Трансферна зима 2014-2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Фев, 2015 15:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
„Надежда" очакват испански нападател
От topsport.bg
Митко Васев най-сетне ще се сдобие с офанзивен футболист



Испански атакуващ футболист е очакван през тази седмица в Локомотив (София), пише "24 часа". "Железничарите" още от началото на сезона опитват да привлекат нов играч в нападение. Въпросният испанец няма да е на проби, а вероятно веднага ще подпише договор.

Все още се очакват отговорите на футболистите, на които от Локо направиха предложения да се присъединят към отбора. Това са навършилият вчера 34 г. Емил Гъргоров, който е юноша на клуба, и бившият халф на Левски, Черноморец и ЦСКА Орлин Старокин.

И двамата са свободни агенти, но изчакват за отбор в чужбина. Утре от Локомотив ще картотекират състезателите си за втория дял от сезона.


Сеа тва партенка ли е...истина ли е black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 16 Фев, 2015 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Пълни глупости, нема такова нещо bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 16 Фев, 2015 17:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Начи не било испански нападател, било испанска муха... пу...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 17 Фев, 2015 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

както и за старокин е фейк,
тоя и майка му не го иска acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 17 Фев, 2015 9:20    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
както и за старокин е фейк,
тоя и майка му не го иска acute

Златна и пичка прееба с тая голèма глàва...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев, 2015 8:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
„Локомотив” (Сф) продължава да напира за подписа на Орлин Старокин. Футболистът е силно желан от треньорския щаб на Железничарите, тъй като може да играе както в халфовата линия, така и като краен бранител. Старокин обаче отсече, че „Локомотив” (Сф) не е единственият български отбор, който напира за подписа му.

„Вариантите ми за България са „Локомотив” (Сф) или друг роден клуб. Искам да продължа кариерата си в чужбина. Ако не успея да си уредя отбор, тогава ще се ориентирам към родните клубове. Най-късно до края на седмицата ще стане ясно къде ще играя през пролетта”, заяви Старокин пред Спортонлайн.

Я ходи се факай бе, мухлер!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев, 2015 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е с безплатните "примадони" angry2 black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев, 2015 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

А може би, а може би...

Цитат:
Старокин се разбра с Гигов
От "7 дни спорт"
Орлин парафира с Локо (София)

Локомотив (Сф) може да се похвали с първото си зимно попълнение. Това е универсалният футболист Орлин Старокин. Юношата на ЦСКА вчера проведе среща с президента на "железничарите" Николай Гигов. Двамата много бързо са се разбрали за условията и срока на контракта на бившия играч на Левски. Според наша информация заплатата на Старокин ще бъде в размер на 5 хиляди лева.

В лагера на Локомотив (Сф) със сигурност са много доволни от привличането на поливалентния футболист. Освен на поста ляв бек Старокин може да играе в центъра на защитата и в хапфовата линия. С оглед на контузията на Даниел Гаджев новото попълнение на "железничарите" ще се бори за титулярно място с Иво Иванов.

Юношата на ЦСКА подписва първия си професионален договор с Нафтекс през 2005 г. След това защитава цветовете на друг бургаски тим - Черноморец. През лятото на 2011 г. Старокин подписва с Левски, като със синята фланелка изиграва 71 мача, в които вкарва и 4 гола. През лятото на миналата година той премина като свободен агент в казахстанския Иртиш, с който записа 10 мача.

Очаква се Старокин да се присъедини утре към новите си съотборници, а треньорът Димитър Васев ще прецени дали да го включи в групата за мача с Локомотив (Пд) в неделя.




Цитат:
Бадема не се продаде в чужбина, почва с Локо
От Иван Иванов , Topsport.bg
"Емо ще се върне в София"


Бившият състезател на столичния ЦСКА - Емил Гъргоров по всяка вероятност ще продължи кариерата си в столичния Локомотив.

Желанието на Бадема бе да остане в Китай, където се подвизаваше през последните месеци, но до оферта така и не се е стигнало.

Така опцията, която остава за Емил е да се върне в столичното Локо, като самият Гъргоров заяви, че ако не се спазари за чужбина ще рита единствено и само за "червено-черните" в страната.

"Емо до последно чакаше да си намери отбор в чужбина. Сега обаче е почти сигурно, че той ще се върне в Локомотив", коментираха от обкръжението на Бадема.

boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев, 2015 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

това ако стане е част от сбъдната мечта

JC_hurrah JC_banger
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев, 2015 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

bb
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 20 Фев, 2015 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
bb


Цитат:
Пропадна срещата между Гигов и Гъргоров
20 февруари 2015 |


Бъдещето на Емил Гъргоров почти сигурно няма да стане ясно днес, съобщава „7 дни спорт“. Гъргоров трябваше да се срещне с президента на Локомотив (София) Николай Гигов, за да обсъдят евентуалното завръщане на халфа в „Надежда". Спортният директор Кристиян Добрев обаче заяви, че въпросната среща може и да не се състои заради неотложни ангажименти на Гигов. „Гъргоров има договорка да се види с президента, но не знам дали ще стане. Причината е, че той е ангажиран. Разбира се, че Гъргоров е добре дошъл при нас. Той има и други предложение и само от него зависи дали ще избере нашето предложение", заяви Добрев. Той коментира и предстоящия двубой за Купата на България с Локомотив (Пловдив). Според спортния директор шансовете столичния Локомотив отново да победи с 4:0 на „Лаута" са минимални. „Настроението в отбора е добро. Преди всеки първи мач има повече неизвестности. И двата отбора стартират от равни позиции. След първия двубой единият тим може да има леко предимство, но всичко ще се реши на реванша в София. Ако повторим мача от първенството и бием с 4:0, е ясно, че няма да имат шансове. Но според мен няма как да се получи същият двубой", заяви Добрев.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=533810


chicken chicken chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 23 Фев, 2015 18:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Междувременно очакването на финалния отговор на Емил Гъргоров ще продължи още 24 часа. Локомотив се е разбрал с Бадема за България, но той все още чака за чужбина и това бави сделката.


Щом има кой да го чака е добре, аз лично бадем ли е, стафида ли е, лешник ли е отдавна да съм го оте.ал. Пределно наясно е със ситуацията в родния си клуб - или се връщаш да помагаш или марш в Казахстан, Киргизстан и т.н. за пари.

И преди да ме нападнете ще Ви дам един прост пример - Даниел Аггер. На 29 години от титуляр в Ливърпул поиска да разстрогне, за да помогне на родния си клуб Брьондби.

Та така че нашия Бадем или да идва в клуба, който го е създал или прав му път в Атирау или Иртиш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 23 Фев, 2015 21:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати Блясъчко Мечтателя си blum2 agree

Още...24 часа black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 23 Фев, 2015 23:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е добре че беше Локомотив некой лев да изкара момчето..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев, 2015 20:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Бадема: Хвърляме се на 100% срещу ЦСКА и Лудогорец


Емил Гъргоров даде първото си интервю пред Дарик радио като играч на столичния Локомотив. Както вече съобщихме, днес той парафира договора си със своя роден клуб.

„Днес се разбрах, отидох, подписах и ще бъда в Локомотив Сф до лятото. Имах две-три предложения от чужбина, които отказах, и предпочетох да остана тук. Иначе трябваше да чакам още за Китай, Казахстан и така...“

„Надявам се да мога да дебютирам срещу ЦСКА, но дано да няма проблеми с пристигането на жълтата ми карта. Иначе от Локомотив ще я изискат веднага.“

„Тренирал съм сам досега, треньорът ще каже в какво функционално състояние се намирам. Той ще прецени доколко съм подготвен, негово е решението дали ще играя срещу ЦСКА.“

„Целта е шестицата, а после апетитът идва с яденето. При всички положения, ако влезем в челната шестица, ще се борим после за тройката и да влезем в зона Европа.“

„В шестицата ще бъде доста трудно. Един отбор, знаете, че се гради от 30 души, не знам дали ще сме подготвени за това. При всички положения, ще се борим, това ще е целта, а дали ще се справим, времето ще покаже.“

„Имам договор с Локомотив и ще защитавам цветовете на Локомотив срещу ЦСКА. Нормално е борбата за титлата да бъде между Лудогорец и ЦСКА. Мисля, че ще я вземе този, който спечели преките двубои. Ние от Локомотив ще играем на 100 процента и срещу ЦСКА сега, и срещу Лудогорец, ако влезем в шестицата. Дали ще можем да победим, времето ще покаже.“

„Подписах до лятото, може би и от Локомотив искат да видят дали ще се класираме за Европа, за да остана и после. Защо да не влезем в Европа? Трябва обаче първо да попаднем в шестицата, а после да мислим за нещо по-сериозно“, заяви Емил Гъргоров.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum