Българската сцена 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное, 2014 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре си сторил clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное, 2014 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат






По селата...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 05 Ное, 2014 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Морско чудо! Фенове от "Тича" и "Спартак" се обединиха

Чудо невиждано се случва във Варна! Феновете на Черно море и Спартак се обединиха във "Фейсбук" по общата си болка – новия градски стадион. На него вече трябваше да се играят мачове, но вместо това на мястото на стадион "Варна" зее огромен развъдник на попови лъжички, пише "7 дни спорт". Няколко групи в социалната мрежа събират членове с идеята да се преброят хората, на които им пука за построяването на читав стадион във Варна. В момента на двата, на които се играе професионален футбол в морската столица - "Тича" и "Спартак", са меко казано разнебитени и най-вероятно догодина няма да вземат лиценз. Идеята на феновете е да направят групи от по десетина хиляди души, след което да организират подписка до кмета Иван Портних. Основният въпрос в нея е кога Варна ще има истински стадион? Вторият е искането на запалянковците да се разсекретят документите по сделката за стадион "Варна". Тя беше сключена по време на предишния градоначалник Кирил Йорданов.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=516715
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Ное, 2014 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Говорейки за обединение...

biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 05 Ное, 2014 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат

тва е преди мача ни с левски на нашия стадион оня ден,
кажи ми после как обикновените хора като чуят фенове няма да ги свързват с тоталната измет?

Цитат:
Екипът ни се сдоби с шокиращ разказ на пътник в столичния автобус 83. Какво се случва посред бял ден в центъра на София и има ли опасност от върлуващи банди?!

Ето разказа на жената, която вече с ужас се вози в градския транспорт...:

„На 2-ри около 13 часа се качвам на спирка „Оряхово” по посока Красно село, в автобус 83, даже се зарадвах, че в неделя не чакам, а се качих веднага и седнах преди задната седалка. На „Костантин Величков”, на „Света троица”, в последния момент се качи една група, облечена в черно.

Около 10 човека, облечени като нинджи нахлуха, почнаха да размахват палки, крещяха, не им се виждаше нищо, нито ръце, нито очи, дори очите им бяха прикрити с нещо като мрежа. Хората се разпищяха, аз тръгнах да ставам и видях спрей в ръцете на едното момче и се стъписах, той пръсна, аз почнах да кашлям, жените от автобуса почнаха пак да пищят!

Шофьорът спря автобуса на Стамболийски - без дори да има спирка и дори не помня как съм слязла, защото започнах да се задушавам…Обадих се на дъщеря ми да дойде да ме вземе..осъзнах се чак на Двореца на децата и се качих чак след два-три автобуса. Голям стрес преживях, а аз съм със заболяване на белия дроб и много се притесних.

Стана за секунди, това бяха деца, на 17, 18 години, като нинджи бяха и като на филм, не разбрах защо се качиха и какво искаха, не ни казаха какво искат…

Не ни искаха пари, дали са търсели някого, има циганска махала на следващата спирка... Какъв беше този спрей не знам…недоумявам, неделя на обяд, такъв ужас, такава вандалщина“, изплаква през сълзи жената и продъжава „вече като се кача се оглеждам, много ме е страх!“

Стана ясно още, че хунтата е удряла с палки хората в автобуса, не всички са успели да слязат и към момента никой не казва какво се е случило с шофьора на автобуса!

Още по-страшното е, че рейс 83 най-често превозва много деца по маршрута си, а все още никой официално не казва - как е завършила кошмарната случка и какво се случва с престъпната банда?!!

Очакваме отговори и още подробности по случая!

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Ное, 2014 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва ако и 10% е вярно па на! banned biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Чет 06 Ное, 2014 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

83 и центъра на София WTF? Тия като дойдат тука бате секи ремонтиран булевард им се вижда центъра.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2014 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат



Супер коравото знаме на Шрек.
С оглед на това кой ни е президент, мисля да барнем едно подобно ама с Пинокио biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2014 23:09    Заглавие: Отговорете с цитат

дълбоко гърло бе "фенки" и ще ви даде заплатата си

Цитат:
Малко след края на срещата фенки на Славия пък погнаха звездата на "белите" Мишел Платини. На излизане от стадиона в квартал "Овча купел" бразилският нападател отказа да говори с журналистите. "Не, благодаря", лаконичен бе Платини. След това играчът се насочи към своя личен автомобил, а няколко привърженички на Славия тръгнаха по него.
"Нали казахте, че всичко ще се промени? Обещахте! Дай си заплатата! Отивай си", викаха по футболиста "белите" фенки. Моментално обаче двама полицаи се ангажираха с охраната на Платини и жените не бяха допуснати да се доближат до него.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 12 Ное, 2014 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

некъде там е истината
Цитат:
Привържениците поемат мърчандайзинга и маркетинга. Ще бъде създадено от ПФК и Тръста съвместно дружество с равни дялове - 50 на 50, което ще осъществява една от най-типичните бизнес дейности, която всеки нормален клуб реализира, а именно маркетинга и медиите. Любопитно е как ще проработи моделът на сътрудничество на феновете с Батков...

Освен с развитие на марката "Левски", съвместното дружество, чието оперативно ръководство ще бъде поето изцяло от привържениците, ще се занимава с развитието на левскарски медии, които ще имат за цел да се превърнат в първоизточник на основна информация от клуба.

Основният предмет на дейност на дружеството има четири основни направления:

1. Управление на медиите на клуба като основна предпоставка за постигане на качествен и конвертируем рекламен продукт.

2. Набиране на рекламодатели и спонсори чрез директен маркетинг на рекламни пакети, включващи клубните медии, външна реклама, официалните екипи, други фен-артикули.

3. Осъществяване на мърчандайзинга на официалните фен-артикули - създаване на концепции, идейни линии, дизайн, изработка, дистрибуция и продажба.

4. Организиране на събития, които регулярно издигат историческата памет на клуба, предизвикват интереса на привържениците (най-вече чрез и към медиите на клуба), привличат нови постоянни и спорадични рекламодатели, стимулират продажбата на концептуални фен-артикули, носят допълнителен приход от продажба на билети и телевизионни права, сплотяват съществуващата фенска маса и привличат нова такава чрез възвръщането на имиджа на "Левски" на добрия пример

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 20 Ное, 2014 22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras-bulgaria.net/10-priznaka-che-si-filmar/

Да четат малките сперми и секи уонабита от слединтернет ерата black_eye banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 21 Ное, 2014 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

мач срещу мотика-харманли, шествие къ, твоя стадион около 160 метра,обява във вестник black_eye bye

Цитат:
Феновете на ЦСКА ще направят шествие преди домакинската среща с Лудогорец.

На "Цар Иван Асен II" традиционно се събира агитката на "армейците" и оттам те ще тръгнат към стадион "Българска армия".

"Събота в 14:00 часа се събираме на "Райфайзен". Призоваваме да си закупите билети в днешния ден, за да няма струпвания на касите в деня на мача.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 23 Ное, 2014 21:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Кировец написа:Аз ви казвам, че е време за промяна и феновете трябва да заемат някаква позиция.

Каква позиция бе бате, нали ако стане промяна едните ще са без бело, другите без кренвирши. Никога няма да сме заедно и да мислим еднакво.

biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Ное, 2014 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

тука за отбелязване
много говеда отиват на мача на Лацио-Юве (0:3)



_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 24 Ное, 2014 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми да одат бе...кво лошо има...Лошото само е че после супер се филмират black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
Страница 12 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum