Трансферна зима 2014-2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев, 2015 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Бадема: Хвърляме се на 100% срещу ЦСКА и Лудогорец


Емил Гъргоров даде първото си интервю пред Дарик радио като играч на столичния Локомотив. Както вече съобщихме, днес той парафира договора си със своя роден клуб.

„Днес се разбрах, отидох, подписах и ще бъда в Локомотив Сф до лятото. Имах две-три предложения от чужбина, които отказах, и предпочетох да остана тук. Иначе трябваше да чакам още за Китай, Казахстан и така...“

„Надявам се да мога да дебютирам срещу ЦСКА, но дано да няма проблеми с пристигането на жълтата ми карта. Иначе от Локомотив ще я изискат веднага.“

„Тренирал съм сам досега, треньорът ще каже в какво функционално състояние се намирам. Той ще прецени доколко съм подготвен, негово е решението дали ще играя срещу ЦСКА.“

„Целта е шестицата, а после апетитът идва с яденето. При всички положения, ако влезем в челната шестица, ще се борим после за тройката и да влезем в зона Европа.“

„В шестицата ще бъде доста трудно. Един отбор, знаете, че се гради от 30 души, не знам дали ще сме подготвени за това. При всички положения, ще се борим, това ще е целта, а дали ще се справим, времето ще покаже.“

„Имам договор с Локомотив и ще защитавам цветовете на Локомотив срещу ЦСКА. Нормално е борбата за титлата да бъде между Лудогорец и ЦСКА. Мисля, че ще я вземе този, който спечели преките двубои. Ние от Локомотив ще играем на 100 процента и срещу ЦСКА сега, и срещу Лудогорец, ако влезем в шестицата. Дали ще можем да победим, времето ще покаже.“

„Подписах до лятото, може би и от Локомотив искат да видят дали ще се класираме за Европа, за да остана и после. Защо да не влезем в Европа? Трябва обаче първо да попаднем в шестицата, а после да мислим за нещо по-сериозно“, заяви Емил Гъргоров.


Респект clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев, 2015 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Усещам още подписи за месеци напред acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 27 Фев, 2015 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Емил Гъргоров ще играе с любимия си номер 23 при престоя си в Локомотив Сф. Бадема вече е редовно картотекиран при „червено-черните“ и на разположение на треньора Димитър Васев за мачовете.

Гъргоров взима номера, който досега носеше Александър Манолов. Той пък бе преотстъпен на Марек до лятото.

Другото ново попълнение на „железничарите“ Орлин Старокин ще играе с номер 66 на фланелката си.


0011-loko2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum