Феновете по света 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
UA13



Регистриран на: 26 Май 2013
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2014 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://ultras-bulgaria.net/sydney-derby-18-10-2014/

Абе и тия градят бая сцена да ги еба...Верно основно на гръбнака на емигранти от Балканите...ама какво от това biggrin


http://ultras-bulgaria.net/victory-vs-city-25-10-2014/ boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2014 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат



Културна Австрия дето се вика blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Окт, 2014 9:51    Заглавие: Отговорете с цитат

свали знамето?



чрд

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 31 Окт, 2014 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

за тоя Иван Богданов стаа въпрос и други "актуалниююю'

Цитат:
He is charismatic, but lately he's become more of a mascot. Something like Chegi at Grobari. Every supporter that wants to call themselves ULTRAS, can't take these two as an example for a true ultras. I know some guys from both tribunes, and everyone talks that they respect these two as someone who have always been present at the stand, but are "over" in a ultras way.

PS: Real capos would hate appearing in the medias and in this topic. I see a lot of guys on the pictures posted here, they seem as if they are posing for their pictures to be taken. Real ultras has no face. Real ultras are undercover

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 04 Ное, 2014 9:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Голямото дерби в Израел между Макаби Тел Авив и Апоел Тел Авив бе прекратен в края на първото полувреме, заради нахлуване на фенове на терена. Апоел поведе с 1:0, а Макаби изравни с гол от спорна дузпа.

Малко след 30-ата минута привърженик на Апоел влезе на терена и нападна играч на Макаби. Футболистът обаче върна ритника и получи червен картон.

Мачът бе подновен, но първото полувреме така и не приключи, защото в 44-ата минута настъпиха масови безредици, а на терена нахлуха запалянковци и на двата тима.

Макаби е на втора позиция във временното класиране в Израел преди този мач от 7-я кръг на шампионата, а Апоел е шести на пет точки от големия си съперник.

А фенът какъв картон е получил? black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2014 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

не е баш фенове по света,но интересно из а отбелязване

Цитат:
Волейболистките на "Марица" се обявиха в подкрепа на осъдената в Иран Гончех Гавами. 25-годишната жена получи едногодишна присъда заради опита си да гледа волейболен мач.

Преди срещата си със "Славия" в първенството пловдивчанки издигнаха плакат с надпис: "Волейболът не е престъпление. Free Goncheh Ghavami!".

"Не само като волейболен клуб, още повече женски волейболен клуб, а и като обикновени хора, няма как да останем безучастни към това, което се случва в Иран", каза мениджърът на "Марица" Борис Халачев.

Според него случващото се е "брутална дискриминация срещу жените в тази държава, които като всяко човешко същество трябва да имат право на удоволствието да изгледат един волейболен мач в залата".

Халачев се надява и други български клубове да се включат в подкрепата. В социалните медии от няколко месеца върви кампания в защита на Гавами.

Жената обяви гладна стачка след оповестяването на присъдата ѝ.



_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2014 18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

http://fanface.bg/news/item/10834-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%86%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%B4-%D0%B0%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%8F.html

Дискотеката е отново на ниво biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Ное, 2014 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

a тука:
Скандалът между феновете на Борусия (Дортмунд) и Галатасарай придобива нови измерение. След ексцесиите на трибуните и около стадион "Сигнал Идуна Парк", кавгата продължава с пълна сила.



Фен страницата на германския гранд The Unity във Facebook публикува известната картина на Алексей Попов "Защитата на "Орлово гнездо" в дните от историческите боеве на връх Шипка през август 1877 г. "Шипка за вас!", пишат феновете на Борусия по адрес на турските ултраси и ги определят като страхливи като мишки. "Ши...ни турци. Турските фенове са страхливци. По време на посещение на всяка балканска страна се движат и крият като мишки. Когато дойдат в една цивилизована страна, се правят на велики", гласи още текстът към снимката.




_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2014 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

тва придоби яко популярност


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 15 Ное, 2014 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Рух хожув скъсали със Слован Братислава, че словаците се изложиха срещу Спарта,бахти и турския филм

Цитат:
End of Friendship Slovan Bratislava and Ruch Chorzow (24 October 2014)
Ruch Chorzow officially ends today friendship with Slovan Bratislava, the reason for the events that took place on the occasion of Thursday's European League match against Sparta Prague, which was held in the capital of Slovakia. Interested parties are familiar with the details of the end of the friendship, and more will not communicate to the public.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Ное, 2014 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras-bulgaria.net/ubiha-fen-na-zvezda-v-istanbul/

Страшен фекал и вечна смърт за резаните страхливци! black_eye angry2 angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Ное, 2014 22:18    Заглавие: Отговорете с цитат

жалка работа тея фесове,
Цитат:
A group between 300-400 supporters of Crvena Zveada (Serbia) traveled to Turkey for the basket match against Galatasaray Friday evening 21st of November.

It's said only 50 tickets were given to away fans, and rest of the group were not allowed to entering the arena. Riot started, with Serbians, police and Galatasaray fans involved.

Some newspapers now report that one member of Delije/Brigate (Crvena Zvezda) were killed in the riots outside the arena.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 24 Ное, 2014 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат



Тука според мен е крайно време да се въведе някаква единна "политика" като има гостуване от Фесспор по някоя европейска държава, да нема разцепление, а нацепване на фесове с тръби, бомби и квото си треа,щото за тия феърплея вече не важи angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Ное, 2014 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат



Тия кога и да пукнат винаги ще е късно! angry2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Ное, 2014 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/10973-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82-fuck-orthodox-brothers.html

Манафите скоро ще го изядат някъде много жестоко и ше им пее ходжа angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 9 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum