Медиите за нас 2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 16 Яну, 2015 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Скандал в Локомотив София завърши с уволнението на администратора на клуба Кольо Янкулов, съобщи Sportonline.bg. Дългогодишният служител на „железничарите“ е бил смъмрен от президента на клуба Николай Гигов, а след това и освободен.

Това е станало на спешна среща в офиса на бизнесмена. Причина за уволнението е отсъствието на звездата на „червено-черните“ Ламжед Шехуди. Нападателят не успя да се присъедини навреме към зимната подготовка на тима, тъй като няма издадена работна виза.

За целта Янкулов е предупредил шефовете на тима Георги Марков и Кристиян Добрев още през декември, но двамата така и не взели конкретни мерки, а това се оказало пагубно за администратора на клуба, който работи в „Надежда“ цели 27 години.
comando ако не е той досега да сме изпаднали,лоша работа,дано не е истина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 16 Яну, 2015 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Je suis Yankulov connie_jail
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 16 Яну, 2015 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Петев повика четирима нови за мача с Румъния

Селекционерът на "А" националния отбор на България Ивайло Петев повика 22-ма футболисти за дебютния си мач. Петев ще води "лъвовете" в неофициална контрола срещу Румъния в турския курорт Анталия на 7 февруари, като това ще бъде единствената проверка за него преди европейската квалификация с Италия на 28 март в София.

Новите имена в сравнение с преди са четири: Венци Василев /ЦСКА/, Даниел Генов /Локо Сф/, Борислав Стойчев /Левски/ и Кирил Десподов от Литекс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну, 2015 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Евертон Джилио-Том: В Локо (Сф) спряхме да говорим само за пари


Бразилският халф на Локо (София) Евертон Джилио-Том се включи в подготовката на тима в Сандански. Ключовият играч за „червено-черните" е оптимист за представянето на отбора този сезон. Въпреки редицата проблеми в клуба Том смята, че Локо има сили да постигне добри резултати до края на сезона.


- Завърна се в България преди броени дни. Успя ли да си починеш?
- Ваканцията минава много бързо. В Бразилия един месец за мен е като миг. Видях се с роднини и приятели. Вече съм зареден за футбол.

- Как върви подготовката на Локо(Сф)?
- Аз тренирам само от два дни. Говорих с другите футболисти и те са доволни от старта. В началото имаме повече физически занимания. Трябва да сме в кондиция за лр е д е тоя щ и те тежки мачове.

- Трети сте в класирането и п р о д ъ л ж а в а т е напред за Купата на България. Ще успеете ли да направите нещо голямо?
- Това ни е целта, все пак. Тази година мисля, че имаме реални шансове. Трябва да продължаваме по същия начин. Колективът ни е много добър и третото място изглежда реално. Ако имаме малко късмет, ще стигнем и финал за Купата на България.

- Често в „Надежда" има проблеми е парите и въпреки това се представяте добре?
- Последните месеци имаше напрежение със заплатите. Последните дни преди ваканцията президентът Николай Гигов плати всичко на всички. Това е голям плюс, тъй като е премахнат един психологически проблем, които ни тежеше. В съблекалнята се говореше само за пари, а сега може да се отпуснем и да играем футбол.

- Подписа ли нов договор с железничарите?
- Още не съм. Имам договор до юли. Не сме преговаряли за нов договор. Чакам ръководството и треньорът да кажат дали имат желание да остана. От моя страна няма проблем. Имам желание да играя още няколко години в този отбор.

- Смяташ ли, че можеш да вдигнеш трофей като играч на този клуб?
- По-скоро виждам Локо с Купата на България. За титлата сега сме далеч, защото ЦСКА и Лудогорец се откъснаха. За следващото първенство нищо не се знае. Във футбола нещата се променят много бързо, дано така да стане и с Локо.

- Има ли интерес към теб от други клубове?
- Конкретна оферта няма. Има запитвания от израелски и турски отбори. Няма преговори или предложение засега. Ще видим какво ще стане в бъдеще.

- В последните дни гръмна скандал около визата на Шехуди. Как се отразява това на отбора?
- Мисля, че не. Аз също имах проблеми с визата, но нещата се оправиха лесно. Преди да се върна в България, минах през Турция и за един ден всичко беше наред. Президентът каза, че с Ламжет всичко вече е наред.

-Защо младите играчи в България все по-трудно се налагат в клубовете си?
- Трябва да получават повече шансове. Младите трябва да показват желание, че искат да играят. Когато имат качества и старание, няма как да пети пускат.

- Подновявате първенството срещу ЦСКА, излизаш срещу твоя приятел Маркиньос. Какво очакваш от мача?
- Очаквам сериозен двубой с ЦСКА. И за двата клуба този мач е важен. Ако ги бием, си решаваме нещата за шестицата. Ще ни бъде по-лесно в оставащите два мача. Маркиньос ще го ритна един-два пъти (смее се), защото иначе ще ни затрудни.

- През ваканция бе в Бразилия. Мислиш ли за завръщане в родината си?
- Ако ме бяхте питали това преди 2 години, щях да кажа да. Сега вече нямам такова желание. В Бразилия положението стана много лошо. Отборите се командват от мениджъри. Ако нямаш твой човек, трудно ще ти предложат до говор. Предлагат шестмесечни договори, а след това те изоставят. Все пак, ако има добро предложение от моята родина, бих се върнал с удоволствие.

- Премина ли истерията около фиаското на мондиала?
- Това няма как да се забрави с лека ръка. 7:1 от Германия бе то та лен провал. Хората в Бразилия непрекъснато си говорят за това. Моите приятели ме питат как хората в Европа са приели това крушение на „селесао". Интересуват се дали има много шеги в тази насока.

- Какво ще пожелаеш на феновете на Локо (Сф)?
-Да ни подкрепят както досега. Тази година ще бъдем по-силни. Имам предчувствие, че ни очаква нещо добро.
РЕКЛАМА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну, 2015 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо по-доброооо !

clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну, 2015 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Je suis Yankulov connie_jail


27 години!??! Тва си звучи като присъда де. Само че не е верно ама грам...
Иначе Янкулов е известен с едни подписи там..не знам дали по тая линия не е станало сеченото...Чакаме новото назначение blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 22 Яну, 2015 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Гласувай за футболен тв коментатор на 2014 г.

Анкетата стартира, ще продължи до 29 януари



http://www.blitz.bg/sport/article/259413

Знаем кой е нашия човек ... clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Яну, 2015 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо (Сф) смени дългогодишен администратор

"24 часа"
Дългогодишният администратор на тима от “Локо” (Сф) Николай Янкулов е бил сменен, научи “24 часа”.

Мястото му заема друг човек от “червено-черния” клуб. Това е Александър Арнаудов. Като ТМС мениджър той е човекът, оформящ изходящите и входящи международни трансфери на клуба с електронните сертификати на футболистите. Освен това се грижи за вкарване на данните преди мачовете за системата на БФС, откъдето раздадоха за тази цел таблети на всички отбори.


Кой е А.А.? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 23 Яну, 2015 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Е не си ти не бой се biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 23 Яну, 2015 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Локо (Сф) смени дългогодишен администратор

"24 часа"
Дългогодишният администратор на тима от “Локо” (Сф) Николай Янкулов е бил сменен, научи “24 часа”.

Мястото му заема друг човек от “червено-черния” клуб. Това е Александър Арнаудов. Като ТМС мениджър той е човекът, оформящ изходящите и входящи международни трансфери на клуба с електронните сертификати на футболистите. Освен това се грижи за вкарване на данните преди мачовете за системата на БФС, откъдето раздадоха за тази цел таблети на всички отбори.


Кой е А.А.? boredom


Цитат:
клубния адвокат Михаил Михайлов и неговия асистент Александър Арнаудов (на снимката първият и вторият отдясно на ляво).


http://gong.bg/bg-football/a-grupa/loko-sf-izdiri-kartata-na-ispanec-ot-kanada-v-grupata-e-za-cherno-more-249828
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 23 Яну, 2015 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Metala написа:
Цитат:
Локо (Сф) смени дългогодишен администратор

"24 часа"
Дългогодишният администратор на тима от “Локо” (Сф) Николай Янкулов е бил сменен, научи “24 часа”.

Мястото му заема друг човек от “червено-черния” клуб. Това е Александър Арнаудов. Като ТМС мениджър той е човекът, оформящ изходящите и входящи международни трансфери на клуба с електронните сертификати на футболистите. Освен това се грижи за вкарване на данните преди мачовете за системата на БФС, откъдето раздадоха за тази цел таблети на всички отбори.


Кой е А.А.? boredom


Цитат:
клубния адвокат Михаил Михайлов и неговия асистент Александър Арнаудов (на снимката първият и вторият отдясно на ляво).


http://gong.bg/bg-football/a-grupa/loko-sf-izdiri-kartata-na-ispanec-ot-kanada-v-grupata-e-za-cherno-more-249828


мани тоя,на тази снимка легендата на сто годишната парясница кърти,
евала промил:


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 28 Яну, 2015 10:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Сагата около французина Йоан Ласиман е пред успешно финализиране за „Локомотив” (Пд). 25-годишният офанзивен халф от вчера поднови тренировки с „черно-белите”, след като през миналата седмица замина за няколко дни от Лаута, за да уреди взаимоотношенията си с „Локомотив” (Сф).

Йоан имаше подписан договор и с „червено-черните”, преди да парафира такъв с пловдивчани. Освен това Ласиман трябваше да върне и взетите авансово от шефа на столичани Николайчо Гигов 4000 евро. За обвързаността на играча и с адаша от София СТК към БФС отказа да го картотекира за „Локо” (Пд) през есента и той тренираше само за здраве на Лаута.

През уикенда от “Надежда” обявиха, че французинът рискува да остане без състезателни права за период от 2 години, ако не изчисти финансовите си взаимоотношения. Вчера от лагера на „червено-черните” са се споразумели с Ласиман от днес да го освободят документално от ангажиментите си към тях.

От „Локо” (Сф) са направили компромис към Йоан, защото той не е върнал цялата дължима сума от 4000 евро. Французинът е възстановил само половината от тези пари. Дори въпросните 2000 евро са били осигурени от футболист, който е приятел на Ласиман и се подвизава в роден клуб.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Яну, 2015 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/a-grupa/multimedia/video/mitrev-za-nacionalniia-nadiavam-se-da-pokazha-na-kakvo-sym-sposoben-314304

Абе започнахме да сме оферта бе...Камери на крака ни идват bb blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 31 Яну, 2015 8:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф вече не е оживен булевард, а тиха улица

Измина първата част от зимната подготовка. За Локомотив Сф това е „българската“ част. С лагер в Сандански и няколко дни в София. С две контроли, от които една победа срещу Вихрен с 3:0 и едно реми с Хасково /1:1/.

Малко е времето за категорични оценки, защото предстои втората част от подготовката, „чуждестранната“. Имаше малко по-късно завръщане на чужденците от ваканция, имаше някои контузии, причинили леко забавяне.

Онова, което прави впечатление, е че на този етап Локо Сф е един от най-малко променилите се отбори спрямо есента като селекция. Няма нито един нов. Има само един напуснал – Петър Димитров.

Говори се за Емил Гъргоров, но не е сигурно, Бадема чака за чужбина. Говореше се за Жужу, той пък подписал в Румъния. Споменаваше се Карачанаков, по-скоро зорлем, отколкото реално. Дойде един португалец на проби, отиде си, не го одобриха. В Турция се чака друг португалец, може би.

Това е. Няма върволици от играчи на проби, няма върволици от напускащи, спокойно, кротко. Такъв е маниерът на работа в клуба, не че преди не е било като оживен булевард и в „Надежда“. Сега обаче е тиха улица. Търсят се двама нови и толкова. Един нападател, така и цяла есен не се намери, няма го още. И Бадема, евентуално. Баста!

Всъщност постоянството в състава бе силна страна за Димитър Васев през есента. Донякъде и притиснат от обстоятелствата, от късата пейка, той почти не правеше промени в състава, най-много една-две по принуда. Опази се отборът откъм контузии като цяло, опази се и от сериозни наказания. Номерът мина. Но е рискован трик, заради това, че никой не е застрахован от контузии и наказания.

Но пък сработката е налице. Сега в Турция ще бъдат сериозните контроли. Съперници последователно ще бъдат румънският Петролул на 4 февруари, руските Динамо Уфа и Кубан Краснодар на 7-ми и 9-ти февруари и словенският Домжале на 11-и.

И ето, че пролетта почукала на вратата с двата четвъртфинала срещу Локо Пд за Купата, най-напред. А после с тройката мачове, останали за доиграване от редовния сезон.

Локо Сф зимува трети в класирането, което си е голям успех с наличния потенциал. Но разликата е малка, а претендентите са много за прословутата първа шестица. Хлъзгаво и коварно би било да се смята, че Локо Сф вече си е свършил работата. Защото и съперниците са коварни, преди окончателно да се разбере кой ще играе „отгоре“ и кой „отдолу“ в „А“ група. Локо Сф посреща последователно лидера ЦСКА, винаги неудобния и напиращ от втора линия Черно море, а накрая гостува на още един пряк конкурент – Берое.

Всичко може да се случи с Локомотив в тези три срещи, затова прогнозите са неудобна материя. Не и преди да е минал поне вторият лагер в Анталия. Шансовете за първата шестица са реални, полуфинал за Купата – също, но работата още не е свършена. Предстои най-важната част.

Колко много изписани глупости за две смислени изречения накрая.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 31 Яну, 2015 22:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Гъргоров: Локо (Сф) ме иска, но предпочитам в чужбина
Бадема с предложения от Китай и Турция


Цитат:
Опитният футболист Емил Гъргоров, който е юноша на Локомотив (София), потвърди, че има предложение да продължи кариерата си при "железничарите". Бадема, който в момента няма отбор, все пак добави, че размишлява и върху няколко предложения от чужбина. Гъргоров иска да играе извън България.

„За момента изчаквам да видя какво ще е най-доброто предложение. Имам няколко предложения, но искам да видя какво ще бъде най-доброто за мен“, започна Бадема пред Нова телевизия.

„Става дума за Китай и Турция. Има и други, но искам да обмисля и да видя какво е най-добро за мен“.

„Свикнах в Китай. Трудно е, но ние бяхме доста българи и това ми помогна да се адаптирам по-лесно. Не мога да кажа къде ми се играе най-много“.

Говорих с Георги Марков. Той много добре знае, че имам предложения от чужбина. Предложи ми, ако не си намеря отбор, да заиграя в Локомотив. Благодаря за това, но не е ставало дума за договори“.

„Ласкае ме вниманието от страна на Локомотив“.

„Засега от България съм говорил само с Локомотив. Надява се до седмица да бъде ясно бъдещето ми. Предпочитам да продължа в чужбина. В момента се намирам в последните си години, в които мога да играя професионален футбол“, завърши Гъргоров.


нормално,
нито можем да мус е сърдим, нито нищо.
п.с. И аз искам в чужбина biggrin

lokosf_gif2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Следваща
Страница 3 от 29

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum