Медиите за нас 2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 08 Яну, 2015 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Марков и Добрев: Новият шеф на школата ще внесе локомотивска жилка

Светослав Табаков Публикувана в 14:04 на 08 януари 2015

Изпълнителният директор на Локо Сф Георги Марков и спортно-техническият шеф Кристиян Добрев също участваха в първата пресконференция на тима за 2015 година. Двамата засегнаха различни теми, като една от тях беше за новия шеф на ДЮШ Ангел Колев.

"Знаем, че школата на Локомотив дълги години беше еталон за производство на футболисти. Няма да изброявам имена, за да не пропусна някой. Целият живот на Ангел Колев е преминал тук и знае какво е Локомотив. Наистина, в последните 7-8 години нещата при подрастващите зациклиха, а школата може да носи приходи в клуба. Пропуснали сме доста, но се надяваме, че новият директор ще внесе локомотивската идея при малките, коментира пък спортният директор на железничарите Кристиян Добрев.

"Разбира се, не очаквайте чудеса за кратки срокове, а ние ще му помагаме доколкото можем, каза изпълнителният директор Георги Марков. Двамата подкрепиха идеята да играят повече български футболисти, но според Добрев това няма как да се случи със задължителни декрети. Според него, подобна идея миналата година в Б група претърпяла крах, така че няма как да се задължават отборите от А група да започват с трима футболисти до 21 години, каквато идея се прокрадна преди време."


Единия какво вика....другия какво казва..малиииии и ръководство comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 09 Яну, 2015 13:30    Заглавие: Отговорете с цитат

успех на Бате Геле.

Ангел Колев пред БЛИЦ: Не се плаша от огромната отговорност
Връщам се в родния дом, вълнува се шампионът с Локомотив (Сф
Новият директор на детско-юношеската школа на Локомотив (Сф) Ангел Колев коментира пред БЛИЦ своето назначение. „Завръщам се у дома. Вълнувам се, естествено. В „Надежда” са преминали най-хубавите години от футболната ми кариера. Първо бяха играч, после и треньор на Локото. Нормално е да наричам клуба „клуб на моето сърце”, започна Колев.

- Предложението към мен да поема ДЮШ дойде изненадващо. Зная с какво се захващам, знам, че в началото ще ни бъде трудно, но въпреки това съм убеден, че ще се справим. Разбира се, няма да успея без помощта на всички хора, работещи в клуба, и най-вече без помощта на президента Николай Гигов. Първите му думи към мен бяха, че трябва в „Надежда” да върнем „локомотивското начало”. Акцентът в моята работа ще бъде да подобрим условията на колегите и на децата в школата. Това ще ни бъде приоритет.”

Легендарният бивш халф стана шампион с Локомотив през 1978 г. и носител на Купата на Съветската армия през 1982 г. През 1973 г. печели Балканската купа с „червено-черните”. Има 252 мача и 33 гола за тима от „Надежда”. Бившият национал утре ще бъде представен официално от спортния директор Кристиян Добрев пред треньорите от ДЮШ. Ангел Колев сменя на поста Ивайло Аспарухов.

„Не са ми поставяни никакви конкретни цели от ръководството от сорта на това да вкараме еди-колко си юноши в първия отбор или да преследваме непременно призови места в първенствата. Няма да правя никакви чистки. Колегите могат да бъдат спокойни. Нямам моралното право на това, а и не съм запознат с работата на треньорите. Времето до края на сезона ще бъде един вид изпитателен срок за всички”, поясни Колев пред БЛИЦ. /МИЛЕН ДИМИТРОВ

Това е Ангел Колев
Роден е на 22 август 1953 г. Като играч на столичния Локомотив записва 252 мача и 33 гола в “А” група. С "железничарите" става шампион на България през 1978 г. Играе в 9 мача на националния тим. Облича екипа на гръцкия АЕК, след което пътят му като футболист завършва в Шумен. Треньорската си кариера започва в родния клуб като помощник на Апостол Чачевски. След това е старши треньор на Локомотив и на свищовския Академик. Голяма част от кариерата му преминава в Кипър, където води последователно Алки, Омония, Паралимни и Ермис.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 10 Яну, 2015 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

acute

Даниел Генов пред БЛИЦ: Целта да спечеля трофей с Локо (Сф) е постижима
Нямах желание да се прибирам в България, но съм доволен, че така се развиха нещата


Един от основните футболисти на Локомотив (София) - 25-годишният Даниел Генов, коментира пред БЛИЦ, че е отхвърлил няколко оферти, предпочитайки да продължи кариерата си при "железничарите". Вкаралият 6 гола през есента (3 за "А" група и 3 за Купата) играч мечтае да спечели трофей с любимия клуб.

- Дани, доволен ли си, че преподписа с Локомотив (София) до лятото на 2016 година и това ли беше желанието ти?
- Много съм щастлив, че преподписах. За мен е чест да играя в клуб с история, какъвто е Локомотив (София).

- Имаше ли вариант за трансфер в друг отбор?
- Имах варинати, но на този етап нямам желание да напускам Локомотив (София).

- "Левски" беше ли вариант и търсиха ли те?
- Какъв "Левски"? Аз искам в Локомотив (София).

- Очевидно ще се засили конкуренцията в атака, след като стана ясно, че чакате португалски нападател. Това притеснява ли те?
- Конкуренцията ме мотивира двойно повече и изобщо не може да става дума за притеснение.

- Колко гола можеш да отбележиш до края на сезона?
- Най-важната цел на мен и на отбора е да влезем в шестицата, няма значение кой бележи головете.

- Сигурно мечтаеш за трофей с Локомотив (София)?
- Естествено, за мен е голяма мечта да спечеля купа. Това може да се случи още тази година. Целта е напълно постижима, можем да спечелим Купата на България.

- Изкара няколко сезона в Азербайджан, където игра за Интер (Баку) и Симург. Цел ли е пред теб отново да излезеш в чужбина?
- Нямах огромно желание да се прибирам в България, но обстоятелствата го изискаха. Много съм доволен, че се развиха по този начин нещата с мен, и че подписах с Локомотив (София). Сега искам да спечеля трофей и след това имам желание отново да играя в Европа.

http://www.blitz.bg/sport/article/259019
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 11 Яну, 2015 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Капитанът на Локомотив (Сф) Александър Бранеков говори пред Канал 3 за своето бъдеще. "Към този момент няма задължения към никого, не само към играчите”, заяви капитанът на "червено-черните".

- Така че няма проблем от финансово естество, единственото, което ни остава, е да си вършим работата. Каквото е имало да се издължи, е издължено. Не мога да кажа, че беше бунт, трябваше да направим нещо, за да дойде нашият президент и да ни чуе. В крайна сметка той дойде и всичко е точно.”

Бранеков има договор до лятото на 2015 г. Това означава, че вече може да преговаря с друг клуб. 31-годишният централен защитник обаче заяви, че за него е най-добре да си остане на „Надежда”.

На въпрос, свързан с хода на преговорите за нов договор, Бранеков каза: „На тази тема един път с президента съм разговарял. Истината каква е? Не искам да ходя някъде, аз съм си от София, за мен е най-добре да си остана тук, но ако излезе нещо по-добро, ще видя, трябва да се помисли, рано е все още. Доста хора ми се обаждат с думите „Искаш ли да отидеш тук, искаш ли там”. Нямам личен агент, разбрал съм, че агентът не играе. Когато един човек си върши работата, рано или късно ще изгрее слънце и на неговата улица."

Бранеков се оплака от липсата на добри условия в базата в "Надежда":

"Всеки знае, че нашата база не е годна, единственият терен е централният и е доста трудно да се подготвиш, защото и там се играят мачове. Как се играе? Мисля, че не е основното това. Повярвахме си, иначе Лудогорец е над останалите. Тренираме в Требич, там условията също не са добри, но нямаме избор. Последните два дни тренирахме в Драгалевци, сами видяхте на първата тренировка, че там дори не може да се ходи, камо ли да се тича. Събрани сме добри футболисти. Голяма е заслугата на треньора, той е капитан на кораба, той го управлява. Още лятото направихме доста качествена подготовка от физическо естество. Освен това старши треньорът вкара дисциплина, която преди това отсъстваше. Дали сме слаби? Повечето пъти се изказват хора, които нямат и крос в живота. Нашият футбол не е на високо ниво, но първенството не е слабо. Като всяко друго първенство си има своето достойнство. Една от причините да няма високо ниво е качеството на терените. Не мисля, че нашият футбол е толкова зле, просто трябва да се гледа позитивно.

Никой в отбора не иска да си помисли, че ще играем във втората шестица, защото там е безсмислено. Дори мисля, че можем да сме по-високо от шестото място. А за купата дори може да сме на финал. Съвсем реално е.

Надявам се ЦСКА да стане шампион. Като цяло това ми беше една от детските мечти, ако мога да пробия в първия отбор, и ако мога, там да играя цял живот и да си завърша кариерата. Не стана така, но трябва да гледаме напред. Избрах №29 тогава, защото любимият ми футболист от първия отбор беше Ибрахима Гай.”
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 11 Яну, 2015 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

при цялото ми уважение към Бранеков,на мача с цесикату трябва да е на пейката. banned
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 11 Яну, 2015 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

това колко е истина?

Цитат:
Заради разследването на черното тото
Спират правата на ас на "Локо" (Сф)
Иво Иванов няма да играе, треньорът Васев търси нов опорен халф

Сериозен проблем излезе пред треньорския щаб и ръководството на "Локомотив" (Сф), научи "7 дни спорт". Един от основните футболисти на Железничарите Иво Иванов по всяка вероятност няма да играе в следващите месеци. Причината обаче не е нито здравословна, нито пък някаква наказателна мярка от клуба към халфа. Правата на Иво Иванов ще бъдат спрени. Това се налага заради разследването, което върви срещу голяма група футболисти от "А" група.
Както е известно, преди повече от месец името на Иво Иванов беше замесено заедно с други футболисти в най-голямата акция срещу манипулирани мачове в България. Тогава следствието привика повече от 10 играчи от различни клубове да дават показания в София. Конкретно в случая на Иво Иванов той беше разпитван заради престоя си в "Любимец", където той игра през миналия сезон.
По информация на "7 дни спорт" правата на Иванов ще бъдат спрени, което значи, че той гори за втория дял от първенството. Ударът по "Локомотив" (Сф) е сериозен, след като опорният халф е един от основните играчи на „червено-черните”.
Поради тази причина треньорът на Железничарите Димитър Васев търси нов опорен полузащитник. Ако Иванов не играе през пролетта, то в "Надежда" опциите стават доста малко. В момента на този пост освен плевенчанина се подвизават Даниел Гаджев, Антонио Ливраменто, Том, както и синът на треньора Даниел.


http://www.7sport.net/7sport/fb_1footbg/d7383_20.htm
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 11 Яну, 2015 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Еее! У кьоравия едно óко да видат!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 12 Яну, 2015 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Заплати напред за чужденците в Локо (Сф)

Цитат:
Освен че в началото на декември изплати абсолютно всичко дължимо на футболистите си, собственикът на Локомотив (София) Николай Гигов се е погрижил чужденците в отбора да си заминат преди празниците със заплати за януари. Причината е, че легионерите получиха по-дълга почивка от спортно-техническото ръководство. Повечето от тях ще се присъединят към подготовката на отбора направо на лагера в Сандански. "Червено-черните" заминават за него днес. За това, че някои играчи са взели пари напред при старта на подготовката, спомена изпълнителният шеф Георги Марков.
biggrin biggrin

Локомотив (София) потегли с нов португалец

Цитат:
Локомотив (София) тръгна на първия си подготвителен лагер в Сандански, който ще бъде до 23 януари. С тима тръгна и португалският халф Андре Габриел Матиаш.

Полузащитникът ще бъде тестван в южния град от наставника Димитър Васев, преди евентуално да бъде привлечен. Роденият през 1987 година халф е играл за последно във втородивизионния Фарензе от своята родина.

Васев все 23-има футболисти, като в следващите дни към отбора ще се присъединят и чужденците в тима.

В Сандански „железничарите” ще изиграят контроли срещу Вихрен на 20 януари и срещу Хасково на 22-и.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Яну, 2015 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва за Иво верно треа се види колко е вярно щото АКО Е ще е ебати фекала angry2 bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 14 Яну, 2015 14:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Лудогорец е 24-ият по сила отбор в света за цялата 2014 година. Това отсъди авторитетната класация на Международната федерация по футболна история и статистика. Орлите стигнаха осминафинал в Лига Европа и влязоха в Шампионската лига, а в България направиха дубъл. Те могат да бъдат горди, тъй като точно зад тях са Борусия Дортмунд, Базел, Манчестър Сити, Монако, Тотнъм. Още 7 български отбора влизат в топ 500, но са на доста по-задни позиция. Ботев Пд е на 151-во място, следват Литекс (182), ЦСКА (193), Локо Сф (246), Берое (318), Левски (403), Славия (483).
congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 14 Яну, 2015 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

От тази класация освен че разбрах, че Ботев Пд е по-напред от Милан сега гледам и ние че сме по-добри от СТоук Сити, Уест Хям, Суонзи, Айнтрахт, Хофенхайм, Локо Москва.. Направо явно сме най-добрия Локомотив на света и най-добрия червено-черен отбор хахаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 14 Яну, 2015 18:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Шест са новите попълнения в Оборище (Панагюрище), който стартира подготовката си за пролетния дял в шампионата на Югозападната "В" група. Новият треньор на лидера в групата Валерий Дамянов и неговият щаб изведоха футболистите на помощния терен към стадион "Орчо войвода".

Новите в Оборище са опитният халф Васил Велев, играл за последно в Хасково, пристигналият от Пирин (Благоевград) защитник Георги Георгиев, Мирослав Тодоров, Веско Васев, както и вратарите Ивайло Яначков и Даниел Леонтиев. Трима бивши играчи на тима пък отново се присъединиха към отбора. Голмайсторът Владимир Каптиев идва след престой във втородивизионния Пирин (Разлог), Илиян Енчев игра за последно в "Раковски", а Даниел Младенов бе в Гърция. На проби в панагюрския тим е преминалият през Верея (Стара Загора) и Асеновец (Асеновград) Шабан Османов.

В Панагюрище очакват и Младен Стоев-Маджо. Опитният халф е дал уверение на треньора Валерий Дамянов, че ще играе с екипа на Оборище. Двамата през есента работиха заедно и в Миньор (Перник). БЛИЦ разбра, че Стоев, който е треньор в школата на Локомотив (София) на родените 2005 година, ще се явява за мачовете от "В" група през уикенда, но няма да може да участва във всички тренировки през седмицата заради ангажиментите си в "Надежда".

Оборище има планиран 10-дневен лагер в Сандански - от 10 до 20 февруари. Серията от контролни срещи ще бъде открита с мач срещу Балкан (Варвара), насрочен за 28 януари.

Останалите контроли на Оборище:
30 януари - Локомотив (Сф) (на "Царско село") събота
31 януари - "Ботев" (Пловдив)
3 февруари - Гигант (Съединение)
5 февруари - Асеновец (Асеновград)
7 февруари - търси се съперник
11 февруари - Пирин (Бл) (в Сандански)
13 февруари - "Ботев" (Враца) (в Сандански)
14 февруари
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 14 Яну, 2015 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Връзката между русата кандидат-миска и Николай Бареков Слона продължава почти година. Край на отношенията слага малко преди празниците в края на 2014 година известната гимнастичка.

Основната причина се оказва трети човек

От известно време красавицата е пленила сърцето и на сина на Иван Василев – Бозата. Той е един от акционерите на редица елитни заведения в София. Съдружник с Петко Димитров и нелепо загиналия в Турция Константин Александров. Новото завоевание на Ингрид се казва Георги и е футболист в „Локомотив” (София). Преди е бил в „Парма”, но се прибира в България и започнал да рита в „Локомотив” (София), където баща му е председател. Семейният им бизнес включва и тузарски хотел в кв. „Бояна“. По непотвърдена информация се занимават и с внос на цигари.

Наши източници издават още, че специално за 20-ия рожден ден на красавицата, който беше миналата седмица (8 януари – б.а.), Георги Василев се бръкнал със солидна сума за заря. Това е бил един от многобройните жестове към новата му любима, които е направил през краткото време на връзката им. air_kiss air_kiss
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 14 Яну, 2015 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

В тва последното повечето неща не са верни banned biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 14 Яну, 2015 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

охооо
30 януари мощно "Курви,бело и царско село"

0010-loko
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Следваща
Страница 2 от 29

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum