ЛОКОМОТИВ Сф - ЧЕРНО МОРЕ, Понеделник 15:30ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 08 Мар, 2015 18:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Локомотив Сф мобилизира всички свои сили и изчисти перфектно терена си в „Надежда“ от натрупалия сняг, за да може утре мачът с Черно море от 15.30 ч. да се проведе при по-нормални условия.

Само в рамките на три часа треньорите от школата, децата в нея и фенове запретнаха ръкави и „облизаха“ терена до зелено.

По този повод спортно-техническият директор на тима Кристиян Добрев благодари специално на всички участници в акцията.

info
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Мар, 2015 22:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето малко кадри от акцията!

Ето с какви оръжия се воюваше срещу стихията:


Почти готови:


Готовата продукция:


Ааааааа:





Пистааааааа:


Zoom:




Нека се знае,че основно чаветата от школата са изнесли работите, както същото правеха редниците от поделението, за което ОГРОМЕН РЕСПЕКТ!
Но като гледам как вали и утре може да се наложи офанзива.

НИЕ СМЕ! ЛОКО СМЕ!
bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 8:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Парцале,
много хитро подбрана снимка-ще те еба в Пропагандатора biggrin
явно тая част на София снега е по малко, ама като гледам локвите bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Парцале,
много хитро подбрана снимка-ще те еба в Пропагандатора biggrin
явно тая част на София снега е по малко, ама като гледам локвите bad


И ние това установихме с Барбука. Обаче ей ти сечено:

Цитат:
Новият сняг вдигна на крак Локо Сф от ранно утро


Навалелият нов сняг в столицата през нощта вдигна на крак от ранно утро всички в Локо Сф. В неделя „червено-черните“ бяха изчистили всяка снежинка от игрището си в „Надежда“, а тази сутрин треньорите и децата от школата отново се захванаха да чистят терена.

Редом с тях на терена с гребло в ръка бе и спортно-техническият директор Кристиян Добрев. Той сподели, че новото снежно покритие е около 5 сантиметра и обеща бялата субстанция да бъде почистена от терена до около 15.00 ч.

„Работим от 8.30 ч. На терена няма да има сняг до началото на мача с Черно море, но отдолу остава вода. Нека длъжностните лица на срещата да преценяват има ли условия за игра“, каза Добрев.

Ще следим мача от 15.30 ч. минута по минута в Gong .bg, може да го наблюдавате по Diema Sport и в Gong Play, както и да го слушате на честотите на Дарик радио


comando comando comando

Мене ако ме питате по-добре да се отлага,ама не ме питате blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Пфф водата не ни плаши, делегата ако е гледал един конкретен мач с Локо ПД ше знае biggrin На Божката даже може да му направят една картотека и в отбора по водна топка
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Мене ако ме питате по-добре да се отлага,ама не ме питате blum2

Нема нужда да те питаме - оно е очеизвадно. И дори да се изчисти теренът - съмнява ме на това нещо да може да се играе футбол, по-различен от този в мача с майните миналата година, когато небето се изсипа над София. Да не говорим, че на такъв терен Черно море ще са като у дома си.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Последно щело да се играе, щото е в(Л)ажно!

Цитат:
Черно море срещу Локо Сф в битка за топ 6

Отборът на Черно море гостува на Локомотив София в пореден мач от 21-я кръг на А група. Двубоят е от ключово значение не само за съдбата на „моряците“ след края на редовия сезон, но може да завърже в още по-голяма степен интригата в А група. След загубата на Левски преди ден от Лудогорец с 0:1, както и преди изиграването на пловдивското дерби между Локомотив и Ботев битката за 6-о място изглежда ожесточена.

Черно море е 8-и с 28 точки в класирането, а Ботев е 7-и с 30. Левски е 6-и с 31 пункта. При евентуален успех на стадиона в столичния квартал Надежда, тимът на Никола Спасов ще се изравни по точки с Левски и ще направи шансовете си за първата шестица значителни. От друга страна, с голям интерес ще се очаква битката за Пловдив, която ще даде отговор въпроса ще минат ли „канарчетата“ път на амбициите на Черно море и Левски, както и дали ще има честна игра...

Преди срещата стана ясно, че Никола Спасов няма да може да разчита на Бакари и Симеон Райков, които страдат от травми, а преди няколко дни специалистът се изказа неособено ласкаво по адрес на разделянето на отборите в А група на две шестици.

От друга стана, положението в лагера на „столичните железничари“ изглежда на другия полюс. „Червено-черните“ вече си осигуриха място в първата шестица и спокойно чакат плейофите. Момчетата на Димитър Васев се намират в подем, особено след победата над ЦСКА в предходния 20-и кръг с 2:0, което гарантира добро настроение преди мача.

Притесненията за лош терен обаче са напълно резонни. Преди седмица се видя, че тревното покритие на стадион Локомотив меко казано не е цветущо, а след последните обилни снеговалежи, със сигурност положението няма да е по-добро. Същевременно варненци са привикнали да играят по-силов футбол, а и условията на техния „Тича“, за жалост, също са далеч от идеалните, което ще е в техен плюс, защото няма да имат нужда от сериозно време за адаптация към условията.

Локо Сф посреща Черно море в 15.30 часа. Срещата ще може да проследите в сайта Gong.bg, в ефира на Diema Sport, в Gong Play, както и на честотите на Дарик радио.

Преди Локомотив и Черно море да излязат на терена, Марек посреща Литекс в двубой от същия кръг. Мачът е от 13.00 часа, като също ще може да следите развитието му в богата палитра от канали: минута по минута в Gong.bg, на живо в ефира на Diema Sport, в онлайн платформата Gong Play и на честотите на Дарик радио.


Само контузии да не стават...дет се вика и един равен ни е ОК, ама победа по-добре bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Мач Локомотив София - Черно море ще има


Инспекцията на стадион Локомотив източник: БГНЕС


Мач между Локомотив София и Черно море ще има и той ще започне от 15:30 часа. Двубоят е от 21-ия кръг на елитната ни група. Около два часа преди началния час делегатът на БФС Николай Колев, а след това и съдийската бригада предвождана от Георги Йорданов направиха инспекция на терена.

Той е изцяло почистен от падналия през нощта нов сняг. На няколко места обаче има малки локви и игрището е кално.

Парадоксално пясъкът за който Локомотив София беше критикуван в предните два мача е поел доста от влагата и по този начин ще нправи състоянието на терена малко по-поносимо за игра.



Мачкаааааааай! lokosf_gif2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=mm_aQtsyz4c

ДЖЕНТРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ДИ МАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ clapping clapping clapping 0010-loko 0010-loko 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2 rbmany rbmany rbmany rbmany rbmany rbmany
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Сьееееееееееееееееекст!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 09 Мар, 2015 23:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво на момчетата!!! Преди сезона очаквах да се борим с Марек и Хасково да не отпаднем, а сега ако не бяха някои загубени точки можеше и за титла да мечтаем! Въпреки че за 2 кръга от 12 точки преднината падна двойно на 6, но... Този отбор може много, вижда се от всички. Факт е, че има някои индивидуални грешки, но ако догодина го запазим и най-вече удължим скамейката имаме потенциала за нещо наистина голямо. Страхотно желание от всички, раздаване! Особено Иво Иванов толкова сърцат играч, гордея се, че го познавам и сме от един град clapping clapping Надявам се да съумеем да запазим и Бадема, вижда се страхотните му пасове, че все още трудно биват долавяни от другите ни играчи, поради липсата на сработеност. Щеше да бъде съвсем друго, ако бе провел цялата подготовка с нас..

За втория етап на първенството от една страна съм оптимист, от друга песимист. Имаме отбор, който може да победи всеки, може и да загуби от всеки, ако няма ден. Оптимист съм, защото виждам, че можем. Терена ни пречи няма какво да се лъжем. Не бих се изненадал, ако далеч от дома вземем повече точки, отколкото като домакини. Вижда се техниката и скоростта в играта ни, която е убивана от лошия терен. Песимист съм главно заради късата ни скамейка и до колко ще може да се пригодим към цикъла "Събота - сряда". Каквото и да стане мечтите ни бяха изпълнени.


САМО ЛОКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 0:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Браво на момчетата!!! Преди сезона очаквах да се борим с Марек и Хасково да не отпаднем, а сега ако не бяха някои загубени точки можеше и за титла да мечтаем! Въпреки че за 2 кръга от 12 точки преднината падна двойно на 6, но... Този отбор може много, вижда се от всички. Факт е, че има някои индивидуални грешки, но ако догодина го запазим и най-вече удължим скамейката имаме потенциала за нещо наистина голямо. Страхотно желание от всички, раздаване! Особено Иво Иванов толкова сърцат играч, гордея се, че го познавам и сме от един град clapping clapping Надявам се да съумеем да запазим и Бадема, вижда се страхотните му пасове, че все още трудно биват долавяни от другите ни играчи, поради липсата на сработеност. Щеше да бъде съвсем друго, ако бе провел цялата подготовка с нас..

За втория етап на първенството от една страна съм оптимист, от друга песимист. Имаме отбор, който може да победи всеки, може и да загуби от всеки, ако няма ден. Оптимист съм, защото виждам, че можем. Терена ни пречи няма какво да се лъжем. Не бих се изненадал, ако далеч от дома вземем повече точки, отколкото като домакини. Вижда се техниката и скоростта в играта ни, която е убивана от лошия терен. Песимист съм главно заради късата ни скамейка и до колко ще може да се пригодим към цикъла "Събота - сряда". Каквото и да стане мечтите ни бяха изпълнени.


САМО ЛОКО!!!

+1929 clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 0:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Сърбят ме ръчичките да извадя примери как кълнете Ив.Иванов,ама айде...
А иначе..какво помага...какво попречи...ба ли му мамата... boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Мар, 2015 8:56    Заглавие: Отговорете с цитат

определено играят с желание,борбеност
това е важното, и на хикс нямаше да съм недоволен, защото тая картофена нива наистина е срам за Локомотив,
Раздадоха се момчетата,кой повече, кой по малко.
Продължаваме напред biggrin
Само Локо!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 11 Мар, 2015 7:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Сърбят ме ръчичките да извадя примери как кълнете Ив.Иванов,ама айде...
А иначе..какво помага...какво попречи...ба ли му мамата... boredom


Няма как да уважавам играч, който имаше лепенка на Ботев Пд в шкафа си на стадиона.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum