Скромно интервю

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Светка



Регистриран на: 17 Окт 2014
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон 20 Окт, 2014 21:27    Заглавие: Скромно интервю Отговорете с цитат

Здравейте,
ще си позволя да ви задам няколко въпроса, на които ще се радвам да ми отговорите. Целта на тези въпроси е да ги включа към историческото проучване за Локомотив София, което правя (с вашето съгласие, разбира се).

1. Наричат Локомотив София "Необикновеният отбор на обикновените хора". Как според вас сегашния отбор може да се превърне в "необикновения отбор" събирал хиляди на стадиона си?

2. Защо според вас Локомотив София се различава толкова много от Локомотив по времето на Никола Котков и Начко Михайлов?

3. Как би изглеждала великата единайсеторка на Локомотив, ако можехте да включите в нея футболисти от всички години до сега?

4. Кой според вас е треньор номер 1 на Локомотив до момента?

5. Кой е мачът на Локомотив, оставил най-ярък отпечатък у вас?

Ако желаете да споделите мнението си по въпрос, който не е включен, чувствайте се свободни да го направите.
Благодаря ви предварително и се извинявам, ако това не е подходящия раздел на форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 21 Окт, 2014 8:05    Заглавие: Re: Скромно интервю Отговорете с цитат

Светка написа:
Здравейте,
ще си позволя да ви задам няколко въпроса, на които ще се радвам да ми отговорите. Целта на тези въпроси е да ги включа към историческото проучване за Локомотив София, което правя (с вашето съгласие, разбира се).

1. Наричат Локомотив София "Необикновеният отбор на обикновените хора". Как според вас сегашния отбор може да се превърне в "необикновения отбор" събирал хиляди на стадиона си?

2. Защо според вас Локомотив София се различава толкова много от Локомотив по времето на Никола Котков и Начко Михайлов?

3. Как би изглеждала великата единайсеторка на Локомотив, ако можехте да включите в нея футболисти от всички години до сега?

4. Кой според вас е треньор номер 1 на Локомотив до момента?

5. Кой е мачът на Локомотив, оставил най-ярък отпечатък у вас?

Ако желаете да споделите мнението си по въпрос, който не е включен, чувствайте се свободни да го направите.
Благодаря ви предварително и се извинявам, ако това не е подходящия раздел на форума.


1.Наричан е така заради магията ,която е излъчвал на терена.Тогава когато играчите са играли за буца сирене се е пълнел стадиона с обикновени хора, ненакарани насила там ,като при Централния дом на войската например.Към днешна дата трябв да се обърне внимание на школата, да играят локомотивци с локомотивец треньор, да възродят духа от едно време.
2.Това са различни епохи и е неправилно да се сравняват.Най вече се различават поради некачественото управление, сега се гледа "далаверата" и "схемата",което преди го е нямало.
3.Георги Берков
4.Единайсеторката от шампионския отбор '78
5.Победата с 2:1 в Рен, Финала за купата '95.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 21 Окт, 2014 10:03    Заглавие: Re: Скромно интервю Отговорете с цитат

1. Наричат Локомотив София "Необикновеният отбор на обикновените хора". Как според вас сегашния отбор може да се превърне в "необикновения отбор" събирал хиляди на стадиона си?
Сегашният отбор показва как. Уви, "ръководството" е на съвсем друга вълна. В момента отборът показва как трябваше да бъде работено в този ПФК последните двадесет години за да има хора на стадиона. Уви, това се случва след двадесет години и хората са изгонени, а в днешно време никой не те чака, за да ти стане фен - показаха го Лугодогорец. В днешно време успехите и организацията ти печелят фенове, базата ти печели "живот". Докато 80% от стадиона е затворен, тънещ в разруха и от "ръководството" (легитимно!) всячески продължават да се чудят как да изгонят и шепата останали фенове - този Локомотив, въпреки всъщност многото си паралели с "романтичния" Локомотив от онова време, този Локомотив, сега, е обречен. Глобализацията уби "Support Your Local Team" мантрата, а Гигов уби останалото в Локомотив.

2. Защо според вас Локомотив София се различава толкова много от Локомотив по времето на Никола Котков и Начко Михайлов?
Мисля, че с горното обясних до голяма степен и тази точка - все пак двете са силно свързани. В момента имаме истински отбор, отбор от мъжкари, въпреки ръководството, а не заради него. Това е, което иска да гледа локомотивецът - той не е глори хънтър, за него титлите и купите нямат значение - той иска мъжка игра и never surrender attitude.

3. Как би изглеждала великата единайсеторка на Локомотив, ако можехте да включите в нея футболисти от всички години до сега?
Тук трябва да се съглася с Пилата. А и "нямам служба" за да съм гледал голяма част от тези отбори през годините, но това, което съм гледал ме съмнява тези от последните 20 години (при цялото ми уважение към всички играчи, защитавали емблемата със сърце и душа през тези години) да могат да стъпят на малкия пръст на онези големи отбори от тогава.

4. Кой според вас е треньор номер 1 на Локомотив до момента?
Берков, hands down. В ерата Гигов изпъква Стефан Гроздав, а Димитър Васев също дава сериозна заявка да остави дълбока диря в тези тежки времена.

5. Кой е мачът на Локомотив, оставил най-ярък отпечатък у вас?
Този с Рен определено изпъква. Победите над Левски на Герена също винаги ще се помнят, особено след дългогодишната суша. Примерно мачът, който спечелихме там с гол на Кайо Караджинов след феноменален негов пробив и бомбен шут - незабравимо!
https://www.youtube.com/watch?v=iNAvErRskmM
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Окт, 2014 13:54    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Наричат Локомотив София "Необикновеният отбор на обикновените хора". Как според вас сегашния отбор може да се превърне в "необикновения отбор" събирал хиляди на стадиона си?
Значи нека да разграничим понятието отбор от понятието клуб. Докато клубът Локомотив не се превърне отново в социалният феномен и общественият фактор който е бил в средата на 60-те години, не може и да върне ореола си. Но при съвременните дадености и при сегашното ръководство това е практически невъзможно.

2. Защо според вас Локомотив София се различава толкова много от Локомотив по времето на Никола Котков и Начко Михайлов?
Основно поради липсата на ценности и личности. Такива на първо място са били споменатите. Ценни личности, примери, лидери,мъжкари. И после уникални футболисти. Няма как да станеш легенда ако си само добър на терена, а извън него си плюнка.И на днешно време има толкова добри играчи,но толкова малко личности. Живеем в епохата на занаятчиите, не на творците.

3. Как би изглеждала великата единайсеторка на Локомотив, ако можехте да включите в нея футболисти от всички години до сега?
Идея си нямам,но ще е пълна с пренебрегвани по една или друга причина личности и играчи. Локомотив е един от малкото клубове, които в историята си има толкова много изпъкнали таланти и себераздаващи се за емблемата мъже. И единственият , за беда или щастие - с две икони. Но зад тях стоят десетки не по-малко заслужили. Веднага се сещам за имена като Хери Смъртта например.

4. Кой според вас е треньор номер 1 на Локомотив до момента?
Е тука няма две мнение - Берков. Шпайдела също не трябва да се пренебрегва, а в ерата на гиговизма бай Гроздань (великан)

5. Кой е мачът на Локомотив, оставил най-ярък отпечатък у вас?
Последно беше инфарктното отстраняване на Металург Скопие, но има толкова такива. След отпадането от Халмщад преди повече от 15г. цял месец не можех да го преживея bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 24 Окт, 2014 23:48    Заглавие: Re: Скромно интервю Отговорете с цитат

[quote="парци"]1. Наричат Локомотив София "Необикновеният отбор на обикновените хора". Как според вас сегашния отбор може да се превърне в "необикновения отбор" събирал хиляди на стадиона си?

Когато отида на мач на Локо аз нямам никаква представа как ще завърши.
Няма сигурни мачове.Е, със Славия знам как ще завършат, но коефициента все е много малъкТръпката е несравнима, защото зад нас не стои държавата, партияга и брат му.Ние сме недолюбвани именно заради това, че когато най-малко очакваш те блъска влака и те прави на кайма.
Честно казано в момента не искам хиляди , а точно 300 човека агитка, която повярвай ми Я ИМА В МОМЕНТА И АКО СЕ СЪБЕРЕ НЯМА КОЙ ДА НИ БУТНЕ

2. Защо според вас Локомотив София се различава толкова много от Локомотив по времето на Никола Котков и Атанас Михайлов?

Това е глупав въпрос.Нито Начко, нито Котков съм ги гледал, но се гордея нечовешки с тях и това, което са били.Та, въпроса е тлупав, защото НАЧКО И КОТАРАКА СА ЛЕГЕНДИ и е нормално, другите просто да не могат да им стъпят на малкия нокът на кутрето на крака

[b]3. Как би изглеждала великата единайсеторка на Локомотив, ако можехте да включите в нея футболисти от всички години досега.

Много хора са оставали в сърцата ни на нас феновете, но и много са тези които са разбирали какво значи Локомотив.Така че за единайсеторки по футбол трудно могат да се изберат 11 човека.
Но
за мъжество, обич и чест да се наречът локомотивци мога да изброя стотици единайсеторки.
[b]4. Кой според вас е треньор номер 1 на Локомотив до момента?

Берков и Щпайдела, и Окука мое мнение.

[b]5. Кой е мачът на Локомотив, оставил най-ярък отпечатък у вас?

Загубата 0:3 от Пирин у дома.След това почна серията срещу Левски.
А си спомням, че подкрепяхме отбора така все едно печели с 5:0(в мача с Пирин).
Според мен тогава нещо се пречупи в този отбор и оттогава колкото и да сме зле играем добре с книжните грандове и взимаме точки.
Както и още един факт.От тогава футболист на Локо не отива в Цска И Левкки, напротив-техни футболисти идват при нас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum