.
До момента в двата града са задържани са общо 11 души за 24 часа. Операцията се ръководи от окръжните прокурори на Благоевград и София.

тея дори и помежду се да се трепат пак държавен ресурс харчат,бахти и филма biggrin comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Окт, 2014 20:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Мани сеа ги гледах...бати филма...Трепане със секири...атака с камъни по палати...и цялото шоу за 200 лв....Тия мангали явно много им е скучно boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 08 Окт, 2014 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

мачкай Божо,
и излизай от тая шибана коалиция с гумени човечета...

Цитат:

"Оставката ми я искат единици във "Фейсбук", които не са нито орган на СДС, нито на Реформаторския блок. Единственото, което могат да искат, е оставката на жена си вкъщи". Това заявява пред "24 часа" лидерът на СДС Божидар Лукарски по повод призивите да подаде оставка, след като стана ясно, че в изборната нощ на пресконференцията на Реформаторския блок е излъгал.
Тогава на въпрос дали е казал, че поставянето на условия Борисов да не е бъдещият премиер, а Цветанов да не е министър е било "трик за вдигане на нашия електорат", той заяви, че не е цитиран точно и отрече да е използвал думата трик. По-рано "24 часа" публикува запис на интервюто и в него ясно се чува, че Лукарски заявява: "Мисля, че за ГЕРБ ще е здравословно Цветанов да не е министър. Не можем да поставяме условия. И преди това беше трик за вдигане на нашия електорат, ако мога да се изразя така на шега".

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 08 Окт, 2014 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е трик , а крик

blum2 biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Окт, 2014 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Не е трик , а крик

blum2 biggrin biggrin


И ритник в гъза на бай Чепик!

Ше му пръднат на буфера мама им деба клесава aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 09 Окт, 2014 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

силна и завладяваща реч на кмета на Кюстендил,прав е естествено, че не е нормално да им натрапват депутата Бат'Сали от Дпс като за етни1еската партия в тази област са гласували800 човека,
но Паунов е известен популист, нито дума не каза че сегашния изборен закон е приет от кюстендилската булкя Мая М. с която имаха обща адвокатска кантора и други неща заедно.

Цитат:
В емоционално изказване кметът на община Кюстендил Петър Паунов посочи, че от два дни тече информация, която към момента никой официално не отрича. Кюстендилски многомандатен избирателен райони е излъчил, според някои за депутат човек, с прякора Бат Сали. „Не съм чувал някой, който публично да е заявявал подкрепа за него. Резултатите сочат от 62 000 гласували, 800 гласа за това лице, най-ниския резултат в цяла България. 10-ти многомандатен избирателен район никога не е оскверняван по подобен начин. Не бих говорил за политика, ако някой драстично не нарушава закона. Българското законодателство не може да има математическа формула, която да даде мандат в четиримандатен район на осма политическа сила. 20 000 гласа не са равни на 800 гласа. Няма как някой да ни убеди, че този закон е български. Когато има законодателство, което вреди на България и взема избирателните ни права, това не може да го приемем”, заяви Петър Паунов. Той подчерта, че в Кюстендил ДПС има най-нисък резултат. „И при това искат да ни изпратят тук, да осквернят този район, за да откажат всички хора да гласуват, да смятаме, че е безнадеждно и да си ходим. Аз не си тръгвам, оставам тук”, заяви Петър Паунов. Кметът посочи, че при излизането на официалното разпределение на мандатите и решение на ЦИК, това решение на момента ще бъде обжалвано. Петър Паунов заяви: „Кюстендил е рибената кост в гърлото на ДПС. Да знаете, че от тук цяла България ще пламне. Сега сбъркахте. Вие въставате срещу България, рибената кост е Кюстендил. От тук се отрови цялата ви корупционна схема”, каза пред протестиращите кметът Петър Паунов. Протестиращите поискаха законно решение на ЦИК, анулиране на гласовете от Турция и правилно разпределение на гласовете, както и мажоритарна система за избор на хора, които да се излъчват от съответните райони. Според Паунов някой иска хората да се отчаят и да напуснем България. Ако има решение на ЦИК за определяне на Александър Методиев като депутат от Кюстендилски регион, то ще бъде обжалвано. Според кмета на Кюстендил няма как да имаш осми резултат в областта и да получиш четвъртия депутатски мандат. „За нас е ясно, да бъдат огледани внимателно протоколите от Турция и ЦИК да се произнесе с действителния резултат”, коментира Петър Паунов. В противен случай ще бъдат сезирани всички институции, които от своя страна да сезират Конституционния съд и резултатите в Турция да бъдат отменени. На въпрос дали протестите ще продължат кметът отговори, че няма да има само протести.


но все пак евала за позицията,не помня човек на такъв пост да говори такива неща,
подкрепа за хората от Кн и Дупница.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 09 Окт, 2014 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

снимки от протеста:





и все пак ти ебем и продажната държавиця от малоумници, протестирай колко искаш, ше ми пръднеш на уя

Цитат:
Официално от ЦИК: ДПС получават мандат в Кюстендил

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 10 Окт, 2014 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

То и от протести вече файда няма...Май треа се върне партизанското движение black_eye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 10 Окт, 2014 12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Е то се доказа, че и от преференциално гласуване файда няма - 90% от избраните преференциално се "отказаха".
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum