Медиите за нас 2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Стойчо: Болно ми е и за ЦСКА, и за Локо Сф. Държавата да се намеси!


Малииииииии...и специалистът от Плоски се загрижи за нас boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат



http://www.blitz.bg/sport/article/287534
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 29 Авг, 2015 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иван Пасков ще помага на Локо (Сф)
От Topsport.bg
Опитният играч започва подготовка

Локо (Сф) ще картотекира в състава си за първенството на северната окръжна група на София (4-а дивизия) шампион на България. Това е Иван Пасков-Прасковата, който вдигна титлата преди 11 г. с пловдивските „железничари", пише вестник "24 часа".

Поливалентният футболист, който е бивш национал, рита и за „Локо" (Сф), преди да приключи кариерата си. 42-годишният Пасков иска като други ветерани, минали през „Надежда", да помогне на новорегистрирания клуб. С „Локо 1929", както се казва той, вече подготовка водят Калоян Караджинов, Дарко Савич, Юлиян Петков и Румен Горанов.


Старци берат хмел clapping clapping clapping

Тва се случва веднъж у живота...Един ден ще разказваме ееей air_kiss boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Сеп, 2015 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф посмали малко головете във втория спаринг
Светослав Табаков Публикувана в 20:23 на 31 август 2015 2275 0



Локомотив Сф посмали малко броя на головете си във втория си спаринг преди старта си в четвърта дивизия. След 7:0 срещу Легия София, този път локомотивци биха само с 3:0 тима на БМ Спорт.

Съперникът на „червено-черните“ също е четвъртодивизионен, но играе в Южната софийска група, докато Локомотив е в северната.

Росен Йорданов откри в 10-ата минута. Караджинов стреля от 25 метра, вратарят изби, а Йорданов довкара за 1:0.

Костадин Велков от дузпа покачи на 2:0 в 67-ата минута. Крайния резултат 3:0 оформи Илиян Георгиев със самостоятелен пробив в 89-ата минута.

Локо Сф игра в състав: Драгомир Петков, Валери Дръндев, Дарко Савич, Антон Славчев, Иван Гогов, Калоян Караджинов, Борислав Мидилев, Калоян Ангелов, Росен Йорданов, Калоян Бонев, Григор Андреев /Цветомир Витков, Костадин Велков, Иван Зафиров, Валентин Йочев, Радостин Нгуен, Илиян Георгиев/

Следващата контрола на Локо Сф е в сряда от 18.00 ч. срещу Академик Сф отново в „Надежда“.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Сеп, 2015 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/news.php?news=565577

clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 12 Сеп, 2015 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам защо, но като видях заглавието и преди да загледам снимката, беше единственият играч на Милан, за когото се сетих - ВЕЛИК:
Цитат:

Треньорът на новооткритата специализирана школа за вратари Vladimir Manolkov Goalkeeper Training School бе в компанията на легендарният италиански футболист Франко Барези. Бившият капитан на Милан и шесткратен шампион на Италия е специален гост на детския камп на "росонерите" в София.

Бившият вратар на Локо Сф Владимир Манолков е част от българския треньорски екип на Milan Junior Camp, който ще бъде в ролята на асистент по време на петдневния камп. Той ще се включи изцяло в двуразовите тренировки през петте дни, в които ще вземат участие момчета и момичета на възраст от 5 до 17 години, а заниманията ще протекат изцяло по методика на академията на „Милан“

Тримата най-добре представили се по време на тренировките ще участват и на финален турнир на „Сан Сиро“ в Милано.

И кой е фотобомбата отзад?... biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 13 Сеп, 2015 13:48    Заглавие: Отговорете с цитат

голям фен на Милан

признал съм го acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 23 Сеп, 2015 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

http://topsport.ibox.bg/news/id_68781301

Добре де колко тъп журналя треа си за да сложиш тая снимка banned banned banned banned comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 23 Сеп, 2015 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Добре де колко тъп журналя треа си за да сложиш тая снимка...

Не тъп, ами с промит мозък.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 24 Сеп, 2015 7:56    Заглавие: Отговорете с цитат

ма големис те бастуни ша знаете,
акцентирайте на това все пак,нали ревеме че никой не пише за нас

Същевременно от Локомотив потвърдиха, че са поканили ветерани и бивши служители за първия официален мач на отбора в първенството на СРГ-север. В „Надежда" са получили официално потвърждение от Зоналния съвет на БФС, че мачът от първия кръг срещу Надежда Доброславци ще се играе на 27 септември, неделя, от 17.00 ч. на стадион „Локомотив", информира Дарик.

По програма домакин на двубоя е тимът от Доброславци, но по договорка между двата клуба организацията и заплащането на таксите за мача ще се поемат от Локомотив Сф и ще се играе на неговия стадион. Половин час преди началото на двубоя ще бъдат представени и всички отбори от ДЮШ на „железничарите".

За сметка на това сумата от входните билети за срещата, които са на стойност 3 лева, ще постъпи в касата на „червено-черните". От Локомотив отново призовават симпатизантите на тима да дойдат на стадиона и да го подкрепят.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 28 Сеп, 2015 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Бившият национал Павел Дочев празнува днес своя 50-годишен юбилей. Юношата на Локомотив (София) коментира състоянието на родния футбол. "Следя футбола в България, а това, което се случи с Локомотив и ЦСКА, е и тъжно, и жалко. Това са два традиционни клуба, които са пълнили стадионите и са печелили трофеи. Помня, когато дебютирах на 18 години за Локо, хората се катереха по дърветата, за да ни гледат. И аз, и хората от моето поколение - Антон Велков, Митко Васев, Стойчо Стоев, Кирил Метков и другите, си оставяхме здравето на сгурията за този клуб... Това, което се случва с Локо, а и с ЦСКА, е показателно, че българският футбол изобщо не е в крак с европейския", каза Дочев пред "Тема Спорт".
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 01 Окт, 2015 9:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ремонтите в "Надежда" започнаха
30 септември 2015 18:24
Премахнаха стари огради на стадиона, предстои изграждането на нова поливна система
Както бе обещано, ремонтът на помощното игрище до стадион "Локомотив” в столицата започна. След като бе стартирана процедура по унищожаване на плевелите, сега вече игрището е и фрезовано с отстраняване на първите няколко сантиметра почва. Предстои изграждането на нова автоматизирана поливна система и след това ще се започне със създаването на пластовете за новия терен.

Въпреки почти непрестанния дъжд на 26.09.2015 г. със силата на техниката и феновете бяха премахнати оградите от източната страна, както и част от западната. Тази събота след 10 часа се организира нова акция за премахване на останалите огради. "Ела и ти и помогни за Локомотив", призовават от lokosf.info.


http://donbalon.eu/news247221.html
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Окт, 2015 13:59    Заглавие: Отговорете с цитат

На кого пречат ЦСКА и Локото?

вторник, 13 октомври 2015 г. | 14:26
Автор: Стефан Валентинов


С какво феновете на двата столични отбора са по-различни от тези, които подкрепят "самия срещу всички" Левски



Футболните фенове понякога реагират доста странно в различни ситуации с любимия отбор. Те като че ли имат свойството да засилват своята любов в моменти, когато положението е много, ама много тежко.

Искате примери? Ами те са два и са съвсем близо до всички нас. Миналата година по това време ЦСКА бе лидер в "А" група, но на домакинските мачове на "Армията" рядко имаше повече от 3-4 000 зрители (с изключение на дербито срещу Лудогорец). Сега във "В" група няма мач, където "червените" да са под 5000 на стадиона, включително и при гостуванията.

Ако минем по на север в София ще стигнем до "Надежда". Там, явно преситени и обидени от управлението на Гигов, феновете бяха не повече от стотина средно на мач. И то в сезона, когато Локо игра много силно и стигна до третото място в елита.

Сега славното, обичано от млади и стари в "Надежда" и близките квартали Локо пак е в "А" група, но окръжна. И какво да видим - на първия мач срещу анонимниците от Надежда (Доброславци) на стадиона дойдоха над 2000 души, после срещу някакви си София спорт още 1500, за да се стигне и до първото гостуване. Та близо 300 фенове подкрепяха "червено-черните" на ливадата край Иваняне, тоест бяха в пъти повече от мачовете в "А" група!

И тук вече възникват въпросите, които вълнуват огромна част от футболна България. Кому бе нужно да се прави този цирк с ЦСКА и Локо, които сега се надпреварват да чупят голови рекорди в мачове с несъстоятелни за тяхното ниво отбори? Злорадстват ли сега тези, които пратиха двата столични тима буквално на "село"? Каква е ползата от двуцифрените победи на Локо в "А" окръжна и безметежния ход на ЦСКА в Югозападната "В" група?

Та нима феновете на тези два отбора са с нещо по-малко граждани на Република България? Или са друга категория хора, не като тези, които подкрепят "самият срещу всички" Левски? Дали дечицата, които следват бащите си в обичта към ЦСКА и Локо заслужават подобен "шамар"? А всъщност как да обясниш на малчуганите, че трябва да ходят по села и паланки за да гледат отбора си? И как детската душа възприема новината, че някой лош чичко е взел лиценза и ЦСКА (или Локото) не са в "А" група?

Все въпроси, които си висят със страшна сила в пространството, но ниКОЙ не иска да им отговори. Защо ли? Отговорът е риторичен.

P.S. Може спокойно да се обзаложим, че довечера националите ще бъдат подкрепяни от по-малко фенове, отколкото викаха за Локо (Сф) в Иваняне.

КОМУ Е НУЖНО ТОВА И ЗАЩО СТИГНАХМЕ ДОТУК???
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Окт, 2015 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

А за кво е нужно тоя така да ни надува цифрите на домакинствата!?! black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Сря 14 Окт, 2015 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Метълче , по добре да ги надуват от колкото обратното. На левскарите как всеки път им ги надуват, умножават най-малко по 2 . Хубаво ли ще ни е, ако е точно обратното както по принцип практикуват разни псевдо журналистчета с нас като ни ДЕЛЯТ публиката най-малко на две, само защото сме Локомотив и така им е наредено - така трябва покорно да слушат и изпълняват. Или пък в повечето случай влагат личното клубно пристрастие и пак са далеч от истинските и реални цифри. Дори и в тази статия няма как да се съглася, че средната ни посещаемост на домакинските ни мачове през изминалия сезон е била около 100 човека, след като реално нямаме такъв мач с толкова ниска посещаемост. Поне аз не си спомням такъв мач.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Следваща
Страница 26 от 29

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum