Българската сцена 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 24 Ное, 2014 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

На карък са , пак пада Лацио biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 27 Ное, 2014 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

фенска БГ сцена,
не мерси black_eye
Цитат:
До интересна и много притеснителна ситуация се стигна часове преди двубоя между Лудогорец и Ливърпул. Стана ясно, че собственикът на разградчани, Кирил Домусчиев, е поверил сигурността на срещата на охранителната фирма на Левски – София-Запад.



Припомняме, че това не е първото подобно действие от страна на шампионите. През 2012 година, по време на шампионския мач между Лудогорец и ЦСКА в Разград, фенове на „червените" бяха бити от частната охранителна фирма, наета да пази реда около сектора.



Впоследствие стана ясно, че това са били добре тренирани бойци.



Притеснителното в случая е, че се очаква на двубоя довечера да присъстват много фенове на ЦСКА, което може да доведе до сериозни инциденти.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Фен на Миньор хвърля луди пари, за да направи фенклуба на перничани най-модерния

Един от най-сърцатите перничани Влади Петров е надъхан да вдигне отбора на “Миньор”, агитката и града буквално до небето. Работи над няколко проекта за възраждането на отбора, а ентусиазмът му е за завиждане.

„Идеята ми е да станем още по-задружни, затова наливам пари”, обяснява Влади.

Роденият навръх Голяма Богородица (15 август) младеж е готов на всичко в името на любимия си отбор.

„Сега работя по въпроса да направя голям фен клуб, може би най-модерният в България. Идеята ми е да има кафе-бар, джага, билярд, както и модерен фитнес. Оборудването го имам, само си търся подходящо помещение. Всичко трябва да е готово до една година като подарък за 100-годишнината на любимия ми клуб. Имам голяма изненада за агитката, която засега искам да запазя в тайна, но всички ще останат очаровани“, сподели развълнуван перничанинът.

Влади учи в Университета по архитектура, строителство и геодезия, играе в националния отбор за фенове и сподели, че два пъти отборът е ставал европейски шампион в Украйна.

„За първи път баща ми ме заведе на мач „Миньор” – „Левски”. Това беше може би 1999-2000 г. След това „Миньор” изпаднаха в долните дивизии и не съм ходил, само ги следях. Станах редовен по трибните от 2007 г. и оттогава не съм изпуснал мач на любимия ми отбор“, казва Влади.

Верният фен е хвърли до тук около 10 000 лв. за любимия си футболен клуб „Миньор” (Перник). През изминалата пролет с лични средства е купил за феновете на отбора четири колони, усилвател, микрофон и вишка, за които платил около 6500 лв.

„Сега съм дал още 3000 лв. за знамена и тъпан. сдгфхМного приятели ме питат: Защо даваш толкова пари за нещо, което няма възвръщаемост? Моят отговор е, че любовта цена няма. Много от феновете ме питат с какво могат да помогнат и това мен ме мотивира още повече. Преди два месеца събрахме 1200 лева за отбора, защото в момента „Миньор“ е в много тежко финансово положение. Последния мач събрахме 250 лв. Даже вчера футболистите ги отказаха, защото са гузни пред нас от загубата. Парите не са много, но това е голям жест за тях и ги мотивира още повече. Ние, феновете, винаги сме били зад тях, каквото и да се случи, защото „Миньор“ не е просто един отбор, „Миньор“ е религия и момчетата от отбора показват, че не всичко става с пари”, разказва Влади. Той стиска палци да зарази още хора, които да помогнат на пернишкия футбол.

Текст: viaranews.com


Като порастна и аз така ще направя. Не че заслужавате де...
Ама по-добре за тва, отколкот за курви blum2 bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Крайно време е да спреш да ходиш без парички,щото друсаш скъпи п.чки
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

ние поне на пиене носиме дееба biggrin black_eye banned

Цитат:
Фен на ЦСКА е припаднал на стадиона в Дупница по време на двубоя на „армейците“ срещу Марек (0:0), информира „24 часа“. Запалянкото е изпил половин литър ром, което е основната причина за припадъка му.

22-годишният И. Танов пристигнал с микробус от Елин Пелин с негови приятели, заклети фенове на „червените“. Докато гледал мача, той се загрявал с ром. Към края на първото полувреме младежът се свлякъл на седалката и изпаднал в безсъзнание.

Приятелите му се развикали за помощ. Настанала суматоха в сектора за гости на стадиона. С линейката, която е на стадиона, Танов е закаран в спешния център в Дупница. Приятелите му последвали линейката с микробуса, с който пристигнали в Дупница.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Дек, 2014 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Две знамена на феновете и топка, собственост на клуба, са откраднали ултрасите на Берое по време на мача между двата отбора от 17-ия кръг на "А" група, съобщи изпълнителният директор на опашкаря в елита Тихомир Петков.

"Видеокамерите са заснели как двама с качулки ррибират знамената. Лично аз пък видях как стюард на агитката на Берое взе топката след края на мача. Недоумявам, защото отношенията между двата клуба са перфектни", заяви Петков. Не е ясно дали играчите на Хасково ще вземат премии след победата. Решението за това трябва да вземе УС на клуба.


върнете топката на децата бе марули заухави chicken
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Дек, 2014 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ти само да видиш знамената какви бяха...HASKOVO HOOLIGANS boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Дек, 2014 18:34    Заглавие: Отговорете с цитат



Менталита! blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 07 Дек, 2014 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

В Ловеч бе открит нов фенклуб на Литекс. Над 200 привърженици на оранжевите посрещнаха с бурни овации и клубния химн футболистите, треньора Красимир Балъков и целия му щаб в в обновения си дом в центъра ва Ловеч. Помещението е предоставено безвъзмездно от общината и е реновирано с финансови средства осигурени от Балъков и ръководството на клуба. то беше осветено от отец Вениамин. Кметът Минчо Казанджиев подари на феновете картина с покрития мост и каза, че Литекс се е превърнал един от символите на града. Председателят на фенклуба Иван Петков подари икона с образа на Свети Николай Чудотворец на именника в отбора- Никола Колев и обеща мощна подкрепа от страна на привържениците в утрешния шампионатен мач на Литекс срещу Славия от 16 ч. в Ловеч. Петков съобщи, че започва издаването на нови членски карти на феновете и създаване на нови фенклубове, както в региона, така и в цялата страна. Старши треньорът Красимир Балъков обеща отборът му да радва още повече своите привърженици, но ги призова за по-сериозна подкрепа, защото те са неделима част от успехите на клуба. Той сложи автограф до огромния герб на клуба на стената на славата на Литекс.

0029-afraid
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Дек, 2014 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак едни пари са се завъртели black_eye blum2 biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Дек, 2014 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras-bulgaria.net/fan-club-litex-lovech/

Заеби...живея за телеграма от Гиги boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 10 Дек, 2014 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Мазута clapping

http://tribunaburgas.bg/%D0%B2-%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%82-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 10 Дек, 2014 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
Мазута clapping

http://tribunaburgas.bg/%D0%B2-%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%82-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2/


евала че има още останали будни българи,
а тея сайтчета как раздухват дееба

Кордон полицаи с щитове пазят ромската махала в село Дебелт, която за малко да бъде щурмувана от над 50 младежи с качулки. Циганите излязоха по калните пътеки, готови за война, съобщава "Флагман"
Всеки от тях е въоръжен с нож или пистолет. От ромската махала за преговори с полицаи и медии пристигна пийнал циганин, който заяви, че иска групата да се махне оттук. Той показа на кръста си закачени в бойна готовност нож и пистолет. Според негов съсед семейството на изнасилвача Асен било в ромската махала в момента и не е напуснало селото.

„Българи юнаци!” и „Еничари” крещяха младежите срещу ромите. Момчетата заявиха, че няма да вдигнат ръка срещу българин, затова спазваха всички указания на полицаите. Приготвените за атаката пиратки бяха хвърлени в поляните наоколо. Така младежите искаха да покажат на циганите, че няма да им позволят да вършат безразборно престъпления
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Дек, 2014 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Е сеа стана интересно...Само че се чудя ако аз се бях барнал с патлак на кръста и го заразмахвам дали Ушев нема да провери за кво иде реч и барем дали имам разрашително за него connie_29 connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 10 Дек, 2014 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето го въоражения циганин и нали се сещаш,че пистолета не е боен.

http://www.youtube.com/watch?v=clVdu_Fg0gA
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Следваща
Страница 13 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum