Феновете по света
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Май, 2017 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат



Типично византийска курвачка angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 17 Май, 2017 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/ultra/item/15849-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BD.html

Е за такава организация и дисциплина си мечтая некой ден... air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Юни, 2017 15:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Фенове на Уелс даряват кръв, "наказват" им знамената, после ги връщат

Футболът е игра за феновете. Колкото и да е трудно в модерните условия, където парите от договори, реклама и мултимилионни трансфери са променили играта и феновете до неузнаваемост – все още има хора, които милеят за доброто старо време… когато всичко бе истинско.

Преди квалификацията за Световното първенство в Русия между Сърбия и Уелс (1:1) в Белград, станахме свидетели на страхотен акт на човечност.

Около 30 фена на Драконите дариха кръв за ранено сръбско момче, което е било простреляно при сблъсък на агитките на Партизан и Цървена Звезда в петък.

19-годишният фен на Гробарите е в тежко състояние в болница „Земун“.

Сръбските навиячи се „отблагодариха“ на феновете на Уелс, крадяйки знамената им по време на мача (завършил 1:1) – традиция между ултрасите от различни агитки.

Все пак, по-късно в срещата, сърбите се вразумиха и върнаха флаговете, извинявайки се на гостите.

Крайните привърженици на футбола водят различен начин на живот.

Актове като този, благотворителното даряване на кръв – символ на живот, ни карат да си дадем сметка, че не винаги най-големите престъпници в обществото са футболните фенове.


Това не се вижда всеки ден... boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Юли, 2017 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Хърватският гранд, който завърши на трето място в местното първенство през миналия сезон, събра хиляди имена на свои фенове и ги избродира върху третия си екип.

В колаборация с Macron, от Хайдук работят дълго над проекта. Всеки фен, готов да плати 1911 куни (заради годината на създаването на клуба), които са около 500 лева, можеше да стане член на фенклуба и името му да присъства върху екипа.

Екипът е изцяло черен, а имената на феновете са изписани с главни букви и в сив цвят.

Според информациите в хърватските медии жената, която участва във видеото, с което Хайдук промотира екипа, е Алма Сарич. Тя е спечелила някакъв вид томбола и е първият фен на тима, имал възможност да види и да пипне новите екипи.



_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 18 Юли, 2017 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

мислех че продажа чорапи на Женския...

Цитат:
Популярният ултрас на Наполи Дженаро де Томазо беше арестуван като член на престъпна група от 16 души, която се е занимавала с наркоразпространение.

В хода на разследването полицията в Неапол е установила връзки между холандски доставчици на наркотици и групата за разпространение, оглавявана от Гаетано Форк и Де Томазо.

Те организирали вноса и транспорта в Италия с камиони на големи количества марихуана, както и с разпространението по улиците на Неапол и други градове в страната. Разследването се води от януари

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Чет 03 Авг, 2017 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат



На мача Легия Варшава - Астана
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 23 Авг, 2017 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

https://gong.bg/football-sviat/germania/multimedia/video/yellow/skandalno-policai-psuvat-zvezda-na-rb-lajpcig-446203
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Пон 28 Авг, 2017 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат



Цитат:
Феновете на руския гранд Зенит Санкт Петербург почетоха с огромно знаме 140-ата годишнина от боевете на връх Шипка от Руско-турската война от 1877-1878 година, довела до освобождаването на България от турско владичество.

Транспарантът представляваше репродукция на известната картина на руския художник Алексей Попов от 1883 година, наречена “Защитата на Орлово гнездо”, която всеки българин познава от учебниците по история. Над нея беше провесен и надписът от Псалтира “Не намь, не намь, а имени твоему”, който е бил на медалите от войната и може да бъде видян и на Руски паметник в София.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 28 Авг, 2017 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Shinkansen написа:


Цитат:
Феновете на руския гранд Зенит Санкт Петербург почетоха с огромно знаме 140-ата годишнина от боевете на връх Шипка от Руско-турската война от 1877-1878 година, довела до освобождаването на България от турско владичество.

Транспарантът представляваше репродукция на известната картина на руския художник Алексей Попов от 1883 година, наречена “Защитата на Орлово гнездо”, която всеки българин познава от учебниците по история. Над нея беше провесен и надписът от Псалтира “Не намь, не намь, а имени твоему”, който е бил на медалите от войната и може да бъде видян и на Руски паметник в София.


Каква е историята зад тази хореография?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Авг, 2017 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Отбелязват 140 годишнината от знаменателна битка на тяхната армия срещу турците,а тя наистина е знаменателна и уникална. Вярно че се е случила по наще земи, но това няма значение.
отстрани са вдигнали царския имперски флаг, имат с какво да се гордеят.
Почитат си героите хората и битките, тука някои естествено изпаднаха в телешки възторг,
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Вто 29 Авг, 2017 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Какъв възторг? Ако визираш мене,грешно си разбрал, не съм русофил...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Авг, 2017 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Shinkansen написа:
Какъв възторг? Ако визираш мене,грешно си разбрал, не съм русофил...


не не визирам тебе, медиите които го постнаха ,тея кафявите бяха с телешки възторг, и не е въпроса за русофили или фоби. Всеки да вярва в каквото иска. Политиката вън от футбола.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Авг, 2017 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Отбелязват 140 годишнината от знаменателна битка на тяхната армия срещу турците,


Само дето тая битка им я печели нащо Опълчение, не че някога ще си го признаят де, ама им трябват теми за кореота blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Авг, 2017 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

това за пред мене на по бира е ОК, но не го казвай пред други хора, да се не излагаш,
и по темата

Респект им за хореографията, clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Авг, 2017 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
това за пред мене на по бира е ОК, но не го казвай пред други хора, да се не излагаш,
и по темата

Респект им за хореографията, clapping


Има разбори по темата на военни историци, така че сметам наУката си е го е казала вече bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 8 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum