Битката Пулев-Кличко
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2014 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Били дал поне един от петте рунда (по точки) на Кубрат?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2014 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Били дал поне един от петте рунда (по точки) на Кубрат?


4тия...само че тва тука не ти е "Странджата" да се броят толко точките. Да не говорим че оня каун за тия бутания треаше да отнесе поне 2 технически предупреждения. Нема значение...

Но тоя професор го е казал много точно. Просто си пролича че подготвката на нашия е читалищна. Боксът на тва ниво е 70% тактика, а нашия излезе точно в стил "По 5 на нож" само че насреща нямаше някой насран фес, а някой с много опит. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2014 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
парци написа:
Били дал поне един от петте рунда (по точки) на Кубрат?


4тия...само че тва тука не ти е "Странджата" да се броят толко точките. Да не говорим че оня каун за тия бутания треаше да отнесе поне 2 технически предупреждения. Нема значение...

Но тоя професор го е казал много точно. Просто си пролича че подготвката на нашия е читалищна. Боксът на тва ниво е 70% тактика, а нашия излезе точно в стил "По 5 на нож" само че насреща нямаше някой насран фес, а някой с много опит. biggrin


сложни са нещата и няма да стигнат до масите, нито до столовете.
договора на Кубрат с тея Заурленд ли са кви са изтича всеки момент и използваха варианта да го хвърлят на вълците и да приберат парата.
Как са го подготвяли само можем да гадаем, Кличко има антураж от 100 човека...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Ное, 2014 16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой видя ли по ТВ някакъв репортаж как се готви, с кой ала бала?
Само се чуваше нещо си и тва е...което леко понамирисва...
А иначе до масите стигнаха само водките оная вечер...така се наковах че нокаута беше неизбежен bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 1:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Наостина голяма мистерия беше тоя мач. Кобрата нямаше нищо общо ама наистина нищо,може би цялата стратегия на влади си каза думата скъса от допингпроби отмени му мача точно когато Кобрата се беше натренирал на куче забрани му едва ли не да диша тия 2 месеца.... направо разработена схема на вермахта и кгб заеби.

Относно мача. Още при излизането нашия ми се видя видимо изморен се 1 е бил цяла нощ в биад. В предните му мачове играеше супер предпазливо и кадърно а сега тръгна като за последно да се надиграва с Кличко wtf ayd бе брат. Тва се 1 наще национали да тръгнат ва банк на Маншафта connie_29 1 вия рунд ти прави 2 нокдауна и ти следеащите рундове пак така си играеш.Има нещо гнило тука или Кобрата се срина психически от съветските методи на Кличко и цялата истерия която обхвана нацията за новия шампион в тежка категория или избра грелна тактика и много се взе насериозно?. Едва ли ще разберем.


Относно това какво е казал аз си мисля.че трябва да го знаете Кобрата колко му е акъла така че невиждам нищо грандиозно и скандално в думите му. Просто неможе да се обоснове или неиска.Братята Кличко са си боклуци и играят мръсно на ринга и извън него. Това са го казвали не 1 и 2 бойци треньори и специалисти

Дано се оттърси по бързо и отново да ни радва. Успех
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ето ги възможните причини Кличко да измами Кубрат и да отнеме иначе заслужената му победа:

1. Кличко е бременен. Това би обяснило внезапния прилив на нечовешка енергия, бързина и сила, накарала Кубрат да падне няколко пъти на ринга.

2. Ран-Ът. Заговор, масони, никой не иска България да успява и да покаже на света, че е огромна.

3. Ръкавиците на Кличко са били тайно осветени от български поп-предател. Роден свещеник е заблудил Бог, че ги освещава за Кубрат, но накрая са дадени на Кличко.

4. Психотронно оръжие е било насочено към Пулев. Оръжие, ползвано при сраженията в Донбас, което кара про-руските сепаратисти да изглеждат като ловни дружинки от подпийнали чичовци.

5. Екипът на Кличко е сипал тайно на Кубрат мурсалски чай преди мача. Това е накарало българинът да подходи с любов и вместо с боксов гард да стои пред Кличко с разперени за прегръдка ръце.

6. NOVA излъчи монтаж, а Кубрат всъщност е победил. NOVA е част от конспирацията за смазване на националното ни самочувствие на морални, но не други победители.

7. НяКОЙ клати ПИБ. Прекалено малко реклами на Първа инвестиционна банка видяхме заради малкото рундове, замислете се!

8. Кубрат, повлиян от посланието и изпълнението на песента Детска планета, открива, че боксът е брутален, варварски спорт и се опитва да спечели приятелството на Кличко, но оня катил го нокаутира.

9. Не коментираше Алекси Сокачев. Няма как да се постигнат български спортни успехи така.

10. Не, няма 10 теории, просто ако бяхме написали "Почти 10 теории", нямаше да ни вземете насериозно.

rofl2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

А бе парци доколкото знам си фен на Кеч федерацията,защо си толкова активен писар в спорт комуто видимо не си вещ?


До вчера всички беха готови да си го татуират днеска го плют и го ебават. Давам за пример не само Кубрат със всеки дал нещо на Б-я е така. Затова можещите и читавите избегаха и продължашат да бЕгат. Винаги ще сме си последната дупка на кавала и най обидното ми е че който е се установил зад граница ми казва-На турци и Руснаци,румънци можеш да разтичаш от българин бегай далече. Защо ли black_eye Ганьовци мръсни Пу


Последната промяна е направена от Zaspalan на Вто 18 Ное, 2014 11:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам и ми правят впечатление някакви неща, чета коментари на хора, които разбират от този спорт, правя си изводи, коментирам. По твоята логика да си траем и да не коментираме нищо.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Кубрат трябваше да вземе германско поданство ако наистина са му предлагали и да се бие за Германия, не че Ганьо нямаше да го плюе, но това си заслужаваме.
А тоя професионален бокс е много яко засилен към пародията КЕЧ,на Парцала.Прав е Тайсън че е гола вода към днешна дата. banned
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Е то българина откато изгря звездата на Кобрата и от бокс разбира! От толкоз футболни спецове се навъдиха и бокс промоутъри а да не забравя и тениса на Гришата ама там водеща тема е девушката му. Смисъл не коментираш а се ебаваш.

Това Като Мартин Камбуров песни за него романи после го целихме с кренвирши и вафли даже некой май метна и попара.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Никъде не съм казал, че разбирам. Коментирам неща, които ми правят впечатление. Като селяндурското поведение на наш Кубрат след мача. Ден след мача. Два дена след мача.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бе братле не говоря на тебе а за журналята и за тия дето във всеки фитнес направиха заличка с 2 чувала и вика аз съм боксьор.

А бе оная сутрин към 7 тичах в парка ти ли беше тоя с колелото и с некъв лаптоп????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко е временно и скоро ще мине. После ше блеснем във федербала да речем и айде пак същото. То не беха златните момичета, пеневата чета, Жени Раданова и кой ли още не кумир..ама за кратко black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
... А бе оная сутрин към 7 тичах в парка ти ли беше тоя с колелото и с некъв лаптоп????

Не, оная сутрин се прибирах от кръчма. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 18 Ное, 2014 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

След поне 150 гледания на мача,
съм абсолютно сигурен че мача е уговорен.

Разговора е протекъл горе-долу така :

Кличко : Кобра, падаш в 3-ия рунд щото съм на загуба яка от тоя мач, да не се разпрааме.
Кобрата : Владо, я си еби майката бе, аз за 9 мин. ли се бъхтих дотука?!!
Кличко: Ма не ми се занимаа с тебе бе чувеик ?
Кобрата: Глей са, аз ти излизам без блок па ти ма мааай колку моеш се до 5 рунд ше ми се бе мамата...
Кличко: Ма ще те убия бе , тъпанар ?
Кобрата : Аз съм безсмъртен бе , ходи се шибай !
Кличко : Добре, аре щи еба майката тогаа !
Кобрата: Аре.Ама ако те фраснем аз пръв на тебе щи се ебе мамата!
Кличко: Ще видим.Аре
Кобрата: Аре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum