Локомотив - Берое/Понеделник 11.5.15
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Май, 2015 21:20    Заглавие: Локомотив - Берое/Понеделник 11.5.15 Отговорете с цитат

Подкрепи отбора на Локомотив
заслужава го.

САМО НИЕ!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 04 Май, 2015 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

drinks 0011-loko2 lokosf_gif2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 8:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай боже да бием поне 4 място да си гарантираме а нататък каквото стане за мен си е направо геройство с бюджет на юношите на Леевски 2 място, без школа без база ..между другото сме гласували против да има българин до 21 години от следващия сезон задължително титуляр бати смешниците и да се забележи българин а не юноша..пак почти нищо...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 9:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе какво четвърто бе!!?!? black_eye aggressive2 aggressive2 Или Европа, или Треби!!!

ЛОКО НАПРЕД!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras-bulgaria.net/apel-za-syprichastnost-ot-polsha/

Това кой са наема да го барне!?!? Аз плащам спрей и плат bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 12:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Напред железни 000006
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф с проблеми в защита, подсилва атаката

С проблеми в защитната си линия ще бъде Локомотив Сф при домакинството си на Берое в понеделник.

Титулярната почти цяла пролет централна двойка Бранеков – Траянов е с контузии. И двамата няма да бъдат готови за двубоя, като отсъствието им ще трае около десетина дни.

Локо Сф е допуснал само два гола през 2015 година в цели 9 мача в „А“ група, като това се дължи на солидната игра на целия отбор и в частност на обтранителната му линия.

Бранеков е паднал лошо върху лявото си рамо на последната тренировка, предшестваща мача с Литекс, а болките от травмата се задълбочиха по време на самия двубой с ловчанлии, което наложи смяната му в началото на второто полувреме. Също на тренировка разтежение на бедрото е получил Траян Траянов, което го извади от групата за срещата с ловчанлии.

Заместилите ги в центъра на отбраната Марко Ранджелович и Камен Хаджиев обаче се справиха също със задачата си и не допуснаха гол в Ловеч.

Добрата новина в лагера на Локо Сф е завръщането към тренировки на Даниел Генов. Фланговият нападател преодоля травмата на гезена си и от сряда след двудневната почивка на тима ще поднови занимания.

Наскоро в строя се завърна и друг от контузените доскоро нападатели, така че за сметка на защитата си, Локомотив усилва своята атака.


В АТАКА, В АТАКА, ЖЕЛЕЗНИТЕ В АТАКА! Европа нази чака! lokosf_gif2 lokosf_gif2 lokosf_gif2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА празнува тъжен 67-и рожден ден. "Червените" и Локомотив (София) категорично остават без лиценз за евротурнирите. Това сочат данните от Лицензионната комисия. Само чудо може да спаси "армейците" и "железничарите".

При положение, че ЦСКА и Локо (Сф) са аут от Европа, натам ще се запътят Литекс и Берое, независимо на кое място завършат в "А" гурпа. Проблем с лиценза за евротурнирите има и Ботев (Пловдив).

Левски ще играе в Лига Европа, ако победи Черно море на финала за Купата на България. "Сините" са решили проблемите около лицензирането.

В края на този месец Лицензионната комисия ще обяви официално кои получават лиценз и кои не. Въпреки че и към момента нещата са ясни на 90%. comando banned black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 15:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Иска им се май не некои bye bye bye black_eye black_eye black_eye

И кво от тва? Чорбарите нека страдат...те и без това може и да не се класират. Нас па кога неучастието в Европа ни е било неква драма boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 15:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Сори вече е публикувано ддеба смешното ръководство пак ще разпадне отбора..дано не е истина...мачкайййййй
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
Сори вече е публикувано ддеба смешното ръководство пак ще разпадне отбора..дано не е истина...мачкайййййй


Къде па е публикувано официално!?!? comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Май, 2015 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://ultras-bulgaria.net/apel-za-syprichastnost-ot-polsha/

Това кой са наема да го барне!?!? Аз плащам спрей и плат bb


заеби
ще го забравиме biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 06 Май, 2015 21:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Йордан Тородов: Локо (София) е с класа над Берое

 Йордан Тодоров е един от най-опитните футболисти на Локо София. Бранителят, който е използван като дясно крило в "Надежда", през пролетта изживява своята футболна младост. Той е като прероден от началото на 2015-а и бе с основна заслуга за успеха над Берое в Стара Загора, след като вкара и даде голов пас на Гъргоров. Силното представяне на Тодоров съвпадна и със завръщането на Бадема в Локомотив. Двамата играха дълго време заедно в ЦСКА и затова доброто им разбирателство не е никак изненадващо. 33-годишният Тодоров даде интервю пред "Тема Спорт", в което говори за възхода на железничарите, битката за Европа, както и завръщането на Любо Пенев на "Армията". Данчо, преди няколко седмици разбихте Берое (4:1) в Стара Загора. Сега би чака нов мачсрещу тях и залогът е много сериозен, тъй като евентуално победа може да ви приближи още повече до Европа.  Ще  ги надвиете ли отново? - Няма база за сравнение между Локомотив София и Берое. Говоря като футболисти, треньор и въобще като клубове. Нашият отбор е с класа над техния отбор. Смятам, че от началото на плейофите техният тим не се представя особено убедително,  докато  ние следваме графика си през  целия сезон Смятам, че напълно заслужено им водим с толкова много точки. В понеделник трябва да затвърдим постигнатото до момента и да направим всичко възможно да победим. Няма от какво да се плашим. Ние сме по-стойностният отбор и вече го доказахме при последния ни мач в Стара Загора. Тотално ги надиграхме. Колкото до серията без загуба никога не сме гледали такива неща. Важно е да продължаваме така и занапред. Берое минаваше за хита на сезона... - Аз не споделям същото мнение. Най-хубавото нещо през този шампионат е Локо София, защото всички ни бяха отписали преди сезона. Същият отбор се бореше за оцеляване, а сега виждате къде сме. Разбира се, всичко е с помощта на Николай Гигов и всички, които работят в клуба. Виждате за какъв прогрес става въпрос. Смятам, че вече Локо София превъзмогна трудностите, всеки е имал такива, и сега е на мястото си. Важно е, че всички в клуба показахме характер и Господ ни се отбла-годари. Изпуснахте да биете Литекс. Какво не ви достигна? - Така е. Не успяхме да вземем трите точки, макар че имахме превес. Но Литекс е отбор с доста млади момчета, които се развиват възходящо. Имат и добър треньор в лицето на Красимир Балъков. Смятам, че те се развиват в правилна посока, имат условия и стабилен президент, могат да мислят само за футбол. Според мен обаче ние сме по-добри и от тях, и от Берое и заслужаваме да играем в Европа. Феновете на Локомотив тръпнат в очакване да се завърнете в Европа. Как ти се струват шансовете с оглед това, че дистанцията от ЦСКА е само една точка? - Усещам голяма еуфория у феновете. Но това е нормално,  когато отборът върви и е на път да си спечели участие в евротур-нирите. В крайна сметка се представяме много i  добре през този сезон. Видяхте, че успяхме да се противопоставим на два пъти и на Лудогорец в „Надежда", бихме ЦСКА. Общо взето, всичките ни преки конкуренти за Европа не им беше много трудно срещу нас. Показахме, че сме сериозен тим и че мястото ни не е никак случайно. Но зад успехите ни се крие и стабилността, която осигури собственикът, и перфектните условия за работа, защото знаете каква е обстановката навсякъде другаде и колко тежко е. Като че ли обаче бяхте започнали да свършвате батериите в последните мачове на 2014-а... - Нормално е в последните кръгове от 2014-а да сме малко пo-уморени. През зимата пък се подсилихме с две сериозни имена - Гъргоров и Старокин. Те вдигнаха доста кла-1 сата на отбора. Хубаво е, че  веднага успяха да паснат и да дадат най-доброто от себе си. Но за мен това не е изненада с оглед това, че те са качествени футболисти. Може ли да мечтаете за нещо повече от класиране в Европа? - Нека гледаме трезво на нещата. В играта на Лудогорец наистина има лек спад, но все пак не може през цялата година да държиш постоянно високо ниво. Не искам | да го казвам, но в момента те са най-добрият отбор в България. Доста стари кучета сте събрани там. Явно, че още го можете... - (Смее се.) Това ще го преценят феновете и журналистите. Беше сменен с Ботев Пловдив (1:0) и реагира остро срещу решението на Димитър Васев, разменихте реплики. Какво се случи тогава и имаш ли проблеми с треньора? - Още след мача Димитър Васев го каза - най-важно е Локомотив да побеждава и да върви напред, а не дали съм щастлив или не. Ясно е, че в такъв етап, когато отборът е във възход и всичко се развива В правилна посока, всеки иска да помага. Познавате ме добре и знаете, че горя много. Осъзнавам, че реакцията ми беше грешна. Никога не крия, когато не съм постъпил правилно, и излизам, за да си поема отговорността. Между мен и треньора обаче няма проблем, всичко е наред. Просто така се получи и много съжалявам за постъпката си. Във всяка ситуация треньорът винаги е прав. Изкара седем години на "Армията". Как виждаш случващото се в ЦСКА и ще може ли Любослав Пенев да вдигне на крака отбора? - Мисля, че господин Пенев ще даде всичко от себе си и ще направи дори и невъзможното, за да подобри представянето. В кариерата му досега, където и да е бил, е имало резултати. С дисциплина-! та и характера му мисля, че ЦСКА ще тръгне нагоре. Смятам, че и господин Манджуков заедно с колегите си бизнесмени ще направи нужното, за да започнем отново да казваме, че ЦСКА е номер 1, а не Лудогорец. Вече девет мача обаче тимът не може да отбележи гол, а сега предстои дерби с Лудогорец... - Пропадането ще спре. С клуба са се захванали много сериозни хора, едно голямо име се завърна на "Армията" и съм убеден, че господин Манджуков, който обича ЦСКА, ще вземе необходимите решения, за да се излезе от тази ситуация. Работи с Любослав Пенев при първия му престой в ЦСКА. Често той е наричан сребролюбец, като за последно този етикет му бе лепнат от хора в Изпълкома. Така ли е? - (Смее се.) Това са поредните глупости. Почваме с българските работи да говорим само за пари. Знаете кой е Любо Пенев и какво е направил. Само името му стряска съперниците. Нека, както той казва, да започне да се работи правилно, да се вдигне отборът и феновете отново да бъдат щастливи. Договорът ти с Локомотив е до края на сезона. Ще останеш ли в клуба и през новия сезон? - Нека първо свърша работата, за която съм тук. Искам да се концентрирам върху оставащите мачове и да дам най-доброто от себе си, ако ми се гласува доверие, разбира се. Ако вече си заслужа нов договор и остана в Локомотив, ще бъда много щастлив.
Dan40 the trow-in

Laie_100
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Май, 2015 11:57    Заглавие: Отговорете с цитат

A touch of Dancho...Тва чорбара и говедото, батки, си личат от километри по огромните усти...А тва да сравняваш Берое и Локомотив като клубове е все едно да мериш Мазерати и Москвич. Ония са светлинни години от нас black_eye bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 07 Май, 2015 16:22    Заглавие: Отговорете с цитат

11.05.2015г. Понеделник 17:30ч.ЛОКОМОТИВ /Сф/  -  БЕРОЕ /Ст.З/ СТЕФАН ПАВЛОВ    ГЕОРГИ КОВАЧЕВ    НИКОЛАЙ МАРКОВ4-ти СТАНИМИР ИЛКОВ,    ДАС   АНГЕЛ АНГЕЛОВ    ДРАГАН СТОЙКОВ СН: ЕВГЕНИ ГЕРОВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum